PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה מקצועית בבקשה...

ALON1975
02-05-08, 22:40
שלום, אני בן 33 1.84 ושקלתי 101 ק"ג.. לאחר דיאטה הורדתי ל-92 ק"ג כשמשקל היעד שלי הוא 85 ק"ג. את הדיאטה עשיתי בלי כל פעילות ספורטיבית, פשוט סתמתי את הפה... :)
לאחרונה התחלתי להתאמן בחדר כושר 20% אירובי ו-80% משקולות לצורך עיצוב הגוף ופיתוחו.
התחלתי לקחת עם האימונים שייק פרוטאין (Weider Protein 80 Plus) יש תוצאות יפות לכל הגוף אך הכרס נשארה בשלה ולא נעלמה... כמו כן נשקלתי וראיתי שאני 94 ק"ג (העליתי 2 ק"ג) למרות שאני עדיין שומר על דיאטה וגם לא אוכל בערבים. אני לא מרגיש שהשמנתי אבלי ה-2 ק"ג עושים לי רע... ברגשה.
המשטרה שלי לפתח את הגוף, לא להיות ארנולד שוורצנגר אבל בהחלט לפתח שרירים. האם אני צריך להפסיק עם הפרוטאינים ולהמשיך רק בדיאטה? האם אני יכול לשלב את הפרוטאינים עם פעילות אירובית? אני מעוניין לקחת קריאטין להגדלת המסה של השריר, האם אני ישמין מזה? הקיצור, מה כדאי לעשות כרגע כדי להיפטר מהכרס המטרידה שלי ועם זאת להמשיך לפתח שרירים.
תודה מראש...
אלון

Blabla144
02-05-08, 23:05
שלום, אני בן 33 1.84 ושקלתי 101 ק"ג.. לאחר דיאטה הורדתי ל-92 ק"ג כשמשקל היעד שלי הוא 85 ק"ג. את הדיאטה עשיתי בלי כל פעילות ספורטיבית, פשוט סתמתי את הפה... :)
לאחרונה התחלתי להתאמן בחדר כושר 20% אירובי ו-80% משקולות לצורך עיצוב הגוף ופיתוחו.
התחלתי לקחת עם האימונים שייק פרוטאין (Weider Protein 80 Plus) יש תוצאות יפות לכל הגוף אך הכרס נשארה בשלה ולא נעלמה... כמו כן נשקלתי וראיתי שאני 94 ק"ג (העליתי 2 ק"ג) למרות שאני עדיין שומר על דיאטה וגם לא אוכל בערבים. אני לא מרגיש שהשמנתי אבלי ה-2 ק"ג עושים לי רע... ברגשה.
המשטרה שלי לפתח את הגוף, לא להיות ארנולד שוורצנגר אבל בהחלט לפתח שרירים. האם אני צריך להפסיק עם הפרוטאינים ולהמשיך רק בדיאטה? האם אני יכול לשלב את הפרוטאינים עם פעילות אירובית? אני מעוניין לקחת קריאטין להגדלת המסה של השריר, האם אני ישמין מזה? הקיצור, מה כדאי לעשות כרגע כדי להיפטר מהכרס המטרידה שלי ועם זאת להמשיך לפתח שרירים.
תודה מראש...
אלון
יש באתר הראשי מאמרים על תזונה ואימונים אני ממליץ לך לקרוא אותם טוב טוב ואז לנסות לנסח את ההודעה יותר ברור תקבל תשובות יותר טובות
בהצלחה

bundy
03-05-08, 09:35
אם עבדת הרבה משקולות, כנראה העלת מסת שריר שזה מצוין

hbk
10-05-08, 21:43
אם עבדת הרבה משקולות, כנראה העלת מסת שריר שזה מצוין
ולדעתי כדאי להוריד את השייק כמובן לבנתיים

Cortex
25-05-08, 00:57
לדעתך ..
בוא תגיד לי מה השיקולים שלך בכך ?

Muscle-Man
26-05-08, 15:26
אל תקשיב לו אל תוריד את השייקים.. הם בהחלט עוזרים.. אם אתה רוצה להוריד שומן תעשה לך תוכנית תזונה מתאימה לך תאכל ביום 1.8-2 גרם חלבון לכל קילו ממשקל הגוף שלך ופחמימות תוריד בחצי.. זאת אומרת אם אתה אוכל 2 פרוסות לחם תאכל פרוסה יש מבין ? אבל בכל זאת כמו שאמרו פה אני ממליץ לך לקרוא את המאמרים באתר וזה בהחלט יעזור לך..

בהצלחה לך!