PDA

צפה בגרסא המלאה : [עזרה]עם אתם לא תעזרו לי עכשיו אף אחד לא יעזור נמאס לי מהתוכנית אימונים שלי.

The-One
10-05-08, 22:39
אני מתאמן בחדר כושר חודש ויותר כבר נמאס לי כבר מהתוכנית הדפוקה הזאת עכשיו תראו פרטים עלי

גובה 1.77-1.78 בערך שוקל 58-57 בן 16כמעט המאמן נתן לי תוכנית סיבולת בהתחלה 20חזרות 3סטים בכול מכשיר ואיזה מכשירים הוא הביא לי? 4מכישרים מסכנים
1.לחיצת רגליים 3סטים 20חזרות
2.מכשיר לידיים לא מכיר תשם שאני דוחף עם הידיים והמשקולות עולים 3סטים 20חזרות
3.עוד מכשיר ליד שאני מושך עלי את הזה והמשקולות עולות. 3סטים 20חזרות
4.כפיפות בטן 3סטים 20חזרות

הקיצר דברתי עם המאמן וכול מה שהוא שינה בתוכנית שלי אחרי חודש זה הוסיף לי תרגיל ליד הקידמית אני לא יודע תשם שלו אבל אני יגיד מזה זה מין מוט כזה שאני פשוט לוקח אותו ואז מרים עד לקטפיים ומוריד עד הסוף עם אתם מכירים ועוד דבר הוא שינה לי מ 20חזרות ל 15חזרות

חברה אני כבר לא יודע מה לעשות אני לא רואה כול כך שיפור לא כול כך הקפדתי על התזונה בגלל 2סיבות אחד התוכנית אימונים שלי שלא נראה לי שהיא טובה בכלל ולא נראה לי בכלל שזה לא לכול השרירים בגוף אן לי תרגילים לגב אני חושב כמו מטח וזה אן לי!! אז מה לדעתכם אני צריך לעשות לבנות לעצמי תוכינת לעליה במאסה לבד או מה אני חייב שתעזרו לי תתיחסו לאשכול הזה בבקשה.

DeathStorm
11-05-08, 07:05
אוקי מאמני כושר באמת שלא שמים על אלה שמתאמנים חדשים היה לי גם אחרי חודשים כולי באתי התלהבות שאני משנה תוכנית וכלה שם לי תרגיל
תיראיש לך תוכניות באתר שאם טובות אני התחלתי איתם יש שיפור
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=372&CategoryID=205&Page=1
אני לא חושב שאתה כרגע צריך משהו יותר קשה מזה היא מספקת ועוד לאחד שכולה חודש זה יעבוד אליך טווב
שמור על תזונה ועל תוותר תזונה זה 70% מהתפתחות לא תאוכל לא תיגדל אחי
בהצלחה בהמשך הדרך

The-One
11-05-08, 15:29
עוד עצות?

ArschGesicht
11-05-08, 17:15
מה 70% הבחור עובד כמו מסכן 4 תרגילים
סתכל באתר או פה צריכות להסתובב מן תוכניות
קרא מאמרים וכו' תנסה לבנות משהו תבוא שוב תפרסם ונתן ביקורת
לאף אחד אין כוח ככה לבנות לך עכשיו משהו מ-0 (אולי יהיה איזה צדיק..)

The-One
11-05-08, 18:02
הרבה אנשים אמרו לי שזה תוכנית בסדר למתחילים כי אני מתחיל בדוגרי אני חודש וחצי במכון חברה מה אני עושה מתי הוא יתחיל להביא לי תרגילים חושפיים כמו לחיצת חזה וכול מיני חברה אני ממש מרגיש חרא עצות אני מרגיש שאני מבזב ז תכסף נו עזרו

///Efi///
11-05-08, 18:12
הרבה אנשים אמרו לי שזה תוכנית בסדר למתחילים כי אני מתחיל בדוגרי אני חודש וחצי במכון חברה מה אני עושה מתי הוא יתחיל להביא לי תרגילים חושפיים כמו לחיצת חזה וכול מיני חברה אני ממש מרגיש חרא עצות אני מרגיש שאני מבזב ז תכסף נו עזרו

תוכנית אימון זה המלצה של המאמן אליך, זה לא תורה מסיני.. אתה מרגיש צורך לעשות לחיצת חזה? תעשה לחיצת חזה, אתה מרגיש צורך לעשות סקוואט? תעשה סקוואט, אתה מרגיש צורך ליתפוס מוט אולימפי ולידחוף למאמן בתחת? חופשי.. תעשה מה בזין שלך, אני מדבר ברצינות! אם אתה לא מרגיש עדיין בטוח מספיק לנסות דברים לבד, אז דבר אם המאמן ותסביר לו שאתה מרגיש מוכן לתרגילים ותוכנית רצינית

The-One
11-05-08, 18:24
תוכנית אימון זה המלצה של המאמן אליך, זה לא תורה מסיני.. אתה מרגיש צורך לעשות לחיצת חזה? תעשה לחיצת חזה, אתה מרגיש צורך לעשות סקוואט? תעשה סקוואט, אתה מרגיש צורך ליתפוס מוט אולימפי ולידחוף למאמן בתחת? חופשי.. תעשה מה בזין שלך, אני מדבר ברצינות! אם אתה לא מרגיש עדיין בטוח מספיק לנסות דברים לבד, אז דבר אם המאמן ותסביר לו שאתה מרגיש מוכן לתרגילים ותוכנית רצינית

בנתיים אני ישא רעם התוכנית הזאת .. שמע אני לא רוצה להשאר עם התוכנית ברמה הזאת כבר כול החיים שלי אני חייב לעבור לתוכנית לעליה במאסה של הרבה תרגילים חופשיים ... של 6-12 חזרות הוים אני רוצה להתנסות בכמה מכשירים חדשים בלי לאושל תמאמן אינ סתם לא יעשה איתם סטים ירגיש אותם עפתי למכון אחי בנתיים תמליץ לי מה לעשות להשאר במכון עם התוכנית הזאת בנתיים ולאט לאט לעבור למאסה או פשוט לבנות לעצמי תוכנית אימונים יש לי חבר שעוזר לי והוא מבין בזה ואז לעבוד לפיה ל תוכנית AB כזאתי 4ימים בשבוע 12-15חזרות על כול הגוף ..