PDA

צפה בגרסא המלאה : 3 שאלות חשובות מאוד- אני מבקש רק אנשים שבאמת מבינים

beerdude
29-04-08, 21:30
שלום אנשים
אני חדש פה
אני בערך חצי שנה במכון ו3 חודשים מהם לא עבדתי נכון ורק בחודשיים האחרונים אשכרה התמדתי ואני רואה תוצאות.
עכשיו יש לי כמה בעיות עיקריות.
1: על הבטן אני עובד כבר המון זמן והיא חזקה לאללה אבל אני לא רואה ריבועים של ממש, יש לי אחוז שומן נמוך אני 177 ושוקל 74-75 משו כזה אולי תתנו לי תוכנית אימונים לבטן שתוך פרק זמן מסויים אני אשכרה אראה תוצאות? תודה אם תוכלו.
2:החזה זה החלק שאני הכי אוהב בגוף והוא מתפתח יפה אבל יש בעיה אחת, אני חושב שיש הפרש משמעותי בין החזה העליון לחזה התחתון שלי. החזה התחתון שלי מתנפח ולעומת זאת בחזה העליון יש לי מין חור כזה כאילו אין שם שריר! וזה יוצר כזה קו שמפריד בין החזה העליון לחזה התחתון ככה שלא יוצא ריבוע מושלם של חזה אלא משו בין עיגול לריבוע.
התרגילים שאני עושה בחזה הם: שיפוע חיובי,שלילי וללא שיפוע במוט האולימפי (לחיצת חזה) 3 סטים מכל תרגיל ו8 חזרות בכל סט- זה מספיק? לאימון של Abc?
3:הדבר שהכי מציק לי הגוף שלי נראה טוב חוץ מהתחת. לא משנה כמה אני רץ או שורף קלוריות אני לא מצליח לחטב את התחת שיירה יפה ולא גוש שומן כזה- אין עושים את זה? כמובן שאני רץ אני חושב שצריך לחטב אותו בתרגילים כלשהם. אבל איזה?

זה חשוב לי ותודה רבה.
Beerdude

reshos123
30-04-08, 02:03
תפסיק לשתות בירה

beerdude
30-04-08, 07:47
חח נו באמת אני לא שותה בירה אני רק רוצה לדעת איך מורידים אחוז שומן ממקומות ספציפיים בגוף
כי הבטן סבבה וכל השאר סבבה רק תחת ורגליים

חלבון מוסיף המון
30-04-08, 11:19
1. אז כנראה שאין לך אחוז שומן מספיק נמוך
2. אין כזה דבר חזה תחתון
3. יש תרגילים לישבן- שאל את המאמן..

בקיצור תפסיק לשתות בירה :)

shahar-king
30-04-08, 16:30
אתה מבקש אנשים שמבינים אבל כל ההודעה של מלאה חארטות מה אתה רציני

Mad_dog
30-04-08, 17:18
שלום אנשים
אני חדש פה
אני בערך חצי שנה במכון ו3 חודשים מהם לא עבדתי נכון ורק בחודשיים האחרונים אשכרה התמדתי ואני רואה תוצאות.
עכשיו יש לי כמה בעיות עיקריות.
1: על הבטן אני עובד כבר המון זמן והיא חזקה לאללה אבל אני לא רואה ריבועים של ממש, יש לי אחוז שומן נמוך אני 177 ושוקל 74-75 משו כזה אולי תתנו לי תוכנית אימונים לבטן שתוך פרק זמן מסויים אני אשכרה אראה תוצאות? תודה אם תוכלו.
2:החזה זה החלק שאני הכי אוהב בגוף והוא מתפתח יפה אבל יש בעיה אחת, אני חושב שיש הפרש משמעותי בין החזה העליון לחזה התחתון שלי. החזה התחתון שלי מתנפח ולעומת זאת בחזה העליון יש לי מין חור כזה כאילו אין שם שריר! וזה יוצר כזה קו שמפריד בין החזה העליון לחזה התחתון ככה שלא יוצא ריבוע מושלם של חזה אלא משו בין עיגול לריבוע.
התרגילים שאני עושה בחזה הם: שיפוע חיובי,שלילי וללא שיפוע במוט האולימפי (לחיצת חזה) 3 סטים מכל תרגיל ו8 חזרות בכל סט- זה מספיק? לאימון של Abc?
3:הדבר שהכי מציק לי הגוף שלי נראה טוב חוץ מהתחת. לא משנה כמה אני רץ או שורף קלוריות אני לא מצליח לחטב את התחת שיירה יפה ולא גוש שומן כזה- אין עושים את זה? כמובן שאני רץ אני חושב שצריך לחטב אותו בתרגילים כלשהם. אבל איזה?

זה חשוב לי ותודה רבה.
Beerdude

1.אחוז שומן שלך לא נמוך מספיקאולי אתה חושב שאתה רזה אבל אתה לא
2.חזה עליון תחתון זה שרירי אחד ... זה הגנטיקה שלך תחייה עם זה
3. מה שאמרתי באחד אתה לא רזה יש בך שומן תעשה אירובי תוריד את התחת מה שמיותר שם

LittleNigga
30-04-08, 18:06
אתה לא יכול להוריד שומן ממקום מסויים... אתה שורף שומן מכל הגוף

look
30-04-08, 19:51
74 75 קילו על משקל 177 זה לא נמוך בכלל.. לבחור שמתאמן רק חודשיים אני משער שאתה לא חטוב כל כך..
אלא אם כן יש לך גנטיקה מהשמיים..

dani_katz
30-04-08, 20:10
אוקיי דבר ראשון בקשר לריבועים כנראה שבאמת אין לך אחוז שומן נמוך.. או! שאתה מתאמן כל יום בטן דבר שאסור לעשות ובכלל לא מפתח את הבטן, הבטן כמו כל שריר צריך מנוחה...
תבדוק במכון מה אחוז השומן שלך בטח יש מכשיר כזה תשאל את המאמן שם, ותגיד פה את מה שיצא לך.
בקשר לחזה תן דגש יותר חזק על חזה עליון מאשר התחתון, תוסיף עוד תרגיל כמו פרפר עם משקולות חופשי בשיפוע עליון או משהו בסגנון...
ובקשר לתחת - אין דבר כזה להוריד שומן במקום שאתה רוצה!! פשוט אין! הגוף לבד בוחר איפה להוריד לא איך שאתה רוצה... תעשה חיטוב וזה ירד לך מתישהו, ותבין שאתה לא יכול גם לפתח מסה וגם להוריד שומן...

מסקנה - > תקרא מאמרים!

Mr.Olimpia
30-04-08, 21:12
1.אחוז שומן שלך לא נמוך מספיקאולי אתה חושב שאתה רזה אבל אתה לא
2.חזה עליון תחתון זה שרירי אחד ... זה הגנטיקה שלך תחייה עם זה
3. מה שאמרתי באחד אתה לא רזה יש בך שומן תעשה אירובי תוריד את התחת מה שמיותר שם

לא משהו נגדך......... פשוט משקלים שלך בתרגילים הזויים ביותר

Mad_dog
30-04-08, 22:40
לא משהו נגדך......... פשוט משקלים שלך בתרגילים הזויים ביותר

חח תגיד למה זה משקלים ישנים עלתי טיפה מאז

Mr.Olimpia
30-04-08, 23:25
חח תגיד למה זה משקלים ישנים עלתי טיפה מאז

כי לפי נתונים שלך ותמונות זה פשוט לא הגיוני ...אתה רוצה להגיד שאתה שוקל 68 ולוחץ 120 פעמיים? מזה הבולשיט הזה תסלח לי על הביטוי זה מקום ראשון בתחרות ארצית.
דדליפט אני בכלל לא מדבר כל אחד גודל פה מרים אולימפי

beerdude
01-05-08, 00:08
תודה חברס עזרתם לי

Mad_dog
01-05-08, 10:20
כי לפי נתונים שלך ותמונות זה פשוט לא הגיוני ...אתה רוצה להגיד שאתה שוקל 68 ולוחץ 120 פעמיים? מזה הבולשיט הזה תסלח לי על הביטוי זה מקום ראשון בתחרות ארצית.
דדליפט אני בכלל לא מדבר כל אחד גודל פה מרים אולימפי

אחי אתה לא מאמין אל תאמין חח יש פה אחד שאיתי בחדר כושר(DROR) הוא ראה אותי עושה את זה הרבה פעמים אני לא ישכנע אותך להאמין לי אתה לא מאמין אל תאמין

ואם זה מקום ראשון בארץ זה רק אומר שאין פה רמה בכלל ...

ran_z
01-05-08, 11:51
1. אז כנראה שאין לך אחוז שומן מספיק נמוך
2. אין כזה דבר חזה תחתון
3. יש תרגילים לישבן- שאל את המאמן..

בקיצור תפסיק לשתות בירה :)

בניגוד לבטן ששם זה שריר אחד (לדוגמה). לחזה כן יהיה נכון להגיד תחתון ועליון בגלל סידור הסיבים במקום. החלק העליון הוא הקלויקולארי, החלק התחתון הוא הסטרנאלי.

* פותח הפוסט - נא לקרוא חוקי הפורום. יש לתת לפוסט כותרת אינפורמטיבית. "3 שאלות חשובות" זה ממש לא.
תודה.