PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב אחוז שומן

mb512
23-04-08, 12:54
שלום
רציתי לדעת מהכי טוב שורף שומן
הליכון ריצה או הליכה או הקורס הזה
תודה

Shahala
23-04-08, 13:09
אתה תשמע דעות שונות כמספר האנשים העוסקים בתחום.
באופן כללי השיטות השונות והתרגילים השונים לא "שורפים" רקמות שונות(שריר או שומן) אלא מספר שונה של קלוריות.
ההבדל כן יכול לבוא לידי ביטוי בזה שבתרגילים מסויימים אתה תשמור או אפילו תפתח(אל תצפה לזה ממש) מעט שריר תוך כדי יצירת מאזן שלילי של קלוריות(תשרוף יותר משתכניס).
מה שכן מאוד ישפיע זה התזונה שלך.
בעזרת קומבינציות שונות של חלבונים , שומנים ופחמימות אתה תוכל לצמצם את שריפת רקמות השריר תוך כדי מיקסום של שריפת שומן.
אתה ככל הנראה תאבד שריר לא משנה מה תעשה השאלה היא כמה ובאיזה יחס לשומן.

בשביל לשרוף הרבה קלוריות הייתי הולך על שיטות HIIT(high intensity interval training( למיניהם.
אם אתה לא מתחיל הייתי ממליץ לך לנסות את פרוטוקול טאבאטה עם פ"ס : http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=490160

במקרה אחר אולי הייתי בונה למצב שאתה מסוגל לעשות אימוני ספרינטים וספרינטים בעלייה בלי להרוג את עצמך.
אין לי כרגע מקורות אבל נערכו מחקרים שהוכיחו את העליונות של השיטות הנ"ל מבחינת כמות הקלוריות שנשרפו(במיוחד אפקט הפוסט אימון) לעומת אימונים יותר "אירוביים" וארוכים.
האימונים האלו קשים ואני ממליץ לקחת את הכלי של הכלב בשביל שארוחת הצהריים שלך לא תבוזבז על האדמה.
גם אימוני משקולות עם דגש על תרגילים מורכבים (דד, סקוואט ...) כנראה ויעשו את העבודה.

yates3
23-04-08, 17:39
דיאטה....וכל פעילות אירובית אינטנסיבית...אינטנסיביות זה המפתח אחי

CriminaL
23-04-08, 17:41
גרעון קלורי + כל פעילות אירובית ( שחייה,אופניים,הליכון,קרוס וכ'ו) חשוב שאת הפעילות האירובית תבצע על דופק גבוה יחסית(70-80% מהמקסימום) כדי לשרוף כמה שיותר קלוריות.

mb512
24-04-08, 15:07
מה שרוף הכי הרבה קגלוריות ריצה או קרוס?
תודה רבה

CriminaL
24-04-08, 16:38
מה שרוף הכי הרבה קגלוריות ריצה או קרוס?
תודה רבה
תלוי איזו עצימות אתה עושה בגדול אין הבדלים משמעותיים.

mb512
24-04-08, 19:29
מה זאת אומרת
בריצה אני משיע יותר זה משנה ?

YONI
24-04-08, 20:51
בריצה אתה שורף יותר קלוריות אז זה משנה מאוד במצטבר לאורך זמן ומזרז את התהליך

mb512
24-04-08, 21:31
זאת התשובה שרציתי אבל בקורס יש תוכנית מיחוחד של שריפת שומן
גם בזה הריצה שורפת יותר ??
תודה

shahar-king
24-04-08, 23:13
תודה

הכל חארטות אין דבר כזה תוכנית ששורפת שומן תיקרא מאמרים ותבין

alfi
24-04-08, 23:18
אתה תשמע דעות שונות כמספר האנשים העוסקים בתחום.
באופן כללי השיטות השונות והתרגילים השונים לא "שורפים" רקמות שונות(שריר או שומן) אלא מספר שונה של קלוריות.
ההבדל כן יכול לבוא לידי ביטוי בזה שבתרגילים מסויימים אתה תשמור או אפילו תפתח(אל תצפה לזה ממש) מעט שריר תוך כדי יצירת מאזן שלילי של קלוריות(תשרוף יותר משתכניס).
מה שכן מאוד ישפיע זה התזונה שלך.
בעזרת קומבינציות שונות של חלבונים , שומנים ופחמימות אתה תוכל לצמצם את שריפת רקמות השריר תוך כדי מיקסום של שריפת שומן.
אתה ככל הנראה תאבד שריר לא משנה מה תעשה השאלה היא כמה ובאיזה יחס לשומן.

בשביל לשרוף הרבה קלוריות הייתי הולך על שיטות HIIT(high intensity interval training( למיניהם.
אם אתה לא מתחיל הייתי ממליץ לך לנסות את פרוטוקול טאבאטה עם פ"ס : http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=490160

במקרה אחר אולי הייתי בונה למצב שאתה מסוגל לעשות אימוני ספרינטים וספרינטים בעלייה בלי להרוג את עצמך.
אין לי כרגע מקורות אבל נערכו מחקרים שהוכיחו את העליונות של השיטות הנ"ל מבחינת כמות הקלוריות שנשרפו(במיוחד אפקט הפוסט אימון) לעומת אימונים יותר "אירוביים" וארוכים.
האימונים האלו קשים ואני ממליץ לקחת את הכלי של הכלב בשביל שארוחת הצהריים שלך לא תבוזבז על האדמה.
גם אימוני משקולות עם דגש על תרגילים מורכבים (דד, סקוואט ...) כנראה ויעשו את העבודה.

הזוי :ohmy:

shahar-king
25-04-08, 00:13
הזוי מאוד

Shahala
25-04-08, 08:38
הזוי?
מה שאמרתי זה:
1. אתה לא יכול לשרוף רק שומן בלי שריר.
2. אם תאכל נכון תאבד פחות שריר ויותר שומן.
3. אימוני ספרינטים ומשקולות שורפים הרבה קלוריות.
4. צריך לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה מכניס בשביל להוריד שומן.

YONI
25-04-08, 08:57
תודה

ה"תכנית" המיוחדת הזאת לשריפת שומן היא לכוסיות שמפחדות לעלות על הליכון ולהתחיל להזיז את התחת.
מצטער הייתי חייב להוציא את זה
:)