PDA

צפה בגרסא המלאה : הצהרה מפתיעה של יוסי מזרחי בראיון של נאב"א

ניגרי ענק
19-12-06, 18:45
נדהמתי לקרוא שיוסי הצהיר כי יתחרה השנה ב"פיטנס גברים", ולא ב"מר ישראל".
יוסי הוא אחד האנשים הנחמדים בקהילת הבאדי בילדינג, מנוסה מאוד, וזכה לפני פחות משנתיים במר הצפון של נאבא עד 75 קילו.
השנה הוא הגיע למקום השלישי במר ישראל.
אני עוד זוכר שבתחרות הראשונה שלי, לפני כארבע שנים, הוא הגיע מחייך ובטוח בעצמו, ונתן עצות לי ולאדמור, שני טירונים מפוחדים.
אחר כך הוא סיים בקלות במקום השני, אחרי מאג'ד פאראס המצויין, האדמור היה שלישי ואני חמישי.
אני חושב שהבעיה של יוסי היא שהוא לא לקח לעצמו אף פעם אוף סיזן אמיתי וארוך, הוא חטוב כל השנה, הוא עושה אירובי כל השנה, ולכן אינו עולה במאסה באופן משמעותי.
לעומת זאת בשלוש התחרויות האחרונות הוא הגיע חטוב ויבש ונראה מעולה.
מוזר בעיני שהוא מודיע כעת שיתחרה בפיטנס, אני כן חושב שהוא באדי בילדר ראוי ורציני, ובקטגורייה של עד 70, יוכל להציג הופעה יפה.
בכל אופן מדובר בהחלטה שלו, ויש לכבד אותה.
תחרות ה"פיטנס גברים" הופכת כבר עכשיו למכובדת בהרבה, עם הצהרתו של יוסי כי ישתתף בה.
שיהיה לו בהצלחה.

http://www.nabba.co.il/artic9.htm

Night_Wolf
19-12-06, 18:49
אני חושב שאם הוא יעשה אוף סיזן רציני בלי אירובי הוא יכול להצליח בבודי בילדינג הרבה יותר הוא ניראה ממש טוב לפי דעתי בתור בודיבילדר:jockey:

למרות שאני לא אוהב את כל היופי השחיפי הזה של הפיטנס אני מאחל לו רק בהצלחה:diractor:

OMRI-TURBO
19-12-06, 19:10
הוא רושם שהוא אתלט בעקרון ושהוא רץ 15 קילומטר ליום.
דרך אגב מזה פיטנס גברים? המצאה חדשה??!

SmaMMiT
19-12-06, 19:18
במילה אחת חבל לדעתי הבחור צריך לקחת שנה שלמה אוף לעלות כמו שצריך ולחזור לבמה כמו גדול מהתמונות באתר יש רושם של גוף לא רע בכלל פרט לרגליים הקטנות שלצערי בארץ לא הרבה משקיעים ברגליים
דרך אגב עומרי סתכל בהודעה שלי בפוסט שלך של WOW עמוד 10 אחי זה נקודה למחשבה:jockey:

SuzukiR
19-12-06, 19:24
במילה אחת חבל לדעתי הבחור צריך לקחת שנה שלמה אוף לעלות כמו שצריך ולחזור לבמה כמו גדול מהתמונות באתר יש רושם של גוף לא רע בכלל פרט לרגליים הקטנות שלצערי בארץ לא הרבה משקיעים ברגליים
דרך אגב עומרי סתכל בהודעה שלי בפוסט שלך של WOW עמוד 10 אחי זה נקודה למחשבה:jockey:

סממיט
לקחתי תעצה שלך

אני החלטתי כל יום אני מצשחק 40דקות +- גג שעה וחצי זה ממכר חחח

SmaMMiT
19-12-06, 19:34
סממיט
לקחתי תעצה שלך

אני החלטתי כל יום אני מצשחק 40דקות +- גג שעה וחצי זה ממכר חחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ככה זה תמיד מתחיל!
רק תזכור מה שאמרתי שתשבור את הדיסיקים למה בזמן שתשב על המחשב 10-15 שעות ביממה אתה תצטער שלא הקשבת לי אבל בקטנה כל אחד שיעשה מה בראש שלו

ניגרי ענק
19-12-06, 19:36
הוא רושם שהוא אתלט בעקרון ושהוא רץ 15 קילומטר ליום.
דרך אגב מזה פיטנס גברים? המצאה חדשה??!

השנה הוחלט לקיים תחרות ברמה גבוהה במיוחד, שיהיה שווה לשלם כסף כדי לצפות בה.
אי לכך החליט נשיא האיגוד אלי האנה שיתקיימו מוקדמות, ורק באדי בילדרים שיעברו אותם ישתתפו בתחרות "מר ישראל".
לעומת זאת תינתן הזדמנות גם לאלה שלא יעברו את המוקדמות, להופיע, במקצה חדש שיוגדר "תחרות הגוף החטוב", או "מר פיטנס".
זה מבטיח לכם שכל מי שיעלה על הבמה בתחרות מר ישראל יהיה ברמה גבוהה, וזה מבטיח לנו תחרות קשה מאוד.
אני מתכונן בהתאם, כבר שוקל 84.5 קילו, על בין 10 ל 12 אחוז שומן שזה מפתיע אפילו אותי (חשבתי שאעלה יותר מלוכלך) ומתכוון לעלות עד 92 לפני החיטוב (בתחילת מאי).
למי ששאל: גובה מטר שבעים בדיוק, מקווה להעלות בקרוב תמונות עדכניות.
אבל אני סוטה מהנושא וזה לא בסדר.
מה אתם אומרים על ההצהרה המפתיעה של יוסי?

SuzukiR
19-12-06, 19:41
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ככה זה תמיד מתחיל!
רק תזכור מה שאמרתי שתשבור את הדיסיקים למה בזמן שתשב על המחשב 10-15 שעות ביממה אתה תצטער שלא הקשבת לי אבל בקטנה כל אחד שיעשה מה בראש שלו

וואי אתה מגזים אחי חחח

אבל באמת אני משחק אותה איזי כזה לא כמו שאתה חושב

Night_Wolf
19-12-06, 19:51
השנה הוחלט לקיים תחרות ברמה גבוהה במיוחד, שיהיה שווה לשלם כסף כדי לצפות בה.
אי לכך החליט נשיא האיגוד אלי האנה שיתקיימו מוקדמות, ורק באדי בילדרים שיעברו אותם ישתתפו בתחרות "מר ישראל".
לעומת זאת תינתן הזדמנות גם לאלה שלא יעברו את המוקדמות, להופיע, במקצה חדש שיוגדר "תחרות הגוף החטוב", או "מר פיטנס".
זה מבטיח לכם שכל מי שיעלה על הבמה בתחרות מר ישראל יהיה ברמה גבוהה, וזה מבטיח לנו תחרות קשה מאוד.
אני מתכונן בהתאם, כבר שוקל 84.5 קילו, על בין 10 ל 12 אחוז שומן שזה מפתיע אפילו אותי (חשבתי שאעלה יותר מלוכלך) ומתכוון לעלות עד 92 לפני החיטוב (בתחילת מאי).
למי ששאל: גובה מטר שבעים בדיוק, מקווה להעלות בקרוב תמונות עדכניות.
אבל אני סוטה מהנושא וזה לא בסדר.
מה אתם אומרים על ההצהרה המפתיעה של יוסי?

ניגרי,המוקדמות השנה יכללו את כל הקטגוריות או רק קטגוריות של משקל (אני רוצה לעלות לצעירים 19-21) ד"א אני מדבר גם על IFBB וגם על נאבא..
ויש מצב שמישהו לא עובר תמוקדמות ואז הוא לא מופיע בערב לא כלכך הבנתי...

OMRI-TURBO
19-12-06, 19:51

זה בסדר גם ככה אני מתאמן פעמיים בשבוע:jockey:

OMRI-TURBO
19-12-06, 19:52
וואי אתה מגזים אחי חחח

אבל באמת אני משחק אותה איזי כזה לא כמו שאתה חושב

תשמע יא נקניק תתחבר יש לי משהו להגיד לך שגיליתי.

ניגרי ענק
19-12-06, 20:01
ניגרי,המוקדמות השנה יכללו את כל הקטגוריות או רק קטגוריות של משקל (אני רוצה לעלות לצעירים 19-21) ד"א אני מדבר גם על IFBB וגם על נאבא..
ויש מצב שמישהו לא עובר תמוקדמות ואז הוא לא מופיע בערב לא כלכך הבנתי...

באי אף בי בי לא יהיו מוקדמות, כל מי שיהיה מוכן לשלם 500 שקל יוכל להתחרות.
בנאבא המוקדמות הן לכל הקטגוריות, אבל אני לא רואה שום סיבה להבהל מזה.
על פי מה שהבנתי משיחתי עם אלי (גם האדמור שוחח עימו והבין כך) האיגוד מעוניין לסנן אנשים שיגיעו לא מוכנים, כלומר שמנים, או כאלה שהרמה שלהם באמת לא מתאימה לבאדי בילדינג.
אלי הצהיר שיותר לא יהיו על הבמה בדיחות מהלכות, אני חושב שגם אותם אנשים שעשו מעצמם צחוק (בשנים האחרונות הרמה עלתה ולא היו הרבה אנשים כאלה, ובכל זאת) צריכים לשמוח שיהיה איזשהו סינון, מכיוון שתיחסך מהם מבוכה.

Night_Wolf
19-12-06, 20:03
בנאבא המוקדמות הן לכל הקטגוריות, אבל אני לא רואה שום סיבה להבהל מזה.
על פי מה שהבנתי משיחתי עם אלי (גם האדמור שוחח עימו והבין כך) האיגוד מעוניין לסנן אנשים שיגיעו לא מוכנים, כלומר שמנים, או כאלה שהרמה שלהם באמת לא מתאימה לבאדי בילדינג.
אלי הצהיר שיותר לא יהיו על הבמה בדיחות מהלכות, אני חושב שגם אותם אנשים שעשו מעצמם צחוק (בשנים האחרונות הרמה עלתה ולא היו הרבה אנשים כאלה, ובכל זאת) צריכים לשמוח שיהיה איזשהו סינון, מכיוון שתיחסך מהם מבוכה.

כן אני מסכים איתך,שתידע לך שאני ממש מעריך את הפוסט הזה שלך המון אנשים עכשיו יקחו את הענין לצומת ליבם ויתחילו להשקיע כמו שצריך :diractor:

OMRI-TURBO
19-12-06, 20:04

זאת בדיחה? 500 שקל בשביל להשתתף?

ניגרי ענק
19-12-06, 20:09
לצערם של רבים זאת ממש לא בדיחה.
אשר לוקח "דמי השתתפות", ו"דמי הרשמה".
לזכותו שהתשלום כולל את כל התחרויות האזוריות, כך שמי שרוצה להשתפשף, יכול לקבל תמורת התשלום הזה חוץ ממר ישראל, גם את מר צפון ומר מרכז ומר דרום.
בכל אופן אני מניח שהדומיננטיות המבורכת של אלי בנאבא, והשיתוף פעולה עם אמנון גאון וגיא שלמון, יביא לשילוב מנצח, והעניין האמיתי יהיה בעיקר בתחרות של נאבא, כשתחרות אי אף בי בי תהייה אנקדוטה נחמדה, ולא יותר.

OMRI-TURBO
19-12-06, 20:13
להשתתף ב-2 תחרויות תמורת 500 שקל?
גנבים.

Night_Wolf
19-12-06, 20:14
כמה יעלה להישתתף בנאבא?

meni32
19-12-06, 20:14
אני לא מאמין שהרמה תעלה בצורה משמעותית כל כך.
עדיין אנחנו נראה רק דוגמנים חטובים בתחתונים.
אין מה לעשות ...הכל במזרקים חבר'ה.

SmaMMiT
19-12-06, 20:16
אני הולך לשלם בifbb בישביל להשתתף?! מה זה צריך להיות?!

ניגרי ענק
19-12-06, 20:16
כמה יעלה להישתתף בנאבא?

לא יעלה כלום, ואם תביא מקום טוב אולי גם תקבל כסף.
זוהי מהפכה של ממש, שתוביל את הספורט קדימה.

Night_Wolf
19-12-06, 20:17
אני הולך לשלם בifbb בישביל להשתתף?! מה זה צריך להיות?!

אתה יחתיכת נקניק מה ניסגר איתך?מה אם חיטובים אחי?

SmaMMiT
19-12-06, 20:19
מה בוער תן להגיע ל90 קודם:jockey: נתחיל חיטוב עוד איזה חודש חודש וחצי

Night_Wolf
19-12-06, 20:21
מה בוער תן להגיע ל90 קודם:jockey: נתחיל חיטוב עוד איזה חודש חודש וחצי

תעדכן בתמונות אח שלנו בהצלחה:jockey:

noni
20-12-06, 12:27
לדעתי קטגוריית פיטנס לגברים זה לא רעיון טוב ובינינו את רוב הקהל שמגיע לתחרויות בארץ היא לא ממש תעניין, לעומת זאת יהיה מאוד מעניין עם תהיה קטגוריית NOVICE (מתחילים ללא קשר לגיל המתחרים ) כמו שנהוג בהרבה תחרויות בחול בה יתמודדו מתחרים חדשים/מתחילים שזה תחרות ראשונה שלהם מבלי הצורך לחשוש ממתחרים שהרבה יותר ותיקים ומנוסים מהם, מעין "טבילת אש", לזה דווקא יש כאן מקום לדעתי וזה יהיה מאוד מעניין לצפיה.