PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|שלום אני חדש פה ואני חדש במכון כושר מקווה שתעזרו

The-One
28-04-08, 23:20
קודם כול תראו אני יסביר לכם הכול על תצחקו עלי אני יודע שאני :( דיי אפס חח תקשיבו הנותנים שלי הם כיתה י גיל כמעט 16..

משקל 56 גובה 1.76 (אני יודע שאני רזה)

היקף יד בין 25-28 לא יודע למדוד לפי התמונה הינה:

http://img228.imageshack.us/my.php?image=31037700ks1.jpg

http://img509.imageshack.us/my.php?image=85500962xs5.jpg

זה המצב שלי קיום אני מבקש לא לצחוק עלי אני כולה בא להתיעץ אוקי תראו לעניין אני נרשמתי למכון כושר לפני חודש כי החלטתי שזהו נמאס לי להיות שחיף מסריח והחלטתי להשתפר! ולהתקדם קראתי מאמרים מהאתר הזה:) על עלייה במאסה ועוד אוקי תראו בתחילת המכון כושר המאמן עשה לי תוכנית סיבולת הוא אמר שאני יעבוד עליה חודש! 20חזרות בכול מכשיר 3סטים המכישרים שאני עובד עליהם הם:
1.לחיצת רגלים 20חזרות 3סטים.
2.כפיפות בטן 20חזרות 3סטים.
3.מכשיר לידיים לא יודע תשם משהו שדוחפים את הזה ואז המשקולות עולים 3סטים עושים חזרות.
4.גם מכשיר ליד משהו שמוכים עליך ומהשקל עולה 3סטים 20חזרות.

סבבה אז התאמנתי ועבר חודש חברים אני בא למאמן אומר לו עם אני יכול לעבור לתוכנית של מאסה הוא אומר לי שלא כדי שאני יכול להפצע ואני לא מספיק מיומן בישביל תוכנית כזאתי אז כול מה שהוא עשה זה הוריד לי מ 20 חזרות ל 15חזרות במכשירים שאמרתי לכם וכמובן שאני צריך לעלות טיפה משקל במכשירים

השאלה שלי:מה אני אומר לעשות? אני רוצה להתחיל בתוכנית של מאסה עם תוכנית כזאתי דלילה אן לי סיכוי להתקדם לשום מקום בתוכנית הזאתי אני בלחץ 40-45דקות במכון כושר!
מה אני יתחיל לריב עם המאמן אולי הוא צודק ואני יכול להפצע עם אני יתחיל מאסה אני מבקש מכול המומחים בופרום לייעץ לי מה לעשות מחכה לדוגבות חברה:sbb3:

The-One
28-04-08, 23:36
עזרו לי אנשים על תבאסו אותי:(

The-One
29-04-08, 15:23
מרגיש חרא שמתעלמים מהאשכול זה באמת אני חייב אותכם.

boris92
29-04-08, 18:45
אחי יש באתר תכנית למתחילים =] אתה יכול להסתכל עליה ולבדוק אולי זה יתאים לך וכו'.
בהצלחה גבר!
כל המאמנים זה ככה..למשל המאמן במכון שלי לא נותן לי לעשות סקוואט\דדלפט\בנט אובר רוו.

The Sun
29-04-08, 19:14
אחי לך לפורום דיבורים כללי לפוסטים הנעוצים ותקרא את הפוסטים של ארבל ואלפי למתאמנים מתחילים, זה מאוד יעזור לך השקיעו בזה במיוחד בשביל שלא נצטרך להסביר כל פעם מחדש...

The-One
29-04-08, 19:27
אחי לך לפורום דיבורים כללי לפוסטים הנעוצים ותקרא את הפוסטים של ארבל ואלפי למתאמנים מתחילים, זה מאוד יעזור לך השקיעו בזה במיוחד בשביל שלא נצטרך להסביר כל פעם מחדש...

אשמח עם תסביר לי מחדש חח אחי מצטער שמע דברתי היום עם המאמן ביקשתי ממנו יש מצב שהוא יוסיף לי תרגלים בנתיים כמו לחיצת חזה-פרפר? הוא אומר לי שלא ש ה 4תרגילים שלי זה מספיק ושאני חייב להיות סבלני ושאן לי לאן למהר והוא אמר שעם אני יתחיל להשתגע עם לחיצת חזה וזה אני יפצע מהר הוא אמר הכול בהדרגתיות ושלבים ככה בדיוק הוא ענה.

ושמע גבר יש מצב תמסבירלי:)

yates3
29-04-08, 19:59
קראתי רק תתגובה האחרונה שלך אחי וזה מספיק לי
תקשיב למאמן שלך
תהיה סבלני
אין הוקוס פוקוס

The-One
29-04-08, 20:01
קראתי רק תתגובה האחרונה שלך אחי וזה מספיק לי
תקשיב למאמן שלך
תהיה סבלני
אין הוקוס פוקוס

אני יודע אלב אני חייב בקרוב להתחיל מאסה מלולכלת אחי משהו מטורף במשקל שלי צריך מאסה מלולכלת.....

The Sun
29-04-08, 20:04
אני לא יעשה בשבילך את השיעורי בית גבר, תתחיל לקרוא אף אחד לא יעשה בשבילך את הלמידה שהיא חלק חשוב מאוד בבאדי בילדינג.

reshos123
30-04-08, 02:05
בקיצור:

תאכל הרבה
תתאמן קשה
תנוח
ותחכה

The-One
30-04-08, 12:05
אני יעשה את כו לזה אבל המאמן לא רוצה לעשות לי תוכנית אמסה הוא רוצה שאני ישאר בתוכנית הזאת בנתיים מה לעשות?

imported_NIR_B
30-04-08, 15:33
חח שמע שמע המאמן שלך אחד המפגריםםם
מזה התוכנית הזאת שהוא נתן? הוא מפגר לגמרי?
אתה כבר בחודש במכון אתה בהחלט צריך לעבור לתוכנית עלייה במאסה
בגוף יש 6 שרירים מרכזים שעליהם אתה צריך שהם רגלים גב חזה יד קדמית יד אחורית וכתפיים
עכשיו בוא אני יסביר לך יותר לעומק
יש תוכניות מסוג ab abc וככה הלאה.. אם זה נגיד ab אתה מחלק את כל השרירים ל 2 אימונים
אם זה נגיד abc אתה מחלק את כל השרירים ל 3 אימונים
למתחיל כמוך אני ממליץ ab
תחלק את השרירים אני מציע לך ככה : a יהיה חזה, יד קדמית ורגלים...... b יהיה גב, יד אחורית וכתפים
עכשיו תילך למכון 4 פעמים בשבוע וכל תוכנית תבצע פעמים ננגיד כמו
abXabXX שזה אומר יום ראשון ורביעי אתה מבצע תתוכנית הראשונה ויום שני וחמישי אתה מבצע תתוכנית השניה וכל הימים האחרים חופש.. תארגן לך אך שאתה רוצה אני נתתי לך דוגמא שהמון משתמשים בה והיא מתאימה למתאמנים
עכשיו תדע בשביל לעלות במאסה ממש ממש חשוב גם התזונה אני חושב שזה חשוב אפילו יותר מהאימונים.. אתה חייב לצרוך יותר קלוריות ביום מאשר כמה שאתה מוציא קלוריות ביום.. זה כבר תקרא מאמרים
בהצלחה
ואם המאמן יגיד לך משהו דחוף לו אצבע לתחת כזאת תוכנית מפגרת כמו שהוא נתן לך לא שמעתי מאז שאני מתאמן

denous
30-04-08, 15:35
אתה מתאמן בוויזין ?
איך קוראים לך אחי ?

The-One
30-04-08, 16:30
אתה מתאמן בוויזין ?
איך קוראים לך אחי ?
חחח אסף זה צחי:) מה קורה אסףףףףףףף נמאס לי מהמאן המזדיין הזה אסף הוא לא הולך לתת לי מאסה המאניק הוא רוצה שאינ ישאר בתוכנית הדפוקה הזאת:( עוד

doldol360
29-08-08, 18:58
הקפצה

tipakess
30-08-08, 05:16
מה אתה סתום מה אתה מקפיץ דברים לפי 4חודש..