PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון

שאול
15-09-06, 00:00
מה הגוף עושה עם חלבון עודף??

Dino Psaras
15-09-06, 00:01
דופק ת'כבד.

Goni :]
15-09-06, 00:04
דופק ת'כבד.

:blink:

שאול
15-09-06, 00:06
דופק ת'כבד.
אפשר בבקשה הסבר?

Dino Psaras
15-09-06, 00:09
יותר מדי חלבון דופק את הכבד.

מה לא ברור?

שאול
15-09-06, 00:11
ואם אני שותה עם זה הרבה מים אבל ממש הרבה כילו איזה 4 ליטר ליום..????

Dino Psaras
15-09-06, 00:12
מה הקשר בין מחט ותחת (או בעניננו- חלבון ומים?)?

spacex
15-09-06, 00:12
אני עוד שקוע בפוסט של התפריט שלך עם 302 גרם חלבון ..
אתה נראה לי אוכל יותר חלבון מרוני קולמן ..
תקנו אותי אם אני טועה

שאול
15-09-06, 00:13
ועוד שאלה....מה קורה לחלבון עצמו למה הגוף הופך אותו/ מפריש אותו???

מה אתה מטורף? 4 ליטר? כמה כבר אפשר לשתות

Dino Psaras
למה לעזעזל לצרוך כמויות מטורפות של חלבון תסביר לי?

spacex
15-09-06, 00:15
שאול המקרה שלך המשפט
"כל המרבה הרי זה משובח "
לא עובד ..
כמה אתה שוקל רק שאני אדע ?

שאול
15-09-06, 00:17
חחח כי שמעתי איפשהוא שהמים עוזרים איכשהוא...:):):):)
כנראה שטעיתי..:emb3: :emb3:

אבל..קראתי באתר שאפשר לאכול מלא חלבון וזה רק הביא שיפורים לספורטאים..
שוקל 78..

15-09-06, 00:19
תאמת חלבונים זה דברים בריאים אבל כמה אפשר לאכול אחיי

Dino Psaras
15-09-06, 00:22
2 גרם חלבון לכל קילו בגוף, מספיק.

302 ביום, אתה דפוק בראש!:diractor:

אתה תחרבן חלבון.

spacex
15-09-06, 00:23
תצרוך פי 2 2.2 ממשקל הגוף שלך ..משהו כמו 160-170
זה ייתן לך פרופורציות לגבי העניין .
302 זה לא מה שאתה צריך חבוב .

שאול
15-09-06, 00:23
תאמת זה לא כזה קשה..ואני עוד לא לוקח שום תוספים..
אני נראה לי יצמצם קצת...
תודה בכל זאת עזרת לי מאד..

d-undertaker
15-09-06, 00:26
חבל לצרוך כמות כזאת של חלבון
סתם מעמיס על הכליות

הפצצה מעפולה
15-09-06, 00:27
אני עוד שקוע בפוסט של התפריט שלך עם 302 גרם חלבון ..
אתה נראה לי אוכל יותר חלבון מרוני קולמן ..
תקנו אותי אם אני טועה

אתה טועה
רוני קולמן והענקים ומרקוס וכו' צורכים חצי קילו חלבון ביום
זה במסה כמו שאני יודע

וזה שאמר ש4 ליטר זה הרבה
זה כלום טילים
רק באימון אני שותה 2 ליטר

power_hour
15-09-06, 00:42
תריץ חיפוש בפורום ותמצא תשובה יותר חכמה ומדוייקת מ"הורס את הכבד"

mr popo
15-09-06, 03:19
אתה טועה
רוני קולמן והענקים ומרקוס וכו' צורכים חצי קילו חלבון ביום
זה במסה כמו שאני יודע

קולמן ו"הענקים" כדבריך, שוקלים בסביבות ה300 פאונד (אוף-סיזן), נמצאים תחת פיקוח רפואי והכי חשוב - משתמשים בחומרים.
אני לא רואה שום סיבה בעולם שמתאמן ממוצע יצרוך את אותה כמות החלבון שהם צורכים. ואתה?

פופו.

THE_JUGGERNAUT
15-09-06, 10:04
יותר מדי חלבון דופק את הכבד.

מה לא ברור?

יש לך סימוכין לזה או שאתה סתם זורק השערות?

Nimrod
15-09-06, 11:06
1. פופו צודק בזמן סקיייל(ים) אתה צורך הרבה יותר מזון וכמובן שגם יותר חלבון, גם יש להם מסת שריר הרבה יותר גדולה.
2. לא קראתי את עמוד 2 אולי כבר אמרו אבל בכל מקרה עודף חלבון הופך לגלוקוז (פחמימה) ועודף פחמימה הופך לשומן.
מי שאומר לכם שהחלבון הופך לשומן ועוד כל מיני בילבולי מוח טועה.

הפצצה מעפולה
15-09-06, 15:24
קולמן ו"הענקים" כדבריך, שוקלים בסביבות ה300 פאונד (אוף-סיזן), נמצאים תחת פיקוח רפואי והכי חשוב - משתמשים בחומרים.
אני לא רואה שום סיבה בעולם שמתאמן ממוצע יצרוך את אותה כמות החלבון שהם צורכים. ואתה?

פופו.

אני יודע
אבל הבחור שאל אם זה יותר ממה שרוני קולמן לוקח
בעיקרון בסייקל צריך 3 גרם חלבון לקילו

Tnavon
15-09-06, 15:51
אחי 300 גרם זה מטורף
החלבון כבר יצא לך מכל החורים
תוריד לבערך 2 ממשקל גופך

gal.T
15-09-06, 16:18
1. פופו צודק בזמן סקיייל(ים) אתה צורך הרבה יותר מזון וכמובן שגם יותר חלבון, גם יש להם מסת שריר הרבה יותר גדולה.
2. לא קראתי את עמוד 2 אולי כבר אמרו אבל בכל מקרה עודף חלבון הופך לגלוקוז (פחמימה) ועודף פחמימה הופך לשומן.
מי שאומר לכם שהחלבון הופך לשומן ועוד כל מיני בילבולי מוח טועה. 1. בדיוק. גם הקשר בין צריכת חלבון גבוהה לבין פגיעה בכליות הוא קורלטיבי ולא סיבתי. פשוט וכך, שאדם שאוכל הרבה חלבון, ללא הגברת צריכת הנוזלים יתקל בבעיות, וזה מה שקורה בפועל אצל אנשים ממוצעים שאוכלים הרבה בשר למשל. ודבר נוסף, אותם אנשים שאוכלים הרבה חלבון הם בעיקר ספורטאים על חומרים אנאבולים, שהתפקוד הכלייתי שלהם הרבה פעמים הופך לבעייתי עקב חומרים שונים שיוצרים לחץ על הכליה (מחדירים נוזלים לתוכה), ככה שיש לנו כאן שוב קשר עקיף שמוביל למיתוס. ולמען האמת כך נוצרים רוב המיתוסים, ממקריות שמתורגמת בצורה לא נכונה. בדיוק כמו ש"קריאטין דופק את הכליות".

ובכל מקרה, אין שום מחקר ברפואה המודרנית שמשייך צריכה גבוהה (אפילו בגבול של מפתחי הגוף) של חלבון לפגיעה בכליות. אולי מחקרים ללא בקרה מסויימת (במקרה הזה זה יהיה בקרת נוזלים), אך גם בהם אני לא נתקלתי. וכל תזונאי קליני מעודכן (למעט ברפואה האלטרנטיבית, אך לא הייתי מפנק אותם בכינוי הזה) לא יאמר אחרת, אלא אם כן זה במטרה להתחמק ממצב שאתם אוכלים הרבה חלבון ולא שותים (רובם יאמרו שכן יש בעיה, אך ורק בגלל אותו קשר קורלטיבי).

2. אמת. רוב חומצות האמינו שלא מנוצלות לסינטזת חלבונים, גורלן הוא גלוקוז. קיימות שמונה חומצות אמינו שיכולות לעבור בנתיב שונה המספק אנרגיה ישירות\קטונים\ח.שומן (נקראות ח.א קטוג'ניות), וגם לגלוקוז\intermiediets של שלדים פחמנים במעגל קרבס (אז הן גם גלוקוגניות), כאשר רק שתי חומצות מסוגלות להכנס -רק- לנתיב הקטוג'ני = ליזין ולאוסין (החומצה המוכרת ביותר, אחת מהBcaa). אז באמת רוב החומצות יהפכו ב'עודף' לפחמימה, בעוד שגורל השומן הוא מאוד נדיר ומזערי (תקף רק ל2 חומצות ולעוד 6 באופן פחות שכיח, וגם ככה זה לא ישנה כלכך, חוץ מזה שהשומן יהיה רווי). עודף פחמימה זו הגדרה בעייתית, שכן אין גבול, או נקודה מסויימת שבה אנו יכולים להגדיר כמות פחמימות כעודף. ובנוסף לכך, מחקרים מראים שתהליך ההמרה של פחמימה לשומן מתרכש ברמה די מזערית.

גל

gal.T
15-09-06, 16:23
ושלא תבינו לא נכון, אני חושב שצריכה של כלכך הרבה חלבון זה אכן מוגזם, זה בעיקר צורה יקרה יותר של פחמימה. 2 גרם, או אפילו 2.2 גרם למשקל גוף זה בסדר אם אתם מרגישים את הצורך או רואים בזה תועלת כלשהיא, ולמעט מאזן היפוקלורי או התערבות הורמונלית חיצונית, אני לא רואה סיבה לצרוך יותר.