PDA

צפה בגרסא המלאה : יש לי שאלה

Goni :]
14-09-06, 23:22
אני מתאמן במכון כושר 6 פעמים בשבוע 3 פעמים ארובי 3 אימון שאני עושה ארובי אני עושה אופניים 20 דקות בערך והליכון רבע שעה בערך..ובטן 3 סטים מכל צד זה טוב?

Amit
14-09-06, 23:32
תן תתוכנית המלאה..

14-09-06, 23:43
תן תתוכנית המלאה..

אני לא זוכר כל כך את השמות של התוכניות אבל אני יכול להגיד לך מה אני עושה.. אני עושה ארובי כל יום 6 פעמים בשבוע שאני עושה אימון רבע שעה הליכון אחר כך יש משהו לרגליים לא זוכר תשם אבל אני דוחף את זה אני עושה כל דבר 3 סטים של 12 לפעמים את הסט האחרון 15 טוב.. אחרי זה יש עוד משהו לרגליים שאני מעלה ומוריד ויש את זה גם מהצד השני ואחר כך שלב החזה פרפר אז זה אני זוכר ו עם המוט אני דוחף לחזה ויש עוד משהו אני דוחף ומחזיר ואחר כך גב.. אני מושך ברזל לבטן ומחזיר ועוד משהו אחר כך אני שם את הבטן ומושך ומחזיר אחר כך כתפיים מעלה ומוריד אחר כך ידיים מעלה ומוריד ויד אחורית מעלה ומוריד.. ואחר כך משקולות מעלה מוריד.. ואז יד אחורית עם המשקולות ואז אני עושה לצדדים.. זהו עכשיו בטן כמו שאמרתי.. וביום שאני עושה רק ארובי אני עושה 20 דקות הליכון ו 20 דקות אופניים בערך ובטן כמו שאמרתי.. מקווה שהבנתם.. תנו תגובות..

15-09-06, 13:08
נו למה לא עונים!??

sojgoon
15-09-06, 13:10
ככה כתובה התוכנית שלך Goni? :d

15-09-06, 13:14
כן אחי מה לא ברור?

sojgoon
15-09-06, 13:15
אני לא זוכר כל כך את השמות של התוכניות אבל אני יכול להגיד לך מה אני עושה.. אני עושה ארובי כל יום 6 פעמים בשבוע שאני עושה אימון רבע שעה הליכון אחר כך יש משהו לרגליים לא זוכר תשם אבל אני דוחף את זה אני עושה כל דבר 3 סטים של 12 לפעמים את הסט האחרון 15 טוב.. אחרי זה יש עוד משהו לרגליים שאני מעלה ומוריד ויש את זה גם מהצד השני ואחר כך שלב החזה פרפר אז זה אני זוכר ו עם המוט אני דוחף לחזה ויש עוד משהו אני דוחף ומחזיר ואחר כך גב.. אני מושך ברזל לבטן ומחזיר ועוד משהו אחר כך אני שם את הבטן ומושך ומחזיר אחר כך כתפיים מעלה ומוריד אחר כך ידיים מעלה ומוריד ויד אחורית מעלה ומוריד.. ואחר כך משקולות מעלה מוריד.. ואז יד אחורית עם המשקולות ואז אני עושה לצדדים.. זהו עכשיו בטן כמו שאמרתי.. וביום שאני עושה רק ארובי אני עושה 20 דקות הליכון ו 20 דקות אופניים בערך ובטן כמו שאמרתי..

ככה היא כתובה? בדיוק ככה על דף וזה? :d

15-09-06, 13:17
לא אחיי לא הבנת אמרתי שאני לא זוכר את השמות של התוכניות אני רק יודע מה אני עושה חחח מה לא הבנת?

sojgoon
15-09-06, 13:26
כדי שיעזרו לך...תרשום את התרגילים...סוג תוכנית...סטים וחזרות!!!

15-09-06, 14:08
רשמתי 3 סטים של 12

Troya
15-09-06, 18:48
לא מבינים כלום.