PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה מקצועית בבקשה...

ALON1975
02-05-08, 22:38
שלום, אני בן 33 1.84 ושקלתי 101 ק"ג.. לאחר דיאטה הורדתי ל-92 ק"ג כשמשקל היעד שלי הוא 85 ק"ג. את הדיאטה עשיתי בלי כל פעילות ספורטיבית, פשוט סתמתי את הפה... :)
לאחרונה התחלתי להתאמן בחדר כושר 20% אירובי ו-80% משקולות לצורך עיצוב הגוף ופיתוחו.
התחלתי לקחת עם האימונים שייק פרוטאין (Weider Protein 80 Plus) יש תוצאות יפות לכל הגוף אך הכרס נשארה בשלה ולא נעלמה... כמו כן נשקלתי וראיתי שאני 94 ק"ג (העליתי 2 ק"ג) למרות שאני עדיין שומר על דיאטה וגם לא אוכל בערבים. אני לא מרגיש שהשמנתי אבלי ה-2 ק"ג עושים לי רע... ברגשה.
המשטרה שלי לפתח את הגוף, לא להיות ארנולד שוורצנגר אבל בהחלט לפתח שרירים. האם אני צריך להפסיק עם הפרוטאינים ולהמשיך רק בדיאטה? האם אני יכול לשלב את הפרוטאינים עם פעילות אירובית? אני מעוניין לקחת קריאטין להגדלת המסה של השריר, האם אני ישמין מזה? הקיצור, מה כדאי לעשות כרגע כדי להיפטר מהכרס המטרידה שלי ועם זאת להמשיך לפתח שרירים.
תודה מראש...
אלון

YOG558
03-05-08, 00:01
להיפתר מהכרס זה רק אירובי + צריך להיות במאזן קלורי שלילי כדי לחטב זהו...

blackbimer
03-05-08, 02:11
תוריד זבל מהתפריט שלך תעשה אירובי טוב לפחות 30-40 דקות 4 פעמים בשבוע
וכבר תראה תוצאואת

ALON1975
03-05-08, 08:16
אם אני אוכל תפריט שהורכב במיוחד לצורך דיאטה + ממשיך בפעילות משקולות ואירובית, האם אני יכול לצרוך גם את שייק הפרוטאין ואת הקריאטין (שגורמים לעלייה במשקל...) ?? יש פה בעצם 2 פעולות מנוגדות ... או שאני מעלה מסת שריר על חשבון שומן והכרס תיעלם?
הכי חשוב לי לדעת האם להמשיך עם הקריאטין והשייק פרוטאינים או לעצור עד להגעה ליעד הדיאטה.
תודה מראש. אלון

BraveFalcon
03-05-08, 09:09
אם אני אוכל תפריט שהורכב במיוחד לצורך דיאטה + ממשיך בפעילות משקולות ואירובית, האם אני יכול לצרוך גם את שייק הפרוטאין ואת הקריאטין (שגורמים לעלייה במשקל...) ?? יש פה בעצם 2 פעולות מנוגדות ... או שאני מעלה מסת שריר על חשבון שומן והכרס תיעלם?
הכי חשוב לי לדעת האם להמשיך עם הקריאטין והשייק פרוטאינים או לעצור עד להגעה ליעד הדיאטה.
תודה מראש. אלון
אתה לא יכול גם לעלות במסת שריר וגם לרדת במשקל..
אתה צריך להחליט מה יותר חשוב לך לטווח הקרוב, הכרס או השרירים.
אם בחרת בשרירים אתה צריך להרכיב תפריט חדש.

עצה שלי: אל תסתכל על המשקל כמספר, תסתכל במראה ותחשוב אם אתה מרוצה או לא.

blackbimer
03-05-08, 16:02
לשתות שייק חלבונים לא יזיק לך..
תמשיך עם המנה של אחרי האימון בכל מקרה