PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה קטנה בקשר לסקוואט בסמית'

vava_g
25-04-08, 14:26
התחלתי לעבוד לא מזמן על סקוואט ובינתיים בחדר כושר אצלי אני לא יכול לעשות חופשי אז אני עושה בסמית'
אז אם אני שם כל צד 17.5 כמה זה יוצא כי אין לי מושג כמה שוקל המוט בסמית'(לא הגיוני שהוא ישקול כמו מוט אולימפי)

boris19
25-04-08, 14:49
תנסה לעבור לסקוואט החופשי,
אפילו תעשה ללא משקל (רק מוט) כדי ללמוד את הטכניקה

Scylla
25-04-08, 18:31
המון אנשים ממליצים לעבוד חופשי בסקוואט.
אני אישית גם עובד חופשי ועל משקל די מכובד (106~)
אבל לא כולם יכולים, אני אישית עושה על המקבילים למרות שהעירו לי די הרבה פעמים שזה לא מיועד לזה בלה בלה אבל לא הקשבתי והמשכתי לעשות שם.
סקוואט חופשי במשקלים גבוהים זה תרגיל שצריך הרבה אחריות ולדעת בדיוק איפה הגבולות שלך ולהיצמד לטכניקה טובה בשביל שלא יהיו פאשלות... לא יודע אם כל אחד שהתחיל להתאמן יכול ישר לקפוץ לסקוואט חופשי, אוקיי אז הוא יעשה משקלים נמוכים אבל לאט לאט יעלה ... השאלה מה הוא יעשה במקרה של כשל.

Tal67
25-04-08, 18:36
לדעתי בסמית' פשוט מקבע את התנועה שלך למרות שעדיין התרגיל טוב..
המשקל של המוט נראהלי כמו מוט רגיל 11 ק"ג, שאל מקסימום את המאמן..

sagi10
25-04-08, 18:41
אצלנו במכון המוט של הסמיתי הוא 17.5 קילו

trx--->sus
25-04-08, 19:17
אבל לא כולם יכולים, אני אישית עושה על המקבילים למרות שהעירו לי די הרבה פעמים שזה לא מיועד לזה בלה בלה אבל לא הקשבתי והמשכתי לעשות שם.
סקוואט חופשי במשקלים גבוהים זה תרגיל שצריך הרבה אחריות ולדעת בדיוק איפה הגבולות שלך ולהיצמד לטכניקה טובה בשביל שלא יהיו פאשלות... לא יודע אם כל אחד שהתחיל להתאמן יכול ישר לקפוץ לסקוואט חופשי, אוקיי אז הוא יעשה משקלים נמוכים אבל לאט לאט יעלה ... השאלה מה הוא יעשה במקרה של כשל.

:clap:

*DAVID*
25-04-08, 20:15
אני אף פעם לא עשיתי חופשי ובזמן הקרוב אני גם לא מתכנן כי היתחלתי עכשו להפציץ במשקלים
ואני מפחד לאבד שיווי משקל
אצלי במכון המוט בסמיט שוקל כמו אולימפי 20 קילו

!Demon!
25-04-08, 21:37

אני לא מבין זה רק אצלי במכון המשקלים באים במספרים עגולים 5-10-15-20

אם אתה כבר מחרתת אז משהו שלא יחשדו בך...

אם אתה לא מחרתת אז מצטער ^^^