PDA

צפה בגרסא המלאה : השינוי החדש של ישראלבודי - חובה לראות!

Shlomik
21-12-06, 20:06
אנשים תראו את השינוי החדש של ישראלבודי:

http://www.israelbody.org/_uploads/imagesgallery/302Animation3.gif

בעיני מדהים!

Danielllo
21-12-06, 20:08
חחחחחח נו אחי זה נראה כמו בדיחה כזאת או שאתה עובד עלינו או שזה לא אמיתיי זה נראה כאילו ששניהם זה בני אדם אחרים לגמרי אתה רוצה להגיד לי זה אותו אחד?? קשה לי להאמין ממש ממש קשה...

THOMPSON
21-12-06, 20:09
שינוי מדהים, כמה זמן זה נמשך?

Goldberg
21-12-06, 20:10
חחחחחח נו אחי זה נראה כמו בדיחה כזאת או שאתה עובד עלינו או שזה לא אמיתיי זה נראה כאילו ששניהם זה בני אדם אחרים לגמרי אתה רוצה להגיד לי זה אותו אחד?? קשה לי להאמין ממש ממש קשה...

תתפלא אבל גם אני הייתי נורא שמן ושהתחלתי להתאמן וזה קורבי משפחה שלא ראו אותי שנה אמרו ברצינות שאם הם היו פוגשים אותי ברחוב הם לא היו מזהים אותי...

Danielllo
21-12-06, 20:11
וווואייי מדהייםם!! אני מחזיקק מגילל!! וואייי... פששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
עכשיו התעמקתי בזההה וואלה זה אותו אחדדד מלךך גיל!1

DropDead
21-12-06, 20:22
פששש מדהים באמת
אבל כמה זמן זה לקח לו ?! הוא כבר הספיק להצמיח זקן ..

Nadav19
21-12-06, 20:23
לקח לו יותר משנה...

סתכלו על הפנים שלו כשהו היה שמן ועל הפנים שלו לאחר השינוי..
רואים שהוא ממש התבגר

PcGunMan
21-12-06, 20:26
אחרי זה התמונה של הפנים??? :wacko:

מתן18
21-12-06, 22:13
אנשים תראו את השינוי החדש של ישראלבודי:

http://www.israelbody.org/_uploads/imagesgallery/302Animation3.gif

בעיני מדהים!

השינוי מעולה,חוצמזה שזה נראה כאילו זה נמשך 9 שנים..:ph34r: :ph34r:

Leo
21-12-06, 23:34
את האמת נראה שדפקו לו חומרים

Ori-Silver
21-12-06, 23:40
איזה חומרים הוא ממש רזה עם טיפת מסת שריר וקוביות בבטן

Nimrod
21-12-06, 23:41

מה זה חומרים?
גג קלן ואפדרין, זה לא שהוא לקח DNP או משהו.
אפדרין וקלן לא עוזרים בלי תפריט ואירובי והם גם מוסיפים אחוזים בודדים, מה שחשוב זה תפריט ואימונים.

Leo
21-12-06, 23:57
לא, סתם כל הפצעים על החזה גורמים לי לחשוד .

אה ונמרוד תרגע עם הסטרואידים בחתימה שלך

Bullet
22-12-06, 00:03
מה זה חומרים?
גג קלן ואפדרין, זה לא שהוא לקח DNP או משהו.
אפדרין וקלן לא עוזרים בלי תפריט ואירובי והם גם מוסיפים אחוזים בודדים, מה שחשוב זה תפריט ואימונים.
ילד קודם תנסה ואח"כ תחזור אלינו ותגיד שזה לא עושה הבדל.

d-undertaker
22-12-06, 00:24

זהו גם אני הסתכלתי על זה..

האקנה נראית מחשידה!:ph34r:

Arielp
22-12-06, 00:33
בואנה כל הכבוד לבחור הזה! כאלה דברים צריכים לפרסם! העודף משקל יכול להרוג וזו בעיה חמורה בדיוק כמו עישון סיגריות!

Nimrod
22-12-06, 00:52

הומור ידידי המסוגל לקפוץ על זרת שמאל ולנחות על אגודל ימין ברגל בשביל לאמן את ההמסטנרינג ;)
(סתם כפרה עלייךך :) )

ילד קודם תנסה ואח"כ תחזור אלינו ותגיד שזה לא עושה הבדל.

מדע, מחקרים, נסיונות של אנשים...
אם כל גנטיקה בעולם להגיע למה שהבחור הזה ( 8-10 אחוז שומן ) הגיע אפשר בלי חומרים בתקופת זמן שלקח לו.
אתה כזה קטנוני באמא שלי..

ניגרי ענק
22-12-06, 00:55
גילי שולט!
הוא מוכיח את זה כל פעם מחדש.
מספר אחד ללא מתחרים.
אז...שלא יעבדו עליכם!

shpitz
22-12-06, 00:58
גילי שולט!
הוא מוכיח את זה כל פעם מחדש.
מספר אחד ללא מתחרים.
אז...שלא יעבדו עליכם!

!!!!!
-----------------------------------------
קשה לאנשים לפרגן, אם זה לגיל או ללקוחות...

כל הכבוד, מהפך רציני...

Bullet
22-12-06, 01:09
מדע, מחקרים, נסיונות של אנשים...
אם כל גנטיקה בעולם להגיע למה שהבחור הזה ( 8-10 אחוז שומן ) הגיע אפשר בלי חומרים בתקופת זמן שלקח לו.
אתה כזה קטנוני באמא שלי..

אני ואתה לא יודעים כמה זמן זה לקח לו.
ואני בכלל הגבתי כי אתה אמרת "גג אפדרין או קלן".

אני בכלל לא מבין למה אתה מתנסח ככה בהודעות שלך לגבי חומרים אסורים (לא רק ממריצים אלא גם סטרואידים).
אתה הרי לא ניסית אף אחד מהם, למה אתה מדבר ככה?

Nimrod
22-12-06, 01:25
אני ואתה לא יודעים כמה זמן זה לקח לו.
ואני בכלל הגבתי כי אתה אמרת "גג אפדרין או קלן".

אני בכלל לא מבין למה אתה מתנסח ככה בהודעות שלך לגבי חומרים אסורים (לא רק ממריצים אלא גם סטרואידים).
אתה הרי לא ניסית אף אחד מהם, למה אתה מדבר ככה?

איך אני מתנסח?
זה ידוע שבחיטוב לא לתחרות אלה לאחוזים השפויים יותר כמו מה שאנחנו רואים עלינו ובאתר ההבדל אם משתמשים בחומרים הכי 'כבדים' ולא חוקיים שיש בתחום (אפדרין, קלן) או לא משתמשים ההבדל לא כזה גדול...
זה ממש לא כמו בן אדם שבסייקל של טוסטסטרון נגיד במסה נגד בן אדם שלא בסייקל, שפה ההבדל הוא של מאוד אחוזים אני משער.
בחיטוב ההבדלים הם 5 אחוז לפה או לשם וזה לא משהו כזה קריטי.
גם התופעות לוואי של החומרים האלו לא רצינית והשיקום היחיד מסייקל של חומרים כאלו זה לשתות הרבה מים, אין pct ועניינים כאלו.
אני לא ניסיתי וגם אין לי ידע רב זה לא מעניין אותי חומרים אסורים אני פשוט יודע עובדות בסיסיות כי אני מתעניין בתחום (bb).

Night_Wolf
22-12-06, 01:36

זה אמיתי אח שלי היום הייתי בחנות של גיל ופגשתי את הבן אדם הזה:)

Gamerrrrr
22-12-06, 01:53
מהפך מעולה, בקשר לזקן, תוך 4 ימים אני מגדל זקן יותר עבות מזה, אז כאילו לא ממש צריך להתייחס לקטע הזה, בקשר לפנים, הבחור איבד מלא שומן מן הסתם הוא יראה יותר טוב ויותר בוגר היה לו הרבה שומן תינוקות בפנים

Gamerrrrr
22-12-06, 01:53
איך אני מתנסח?
זה ידוע שבחיטוב לא לתחרות אלה לאחוזים השפויים יותר כמו מה שאנחנו רואים עלינו ובאתר ההבדל אם משתמשים בחומרים הכי 'כבדים' ולא חוקיים שיש בתחום (אפדרין, קלן) או לא משתמשים ההבדל לא כזה גדול...
זה ממש לא כמו בן אדם שבסייקל של טוסטסטרון נגיד במסה נגד בן אדם שלא בסייקל, שפה ההבדל הוא של מאוד אחוזים אני משער.
גם התופעות לוואי של החומרים האלו לא רצינית והשיקום היחיד מסייקל של חומרים כאלו זה לשתות הרבה מים, אין pct ועניינים כאלו.
אני לא ניסיתי וגם אין לי ידע רב זה לא מעניין אותי חומרים אסורים אני פשוט יודע עובדות בסיסיות כי אני מתעניין בתחום (bb).
shut the fuck up

Night_Wolf
22-12-06, 02:00

איך אני שונא אנשים כמוך אם הייתי לידך עכשיו הייתי יורק עלייך יחתיכת אפס מאופס! באמת שנימאסו עלי כל הדפוקים האלה שכל פעם יודעים להגיד משהו שלילי מה הקשר חומרים יחתיכת אהבל?!אתה חושב שאם הבן אדם לוקח חומרים זהו הוא יכול לשבת רגל על רגל ולהגיע לתוצאות ?!יאלה שתוק כבר! אתה לא מבין שיט מהחיים שלך אותו בן אדם פגשתי אותו היום בחנות והוא קרע ת'סבתא של התחת כדי להגיע לאן שהוא הגיע אז אם אתה קנאי קח תעין הגדולה שלך ותעוף מפה :diractor:

Night_Wolf
22-12-06, 02:02
ובלי שום קשר לleo הניטחן הזה אם למישהו יש משהו רע להגיד על ההשקעה של הבן אדם הנ"ל שישמור את הדיעות שלו לעצמו וישב בשקט!

Gamerrrrr
22-12-06, 02:03
איך אני שונא אנשים כמוך אם הייתי לידך עכשיו הייתי יורק עלייך יחתיכת אפס מאופס! באמת שנימאסו עלי כל הדפוקים האלה שכל פעם יודעים להגיד משהו שלילי מה הקשר חומרים יחתיכת אהבל?!אתה חושב שאם הבן אדם לוקח חומרים זהו הוא יכול לשבת רגל על רגל ולהגיע לתוצאות ?!יאלה שתוק כבר! אתה לא מבין שיט מהחיים שלך אותו בן אדם פגשתי אותו היום בחנות והוא קרע ת'סבתא של התחת כדי להגיע לאן שהוא הגיע אז אם אתה קנאי קח תעין הגדולה שלך ותעוף מפה :diractor:
ד"א גם אם זה נכון שהוא לקח חומרים זה לא אומר שהוא השקיע פחות, ברמות האלה החומרים רק עוזרים ל"נטולי הגנטיקה" יש אנשים שפשוט קשה להם להרזות או לעלות במסה, אז החומרים "עוזרים" להם. אין בזה כל דבר פסול אחי.

Night_Wolf
22-12-06, 02:08
ד"א גם אם זה נכון שהוא לקח חומרים זה לא אומר שהוא השקיע פחות, ברמות האלה החומרים רק עוזרים ל"נטולי הגנטיקה" יש אנשים שפשוט קשה להם להרזות או לעלות במסה, אז החומרים "עוזרים" להם. אין בזה כל דבר פסול אחי.

בידיוק :jockey:
ראיתי מלא תוכניות ומאמרים של פיתוח גוף בטלויזיה באינטרנט ושמעתי מהמון מקצוענים שבן אדם שעל חומרים האימונים שלו הרבה יותר קשים משל בן אדם "טבעי",אבל כמובן כל אחד והדרך שלו ומה שבאמת משנה זאת רמת ההשקעה שהבן אדם מוכן לתת בישביל להגיע למטרה שלו :jockey:

Gamerrrrr
22-12-06, 02:10
בידיוק :jockey:
ראיתי מלא תוכניות ומאמרים של פיתוח גוף בטלויזיה באינטרנט ושמעתי מהמון מקצוענים שבן אדם שעל חומרים האימונים שלו הרבה יותר קשים משל בן אדם "טבעי",אבל כמובן כל אחד והדרך שלו ומה שבאמת משנה זאת רמת ההשקעה שהבן אדם מוכן לתת בישביל להגיע למטרה שלו :jockey:
תשמע, בחומרים יש שני סוגים של אנשים שמשתמשים:
-נטולי גנטיקה
-מתחרים בכל ספורט

כדי לנצל אבל את החומרים כמו שצריך צריך לעבוד קשה, להקפיד על תזונה, ועל מנוחה ראויה.
לילה טוב חבר'ס הגיימר חוזר להעלמותו ליומיים הבאים :) יש לו עיסוקים

Night_Wolf
22-12-06, 02:12
תשמע, בחומרים יש שני סוגים של אנשים שמשתמשים:
-נטולי גנטיקה
-מתחרים בכל ספורט

כדי לנצל אבל את החומרים כמו שצריך צריך לעבוד קשה, להקפיד על תזונה, ועל מנוחה ראויה.
לילה טוב חבר'ס הגיימר חוזר להעלמותו ליומיים הבאים :) יש לו עיסוקים

לילה טוב אחי :)
ד"א מתי אתה מתכנן ללכת להביא ת WOW?

oR1515
22-12-06, 02:35
מדהים אפשר להגיד שאם הגוף השני הוא היה מזיין הרבה פחות

Deja Vu
22-12-06, 02:42
שינו מדהים ומעורר השראה עם הוא בלי חומרים כל הכבוד

HHHEELLBBOOYY
22-12-06, 03:05
חזק ביותר

Bullet
22-12-06, 11:39
איך אני מתנסח?
אוקיי תראה אני לא אוהב להתווכח לכן אני מקווה שנעצור את הוויכוח בהודעה הזאת.
גם בחיטוב אפשר להשתמש בסטרואידים על מנת למזער איבוד LBM.
אלו לא החומרים הכי כבדים שיש בתחום.
אני לא בטוח שההבדל הוא ב5% לפה ולשם, כי שליטה על רעב זה דבר מאוד מאוד חשוב בחיטוב, וגם היכולת להתאמן כמו שצריך למרות שאתה עייף, רעב, וחלש.
והיכולת לעשות הרבה יותר אירובי ולא להתאמץ מזה.

אלו בכלל לא דברים זניחים. יש גם את העניין של השמירה על הLBM שאני בטוח שזה יותר הבדל ב5% לפה ולשם.

לא שאני אומר שיש משהו פסול בשימוש בחומרים אסורים, זה עניינו של כל אחד ואנשים צריכים לפרגן לשינוי ולא לדרך שמישהו הגיע אליו.

Johnny
22-12-06, 12:07
תכלס בקטע של חומרים נמרוד, אל תדבר כי לא משנה כמה אתה קורא באינטרנט ושומע מאנשים, לא ניסית. אין תחליף לניסיון, חבל שאתה זורק רעיונות לאוויר בלי בסיס.

PcGunMan
22-12-06, 12:40
חחחחחח אני מסה לראות שנה איפה אחרי ואני לא מבין למה אני לא רואה בסוף זה היה בגלל הפיירוול שלי לא עבד לי הקטע פלאש הזה..
הוא פשוט עשה שינוי מטורף!!!!!!!! כל הכבוד לו

עריכה: לכל הקנאים למנכם זה פשוט גועל נפש מה שקורה פה במקום לפרגן לבן אדם שעשה שינוי וזה.. בטח הוא על חומרים מה זה האקנה על החזה זה פשוט גועל נפש מה שקורה פה
זהמעניין אם הוא כן או לא על חומרים...מה שכן הוא עשה שינוי מטורף יש אחלה חיטוב מסה לא סבבה לגמרה אם הוא רוצה להמשיך מסה או לא זה עניין שלו
LEO ולמנהם נראה אותך עושים שינוי כזה סבבה?? :wacko:
זה פשוט גועל נפש בעינ

PcGunMan
22-12-06, 12:51
כפול!!!!!!

pohdem
22-12-06, 13:05
טוב תשמעו.. שיחק אותה הבחור.
חח אני אפילו לא רוצה לדמיין לעצמי כמה התהליך הזה היה קשה לו.. באמת כל הכבוד. זה ממש לא פשוט לעשות כזה שינוי ולתפוס את עצמך בידיים.
נותן אחלה מוטיבציה לכל אלה שנמצאים באיזור שלו.
באמת כל הכבוד.

MagneZium
22-12-06, 13:06

גלעד אחי שאני ראיתי תתגובה שלו גם אני רציתי לרשום לו משהו בסגנון שאתה רשמתה
אבל עזוב הגעתי כבר למסקה לישראלים זה עם של צרי עין שקשה להם לפרגן ותמיד יחפשו איפה להעיר :disgust:
הרי כול אחד פה זה רוני קולמן אתה לא יודע?:disgust:

MagneZium
22-12-06, 13:10
גיל משחק אותה פעם אחרי פעם ואני רואה את זה על בשרי גם (!!!)
פשוט בן אדם תותח אין מה להגיד ביכלל

pohdem
22-12-06, 13:13
גיל משחק אותה פעם אחרי פעם ואני רואה את זה על בשרי גם (!!!)
פשוט בן אדם תותח אין מה להגיד ביכלל
חחחחחחחח איזה גמור אתה.. איך רואים שכתבת את זה עכשיו בגלל שגיל היה פה בפורום וצפה באשכול הזה..
:wiggle:

Avi
22-12-06, 13:17
הוא לא מרמת גן אלא ממעלה אדומים. ואם זה מי שאני חושב שזה אז הוא מתאמן כבר תקופה ארוכה.

Night_Wolf
22-12-06, 13:28
גלעד אחי שאני ראיתי תתגובה שלו גם אני רציתי לרשום לו משהו בסגנון שאתה רשמתה
אבל עזוב הגעתי כבר למסקה לישראלים זה עם של צרי עין שקשה להם לפרגן ותמיד יחפשו איפה להעיר :disgust:
הרי כול אחד פה זה רוני קולמן אתה לא יודע?:disgust:

אני יגיד לך מה אחי הוא קנאי מעפן!
הוא יודע שהוא בחיים לא יכול להגיע לשמינית מהחיטוב הזה ובטח הוא איזה שחיפי שלא מצליח לעלות במסה אם כרס קטנה למטה:jockey:

SiX PACK
22-12-06, 13:32
יש תוכנה בימינו שנקראת פוטושופ... כבר הראתי למה היא מסוגלת...

Night_Wolf
22-12-06, 13:33
יש תוכנה בימינו שנקראת פוטושופ... כבר הראתי למה היא מסוגלת...

חחחחחחחחחחחחחח אתה חושב שזה פוטושופ?עוד קנאי לאוסף?:disgust:

אני ראיתי את הבן אדם הזה בעניים שלי אתמול!!!!:diractor:

SiX PACK
22-12-06, 13:38
תאמין לי אין לי מה לקנאות בו

פשוט נראה לי קצת לא אמין אבל אם אתה אומר שראיתה אותו אז בטח אתה לא אומר סתם...

יש עוד כמה תמונות של אנשים אחרים בלפני ואחרי שהם נראות לי קצת כמו פוטושופ

Night_Wolf
22-12-06, 13:40
תאמין לי אין לי מה לקנאות בו

פשוט נראה לי קצת לא אמין אבל אם אתה אומר שראיתה אותו אז בטח אתה לא אומר סתם...

יש עוד כמה תמונות של אנשים אחרים בלפני ואחרי שהם נראות לי קצת כמו פוטושופ

אנשים אחרים זה אנשים אחרים,ואחי בן אדם כזה שאתה רואה ת'שינויי שהוא עשה צריך להעריך אותו ולא לשפוט אותו להעיר הערות סתמיות אחרי הכל הוא רצה להוכיח מה הוא מסוגל,הוא עשה חיטוב רצחני ולקח לו זמן שלא תחשוב..אבל בכל זאת קצת הערכה לא תזיק!

נ.ב
לכל אלו ששפטו לאחרונה את אליאב קרייזלר על זה שהוא ערך תמונות בפוטושופ...אליאב לא יודע בכלל להפעיל פוטושופ הגב שלו במצב מצוין והוא לא ערך שום דבר...שיחיו הקנאים ויסבלו

Avi
22-12-06, 13:59
תסתכל על התמונה של נפתלי מרמת גן ותגיד לי שזה לא פוטושופ. לאן בדיוק נעלם השקע שבחזה שלו? השריר גדל ופשוט "כיסה" את השקע?

MagneZium
22-12-06, 14:12
חחחחחחחח איזה גמור אתה.. איך רואים שכתבת את זה עכשיו בגלל שגיל היה פה בפורום וצפה באשכול הזה..
:wiggle:

לא ראיתי שגיל פה ביכלל אבל האמת הושפעתי מהתגובה של ניגרי :whistle:

Nimrod
22-12-06, 14:39
אוקיי תראה אני לא אוהב להתווכח לכן אני מקווה שנעצור את הוויכוח בהודעה הזאת.
גם בחיטוב אפשר להשתמש בסטרואידים על מנת למזער איבוד LBM.
אלו לא החומרים הכי כבדים שיש בתחום.
אני לא בטוח שההבדל הוא ב5% לפה ולשם, כי שליטה על רעב זה דבר מאוד מאוד חשוב בחיטוב, וגם היכולת להתאמן כמו שצריך למרות שאתה עייף, רעב, וחלש.
והיכולת לעשות הרבה יותר אירובי ולא להתאמץ מזה.

אלו בכלל לא דברים זניחים. יש גם את העניין של השמירה על הLBM שאני בטוח שזה יותר הבדל ב5% לפה ולשם.

לא שאני אומר שיש משהו פסול בשימוש בחומרים אסורים, זה עניינו של כל אחד ואנשים צריכים לפרגן לשינוי ולא לדרך שמישהו הגיע אליו.

קודם כל אתה כבר משנה את דעתך.
1. אישית לא שמעתי על משהו יותר כבד מאפדרין וקלן.
2. לפי דבריו של גל זה 5 אחוז לפה או לפה ואין משהו חוץ מdnp שעושה שינוי של יותר מ5%
3. בקטוזיס אין כלכך רעב :\
4. כשאתה עייף קפאין מספיק.
5. מבחינת שמירה על הlbm זה 5 אחוז לפה או לשם! בלי קשר שאין מסה כלכך גבוה לאיש בתמונה.
6. אני מסכים איתך וזה ממש לא חשוב אם הוא השתמש או לא המאמץ כך או כך הוא ענק וזה ממש קשה.

maradona
22-12-06, 14:47
אין מילים..פשוט מדהים החיטוב!!!
אני מאמין שזה שינה לו את החיים החיטוב הזה...
עכשיו מסה איזה חצי שנה עוד חיטוב והבן אדם יראה מליון דולר

d-undertaker
22-12-06, 15:53
אחרי הכל אין ממש חומרים ששורפים שומן ככה סתם
יש חומרים שמעודדים ליפוליזה כמו קלנבוטרול אפדרין ועוד כמה שאין צורך לפרט
וגם יש חומרים שנותנים מראה קשה ויבש אבל הדיאטה זה המפתח

צריך לתת לבחור כבוד

amir harduf
22-12-06, 15:56
כמה זמן זה לקח??? בן כמה הוא היה לפני\אחרי?

Leo
22-12-06, 15:56
זאבון לילה , בקשר למה שרשמת לי סך הכל הפצעים בחזה והשינוי בפנים גרם לי לחשוד טיפה
אם לא חומרים אז אולי מעודדי טסט או משהו

סוליקו
22-12-06, 15:58
בדורגרי בכלל לא נראה אותך אחד אני לא ידוע מה איתכם !! ..בקושי זהיתי שזה אותו בן אדם
ואם כןן שינוי ענקק הוא עשה עד כדי כך שלא מזהים אותו

Leo
22-12-06, 16:01
בדורגרי בכלל לא נראה אותך אחד אני לא ידוע מה איתכם !! ..בקושי זהיתי שזה אותו בן אדם
ואם כןן שינוי ענקק הוא עשה עד כדי כך שלא מזהים אותו
אם הוא פוגש מישהו שהיה איתו לפני השינוי לא יזהו אותו חח

PcGunMan
22-12-06, 16:26
אני מניח שהיה הפרש של כמה שנים זה לא נעשה תוך כמה חודשים

אליאב
22-12-06, 16:45
קודם כל זה שנים של עבודה.
דבר שני יכול להיות שלקחו תמונה של הבחור הזה שהוא היה שמן סתם תמונת ילדות של גיל 16. והוא בכלל הלך לגיל בגיל 20 אחרי שירד כבר 20 קילו ואז התחיל להתאמן והשתפר.
זה אופציה - האופציה השניה זה שנים של עבודה עם גיל.
אין אופציה לכמה חודשים או לשנה.
זה בחור שצריך לעשות קודם חיטוב רציני, אחר כך ניטרלי לפחות חודשיים, ואז מסה של שנה - שנה וחצי וחיטוב של עוד 3-4 חודש.
לבחור יש נטייה להשמנה,לכן החיטוב יהיה קשה.

לא משנה מה מהאופציות נכונה - גיל מלך, תזונאי לפיתוח גוף הטוב בישראל נכון להיום.

OMRI-TURBO
22-12-06, 16:47
לילה טוב אחי :)
ד"א מתי אתה מתכנן ללכת להביא ת WOW?

אני עדיין מכחה לך! :jockey:

ניגרי ענק
22-12-06, 16:53
שוחחתי עם גילי הבוקר על מספר דברים פרטיים, ובין השאר עלה גם הנושא הזה.
אז חד משמעית ולמען הסר ספק: מדובר בשינוי שנעשה בלי חומרים בכלל, הבחור בן 25 הוא פשוט מילא אחרי ההוראות, והתמיד מאוד בקטע האירובי.
השינוי נעשה תוך שנה אחת!
יכולותיו הוירטואוזית של גילי אינן זקוקות עוד להוכחות, אבל מה שכן צריך זה לתת כבוד והרבה לבחור שהצליח לעשות שינוי כזה.
הנחיות טובות ככל שיהיו לא שוות את הנייר שהן נכתבות עליו, אם אין לך שיתוף פעולה מהפציינט שלך.
לדבר זה הכי קל, אבל לחטב באמת, זה סיפור אחר לגמרי.
כל הכבוד לבחור.

סוליקו
22-12-06, 16:57
שוחחתי עם גילי הבוקר על מספר דברים פרטיים, ובין השאר עלה גם הנושא הזה.
אז חד משמעית ולמען הסר ספק: מדובר בשינוי שנעשה בלי חומרים בכלל, הבחור בן 25 הוא פשוט מילא אחרי ההוראות, והתמיד מאוד בקטע האירובי.
השינוי נעשה תוך שנה אחת!
יכולותיו הוירטואוזית של גילי אינן זקוקות עוד להוכחות, אבל מה שכן צריך זה לתת כבוד והרבה לבחור שהצליח לעשות שינוי כזה.
הנחיות טובות ככל שיהיו לא שוות את הנייר שהן נכתבות עליו, אם אין לך שיתוף פעולה מהפציינט שלך.
לדבר זה הכי קל, אבל לחטב באמת, זה סיפור אחר לגמרי.
כל הכבוד לבחור.

אף אחד פה לא הביא לו כבוד ..ועם שינוי כזה יש לו כבוד רב
עובדה שלא מזהים על השינוי שהוא עשה ועל העבודה הארוכה שהוא עשה ברור שמגיע לו כבוד
והיתי מת שמשו יגיד לי " ואיי השתנתה הרבה " .... תאמין לי בשבילי זה כבר מראה כמה השקעתי וכמה עבדתי בשביל זה ..<-- כך זה אצלי אני לא יודע מה איתכם
בכל אופן כל הכבוד לבחור

TZAHI10
22-12-06, 17:29
תגידו.. למה לא מביאים גם תמונות של כוסיות??

כוסיות לא באות לגיל? איזו מן עבודה זאת.. כל היום הוא עובד רק עם גברים

Night_Wolf
22-12-06, 17:41
זאבון לילה , בקשר למה שרשמת לי סך הכל הפצעים בחזה והשינוי בפנים גרם לי לחשוד טיפה
אם לא חומרים אז אולי מעודדי טסט או משהו

יאלה שתוק כבר:diractor:

Johnny
22-12-06, 18:21
צחי אם הן כוסיות, למה שילכו אל גיל?

VoRteX
22-12-06, 18:29

http://atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif

אליאב
22-12-06, 18:29
לשמור על הגוף שלהם, אם יהיה לך גוף של BB נגיד, תפסיק להתמיד? או תרצה להתקדם תמיד עוד?
שמעת פעם מישהו שאומר - אני לא רוצה יותר ממה שיש לי? כולם רוצים עוד.
גם כוסיות.
ויש לגיל לקוחות בנות - אני ראיתי 1.

VoRteX
22-12-06, 18:45
לשמור על הגוף שלהם, אם יהיה לך גוף של Bb נגיד, תפסיק להתמיד? או תרצה להתקדם תמיד עוד?
שמעת פעם מישהו שאומר - אני לא רוצה יותר ממה שיש לי? כולם רוצים עוד.
גם כוסיות.
ויש לגיל לקוחות בנות - אני ראיתי 1.

בחורה לא צריכה לעשות הרבה כדי לשמור על ה"גזרה" שלה...

Johnny
22-12-06, 18:47
איזה שטויות אתה מדבר אליאב, יש הבדל בין ללכת לתזונאי מקצועי בשביל לשמור על גזרה, לבין לרוצת לפתח גוף. כולם רוצים עוד? גם שטויות, אני מרוצה מהגוף שלי, ואני מכיר מלא שגם.

AB6Killer
22-12-06, 20:06
מדהים ...
צריך מתי שהו ללכת לגיל הזה חח

משה.ל
24-12-06, 01:57
הגוף שלו עכשיו חריף אבל מה קרה עם השינוי "בזק" הזה
24 שנה לקח לו להשתנות
מי אתה שתקבע שלקח לו 24 שנה להגיע לגוף הזה?
יחתיכת שלומפר מצוי!
ישחיף מעפן תחזור לשם משתמש הרגיל שלך.
אולי תשים תמונה שלך שנירא כמה אתה "סוס"
איך אני שונא אנשים כמוך שלא יודעים לפרגן לפחות הוא ניררא יותר טוב ממך ולא פותח עוד שם משתמש בשביל לרדת על אנשים,מה אתה פוחד להגיב מהשם משתמש האמתי שלך שלא יגידו לו לשים תמונה שלך ? שים נירא אותך ליפני החיטוב ואחרי..

סאנה וו ביץ' מאדר פאקה.

משה.ל
24-12-06, 01:59
מי אתה שתקבע שלקח לו 24 שנה להגיע לגוף הזה?
יחתיכת שלומפר מצוי!
ישחיף מעפן תחזור לשם משתמש הרגיל שלך.
אולי תשים תמונה שלך שנירא כמה אתה "סוס"
איך אני שונא אנשים כמוך שלא יודעים לפרגן 24 שנה עלק לפחות הוא ניררא יותר טוב ממך ולא פותח עוד שם משתמש בשביל לרדת על אנשים,מה אתה פוחד להגיב מהשם משתמש האמתי שלך שלא יגידו לך לשים תמונה שלך ? שים נירא אותך ליפני החיטוב ואחרי.

תעשו טובה תעיפו את דידי בבקיני הזה

סאנה וו ביץ' מאדר פאקה.
סליחה ע דמבאל אופס דבאל

משה.ל
24-12-06, 03:59
כושלא האמא שךך הזונה למה לא פירגנתי??
פירגנתי הגוף שלו יפה רצח חלום אבל לקח לו 20 שנה
רואים שבתמונת לפני הוא היה בן 15 באיזור הזה
ובתמונת אחרי הוא מבוגר יש לו זקן
ודי להיות מושפע עם העלבונות של ה"שחיף" זה שפעת בנאדם
ותאמין לי אחי שאני לא שחיף
יו אפקין סטופיד קידס!
גו פאק יו סאלף גוראד מאדר פאקה.

Deja Vu
25-12-06, 03:56
בקשר לשינוי לפי מה שהבנתי ממקור ראשון התמונה של הלפני היא תמונת ילדות של רועי כמה שנים טובות לפני המפגש עם גיל ובמקרה לגמרי צולמה עם משקולות התמונה לא צולמה בחנות של גיל מהסיבה הפשוטה שגיל לא הכיר אותו אפילו מה שאומר שזאת לא תמונת שינוי אמיתית של לפני גיל ואחרי אלה תמונה של הבחור בתור ילד ומכך איני יכול להיווכח לשיפור האמיתי שגיל גרם אני רק יכול להגיד לטובת רועי שהסטטיסטיקה עבדה נגדו רוב המתבגרים השמנים הופכים להיות מבוגרים שמנים ולכן זה שינוי מיוחד עוד יותר

NIRAN
25-12-06, 20:41
1. כל הכבוד לו, באמת מדהים
2. תארו לכם "השיטה של ישראל באדי", ואז מראים תמונות שלו שמן מזיין איזה כונפה ואז רואים אותו חטוב מזיין איזה 2 כוסיות ואז כתוב "השיטה של ישראל באדי עובדת!" lol

מתן18
25-12-06, 21:16
1. כל הכבוד לו, באמת מדהים
2. תארו לכם "השיטה של ישראל באדי", ואז מראים תמונות שלו שמן מזיין איזה כונפה ואז רואים אותו חטוב מזיין איזה 2 כוסיות ואז כתוב "השיטה של ישראל באדי עובדת!" lol

לא יודע נראה לי הוא ישאר עם הכונפה:whistle: :whistle:

חח סתם..