PDA

צפה בגרסא המלאה : (התנצלות)הגעתי למסקנה שטעיתי והחלטתי לפרוש<----

Night_Wolf
20-12-06, 12:38
טוב אז ככה...

אתמול רובכם סמתם לב על פוסט שהעלתי על "לחם בסופרמרקט" ועל התגובות הגזעניות שלי בזמן האחרון בפורום בעיקר כלפי אתיופים,אני יודע שנבלתי את הפה ואולי חלק מכם נפגע ואני רוצה לבקש על סליחה מכל אחד ואחד שפגעתי בו פה אני בד"כ לא בן אדם שמחפש לפגוע באנשים ואין לי כוונות רעות פשוט חלק מהדיעות שלי באו מכך שאותם האנשים שהייתי רגיל להשמיץ פה הם אלו שפגעו בי ועשו לי תמוות בתור ילד קטן ונער ובתקופה שהייתי שמן אני מודה שאני הגזמתי אם התגובות שלי וביישתי את ישראלבודי ומעל הכל גרמתי בלאגן רציני בפורום ולבן אדם מספר אחת פה שהוא אח בישבילי גיל גרנות

לסיכום אני רוצה להתנצל בפנים כל חברי הפורום ובפני כל האורחים שקוראים וקראו את הפוסט ומעתה ואילך אני לא אגיב יותר בפורום בצורא סתמית אני מחקתי את החתימה הפשיסטיתומעכשיו אני יבוא לפה אך ורק לבצע את המטרה שלי וזאת לתרום מהידע הצנוע שלי בפיתוח גוף בכל נושא שאני יכול ולהגיב לתמונות בזירת הגולשים!

שוב פעם לא הייתה לי כוונה באמת לפגוע באף אחד ולמרות שאני רבתי בזמן האחרון פה אם המון אנשים כל אחד פה הוא כמו בן משפחה שלי ואני רוצה להיתנצל
גיל אם אתה קורא תפוסט עכשיו אני מבקש סליחה בעיקר מימך אחי אם הייתי מפעיל תשכל שלי ויודע שהפוסט יגרום בעיות הייתי סותם את הפה

שיהיה לכולם יום טוב ומקוה שתסלחו לי מי שלא סולח שלא יחשוב שאני ישלול אותו אני תמיד יקבל אותו וילמד להעריך אותו

גלעד-nightwolf

gog
20-12-06, 12:49
"לטעות זה אנושי, לסלוח זה אלוהי"

כל הכבוד אחי.

Der Metzgermeister
20-12-06, 12:51
טוב לדעת שיש פה אנשים עם שכל.

Night_Wolf
20-12-06, 13:08
לא צריך להיות אם שכל כדי להגיע למסקנה הזאת צריך להיות בן אדם שמבין ויודע מזה לפגוע באחרים ויודע מתי להפסיק פשוט מאוד

shahaflol
20-12-06, 13:40
באמת יפה שאתה מתנצל, אבל יש לי הרגשה שאתה מתנצל רק כי גיל גרנות בא לפה והעיר על זה, כי כשאחרים העירו על זה אף אחד לא התייחס. אני ראיתי את הפוסט, ולא הגבתי בו כי זה היה מיותר אבל כשאמרו לכם שזה גזעני ומיותר מצדכם אף אחד לא טרח להתנצל.

Night_Wolf
20-12-06, 13:45
באמת יפה שאתה מתנצל, אבל יש לי הרגשה שאתה מתנצל רק כי גיל גרנות בא לפה והעיר על זה, כי כשאחרים העירו על זה אף אחד לא התייחס. אני ראיתי את הפוסט, ולא הגבתי בו כי זה היה מיותר אבל כשאמרו לכם שזה גזעני ומיותר מצדכם אף אחד לא טרח להתנצל.

בהחלט גיל השפיע עלי הכי הרבה רוב האנשים שדברתי איתם פה אני לא מכיר אישית אבל את גיל כן ושבן אדם שבאמת קרוב אלייך מעיר לך ואומר לך תיראה איפה אתה חי ואיך אתה מדבר לפעמים אז "נופל האסימון" אבל בכל מקרה להיתנצלות שלי היא כלפיי כולם וכל מי שהשמצתי פה בפורום וגם כלפי גיל

Eagle
20-12-06, 13:51
אתה לא צריך לפרוש,
מי שצריך לפרוש זה אלה שמדברים כמוך, ולא מבינים שהם טועים וממשיכים עם זה.

Night_Wolf
20-12-06, 13:55
אתה לא צריך לפרוש,
מי שצריך לפרוש זה אלה שמדברים כמוך, ולא מבינים שהם טועים וממשיכים עם זה.

שאמרתי שאני פורש התכוונתי שאני פורש מכל הדיעות הגזעניות האלה פה בפורום כי הבנתי שזה סתם מקלקל אותו,אם חשבתה שמפיתוח גוף אני פורש אז טעיתה אחי אני לא עוזב את זה לא אחרי כל ההשקעה שלי

מתן18
20-12-06, 13:56
אוקייייי עם כל הכבוד לגיל,שהוא אדם שכולנו מעריכים,זה שהוא כתב כמה מילים לא אומר שצריך לשנות דעה..ולאחוז בקרנות המזבח...

להזכירכם,גם עומרי טורבו,אדם עם שכל על הכתפיים הביא דעות די קיצוניות כך ש"אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר, אם לויתן בחכה הועלה מה יעשו דגי הרקק"

נקודה למחשבה.

Night_Wolf
20-12-06, 13:59
אוקייייי אם כל הכבוד לגיל,שהוא אדם שכולנו מעריכים,זה שהוא כתב כמה מילים לא אומר שצריך לשנות דעה..ולאחוז בקרנות המזבח לבקשת סליחה.

להזכירכם,גם עומרי טורבו,אדם עם שכל על הכתפיים הביא דעות די קיצוניות כך ש"אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר, אם לויתן בחכה הועלה מה יעשו דגי הרקק"

נקודה למחשבה.

הוא לא שינה לי ת'דיעות אבל זאת הדיעה שלו שהכי השפיעה עלי וגם אחרי הפוסט של הלחם הרגשתי מטומטם

מתן18
20-12-06, 14:02
הוא לא שינה לי ת'דיעות אבל זאת הדיעה שלו שהכי השפיעה עלי וגם אחרי הפוסט של הלחם הרגשתי מטומטם

סבבה אחי אם ככה אתה מרגיש..

P-a-n-1-c
20-12-06, 14:07
תוכלו להסביר בקצרה מה הלך באשכול כי ראיתי שאפילו גיל התעצבן

Bodybuilder
20-12-06, 14:13
גלעד מה קרה ?
לא הבנתי ממה כול הבלגאן

סהר!
20-12-06, 14:30
"לטעות זה אנושי, לסלוח זה אלוהי"

כל הכבוד אחי.
צודק
אין לי מה להוסיף

Gamerrrrr
20-12-06, 14:49
גלעד, אתה מתנצל שהיו לך את הדיעות האלה?? או אתה מתנצל על שכתבת את הדיעות האלה בפורום??
יש הבדל

Night_Wolf
20-12-06, 15:39
גלעד, אתה מתנצל שהיו לך את הדיעות האלה?? או אתה מתנצל על שכתבת את הדיעות האלה בפורום??
יש הבדל

אני מתנצל שכתבתי את הדיעות האלה בפורום,כנס למסנג'ר אני צריך לדבר איתך דחוף אחי!

אליאב קרייסלר
20-12-06, 15:51
היה פה אשכול שגלעד רשם שהוא הלך לסופרמרקט וראה אנשים מגזע שונה נוגעים בלחם ובוחרים עם הידיים איזה הם רוצים לקחת וכו'... אחרי זה באותו פוסט התחילו לרדת על אנשים מאותו הגזע וללכלך עליהם (זה לפי מה שנראהלי)
בכל מקרה גלעד כל הכבוד אחי אוהבים אותך בישראלבאדי גם אם תדחוף סינטול לזרת :ph34r:

Night_Wolf
20-12-06, 15:52
היה פה אשכול שגלעד רשם שהוא הלך לסופרמרקט וראה אנשים מגזע שונה נוגעים בלחם ובוחרים עם הידיים איזה הם רוצים לקחת וכו'... אחרי זה באותו פוסט התחילו לרדת על אנשים מאותו הגזע וללכלך עליהם (זה לפי מה שנראהלי)
בכל מקרה גלעד כל הכבוד אחי אוהבים אותך בישראלבאדי גם אם תדחוף סינטול לזרת :ph34r:

איך אני אוהב אותך כל היום אתה והסינטול שלך אליאב ולנטינו שכמותך:jockey:חחחחחחחחחחחחחח

OMRI-TURBO
20-12-06, 16:20
אני מתנצל אם פגעתי במישהו בפורום המטרה של האשכולות שקשורות בגזע והמחקר שלו היא על מנת להעלות נושאים לדיון,בעל האתר לא רוצה שנעלה יותר את הנושא של מדעים/מחקרים או דעות שקשורות לגזע בגלל שזה פוגע בגולשים.

Gamerrrrr
20-12-06, 16:21
סליחה שפגעתי במישהו באתר, וסליחה שהעלתי את דעותי באתר הזה.

Dino Psaras
20-12-06, 16:21
אני מתנצל אם פגעתי במישהו בפורום המטרה של האשכולות שקשורות בגזע והמחקר שלו היא על מנת להעלות נושאים לדיון,בעל האתר לא רוצה שנעלה יותר את הנושא של מדעים/מחקרים או דעות שקשורות לגזע בגלל שזה פוגע בגולשים.

בוקר טוב.

OMRI-TURBO
20-12-06, 16:22
בוקר טוב.

שזה אמור להביע מה?

Dino Psaras
20-12-06, 16:25
שזה אמור להביע מה?

תקרא את ההודעה הקודמת של עצמך, בוקר טוב על זה שרק עכשיו הבנת שאתה פוגע באנשים.

סוליקו
20-12-06, 16:29
בוקר טוב.

מה יש לכם ... אזמה אם עכשיו התנצל העיקר שזה קורה לפחות והוא התנצל ואם פגע בך אז תקבל תסליחה שלו ואל תתנפל .. רציני תחשוב שניה

גלעד אוהבים אותך וטוב שאתה מתנצל למרות שאתה לא פגעתי בי אוו משו וגם עומרי !!
ואם אני פגעתי במשו אז גם אני מצטער העיקר שכולם ישארו חברים פה ולא יהיה בעיות !! ...
ישראלבודי זה משפחה

OMRI-TURBO
20-12-06, 16:29
המטרה שלי לא היתה לפגוע באנשים אלא להעלות דיון על נושאים שנחשבים "taboo" בחברה על ידי ניצול של חופש הביטוי באינטרנט, תוך כדי כך הבאתי מחקרים שבוצעו באיניברסיטאות מוכרות על מנת לגבות את כל מה שאמרתי(אני בטוח ששמת לב). אם הייתי חושב שיש גולשים שעלולים להפגע ממה שאני רושם לא הייתי רושם את זה כאן.

Dino Psaras
20-12-06, 16:30
מה יש לכם ... אזמה אם עכשיו התנצל העיקר שזה קורה לפחות והוא התנצל ואם פגע בך אז תקבל תסליחה שלו ואל תתנפל .. רציני תחשוב שניה

גלעד אוהבים אותך וטוב שאתה מתנצל למרות שאתה לא פגעתי בי אוו משו וגם עומרי !!
ואם אני פגעתי במשו אז גם אני מצטער העיקר שכולם ישארו חברים פה ולא יהיה בעיות !! ...
ישראלבודי זה משפחה

בי אישית הם לא פגעו, אבל בהרבה אנשים אחרים כן..:ph34r:

סוליקו
20-12-06, 16:34
בי אישית הם לא פגעו, אבל בהרבה אנשים אחרים כן..:ph34r:

אז לזה הוא מתנצל לא ??:jockey:

Dino Psaras
20-12-06, 16:36
אז לזה הוא מתנצל לא ??:jockey:

כנראה..

סוליקו
20-12-06, 16:41
אם משו מחשיב את עצמו כחבר ויכול לסלוח אז שיסלח לו !! ומי שלא זכותו אין לי מה להגיד

Deja Vu
20-12-06, 17:12
לא שפגעתה בי באופן אישי אבל זה ברור שההתנצלות הזאת לא באה ממקום אמיתי הרי לא שיניתה את דעותיך אתה עדיין מאמין בדברים שאמרתה וזה כל העניין

OMRI-TURBO
20-12-06, 18:01
לא שפגעתה בי באופן אישי אבל זה ברור שההתנצלות הזאת לא באה ממקום אמיתי הרי לא שיניתה את דעותיך אתה עדיין מאמין בדברים שאמרתה וזה כל העניין

אתה קראת את ההודעה שלי?
ההתנצלות שלי היא על זה שפגעתי באנשים, למה אתה חושב שהדעות שלי השתנו בדיוק? לכל אחד יש דעות משלו, ואני לא מתנצל על הדעות הפוליטיות שלי, אני מתנצל על זה שפגעתי באנשים בפורום והדגשתי שהכוונה שלי לא היתה לפגוע באנשים אלא לעלות דיון.

Deja Vu
20-12-06, 18:19
אתה קראת את ההודעה שלי?
ההתנצלות שלי היא על זה שפגעתי באנשים, למה אתה חושב שהדעות שלי השתנו בדיוק? לכל אחד יש דעות משלו, ואני לא מתנצל על הדעות הפוליטיות שלי, אני מתנצל על זה שפגעתי באנשים בפורום והדגשתי שהכוונה שלי לא היתה לפגוע באנשים אלא לעלות דיון.
קשה לי להאמין שלא ידעתה שהתגובות שלך מעליבות ופוגעות באנשים למה ציפיתה שאמרתה על אנשים מסוימים שיש להם חרא גננטיקה פיזית הוא שכלית שזה יעודד אותם? הוא שאולי ציפיתה שהם התנחמו בעובדה שאתה מביא מחקרים ומוכיח את דבריך ובסך הכול תרמתה לדיון על תהיה ראש קטן ובקשר לדעותיך הפוליטיות הקיצוניות בתור מנהל הפורום אני בטוח שהשפעתה על ילדים קטנים שרק מגבשים דעה נוצר פה מצב בפורום שכל המגניבים עאלק פאשיסטים ומי שמצדיק את דעותיך מקבל נקודות

תמיר סורקין
20-12-06, 18:20
:wiggle: וואלה אחי באמת שאתה צודק זה יפה שהחלטת להתנצל ומתן 16 זה שיש לו דיעה זה אחלה וזה החלטה שלו אם לאהוב אתיופים או לא אבל לדבר על זה בפורמים זה משפיל כלפי העדה הזאת וזה גם נותן מסר גזעני..1!!!
יפה גלעד..!!

pohdem
20-12-06, 18:36
מצטער, לא "נגע" לי בלב.
אם גיל לא היה בא ונותן את התגובה הזאת מאוד קשה לי להאמין שהיית מתנצל. וכן גם עומרי וגיימר.
תתנצל מהלב. כמו גבר. לא כדי לספק רצונות אחרים. הרבה הערכה אתה לא מקבל בפוסט הזה כמו שאתה רואה ובצדק.
תיראו, אני מכבד את הדעות שלכם ואת האידיאולוגיות שלכם כי כל אחד והבחירה שלו וזה בסדר. אי אפשר לצפות שאנשים יחשבו כולם באותו קו המחשבה.
הבעיה בכם היא בדרך שבא אתם מציגים את הדעות שלכם. שהיא דרך של גזענות, הרגשת עליונות מעל גזעים ועדות אחרות וכדומה. את הדרך הזאת אני לא מכבד ולא מקבל. יש דרכים להציג דיעות ואידיאולוגיות והדרך שבה אתם בחרתם היא לא הנכונה והיא לא מקובלת פה על הרבה אנשים.
מקווה שזה יכנס לכם לראש טיפה.

עריכה: ברוך הבא לפורום תמיר =]

slim shady
20-12-06, 18:52
כל הכבוד בנאדם....מעריך אנשים כמוך...אנשים שיודעים לקחת צעד אחורה ולהגיד "טעיתי"...
רק מראה על בגרות ולא על חולשה כמו שאנשים חושבים...

בנאדם חכם אמר פעם...לא בושה לעשות טעות בושה לא לתקן אותה....

P-a-n-1-c
20-12-06, 18:55
עומרי ואיתי אני חושב שמן הראוי שתורידו את החתימה הפאשיסטית שלכם..

OMRI-TURBO
20-12-06, 19:14
מצטער, לא "נגע" לי בלב.
אם גיל לא היה בא ונותן את התגובה הזאת מאוד קשה לי להאמין שהיית מתנצל. וכן גם עומרי וגיימר.
תתנצל מהלב. כמו גבר. לא כדי לספק רצונות אחרים. הרבה הערכה אתה לא מקבל בפוסט הזה כמו שאתה רואה ובצדק.
תיראו, אני מכבד את הדעות שלכם ואת האידיאולוגיות שלכם כי כל אחד והבחירה שלו וזה בסדר. אי אפשר לצפות שאנשים יחשבו כולם באותו קו המחשבה.
הבעיה בכם היא בדרך שבא אתם מציגים את הדעות שלכם. שהיא דרך של גזענות, הרגשת עליונות מעל גזעים ועדות אחרות וכדומה. את הדרך הזאת אני לא מכבד ולא מקבל. יש דרכים להציג דיעות ואידיאולוגיות והדרך שבה אתם בחרתם היא לא הנכונה והיא לא מקובלת פה על הרבה אנשים.

אני לא מחפש לגעת בלב, איפה ראית שחיפשתי לגעת בלב? :ph34r:
התנצלתי על אם פגעתי במישהו בפורום.
כל מה שאמרתי כאן זה לא דברים שאני המצאתי, וכל דבר גובה במחקרים מדעיים. זה לא שסתם פתחתי אשכולות לרדת על אנשים ממש לא, אם תשים לב חוץ מהנושא אתמול שנייטוולף פתח , כל האשכולות שאני פתחתי היו נושאים רציניים לגמרי, בין אם זה רצח עם באפריקה/עולם שלישי וכו'. בתוך זה הצגתי מחקרים מדעיים לחברי הפורום, אני לא זה שעשיתי את המחקרים כפי שאתה יודע, לכן כל מה שעשיתי זה הצגתי חומר מדעי שקיים. הבנתי שפה זה לא המקום לעשות את זה כיון שהיה גולש מסויים שנפגע מחלק מהדברים שנאמרו בשרשור של אתמול שהיה מוגזם כניראה.
ההודעות שלי בדרך כלל הן מאוד רציניות וכולן מגובות במחקרים מדעיים וכמובן עובדות היסטוריות וכו', אתה יודע שאני בן אדם רציני.
השרשור של אתמול היה באמת קצת חסר טעם,יתר השרשורים שהיו פה ממש לא.
אף פעם לא היתה שום הודעה של עליונות ולא טענו שיש גזע עליון מסויים, חוץ מכמה אשכולות שהראתי עליונות יהודית בהרבה תחומים,ועל זה אני לא הולך להתנצל,אני מאוד לאומני ומאוד פרו ישראלי/יהודי. האם אתה חושב שאני צריך להתנצל על זה שהוכחתי עלוינות יהודית? או שזה בסדר בשבילך?לבחור רק מה שטוב לך ואת היתר להשתיק זה לא הגיוני, אם כבר דנים בכל צריך לשים את כל הקלפים על השולחן. פה זה לא המקום לדיון מסוג כיון שסוג האוכלוסיה לא כל כך מתאים לכזה דיון וכמובן שאנשים שגולשים בפורום הזה יכולים להפגע, ואחרי הכל אני אולי המנהל הותיק ביותר בפורום אבל אני לא בעל העסק. לכן, הודעות עם תוכן כמו שהיה בשרשור של אתמול, אני נמנע מלכתוב שוב. אחת הסיבות שלא נמענתי מלכתוב דברים מסויים היא הסיבה שאני כותב דברים לא פחות חריפים באוניברסיטה,כמובן שטעיתי בזה שציפתי שקהל היעד יהיה דומה, ולכן אני אשאיר את הדעות האלו באקדמיה או כמובן בפורומים אחרים שעוסקים בנושאים מסוג זה.
כל מה שכבתי בפורום הזה מתקשר לנושאים שהעולם מתמודד איתם ביום יום, מגיפות/עולם שלישי/פשע/גבולות/תרבויות גזעים. אם אתה מצפה לעולם ורוד, תעצום את העיניים, כי אני מראה את כל האמת למרות שזה עושה חושך בעיניים, והאמת יכולה להחריב עולמות לחלק מהאנשים.
לכן,לא אעשה את זה יותר כיון שיש ילדים שגולשים פה או אנשים שיכולים להפגע מהתוכן של ההודעות, ולכן גם התנצלתי בערך 10 פעמים על זה שפגעתי בגולש מסויים בפורום.ואני אשאיר את דעותי לפורומים מקצועיים בנושאים אלו וכמובן לאוניברסיטה.

Night_Wolf
20-12-06, 19:23
מצטער, לא "נגע" לי בלב.

אני מכבד את דעתך ואומר לך שאני מצטער אם פגעתי בך אישית אבל מה שאני רוצה להסביר לכל אלו שחושבים שהתנצלתי בגלל שגיל העיר לישיבינו את הכוונה שלי רוב האנשים פה אני מכיר דרך הפורום ואני לא יודע מי הם באמת ומה הם חושבים עלי לעומת זאת שיש פה כמה אנשים שהם חברים ממש טובים שלי ואני מכיר אותם אישית ויודע שאם הם יעירו לי זה יהיה סך הכל לטובתיוגיל זה בן אדם שמכיר אותי טוב ואני יודע שאם הוא יגיד לי משהו או יעיר לי זה אך ורק לטובתי בכל אופן כולנו בני אדם וכולנו עושים טעויות ושוב פעם סליחה למי שנפגש מהדיעות שלי או מההערות שלי

Deja Vu
20-12-06, 19:40
אני מכבד את דעתך ואומר לך שאני מצטער אם פגעתי בך אישית אבל מה שאני רוצה להסביר לכל אלו שחושבים שהתנצלתי בגלל שגיל העיר לישיבינו את הכוונה שלי רוב האנשים פה אני מכיר דרך הפורום ואני לא יודע מי הם באמת ומה הם חושבים עלי לעומת זאת שיש פה כמה אנשים שהם חברים ממש טובים שלי ואני מכיר אותם אישית ויודע שאם הם יעירו לי זה יהיה סך הכל לטובתיוגיל זה בן אדם שמכיר אותי טוב ואני יודע שאם הוא יגיד לי משהו או יעיר לי זה אך ורק לטובתי בכל אופן כולנו בני אדם וכולנו עושים טעויות ושוב פעם סליחה למי שנפגש מהדיעות שלי או מההערות שלי
הסיבה היחידה שגיל העיר לך זה כי פגעתה באתר בתגובות האלה ומכך נובע שפגעתה בגיל די לשחק אותה תמים אתה ידעתה טוב מאוד מה אמרתה והסיבה היחידה שהתצלתה זה כי גיל ביקש כי פגעתה לא באתר אנחנו נראים לך עד כדי כך מטומטים?

Dino Psaras
20-12-06, 19:41
הסיבה היחידה שגיל העיר לך זה כי פגעתה באתר בתגובות האלה ומכך נובע שפגעתה בגיל די לשחק אותה תמים אתה ידעתה טוב מאוד מה אמרתה והסיבה היחידה שהתצלתה זה כי גיל ביקש כי פגעתה לא באתר אנחנו נראים לך עד כדי כך מטומטים?

מה רצית בפוסט של אייברסון?

OMRI-TURBO
20-12-06, 19:43

נכון הוא פגע בחברי האתר ולכן הוא התנצל על כך. מה הבעיה כאן?

Deja Vu
20-12-06, 19:45
מה רצית בפוסט של אייברסון?
אה חח רק רציתי להגיד לך שזה לא מאיר זוהר זה שרב איתך וזה סתם מתחזה מעפן אני התפלאתי בהתחלה שראיתי שהוא באתר וזה ושפגשתי אותו הוא אמר כזה אתה רציני איזה ילדים חסרי חיים קיצר זה לא הוא

Deja Vu
20-12-06, 19:49
נכון הוא פגע בחברי האתר ולכן הוא התנצל על כך. מה הבעיה כאן?
כי הוא התנצל כי גיל אורה לו לעשות כך כי הוא פוגע לו באתר[אין בזה כל פסול] אבל הוא משחק אותה כאילו ההתנצלות נובעת מהבנה פנימית שהוא טעה וכי הוא מקשיב לגיל כי גיל רק רוצה לטובתו שבעצם זה ברור מה האניטרסים של גיל

OMRI-TURBO
20-12-06, 19:53
כי הוא התנצל כי גיל אורה לו לעשות כך כי הוא פוגע לו באתר[אין בזה כל פסול] אבל הוא משחק אותה כאילו ההתנצלות נובעת מהבנה פנימית שהוא טעה וכי הוא מקשיב לגיל כי גיל רק רוצה לטובתו שבעצם זה ברור מה האניטרסים של גיל

תפסיק לבלבל את המוח כבר, אני גיימר ונייטוולף מתנצלים על זה שפגענו באנשים מסויימים באתר, זהו. אל תנסה לחפש יותר מזה או פחות מזה כי אתה לא תמצא.

מתן18
20-12-06, 19:54
תפסיק לבלבל את המוח כבר, אני גיימר ונייטוולף מתנצלים על זה שפגענו באנשים מסויימים באתר, זהו. אל תנסה לחפש יותר מזה או פחות מזה כי אתה לא תמצא.

למה לא??

חשבתי שאתה אוהב דיונים..

OMRI-TURBO
20-12-06, 19:57
למה לא??

חשבתי שאתה אוהב דיונים..

אתה רואה שאני אוהב.. לכן אני מגיב במיליון הודעות גם באשכול הזה.
אני רק אומר שלא יבלבל את המוח.

pohdem
20-12-06, 19:58
אני לא מחפש לגעת בלב, איפה ראית שחיפשתי לגעת בלב? :ph34r:
התנצלתי על אם פגעתי במישהו בפורום.
כל מה שאמרתי כאן זה לא דברים שאני המצאתי, וכל דבר גובה במחקרים מדעיים. זה לא שסתם פתחתי אשכולות לרדת על אנשים ממש לא, אם תשים לב חוץ מהנושא אתמול שנייטוולף פתח , כל האשכולות שאני פתחתי היו נושאים רציניים לגמרי, בין אם זה רצח עם באפריקה/עולם שלישי וכו'. בתוך זה הצגתי מחקרים מדעיים לחברי הפורום, אני לא זה שעשיתי את המחקרים כפי שאתה יודע, לכן כל מה שעשיתי זה הצגתי חומר מדעי שקיים. הבנתי שפה זה לא המקום לעשות את זה כיון שהיה גולש מסויים שנפגע מחלק מהדברים שנאמרו בשרשור של אתמול שהיה מוגזם כניראה.
ההודעות שלי בדרך כלל הן מאוד רציניות וכולן מגובות במחקרים מדעיים וכמובן עובדות היסטוריות וכו', אתה יודע שאני בן אדם רציני.
השרשור של אתמול היה באמת קצת חסר טעם,יתר השרשורים שהיו פה ממש לא.
אף פעם לא היתה שום הודעה של עליונות ולא טענו שיש גזע עליון מסויים, חוץ מכמה אשכולות שהראתי עליונות יהודית בהרבה תחומים,ועל זה אני לא הולך להתנצל,אני מאוד לאומני ומאוד פרו ישראלי/יהודי. האם אתה חושב שאני צריך להתנצל על זה שהוכחתי עלוינות יהודית? או שזה בסדר בשבילך?לבחור רק מה שטוב לך ואת היתר להשתיק זה לא הגיוני, אם כבר דנים בכל צריך לשים את כל הקלפים על השולחן. פה זה לא המקום לדיון מסוג כיון שסוג האוכלוסיה לא כל כך מתאים לכזה דיון וכמובן שאנשים שגולשים בפורום הזה יכולים להפגע, ואחרי הכל אני אולי המנהל הותיק ביותר בפורום אבל אני לא בעל העסק. לכן, הודעות עם תוכן כמו שהיה בשרשור של אתמול, אני נמנע מלכתוב שוב. אחת הסיבות שלא נמענתי מלכתוב דברים מסויים היא הסיבה שאני כותב דברים לא פחות חריפים באוניברסיטה,כמובן שטעיתי בזה שציפתי שקהל היעד יהיה דומה, ולכן אני אשאיר את הדעות האלו באקדמיה או כמובן בפורומים אחרים שעוסקים בנושאים מסוג זה.
כל מה שכבתי בפורום הזה מתקשר לנושאים שהעולם מתמודד איתם ביום יום, מגיפות/עולם שלישי/פשע/גבולות/תרבויות גזעים. אם אתה מצפה לעולם ורוד, תעצום את העיניים, כי אני מראה את כל האמת למרות שזה עושה חושך בעיניים, והאמת יכולה להחריב עולמות לחלק מהאנשים.
לכן,לא אעשה את זה יותר כיון שיש ילדים שגולשים פה או אנשים שיכולים להפגע מהתוכן של ההודעות, ולכן גם התנצלתי בערך 10 פעמים על זה שפגעתי בגולש מסויים בפורום.ואני אשאיר את דעותי לפורומים מקצועיים בנושאים אלו וכמובן לאוניברסיטה.

עומרי אני מקווה שאתה יודע שיש לי הרבה כבוד אליך בתור אדם ובדעות שלך.
הבעיה היא שכמו שאמרת שקהל היעד פה הוא לא מתאים לדיוניום שכאלה.
אתה אדם בוגר ומבוסס בדעות שלך ומגיב ברצינות ולא סתם מדבר. הבעיה היא שיש כאן אנשים שיותר קל להם להיסחף אחרי אחרים והאנשים האלה נסחפים אחריך, ומשם הם כבר לוקחים את הדברים לא בפרופורציות ובקיצוניות, כמו למשל בפוסט שניפתח אתמול למשל.
אני לא מצפה לעולם ורוד, אני יודע שהוא לא כזה. אני מודע לכל הבעיות שיש לנו בעולם ובסוגיהם. זה לא דבר חדש בשבילי.
צודק, אם כבר דנים בסוגים שכאלה אז נכון, כל הקלפים צריכים להפתח על השולחן ולא רק מה שנעים לשמוע. אם זה לא היה ככה אז אין שום טעם לדיונים. הקטע הוא, איך בוחרים להציג את הדברים ושינם פוסטים ותגובות שדרך ההצגה של הדברים לא הייתה נכונה וזה מה שפוגע באנשים.

Night_Wolf
20-12-06, 20:03

חברי האתר לא.. אבל אתה ניראה לי קצת מטומטם! אם התגובות שלך תפסיק לתפוס תחת בגלל שבקשתי סליחה!
אתה יכול לקבל אותה או לא בקשר אלייך זה ממש לא מענין אותי

Bodybuilder
20-12-06, 20:03
שיותר קל להם להיסחף אחרי אחרים והאנשים האלה נסחפים אחריך, ומשם הם כבר לוקחים את הדברים לא בפרופורציות ובקיצוניות, כמו למשל בפוסט שניפתח אתמול למשל.
אני לא מצפה לעולם ורוד, אני יודע שהוא לא כזה. אני מודע לכל הבעיות שיש לנו בעולם ובסוגיהם. זה לא דבר חדש בשבילי.

אני יכול לעשות טיפה צחוקמה יש לך מהורוד ?
אתה לובש ורוד
אתה לא מצפה לאולם ורוד ?
מה ניסגר איתך ?:ph34r:
http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon5.gif

tamir23
20-12-06, 20:05
אחרי שבן אדם 2 , 3 מעירים לכם הגיע הזמן להפסיק... דיבור לא במקום לא יותר מזה...

תמיר סורקין
20-12-06, 20:53
טוב יאלה כל הדעות המגעילות האלה לא מעניינות אף אחד תשמרו אותם לעצמכם תודה רבה בפעם הבאה שיש לי מישהו יש משהו להגיד לגבי עדות צבעים גזעים שיעשה את זה אם החתול שלו או האוגר ככה לא ניצטרך לשמוע חפירות מצד המתנצל ומצד השולל

תמיר סורקין
20-12-06, 21:07
מקווה שהבנתם את המסר כי דעות אישיות שזה מגיע לדבר רע הפוגע באנשים וזה לא משנה מה שגיל אמר זה משנה מה אתה מרגיש ולא איזה התנצלות בישביל לרצות את גיל..!!!

pohdem
20-12-06, 21:31
שיותר קל להם להיסחף אחרי אחרים והאנשים האלה נסחפים אחריך, ומשם הם כבר לוקחים את הדברים לא בפרופורציות ובקיצוניות, כמו למשל בפוסט שניפתח אתמול למשל.

אני יכול לעשות טיפה צחוקמה יש לך מהורוד ?
אתה לובש ורוד
אתה לא מצפה לאולם ורוד ?
מה ניסגר איתך ?:ph34r:
http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon5.gif

היה עוזר אם הייתי שם את המילה ורוד בגרשיים?

Deja Vu
20-12-06, 21:34
חברי האתר לא.. אבל אתה ניראה לי קצת מטומטם! אם התגובות שלך תפסיק לתפוס תחת בגלל שבקשתי סליחה!
אתה יכול לקבל אותה או לא בקשר אלייך זה ממש לא מענין אותי
תאמין לי שגם אתה לא מעניין אותי מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר אותך ונראה לי זה אתה שתופס תחת פה על כולם וחושב שהוא גזע עליון וזה לא מפתיע בהתחשב לעבר שלך[ושתבינו בהתחשב בכל הדעות שלך דווקא לי קל להגיד כן אתם צודקים הרי זה בא לטובתי ]אבל אני בכל זאת לא עושה את זה אני לא סובל גזענים הרי אם הייתה אתיופי לא הייתה מאמין בדברים האלה נכון?ובטח ובטח לא הייתה מתעמק בזה כל כך כדאי להרגיש אם עצמך יותר טוב ולא נעים להגיד אני גם מטיל ספק בחוכמתך זה כל מה שיש לי להגיד לך בצורה העדינה ביות שאני יכול אנ לא מתכוון להגיב פה יותר

slim shady
20-12-06, 21:34
היה עוזר אם הייתי שם את המילה ורוד בגרשיים?

היה נחמד אם הוא היה מקפיד על עוד דברים בעברית כמו כתיב ללא שגיאות כתיב...

מה ניהיה אח שלו...אתה חייב לעשות משו...תקרא ספרים או משו לא ראיתי מישו עם כל כך הרבה שגיאות כתיב...

shahaflol
20-12-06, 21:41
אף פעם לא היתה שום הודעה של עליונות ולא טענו שיש גזע עליון מסויים, חוץ מכמה אשכולות שהראתי עליונות יהודית בהרבה תחומים,ועל זה אני לא הולך להתנצל,אני מאוד לאומני ומאוד פרו ישראלי/יהודי. האם אתה חושב שאני צריך להתנצל על זה שהוכחתי עלוינות יהודית? או שזה בסדר בשבילך?לבחור רק מה שטוב לך ואת היתר להשתיק זה לא הגיוני, אם כבר דנים בכל צריך לשים את כל הקלפים על השולחן.

עומרי, לדעתי אין שום דבר רע במאמרים מדעיים ואכן קיימים הבדלים בין הגזעים. לא מפריע לי שתרשום שמבחינת הכושר הגופני לדוגמא האפריקאים עם ידם על העליונה, ואת זה אנחנו רואים גם באולימפיאדה (סתם דוגמא לא משנה אם אתה מסכים או לא). מה שכן גורם לבעיה זה שמתוך המידע הזה אנשים מסיקים שהגזע הזה טוב יותר מגזעים אחרים שנחותים לעומתו.
הבדלים בין גזעים אכן קיימים, אבל גזע נחות וגזע עליון? לא קיים דבר כזה. אותו דבר עם דוגמת היהודים, אז היהודים "מוכשרים" מהבחינות שהבאת, אבל זה לא הופך אותנו לעליונים.

OMRI-TURBO
20-12-06, 21:43
תאמין לי שגם אתה לא מעניין אותי מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר אותך ונראה לי זה אתה שתופס תחת פה על כולם וחושב שהוא גזע עליון וזה לא מפתיע בהתחשב לעבר שלך[ושתבינו בהתחשב בכל הדעות שלך דווקא לי קל להגיד כן אתם צודקים הרי זה בא לטובתי ]אבל אני בכל זאת לא עושה את זה אני לא סובל גזענים הרי אם הייתה אתיופי לא הייתה מאמין בדברים האלה נכון?ובטח ובטח לא הייתה מתעמק בזה כל כך כדאי להרגיש אם עצמך יותר טוב ולא נעים להגיד אני גם מטיל ספק בחוכמתך זה כל מה שיש לי להגיד לך בצורה העדינה ביות שאני יכול אנ לא מתכוון להגיב פה יותר

אף אחד לא טען שיש גזע עליון כולנו יהודים.אני אישית חצי עיראקי חצי רוסי אז איפה בדיוק טענתי שמי שרוסי ועיראקי הוא עליון? מה שאמרת עכשיו אין בו שום הגיון.
ורובינו בארץ הם שילוב של כמה עדות שונות, לכן בחיים לא אמרנו שיש גזע עליון, מה שכן הראנו זה עליונות יהודית בעולם כולו בהרבה נושאים אם זה תרבותי/מדעי/שכלי. ואמרנו שיהדות היא הרבה יותר מסתם דת אלא גזע, כמו כן ציינו שרוב היהודים הם יהודים בדם ולא מגויירים.
אני עומד מאחורי כל מה שאמרתי.
אני גם לא חייב בכלל לענות להודעה שלך , ההתנצלות לא היתה בשבילך במילא אלא בשביל בן אדם אחר. אם זה טוב לך או לא, ממש לא מעניין אותי, אבל מה שכן, אני חושב ש-30 פעם שאמרתי על מה אני מצטער זה כבר מספיק, קצת טחנו את זה לא?

P-a-n-1-c
20-12-06, 21:52
אף אחד לא טען שיש גזע עליון כולנו יהודים.אני אישית חצי עיראקי חצי רוסי אז איפה בדיוק טענתי שמי שרוסי ועיראקי הוא עליון? מה שאמרת עכשיו אין בו שום הגיון.
ורובינו בארץ הם שילוב של כמה עדות שונות, לכן בחיים לא אמרנו שיש גזע עליון, מה שכן הראנו זה עליונות יהודית בעולם כולו בהרבה נושאים אם זה תרבותי/מדעי/שכלי. ואמרנו שיהדות היא הרבה יותר מסתם דת אלא גזע, כמו כן ציינו שרוב היהודים הם יהודים בדם ולא מגויירים.
אני גם לא חייב בכלל לענות להודעה שלך , ההתנצלות לא היתה בשבילך במילא אלא בשביל בן אדם אחר. אם זה טוב לך או לא, ממש לא מעניין אותי, אבל מה שכן, אני חושב ש-30 פעם שאמרתי על מה אני מצטער זה כבר מספיק, קצת טחנו את זה לא?

אתה סותר את עצמך חביבי

Deja Vu
20-12-06, 21:52
טחנו אחו :):):):):):) אבל מבחינתי עצם ההתנצלות לא משנה כלום העניין זה הדעות שלכם[ואני לא מדבר על כולם]אתה רוצה להגיד לי שבתור אתיופי הייתה חוזר לפורום לאחר קריאת האשכול של הלחם? באמת היה חשוב לך ההתנצלות הזאת? יש דברים שנעשים שאי אפשר לסלוח אליהם וסלח לי על ההשוואה החריפה אם כל הכבוד אני לא מאמין להתנצלות של גרמניה ולעולם לא יסלח להם ולא רק על המעשים אלה על העצם המחשבות והאמונות המבחילות שלהם

Deja Vu
20-12-06, 21:55
ושוב אני לא מדבר בתור אדם שנפגע באופן אישי אם קשר ישיר לעיניין

meni32
20-12-06, 22:03
עומרי, בוא נסגור את הענין בכך שתיתן לעצמך אזהרה ראשונה על פאשיזם וזהו.

OMRI-TURBO
20-12-06, 22:15
טחנו אחו שרמוטה אבל מבחינתי עצם ההתנצלות לא משנה כלום העניין זה הדעות שלכם[ואני לא מדבר על כולם]אתה רוצה להגיד לי שבתור אתיופי הייתה חוזר לפורום לאחר קריאת האשכול של הלחם? באמת היה חשוב לך ההתנצלות הזאת? יש דברים שנעשים שאי אפשר לסלוח אליהם וסלח לי על ההשוואה החריפה אם כל הכבוד אני לא מאמין להתנצלות של גרמניה ולעולם לא יסלח להם ולא רק על המעשים אלה על העצם המחשבות והאמונות המבחילות שלהם
חשוב לי לא לפגוע באנשים,אם היית מכיר אותי במציאות היית יודע שאני בן אדם טוב,רגיש,נחמד וחברותי. זה שיש לי דעות מסויימות ושאני חריף זה לא אומר שלא איכפת לי מרגשות של אנשים. לפגוע בבן אדם זה לא משהו שאני אוהב לעשות ואם הייתי יודע שיש כאן גולש אתיופי לא הייתי רושם מה שרשמתי עם הלחם, למרות שכבר אמרתי שהאשכול עם הלחם היה מוגזם ושבאמת נפחנו את זה.
איך זה קשור לגרמניה אני לא יודע,אני רק יכול להגיד לך שגרמניה משלמת על זה היום בזה שהמדינה שלה הרוסה לגמרי בגלל השמאל החזק שנוצר אחרי מלחמת העולם השניה ובעיקר אחרי פירוק הגוש הסובייטי. העיר השניה בעולם שיש בה הכי הרבה טורקים בעולם היא אינה טורקית, היא ברלין! :helpsmilie:

OMRI-TURBO
20-12-06, 22:15
עומרי, בוא נסגור את הענין בכך שתיתן לעצמך אזהרה ראשונה על פאשיזם וזהו.

מה שטוב איתך שאתה תמיד מביא חוש הומור! :1eye: (רציני)

Nimrod
20-12-06, 22:21
מה שטוב איתך שאתה תמיד מביא חוש הומור! :1eye: (רציני)

חחח הוא מביא חוש הומור ולינקים :whistle:

האמת מני וran.z מתחרים על התואר ליצן הפורום.

gsk
20-12-06, 22:30
חשוב לי לא לפגוע באנשים,אם היית מכיר אותי במציאות היית יודע שאני בן אדם טוב,רגיש,נחמד וחברותי. זה שיש לי דעות מסויימות ושאני חריף זה לא אומר שלא איכפת לי מרגשות של אנשים. לפגוע בבן אדם זה לא משהו שאני אוהב לעשות ואם הייתי יודע שיש כאן גולש אתיופי לא הייתי רושם מה שרשמתי עם הלחם, למרות שכבר אמרתי שהאשכול עם הלחם היה מוגזם ושבאמת נפחנו את זה.
איך זה קשור לגרמניה אני לא יודע,אני רק יכול להגיד לך שגרמניה משלמת על זה היום בזה שהמדינה שלה הרוסה לגמרי בגלל השמאל החזק שנוצר אחרי מלחמת העולם השניה ובעיקר אחרי פירוק הגוש הסובייטי. העיר השניה בעולם שיש בה הכי הרבה טורקים בעולם היא אינה טורקית, היא ברלין! :helpsmilie:

גרמניה הרוסה?!

הכלכלה החזקה באירופה ואחת החזקות בעולם? המדינה המאוסלכת ביותר ומובילת האיחוד האירופי. אם היא הייתה הרוסה המהגרים הטורקים לא היו רוצים להגיע אליה.

כמובן שגרמניה התירה באמצעות מדיניות הגירה לא חכמה הגעה של אוכלוסייות טורקיות חלשות. מן הסתם כל פעם שאוכלוסיה חזקה שמגיעה במסות למדינה מפותחת מקימה שם תת תרבות שמתחרה עם התרבות הדומיננטית.

כמו עם כל קבוצות מהגרים חלשה יש מן הסתם בעיות של אבטלה קיפוח והזנחה דבר שגורם לתחושות תסכול בקרב הצעירים חלקם לא מוצאים עבודה ופונים לפשע, זנות והרגשות סלידה מהמדינה. כך גם בארף ישראל עם אוכלוסיות מסויימות.

העניין הוא שלא המיעוט יצר את הבעייה אלא יחס החברה הקולטת וחוסר היכולת שלה לסייע לאוכלוסייה החלשה הנקלטת.

OMRI-TURBO
20-12-06, 23:35
גרמניה הרוסה?!

הכלכלה החזקה באירופה ואחת החזקות בעולם? המדינה המאוסלכת ביותר ומובילת האיחוד האירופי. אם היא הייתה הרוסה המהגרים הטורקים לא היו רוצים להגיע אליה.

כמובן שגרמניה התירה באמצעות מדיניות הגירה לא חכמה הגעה של אוכלוסייות טורקיות חלשות. מן הסתם כל פעם שאוכלוסיה חזקה שמגיעה במסות למדינה מפותחת מקימה שם תת תרבות שמתחרה עם התרבות הדומיננטית.

כמו עם כל קבוצות מהגרים חלשה יש מן הסתם בעיות של אבטלה קיפוח והזנחה דבר שגורם לתחושות תסכול בקרב הצעירים חלקם לא מוצאים עבודה ופונים לפשע, זנות והרגשות סלידה מהמדינה. כך גם בארף ישראל עם אוכלוסיות מסויימות.

העניין הוא שלא המיעוט יצר את הבעייה אלא יחס החברה הקולטת וחוסר היכולת שלה לסייע לאוכלוסייה החלשה הנקלטת.

הכלכלה חזקה בגלל שהקפיטליזם מרוויח מהטורקים הזולים.
מבחינת העם עצמו מדובר פה על הפסד ענק, וכמובן שדריכה על התרבות המקומית ומנהגים איסלמים שמזעזעים את העם ואת התרבות המקומית.
אני מסביר לך שיש שם יותר טורקים מאשר בכל עיר טורקית! זאת אומרת הגרמני האירופאי צריך למצוא את עצמו שחצי בניין הוא מוסלמים,הוא צריך להתעורר בבוקר לתפילות שלהם, הוא צריך להתקל בהם ברחוב ולהשדד/להאנס על ידם. הפשע גבוה מתמיד, האבטלה גם כן היא גדולה כיון שחלקם העצום חי על אבטלה, וכמובן שהם בעלי משפחות מרובות ילדים. רוב הפשעים בגרמניה מבוצעים על ידי מהגרים,באחוז הגדול הם איסלמים/צפון אפריקאים, בדיוק כמו בצרפת אגב. הארופאי סובל יום יום מהמוסלמים ונתקל ביותר מוסלמים מאשר אני ואתה, תחשוב על זה שרק בצרפת יש יותר מסולמים מאשר כל התושבים במדינת ישראל.
ברגע שמדובר על הציבור המערב אירופאי המתורבת שנמצא כרגע בפלישה איסלאמית קיצונית, תהיה בטוח שזה יהיה מוקד שבעתיד יעלה הרבה אש ודם.
יבוא רגע שהם יגיו "לא עוד!" וזה יקרה, כמו שזה תמיד קורה בהיסטוריה.
זה נקרא מחזוריות,שמאל חזק וליברליזם מביא הגירה זרה,הגירה זרה פלישה קיצונית של זרים עם תרבות שונה(איסלמית) מחזקת את הלאומנות הקיצונית וכו'... זה ממש מעגל.
הטעות של המדינות שהיו אימפריליסטיות היא פתיחת שערי ההגירה למדינות חשוכות אלו. הבעיה היא לא שהן לא יודעות לקלוט אותן,כי הן קולטות אותן מצויין,כל מהגר מוסלמי מקבל יפה מאוד את הזכויות שלו ואת הצ'ק משכורת, וכמובן שנותנים להם לפתוח מסגדים וחופש אמונה, לכן הבעיה היא התנגשות של תרבויות שכל כך שונות אחת מהשניה ולא חוסר יכולת לקליטה. זאת אמרת אם המהגר היה מארץ אירופאית אחרת לא היתה בעיה כמו שנוצרת כאשר המהגר מוסלמי.
עוד משהו שאני מוסיף זה העמדות הפרו פלסטיניות של צרפת למשל, הממשלה הצרפתית יודעת שכל החלטה או תמיכה שהיא תביע בעד ישראל נצפת עלי ידי 7 מיליון מוסלמים קיצוניים שמוכנים להתפרע ולשרוף את צרפת על יסודותיה. זאת עוד סיבה לכך שצרפת מפחדת להביע עמדות פרו ישראליות או אפילו עמדות אנטי פלסטיניות כי הם יודעים שזה יפגע בהם ויפגע בהם חזק. מהנקודה הזאת אין דרך חזרה, הריבוי הטבעי שלהם כל כך גדול שההרס התרבותי של אירופה הנוצרית הוא בלתי נמנע, אפילו אם יסגרו את השערים היום זה לא יעזור בכלל. אותה בעיה כמו שיש כאן עם הריבוי הטבעי של המוסלמים לעמות הריבוי הטבעי היהודי.

HHHEELLBBOOYY
21-12-06, 01:06
לא הייתי פה מיום שבת..
אפשר לדעת מה קרה עם גלעד?
בטח קרה משהוא רציני אם הוא כתב את מה שהוא כתב

Danielllo
21-12-06, 01:14
ואללה גלעד עומריי גיימרר כולםם אנחנו פה משפחה ולא משנה איזה דעות יש אחד לשניי אני אוהב את שלושתכם אוההבב אותךך גלעדד וסולח למרות שלא נפגעתי :) אוהבב את איתיי הנקניק חח אח שלי הגיימר גם עומרי פאשיזם אם הטורבו שמרביצה בפתיחות אוהב אותך אחיי וסולחח למרות ששלותכתם בכלל לא פגעתם בי :) אוהב אותכם ואת כול הגולשיםם בפורוםם שהם אשכרהה משפחהה!!! משפחתת ישראלבודיי!!

"יאלללההה סולחחה!!"

מתן18
21-12-06, 01:16
לא הייתי פה מיום שבת..
אפשר לדעת מה קרה עם גלעד?
בטח קרה משהוא רציני אם הוא כתב את מה שהוא כתב

לא רציני ולא נעליים,גלעד סיפר שהוא היה בסופר וראה אתיופים נוגעים בלחם על מנת לבדוק את הטריות או משהו כזה..והוא טען(ובצדק)
שזה מגעיל במיוחד אם אתיופים שעל פי רוב מוחץ לא אסטטים נוגעים בו וכך גם עומרי טורבו טען.

ואז גיל(גרנות) פתח פוסט בו הוא אמר שאותו פוסט שגלעד פתח מגעיל וגזעני,ומחק אותו בלי לחשוב פעמיים,(ובלי לחשוב על כל הדעות שהוא מוחק איתו אם יורשה לי להוסיף).

גלעד החליט בעקבות הפוסט שגיל פרסם להתנצל על דעותיו ועל פרסומם וכך גם עומרי טרבו וגיימר.

לסיכום הפוסט,שמירה על הפה ויכולת איפוק אלה דברים חשובים ללא עוררין.
דבר חשוב יותר זה להיות כנה,אמיתי,ולא לשנות את הדעה שלך או הרבה ותר גרוע להתחרט שהצגת אותה בגלל שאדם בעל כח(עם כל הכבוד לגיל שאני אכן רוכש לו כבוד) גורם לך לעשות את זה.

gsk
21-12-06, 09:31
הכלכלה חזקה בגלל שהקפיטליזם מרוויח מהטורקים הזולים.

עומרי אתה חושב שאתה בתור סטודנט שנה ראשונה למדעי המדינה יודע יותר ממה שאתה באמת יודע.
גרמניה היא הכלכלה החזקה באירופה מאז שנות ה- 50 בלי קשר לשום מהגר טורקי שהיה צריך לעזור לגרמני. ועוד הכלכלה הגרמנית לא נהייתה חזקה בזכות תעשיית LOW-TECH או כוח עבודה זול שאפשרו לה המהגרים הטורקים. שום כלכלה לא יכולה להפוך למובילה בזכות חקלאות או תעשיות כאלו אלא על תעשיות עתירות ידע בהם המהגרים הפשוטים לא תורמים ולא משתתפים.

לכן הבעיה היא התנגשות של תרבויות שכל כך שונות אחת מהשניה ולא חוסר יכולת לקליטה. זאת אמרת אם המהגר היה מארץ אירופאית אחרת לא היתה בעיה כמו שנוצרת כאשר המהגר מוסלמי.

בזה אני מסכים איתך- הבעייה היא בעיית תרבות. שנובעת מאובדן הזהות המקומית כתוצאה ממסה של מהגרים הבאים מתרבות אחרת (כתוצאה ממדיניות הגירה שגויה של הגרמנים). זו מהווה תרבות מתחרה לתרבות המקומי. ברור שזה מעורר תחושות זעם ושנאת זרים בקרב המקומיים. אותו דבר אתה היית מרגיש אם היו בשכונה שלך מגיעים אסקימוסים ומרקם החיים שלך משתנה - הסביבה שלך הייתה משתנה.

עומרי, ברור שהגירה המונית של אוכלוסיות עניות ולא משכילות מובילה לפשע. אני רוצה לראות אותך בתור מהגר טורקי בגרמניה - יש לך קשיי שפה, אתה לא מבין מה רוצים ממך? יש לך רצון לעבוד ומוטיבציה לעבוד אבל אף אחד לא מוכן לקבל אותך לעבודה או ללימודים כי אין לך תעודת השכלה שמקובלת על המוסדות בגרמניה. אתה מובטל ומתוסכל וחייב להשיג כסף להאכיל את אשתך והילדים שלך. לא תלך לשדוד איזה זקנה בפארק? הבעייה היא לא בגזע כזה או אחר או במוצא אתני כזה או אחר.

תהיה בטוח שאם בשבדייה היה שיעור אבטלה גבוה יחד עם תחושות תסכול - גם השבדי המתוסכל היה פונה לפשע.

תמיר סורקין
21-12-06, 12:12
hellboy
קוראים לך גור במקרה?<

HHHEELLBBOOYY
21-12-06, 12:25
כן למה אחי?

תמיר סורקין
21-12-06, 12:41
אתה לומד באנקורי אשדוד..?

HHHEELLBBOOYY
21-12-06, 12:55
כן אני יודע מי אתה

תמיר סורקין
21-12-06, 12:59
זה יפה בפוטושופ שעשית על עצמך..

תמיר סורקין
21-12-06, 13:04
אני רואה אותך שנתיים בביה"ס ואיןם מצב שזה אתה בתמונה ההיא משמאל

HHHEELLBBOOYY
21-12-06, 13:04
אה?

HHHEELLBBOOYY
21-12-06, 13:05
תביא תאיי סי קיו שלך אחי

תמיר סורקין
21-12-06, 13:05
אין מצב שזה אתה משמאל שם השרירי יגמור

תמיר סורקין
21-12-06, 13:06
211754061

P-a-n-1-c
21-12-06, 13:17
זה יפה בפוטושופ שעשית על עצמך..

אני רואה אותך שנתיים בביה"ס ואיןם מצב שזה אתה בתמונה ההיא משמאל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה לא נעים!!!

HHHEELLBBOOYY
21-12-06, 13:19
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה לא נעים!!!

לך תזדיין,
זאת הייתה אי הבנה

תמיר סורקין
21-12-06, 13:26
סורי גור אי הבנה לא זכרתי איך אתה ניראה