PDA

צפה בגרסא המלאה : Ekkert mal fyrir Jon Pall

Antonator1
20-12-06, 23:15
אני יודע שקצת נמאסתי עם ג'ון פאל סיגמרסון, אבל הבן אדם הזה פשוט לא מפסיק לעשות לי צמרמורת! לא נורמלי כמה שהבן אדם הזה מלך! סוונד קארלסן, מאריוש פודזיאנובסקי וכו... האופי וההופעה שלהם היא כמעט כלום ליד האחד והיחיד. הנה סרטון מהסרט הדוקומנטרי עליו.

תשמעו סיפור שביל קזמאייר מספר פה - עד שג'ון פאל זכה, ביל קזמאייר שלט בעולם הסטרונגמן. אבל בטירה בסקוטלנד, אחרי שג'ון ניצח את ביל, הוא לקח את החולצה שלו (של ביל), עלה לראש הטירה, הניף אותה באוויר וצעק, "יש מקום רק לאחד!" בכלל, תראו את הסרטון:

http://youtube.com/watch?v=kRe8BDUfzIo

Johnny
20-12-06, 23:50
מרשים ביותר, נשמע כמו בנאדם חזק מבחינת אישיות. הוא מת בגיל 32?! על מה הוא היה?

Nimrod
20-12-06, 23:55
נשמע בן אדם להעריץ.
באמת מרשים.

Antonator1
21-12-06, 00:02
הוא מת מבעיית לב גנטית. ביל קזמאייר אמר - "הוא היה שמח לדעת שהוא הלך מן העולם עם ברזל ביד".

zed
21-12-06, 01:12
אהבתי!
לא הכרתי אותו עד עכשיו, אבל נראה אחלה בן אדם
אני אוהב אנשים שרוטים.
והוא לא נראה כזה סוס... ולמרות זאת הפגין ביצועים יפים.

Johnny
21-12-06, 10:34
לא נראה סוס?

P-a-n-1-c
21-12-06, 10:55
היה לו דווקא גוף יפה בשביל פאוורליפטר

Bodybuilder
21-12-06, 11:18
ז"ל איש גדול :ph34r: :cry_1:

אבל אני מעריץ את מריוש פודזינובסקי

ניגרי ענק
21-12-06, 12:04
אהבתי מאוד את ההופעה הכריזמטית המיוחדת והשונה שלו, זה ספורטאי שאין דרך להתעלם ממנו.
כריזמה והופעה צבעונית, הם שעושים את ההבדל בין ספורטאי מעולה לספורטאי ענק שנכנס להיסטוריה.
רוצים דוגמא?
בבקשה: עם כל הגדולה של קובי בראיינט אנשים תמיד יתגעגעו למייקל ג'ורדן, כי מבחינת כריזמה, לקובי אין הרבה מה למכור.
או בספורט שלנו.
ארנולד היה ויישאר בעיני רבים הגדול מכולם.
ברור שהוא לא היה קרוב לרמות של קטלר או דקסטר, אבל מישהו יכול להשתוות לכריזמה הנשפכת של ארני?
הבנאדם פשוט מקרין סביבו אור, גם היום כמושל, ולא לחינם נבחר בקלות לקדנצייה שניה (והשתיק את כל הנבלות שטענו שהוא גימיק).
הספורט הוא אחרי הכל שואו, זה מה שהקהל דורש וכאשר אתה נותן לו את זה, כבר ניצחת.
כמובן צריך גם להיות תותח בתחומך, אחרת לא תעזור כל הכריזמה.