PDA

צפה בגרסא המלאה : אני מרגיש שהתכנית אימונים שהמדריך במכון בנה לי לא עוזרת.. צריך את המלצותיכם!

yuval2d
23-04-08, 00:13
היי חבר'ה.
אני מתאמן בגרייט שייפ, וכידוע לחלקכם, המדריכים שם בונים למי שמעוניין פעם בחודש וחצי-חודשיים תכנית אימונים.
אני מתאמן שם לא כל כך הרבה זמן, בערך חודש וקצת, אך עשיתי הפסקה של שבוע וחצי בגלל שברי מאמץ שהיו לי ברגליים לפני גיבוש על מנת לא לגרוע, ועכשיו חזרתי להתאמן בציפייה לראות שינויים.
למרות הזמן הקצר שאני שם, אני מרגיש שהתכנית אימונים שהמדריך בנה לי לא משפיעה עלי בכלל, אני אפילו לא מרגיש שהשרירים נתפסים או משהו כזה, למרות שאני ממש משתדל להקשות במעט בכל פעם כדי להרגיש שינויים.
קניתי אבקה מסה "סיריוס מאס" 5.5 קילו (שמושבתת לעת עתה בגלל הפסח... חמץ ואני שומר אך אתחיל מיד אחרי המימונה) לצורך שיפור מהיר כי הציפייה היא שכל פלג הגוף העליון ישתפר עד הגיוס (שזה אומר חצי שנה למנייאק)
מה שאני הכי מעוניין לראות בשינוי זה חזה, שיבנה משני הצדדים ויתפוס צורה יפה (שלא יתחזק רק לצד אחד..), בטן כמובן, כתפיים רחבות, ויד שתתפוס היקף יפה ומשמעותי.
הוא בנה לי שתי תכניות אימונים. A ו-b ובכל פעם להתאמן עם אחת אחרת על מנת לא להתאמץ על שרירים מסויימים יותר מדי.
אני אכתוב לכם אותן פה, ותגידו לי אתם מה כדאי לשנות או להוסיף או כל דבר אחר על מנת לראות שינויים במהירות ולהיבנות חזק...

A::

לחיצת חזה כנכד מוט בשכיבה
פרפר בשיפוע חיובי 7.5 קילו
מקבילים
כפיפת מרפקים בעמידה מוט W 2.5 קילו
כפיפת מרפקים בישיבה עם משקולות יד 7.5 קילו
טרפז – הרמת שכמות 12.5 קילו
בטן – 6-8 תרגילים 20-30 חזרות לסט

B::

משיכת פולי עליון מצב רחב 39 קילו
חתירה בישיבה 39 קילו
מתח (עם או בלי משקל תלוי בהרגשה)
הרחקת כתפיים בעמידה 4 קילו
לחיצת כתפיים בישיבה 5 קילו
רגליים – לחיצת רגליים במכונה 32 קילו
פשיטת ברך 25 קילו
כפיפת ברך 11 קילו
פשיטת מרפקים בעמידה (עם מוט למעלה) 30 קילו

מקווה שתראו לנכון לשנות לי דבריים הכרחיים..
תודה רבה,
יובל.

shahar-king
23-04-08, 00:21
יובל היקר.
קודם כל חשוב לי להגיד לך שהתקופה שאתה נימצא במכון קצרה מאוד בנוסף חשוב לי להגיד שלא תיראה שינוי ניכר אם בכלל ללא תזונה נכונה עליך להחליט אם אתה כרגע בתקופת חיטוב או מאסה לפי זה שקנית סריוס מאס אני מניח שאתה במאסה אתה לא תיראה תוצאות רק על ידי האבקה זאתי לא אבקת קסם אלא כלי עזר בתזונה

בנוגע לתוכנית:
אתה לא רשמתה מיספר סטים ימי עבודה וכו' קשה לי לעשות לך ככה ואל תירשום מישקלים כאילו כל החיים שלך אתה תעבוד עם אותו מישקל כל הזמן תחפש לעבדו על המקסימום

yuval2d
23-04-08, 00:30
אוקי תודה.
בנוגע למשקלים, כתבתי בכדי שתראו מה הוא הכין לי, מה הוא חשב לנכון, ויכול להיות שאלו משקלים קטנים שיש אנשים פה שיגידו לי לשפר אותם בגלל זה היה לי חשוב לכתוב אותם.
בנוגע למספר סטים, בלי בעיה אני ארשום מיד כתב הכל בט -

לחיצת חזה כנכד מוט בשכיבה 12*4
פרפר בשיפוע חיובי 7.5 קילו 10*3
מקבילים 15*4
כפיפת מרפקים בעמידה מוט W 2.5 קילו 10*4
כפיפת מרפקים בישיבה עם משקולות יד 7.5 קילו 12*4
טרפז – הרמת שכמות 12.5 קילו 15*3

משיכת פולי עליון מצב רחב 39 קילו 12*4
חתירה בישיבה 39 קילו 10*3
מתח (עם או בלי משקל תלוי בהרגשה) 15*3
הרחקת כתפיים בעמידה 4 קילו 12*3
לחיצת כתפיים בישיבה 5 קילו 10*3
רגליים – לחיצת רגליים במכונה 32 קילו 12*4
פשיטת ברך 25 קילו 10*2
כפיפת ברך 11 קילו 10*2
פשיטת מרפקים בעמידה (עם מוט למעלה) 30 קילו 12*4

בנוגע לאבקת מסה, אבל אם אני מתאמן ובו זמניחת לוקח אותה, אין סיכוי שאני גם עולה במסה וגם מתחטב בו זמנית?

תודה.

Cortex
23-04-08, 00:54
תעלה בשמקלים פשוט ..
כי למתחיל זאת אחלה תכנית

shahar-king
23-04-08, 01:00
אוקי תודה.
בנוגע למשקלים, כתבתי בכדי שתראו מה הוא הכין לי, מה הוא חשב לנכון, ויכול להיות שאלו משקלים קטנים שיש אנשים פה שיגידו לי לשפר אותם בגלל זה היה לי חשוב לכתוב אותם.
בנוגע למספר סטים, בלי בעיה אני ארשום מיד כתב הכל בט -

לחיצת חזה כנכד מוט בשכיבה 12*4
פרפר בשיפוע חיובי 7.5 קילו 10*3
מקבילים 15*4
כפיפת מרפקים בעמידה מוט W 2.5 קילו 10*4
כפיפת מרפקים בישיבה עם משקולות יד 7.5 קילו 12*4
טרפז – הרמת שכמות 12.5 קילו 15*3

משיכת פולי עליון מצב רחב 39 קילו 12*4
חתירה בישיבה 39 קילו 10*3
מתח (עם או בלי משקל תלוי בהרגשה) 15*3
הרחקת כתפיים בעמידה 4 קילו 12*3
לחיצת כתפיים בישיבה 5 קילו 10*3
רגליים – לחיצת רגליים במכונה 32 קילו 12*4
פשיטת ברך 25 קילו 10*2
כפיפת ברך 11 קילו 10*2
פשיטת מרפקים בעמידה (עם מוט למעלה) 30 קילו 12*4

בנוגע לאבקת מסה, אבל אם אני מתאמן ובו זמניחת לוקח אותה, אין סיכוי שאני גם עולה במסה וגם מתחטב בו זמנית?

תודה.

אין אפשרות גם לעלות במאסה וגם להיתחטב מהסיבה הפשוטה עלייה במאסה דורשת ן קלורי חיובי
וחיטוב דורש מאזן שלילי

בקשר לתוכנית יש כמה טיפים שיש לי וכמה שינויי הבעיה שממש אין לי כוח וזמן לכתוב לך אז אם אתה מרשה לי אני יכתוב לך את התוכנית כמו שאני רואה אותה לנכון ???

yuval2d
23-04-08, 02:58
ברור אחי איך שבא לך תכתוב... אני אקח לתשומת לבי כל דבר שירשם פה
בנוגע למסה, אז מה אתם אומרים לי בעצם שאני לא צריך להתאמן עכשיו בכלל ורק לצרוךך אבקות ולאכול נכון? לא חבל על הכסף שאני משלם לחדר כושר? חח