PDA

צפה בגרסא המלאה : בטן נפוחה

Lord Wolfang
20-12-06, 11:53
תגידו מישהו פה מכיר או שפעם היה לו או שעדיין יש לו את התופעה הזאת של בטן נפוחה כאילו אני בן 16 רזה מטר 79 על 62.3 קילו עם אחוזי שומן בין 13.5-14
אבל האחוזי שומן לא קשורים כי גם פעם שהיה לי 8 וחצי היה לי את זה ומה זה זה.................. בעצם הבטן שלי נראית כאילו אני בהריון.
כאילו גל הגוף שלי רזה אבל עדיין יש לי בטן גדולה ונפוחה.
וגם בבוקר כאילו הבטן שלי הרבה יותר שטוחה ואז ישר שאני אוכל משהו מתנפח כמו בלון.

מישהו יכול לעזור? ויש לי את זה מאז ומתמיד כאילו פעם באיזה כיתה ד' הייתי שמן ואז רזיתי ומאז יש לי את זה. אבל כאילו אני כל היום עם בטן מוכנסת ככה שאף אחד לא רואה ואני גם לא מרגיש כל כך שאני מכניס תבטן זה כבר טבעי גם בבריכה ובים לא נראה לי רואים שאני מכניס את הבטן (לא אמרו לי על זה כלום)

Ori-Silver
20-12-06, 11:57
1)יכול להיות שיש לך עודפי עור מאז שהייתי שמן
2)יכול להיות שאתה רגיש ללקטוז או למאכל מסוים כי אתה אומר שזה קורה ישר אחרי שאתה אוכל

אליאב קרייסלר
20-12-06, 12:18
גם לי יש מין כרס Gh טבעית כזאת ואני ממש אוהב אותה למען האמת...

Night_Wolf
20-12-06, 12:20
כמה שמן הייתה פעם?
מה התפריט שלך כולל שאתה מרגיש מנופח כמו בלון?
יכול להיות שזה עור רפויי,וזה כתוצאה כי רזיתה בצורא מהירה

Night_Wolf
20-12-06, 12:21

חחחחחחחחחחחחחחחחחח תגיד לי אתה רוצה להיות רציני ולבוא לנפשונית לדפוק אימון?

Lord Wolfang
20-12-06, 12:50
נו תפריט של ילד רגיל קורנפלקס עם חלב בבוקר.
אחרי זה בבית ספר סנדויץ' עם משהו ואז בצהריים ארוחת צהריים רגילה שניצל או משהו כזה ובערב סלט גדול עם שתי ביצים טחינה וחומוס ואני אוכל לחם שיפון קל.
והקונפלקס הוא לא מהאלה שמלאים בסוכר. וגם אוכל איזה פרי בין לבין.

וזה לא נראה לי עודף עור כי ראיתי את זה בטלוויזה ורואים gור מגעיל כזה לא קשור רפוי ואצלי זה לא ככה רזיתי די הרבה אבל לא הייתי כזה שמן אתם יודעים כזה ילד שמן לא משהו רציני מאמריקה חח..... ורזיתי באמת די מהר ונהייתי ממש רזה אחרי כמה זמן אבל עכשיו אני רגיל כזה
חשוב:
והקטע גם שמהפופיק ומטה שם זה גרוע כאילו שם גם בבוקר זה נפוח שם ואז זה פשוט מתנפח עוד יותר. מעל הפופיק זה הרבה פחות נורא זה כאילו די בסדר

Lord Wolfang
20-12-06, 12:52
כמה שמן הייתה פעם?
מה התפריט שלך כולל שאתה מרגיש מנופח כמו בלון?
יכול להיות שזה עור רפויי,וזה כתוצאה כי רזיתה בצורא מהירה

איך עור רפוי צריך להיראות ואם זה זה מה עושים עם זה ?
ואם אני רגיש ללקטוז אז להפסיק לאכול חלב? נגיד אני יפסיק לאכול חלב לאיזה שבוע כדי לראות אם זה באמת זה זה ישפיע מיד ?

Gamerrrrr
20-12-06, 13:00
בטן נפוחה זה סימן מקדים למחזור

Lord Wolfang
20-12-06, 13:01
והקטע גם שמהפופיק ומטה שם זה גרוע כאילו שם גם בבוקר זה נפוח שם ואז זה פשוט מתנפח עוד יותר. מעל הפופיק זה הרבה פחות נורא זה כאילו די בסדר

מתן18
20-12-06, 13:50

טחחחחחחח

ולעניין-גם לי יש "בטן נפוחה"..מעל הבטן התחתונה..אין לי מושג מה זה אבל זה ממש לא שומן...יכול להיות שזה קשור לזה שאני מאמן את הבטן ממש חזק..לא'דע..

Taquila
26-12-06, 01:45
אני מצטרף לשאלה אני חייב לדעת ממה זה.
גם אצלי זה לא שומן זה כאילו הקיבה שלי ענקית כמו בלון נפוח וזה לא פרופורציונאלי לגוף. גם אני הייתי פעם שמנמן וירדתי די מהר. אני לא רגיש ללקטוז אז אני ישמח אם מישהו יתן לי לזה סוף סוף תשובה

OMRI-TURBO
26-12-06, 02:30

לא רק בטן נפוחה, גם הפנים, והחזה. :jockey:
תגיד לה שטורבו לימד אותך.

OMRI-TURBO
26-12-06, 02:32
אני מצטרף לשאלה אני חייב לדעת ממה זה.
גם אצלי זה לא שומן זה כאילו הקיבה שלי ענקית כמו בלון נפוח וזה לא פרופורציונאלי לגוף. גם אני הייתי פעם שמנמן וירדתי די מהר. אני לא רגיש ללקטוז אז אני ישמח אם מישהו יתן לי לזה סוף סוף תשובה

עקצה אותך במקרה חיפושת הכדורית הנדירה שהיית קטן?????? תשאל את ההורים שלך. אם אתה לא זוכר.

oR1515
26-12-06, 02:48
יכול להיות גזים? תעשה פול גרפסים ונודים ותמדוד היקיפים לפני ואחרי:)

meni32
26-12-06, 03:08
לא רק בטן נפוחה, גם הפנים, והחזה. :jockey:
תגיד לה שטורבו לימד אותך.

חחחחחחחחחחח
איזה תותח אתה בחיי!

Der Metzgermeister
26-12-06, 12:00
זה בגלל האוכל
אחרי שטוחנים מא אוכל הקיבה מתרחבה ואת הבטן נראית מנופחת

Yoshi-Moto
26-12-06, 12:03
למדתי במגמת ספורט שמספר תאי השומן בגוף נקבע כאשר אתה ילד.
לכן לילד שמן תיהיה נטייה להשמנה בעתיד.
וכאשר הוא יעשה דיאטה הוא לא יפחית את כמות תאי השומן אלא רק יכווץ אותם, מספרם ישאר זהה.
יכול להיות שזה קשור לנושא?(ז"א שהיית שמן בילדותך, רזית אך עדיין נשארו מלא תאים של שומן וזה מתקבץ לך שם?)

כן נשמע דפוק אבל זאת התאוריה שפיתחתי לפני רגע, אולי זה יעזור איכשהו.

Der Metzgermeister
26-12-06, 14:35
למדתי במגמת ספורט שמספר תאי השומן בגוף נקבע כאשר אתה ילד.
לכן לילד שמן תיהיה נטייה להשמנה בעתיד.
וכאשר הוא יעשה דיאטה הוא לא יפחית את כמות תאי השומן אלא רק יכווץ אותם, מספרם ישאר זהה.
יכול להיות שזה קשור לנושא?(ז"א שהיית שמן בילדותך, רזית אך עדיין נשארו מלא תאים של שומן וזה מתקבץ לך שם?)

כן נשמע דפוק אבל זאת התאוריה שפיתחתי לפני רגע, אולי זה יעזור איכשהו.

מה?!
שומן זה לא כמו שריר שהוא גדל
שהגוף הופך פחמימות לשומן זה אומר שהוא מוסיף תאי שומן ושהוא שורף שומן זה אומר שהוא שורף תאי שומן.

MagneZium
26-12-06, 14:38
הכי כייף לשבת על המחשב אחרי אימון טוב ואחרי ארוחה טובה ללטף אותה ולהגיד טוב נו עוד חודשיים חיטוב:wiggle:

Yoshi-Moto
26-12-06, 15:08
הכי כייף לשבת על המחשב אחרי אימון טוב ואחרי ארוחה טובה ללטף אותה ולהגיד טוב נו עוד חודשיים חיטוב:wiggle:
המורה שלי שולח את כל החומר במייל אחרי כל שיעור.
ציטוט מהסיכום:
השמנה – ילד "שמן" יהיה אדם שמן, מספר תאי השומן נקבע בילדות, וכך כאשר עושים דיאטה, מספר תאי השומן לא יקטן אלא יצטמצם ולכן תמיד יהיה קיים פוטנציאל השמנה בעת הבגרות.

אני לא פוסל את מה שאתה אומר אולי אני טועה.
יש עוד דעות אנשים??

Der Metzgermeister
26-12-06, 15:15
המורה שלי שולח את כל החומר במייל אחרי כל שיעור.
ציטוט מהסיכום:
השמנה – ילד "שמן" יהיה אדם שמן, מספר תאי השומן נקבע בילדות, וכך כאשר עושים דיאטה, מספר תאי השומן לא יקטן אלא יצטמצם ולכן תמיד יהיה קיים פוטנציאל השמנה בעת הבגרות.

אני לא פוסל את מה שאתה אומר אולי אני טועה.
יש עוד דעות אנשים??

שמעת על חילוף חומרים?

ran7
26-12-06, 15:18
יש מצב שזה מנוזלים?

Yoshi-Moto
26-12-06, 15:37
שמעת על חילוף חומרים?
נו בסדר גם זה קשור לא אמרתי שלא, פשוט אמרתי שאםהוא היה שמן בילדות תיהיה לו נעייה להשמנה בגילאים גדולים יותר.
כי מספר תאי השומן נקבע בילדות, אז יכול להיות שגם אחרי שהוא חיטב הכל נשארו לו תאי שומן שיוצרים את המראה הזה.
סתם תאוריה שעלתה בראשי ותהיתי אם זה יכול להיות קשורץ

Bullet
26-12-06, 16:09
מה?!
שומן זה לא כמו שריר שהוא גדל
שהגוף הופך פחמימות לשומן זה אומר שהוא מוסיף תאי שומן ושהוא שורף שומן זה אומר שהוא שורף תאי שומן.
בולשיט

ומוסיפים תאי שומן רק אם ממש שמנים... לא אם קצת שמנים.

Taquila
27-12-06, 00:29
אבל כל הקטע שזה לא שומן זה כאילו הקיבה מאד מאד נפוחה מכלום כל הזמן

amir harduf
27-12-06, 12:14
גם לי התנפחה הבטן קצת..

יש 3 סיבות אפשריות...

1. הזרקת Gh
2. בתקופת המסה שלי עכשיו הבטן שלי גדלה.. (לא שומן) אלא פשוט אני אוכל -המון- והקיבה מתנפחת.
3. יש עוד סיבה אפשרית שזה אחד משרירי בטן (לא הישר בטני אלא זה ששומר על האיברים הפנימיים וכל זה) חלש וזה מה שגורם למה שנראה כמו "כרם ריבעוים" טורבו אמר את זה פעם אני לא זוכר את הניסוי ושמות המדוייקים. טורבו?

Taquila
27-12-06, 17:28
מה זה Gh?

VoRteX
27-12-06, 17:39
מה זה Gh?

Growth Hormone
הטענה היא שהבטן מנופחת כתוצאה מגדילה של האיברים הפנימיים.

DMX
27-12-06, 19:36
...קוראים לזה "קרס בירה" אם זה גודל בכל פעם שאתה אוכל וקוטן בחזרה אחרי כמה שעות זה כבר סימן טוב .גם לי פעם היתה כזאת ממש קטנה , ולאחד מהכתה שלי היתה כזאת ענקית! כולם היו צוחקים עליו הוא היה רזה ממש עם בטן כמו של בהמה והוא הוריד את הבטן הזאת [עדיין נשאר קצת]
קיצר מה שאתה צריך לעשות זה לרוץ הרבה ולא לאכול "ג'אנק פוד" בכלל , להפסיק עם הממתקים ,קולה, וכל השטויות האלה זה ממש מנפח את הבטן! במקביל תעבוד על הבטן[כפיפות] .

Taquila
27-12-06, 21:28
...קוראים לזה "קרס בירה" אם זה גודל בכל פעם שאתה אוכל וקוטן בחזרה אחרי כמה שעות זה כבר סימן טוב .גם לי פעם היתה כזאת ממש קטנה , ולאחד מהכתה שלי היתה כזאת ענקית! כולם היו צוחקים עליו הוא היה רזה ממש עם בטן כמו של בהמה והוא הוריד את הבטן הזאת [עדיין נשאר קצת]
קיצר מה שאתה צריך לעשות זה לרוץ הרבה ולא לאכול "ג'אנק פוד" בכלל , להפסיק עם הממתקים ,קולה, וכל השטויות האלה זה ממש מנפח את הבטן! במקביל תעבוד על הבטן[כפיפות] .

אחי זה בידיוק מה שאני עושה רץ ועושה אירובי, לא נגעתי בג'אנק שנים עובד חזק על הבטן וזה המצב!

Yoshi-Moto
27-12-06, 21:33
אחי זה בידיוק מה שאני עושה רץ ועושה אירובי, לא נגעתי בג'אנק שנים עובד חזק על הבטן וזה המצב!
ואיך התזונה שלך?

maya
27-12-06, 21:41
לפעמים בטן מיתנפחת שחסרים אינזימים של עיכול אפשר לקחת תוסף של אינזימים שעוזרים לעיכול ובנוסף חידיקים פרוביוטים מיוגרט

Taquila
27-12-06, 21:48
התזונה שלי אוזנת ואני אוכל מאאאאאאאאאאאאד בריא ולא חסרים לי אנזימים אני שובר תראש ממה זה?????!!

Yoshi-Moto
27-12-06, 21:49
התזונה שלי אוזנת ואני אוכל מאאאאאאאאאאאאד בריא ולא חסרים לי אנזימים אני שובר תראש ממה זה?????!!
אם זה כל כך מפריע אפשר לבדוק את זה איכשהו..(רופא או מישהו מוסמך שמבין בעניין)

DMX
27-12-06, 21:57
תמשיך ככה חודש ולא רק שלא תיהיה לך בטן גם יכול להיות שיהיו לך ריבועים...

Taquila
27-12-06, 22:04
תמשיך ככה חודש ולא רק שלא תיהיה לך בטן גם יכול להיות שיהיו לך ריבועים...

אחי אני ככה כבר שנתיים וחצי