PDA

צפה בגרסא המלאה : דגש ליידים

Rendi Orton
26-04-08, 15:19
אני לא רוצה לעשות משהו כזה :):):):) רק רציתי לדעת לידע כללי אם זה נכון לעשות ככה :blush:
נניח ואני רוצה לתת דגש ליידים שלי אוקי?
אז הגיוני לעשות דבר כזה?:
A: חזה+כתפיים
B: גב+רגליים
(בטן יכול להיות לבחירה באחד מהם)
מנוחה
C: יד קדמית
D: אחורית

הגיוני לעשות דבר כזה אם אני רוצה לתת דגש ליידים?
אבל בשביל אימון כזה של חזה לפי דעתי צריך 20סטים לחזה כי הוא מקבל גירוי פעם אחת וכ'ו..
הקיצר,האם אימון כזה יהיה אפקטיבי/הגיוני כדי לתת דגש מסויים לידים?

The Sun
26-04-08, 15:30
למה שלא תעשה רגליים ויד קדמית לדוגמא באותו האימון, תתן ליד קדמית דגש חודש-חודשיים ואז תחליף ותעשה רגליים + יד אחורית חודש חודשיים? נשמע לי טוב יותר, ולא צריך לרצוח 20 סטים ליד קדמית כדי לתת דגש.
תתן לידיים לעבוד ביחד עם הרגליים וככה הן לא יתעייפו בתור שרירים של תחזוקה ^_^

shahar-king
26-04-08, 15:46
אני לא רוצה לעשות משהו כזה :):):):) רק רציתי לדעת לידע כללי אם זה נכון לעשות ככה :blush:
נניח ואני רוצה לתת דגש ליידים שלי אוקי?
אז הגיוני לעשות דבר כזה?:
A: חזה+כתפיים
B: גב+רגליים
(בטן יכול להיות לבחירה באחד מהם)
מנוחה
C: יד קדמית
D: אחורית

הגיוני לעשות דבר כזה אם אני רוצה לתת דגש ליידים?
אבל בשביל אימון כזה של חזה לפי דעתי צריך 20סטים לחזה כי הוא מקבל גירוי פעם אחת וכ'ו..
הקיצר,האם אימון כזה יהיה אפקטיבי/הגיוני כדי לתת דגש מסויים לידים?

כן אפשר לעשות ככה

וחזה לא צריך 20 סטים

Rendi Orton
26-04-08, 16:14
קורן-בעיקרון אני יכול גם לבודד ידיים (אחורית וקדמית) בשיביל לתת להם דגש,אבל העניין הוא שאני רוצה אימון קורע שאני ירצח את היידים שלי (לא בהרכח לעלות סטים) אני פשוט יבודד את השריר ויוסיף לו דרופ סטים,פרמידות וכדומה. בגלל זה אני רוצה לבודד את היידם בלי שרירים נוספים כי בשביל רגליים הם צריכים להיות בתחילת האימון ואז לא יהיה לי את כל הכוח לתת את העצימות ליידים שלי
שחר-סבבה אחי,חשבתי שזה מפגר לעשות ככה כי אז כל השרירים חוץ מיידים יקבלו קצת גירוי (פעם בשבוע) ללא תדירות גבוהה פשוט .
:):):):) וכמו שאמרתי התכנית לא בישבלי חחח,אני אולי יחשוב בעתיד אולי לעשות ככה.

trx--->sus
26-04-08, 16:23
אין למה לתת לשריר כמו יד קדמית או אחורית אימון משלו לא צריך זיליון סטים כדי לשפר את הידיים צריך רק לעבוד חכם

Rendi Orton
26-04-08, 16:25
אני יודע אחי,לשריר כמו יד קדמית/אחורית מספיק 12-14סטים מקסימום 15סטים לשבוע.
אבל אפשר לבודד את השריר לקרוע לו את הצורה בדרופ סטים ופרמידה לתת לו מספיק מנוחה (לאכול נכון).

The Sun
26-04-08, 16:57
קורן-בעיקרון אני יכול גם לבודד ידיים (אחורית וקדמית) בשיביל לתת להם דגש,אבל העניין הוא שאני רוצה אימון קורע שאני ירצח את היידים שלי (לא בהרכח לעלות סטים) אני פשוט יבודד את השריר ויוסיף לו דרופ סטים,פרמידות וכדומה. בגלל זה אני רוצה לבודד את היידם בלי שרירים נוספים כי בשביל רגליים הם צריכים להיות בתחילת האימון ואז לא יהיה לי את כל הכוח לתת את העצימות ליידים שלי
שחר-סבבה אחי,חשבתי שזה מפגר לעשות ככה כי אז כל השרירים חוץ מיידים יקבלו קצת גירוי (פעם בשבוע) ללא תדירות גבוהה פשוט .
:):):):) וכמו שאמרתי התכנית לא בישבלי חחח,אני אולי יחשוב בעתיד אולי לעשות ככה.

מי אמר שרגליים חייבות לבוא לפני הידיים? זה נקרא לתת דגש... תתחיל מהיד קדמית תסיים ותעבור לרגליים איפה כאן הבעיה? אני בכל מקרה באימון B שלי עובד קודם גב אחרי זה יד קדמית ורק בסוף האימון רגליים.

look
26-04-08, 17:01
מי אמר שרגליים חייבות לבוא לפני הידיים? זה נקרא לתת דגש... תתחיל מהיד קדמית תסיים ותעבור לרגליים איפה כאן הבעיה? אני בכל מקרה באימון B שלי עובד קודם גב אחרי זה יד קדמית ורק בסוף האימון רגליים.
אתה יודע מה חשבתי ?
לעשות ABC 5 פעמים בשבוע ככה:
A: חזה יד אחורית כתפיים
מנוחה
B: גב יד קדמית רגליים
A
מנוחה
C: ידיים
מנוחה
וחוזר לB..

Rendi Orton
26-04-08, 17:43
חזה+יד אחורית+כתפיים

באימון כזה כל אחד לא יקבל הרבה סטים וגם כולה גיורי פעם בשבוע,פה נובעת הבעיה..

look
26-04-08, 18:47
חזה+יד אחורית+כתפיים

באימון כזה כל אחד לא יקבל הרבה סטים וגם כולה גיורי פעם בשבוע,פה נובעת הבעיה..
אין פה שום בעיה. השריר יקבל בין 10 ל12 סטים ויש אימון פעמיים בשבוע.

Dubano
26-04-08, 22:51
הממ

קראתי מאמר, ובמאמר כתבו על איזה מחקר שלקחו שני אחים (אולי תיאומים, לא זוכר) ואחד עשה במשך שנה רק כפיפות מרפקים, והשני עשה רק דדליפט

נחש לאיזה מהשניים היו ידים גדולות יותר בסוף... לזה שעשה דדליפט

אני מקווה שהבנת לאן אני חותר

(שלא תבין אותי לא נכון אני לא נגד לעשות כפיפות ופשיטות אבל...)

ninja
27-04-08, 16:08
כשאני רציתי להביא דגש לאימון ידיים בabcd זה היה ככה
A חזה
B ידיים
C רגליים כתפיים
D גב

באימון ידיים תעשה לבייספס 10 סטים לטרייספס 14
לא צריך להסחף סתם עם 20 סטים