PDA

צפה בגרסא המלאה : בני סלע - לראשונה, ראיון מהכלא, איך ברח מה הוא עשה כדי לשרוד ומה עבר עליו

Danielllo
22-12-06, 14:12
"ראיתי את שרשרת הרשלנויות ואז ברחתי"

בראיון בלעדי לשוש מולא ב"ידיעות אחרונות" מספר האנס הסדרתי בני סלע על הנסיבות שהביאו אותו להחליט לברוח, על ההשפלות בכלא, נסיון ההתאבדות, תקיפות השוטרים וההזדמנויות שהיו לו לתקוף נשים - ולמה לא עשה זאת

"במשך כל תקופת המאסר היו לי הרבה פעמים הזדמנויות לברוח, אבל לא ניצלתי אותן... הרעיון לברוח נולד אצלי אחרי שראיתי, פעם אחר פעם, את הרשלנות של שוטרי הליווי. רציתי לממש את הפנטזיה. זה דבר שהסתובב לי כל הזמן בראש, אבל האמת היא שבאותו בוקר דווקא לא תיכננתי להימלט. שרשרת הרשלנויות היא שגרמה לי פתאום לרצות לברוח ואז זה פשוט קרה".

כך מתוודה האנס הסדרתי בני סלע (35) בראיון לשוש מולא ב"ידיעות אחרונות", באשר לנסיבות בריחתו (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3332051,00.html) לפני כחודש. סלע, הכלוא בבידוד בבית הכלא "רימונים" לאחר שנתפס (http://www.atraf-f.net/articles/0,7340,L-3337645,00.html) לפני כשבועיים, אינו משתף פעולה עם חוקריו אך הסכים להשיב לשאלות בכתב שהועברו אליו.

בתשובה לשאלה האם הוא מצטער על הבריחה ענה סלע: "כן ולא. מצד אחד, הצלחתי להביא את כל הארץ למודעות לבעיות שלי. מצד שני, נראה לי לאור הסיוטים שאני עומד לעבור מעכשיו - שעדיף שלא הייתי חוזר לכלא".

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/960980/RM18933972_wa.jpg
תמונות ההשפלה בתחנה שנחשפו לראשונה ב-ynet

סלע מספר כי חש מושפל מול המצלמות בתחנת המשטרה בנהריה לאחר שנתפס. "הרגשתי שלקחו את צלם האנוש שלי כבן אדם. העדפתי להיות מת, שיירו בי - ולא להיות בסיטואציה שבה הייתי, כשהציגו אותי לראווה...". הוא סיפר שהשוטרים השפילו (http://www.atraf-f.net/articles/0,7340,L-3338271,00.html) והיכו אותו בכל חלקי גופו, ואף צילמו אותו במצלמות שלהם. "רק כשבאו הקצינים הגבוהים... הסתיימו המכות".

האנס הסדרתי סירב לספר היכן הסתתר במשך 15 ימים אך אמר כי בתקופת הבריחה חי מהיד לפה. "הייתי כמו חיה ששורדת, כל מה שהיה לי בראש וכל מה שרציתי להשיג היה אוכל ושתיה. לא היה לי כסף או מקום לישון. עשיתי כל מיני קומבינות".

לדבריו, בזמן שנמלט יכול היה לתקוף נשים, אך התאפק. "יצא לי לפגוש הרבה נשים לבדן... היו כמה מקרים שרציתי להשיג אותן, אבל עצרתי את עצמי". הוא סיפר שאף נתן לשתי צעירות "טרמפ" והן לא חשדו בו. "הבילבול והפאניקה שהיו, האובר-מוטיבציה של כולם לתפוס אותי גרמו לאנשים להתבלבל", אמר.

על השאלה מדוע לא תקף אמר: "אין בי צורך בזה היום. אני מבין שעשיתי טעות איומה... אני מתבייש, מתחרט וחש רגשות אשמה על כל העבירות שעשיתי בחיים... רציתי שיקום, זעקתי לעזרה ולא עזרו לי".

בראיון הוא מספר על כך שבכלא הוא נכנס לדיכאון ואושפז בכפיה במחלקת בריאות הנפש של השב"ס, שם תלה את עצמו לאחר שלטענתו הוכה והושפל על ידי האחים והחובשים. הוא מספר גם על השנים הקשות בכלא, על ההשפלות של השוטרים והתקיפות של האסירים האחרים. "הם היו יורקים עליי, מקללים וזורקים עליי ביצים", סיפר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3343257,00.html

מתן18
22-12-06, 14:26
פיי מוזר...הוא דווקא נשמע די אנטלגנטי..אני קצת מרחם עליו אבל זה לא משנה את העובדה שהוא חרא ומגיע לו להירקב בכלא.

HHHEELLBBOOYY
22-12-06, 15:10
אנס נשאר אנס

Gamerrrrr
22-12-06, 15:12
פיי מוזר...הוא דווקא נשמע די אנטלגנטי..אני קצת מרחם עליו אבל זה לא משנה את העובדה שהוא חרא ומגיע לו להירקב בכלא.
תערוך תערוך, מה אתה מרחם על שפלת המין האנושי?!

Nareznoy
22-12-06, 15:23
איזה מכוער הוא

Leo
22-12-06, 15:50
כל העבריינים והשוטרים אותו דבר אם הייתי שולט הייתי משנה את המשטרה לכוח קטן בעל סמכות אדירה של אנשים שבחיים לא יהיה השוטר הטיפוסי

ונמאס מבני סלע

מתן18
22-12-06, 16:30
תערוך תערוך, מה אתה מרחם על שפלת המין האנושי?!

מרחם ועוד איך..לכל אדם מגיע קצת רחמים..תראה איך הוא נראה..באמת לא נשאר ממנו צלם אנוש..

OMRI-TURBO
22-12-06, 16:36
בואו נעשו בשבילו יום זכרון מה אתם אומרים?
הרי אין לנו מספיק ימי זכרון במדינה הזאת. נכון?!?
יום זכרון לזכר ההתעללות הקשה בבני סלע, ביום זה נזכור את ההתעללות הקשה שעבר בני סלע,את האופן המזעזע שבו צלם אנוש נלקחה ממנו כאשר השוטרים הכריחו אותו להצטלם איתם. עדות כל כך קשה, של אנשים המכריחים פושע מנוול להצטלם לא זכורה לנו משום מקום בהיסטוריה.
אפילו בשואה לא זכור לנו מקרה כזה שמכריחים בן אדם להצטלם.
אתם והתקשורת חבורה של בכיינים , עדיף שתחרמו על עצמכם.
אני באמת לא יופתע עם התקושרת השמאלנית תעשה יום זכרון לזכר בני סלע.
בא לי להקיא.

PcGunMan
22-12-06, 16:52
קבלו הכנתי משהו מגניב לכבוד בני:
http://img324.imageshack.us/img324/6896/15021510148814881514149yg6.jpg

יש דימיון רק צבע אה?

Ice-Cube
22-12-06, 17:01
שיעשו אותו בובת עינויים, כל אחד כמוהו צריך להשפיל
וצריך בכלל להשפיל את המשטרה המסריחה שיש לנו בארץ

Antonator1
22-12-06, 17:02
בואו נעשו בשבילו יום זכרון מה אתם אומרים?
הרי אין לנו מספיק ימי זכרון במדינה הזאת. נכון?!?
יום זכרון לזכר ההתעללות הקשה בבני סלע, ביום זה נזכור את ההתעללות הקשה שעבר בני סלע,את האופן המזעזע שבו צלם אנוש נלקחה ממנו כאשר השוטרים הכריחו אותו להצטלם איתם. עדות כל כך קשה, של אנשים המכריחים פושע מנוול להצטלם לא זכורה לנו משום מקום בהיסטוריה.
אפילו בשואה לא זכור לנו מקרה כזה שמכריחים בן אדם להצטלם.
אתם והתקשורת חבורה של בכיינים , עדיף שתחרמו על עצמכם.
אני באמת לא יופתע עם התקושרת השמאלנית תעשה יום זכרון לזכר בני סלע.
בא לי להקיא.
איך אני אוהב את ההומור האכזרי הזה שלך חחח...

Gamerrrrr
22-12-06, 17:04
מרחם ועוד איך..לכל אדם מגיע קצת רחמים..תראה איך הוא נראה..באמת לא נשאר ממנו צלם אנוש..
הוא לא היה מרחם על אחותך בהנחה והוא היה מחליט לאנוס אותה חשבת על זה??
PcGunManתזהר כי כלבים יתבעו אותך על התמונה הזאת עם ההשוואה

Ice-Cube
22-12-06, 17:09
הוא לא היה מרחם על אחותך בהנחה והוא היה מחליט לאנוס אותה חשבת על זה??
PcGunManתזהר כי כלבים יתבעו אותך על התמונה הזאת עם ההשוואה
חחחחחחחחח
אני חושב צריך לתת לו עונש מוות
להזריק לו סינטול לראש אולי קצת יסדר אותו

Gamerrrrr
22-12-06, 17:09
חחחחחחחחח
אני חושב צריך לתת לו עונש מוות
להזריק לו סינטול לראש אולי קצת יסדר אותו
עזוב סינטול
צריך לבשל אותו:diractor:

PcGunMan
22-12-06, 17:10
PcGunManתזהר כי כלבים יתבעו אותך על התמונה הזאת עם ההשוואה[/quote]

יש מצב! :huh: חח
אבל מה זה לא גדול?? הוא דומא כל כך לכלב בתמונה הזאת! :jockey:

OMRI-TURBO
22-12-06, 17:12
איך אתה משווה בכלל, הכלב גזעי, יפה, מרשים ומכובד!

OMRI-TURBO
22-12-06, 17:13
איך אני אוהב את ההומור האכזרי הזה שלך חחח...

זאת המומחיות שלי :jockey:

Gamerrrrr
22-12-06, 17:13
איך אתה משווה בכלל, הכלב גזעי, יפה, מרשים ומכובד!
ד"א הכלב שם הוא בולדוג, הכלב הרשמי של אנגליה

Ice-Cube
22-12-06, 17:14

אין כמו בולדוג, יש לי בולדוג צרפתי הכי מכוער בארץ [:
לא מומלץ

Gamerrrrr
22-12-06, 17:15
אין כמו בולדוג, יש לי בולדוג צרפתי הכי מכוער בארץ [:
לא מומלץ
צרפתים הם באמת מכוערים (בולדוגים)
לי באופן אישי יש שלושה כלבים:
רועה בלגי
כנעני (נראה כמו זאב ולא כמו כלב בכלל :\)
ומעורב קטן כזה, שילוב של פיטבול עם פינצ'ר, אל תשאלו איך זה נראה :D

Ice-Cube
22-12-06, 17:17
תמיד חלמתי על איזה פיטבול גזעי בלילה ואז אני קם בבוקר וחייב לראות תבולדוג המכוער הזה..

OMRI-TURBO
22-12-06, 17:18

אתה יודע שהבולדוג של היום, זה לא הבולדוג המקורי, הבולדוג של היום הוא כלב עייף וקטן. הבולדוג המקורי היה פשוט ענק והוא היה מאוד חזק, זה היה כלב שהיו נותנים לו להלחם בשוורים! הבולדוג שיש היום זה גזע מבויית.
מזה השם גם BULL

Antonator1
צרפתים הם באמת מכוערים (בולדוגים)
לי באופן אישי יש שלושה כלבים:
רועה בלגי
כנעני (נראה כמו זאב ולא כמו כלב בכלל :\)
ומעורב קטן כזה, שילוב של פיטבול עם פינצ'ר, אל תשאלו איך זה נראה :D
עזבו אתכם כלבים, היה לי פעם שרקן שהיה אוכל יותר מג'יי קאטלר. אחר כך מצאתי אותו מת כשחזרתי מהביה"ס.

Danielllo
אמסטף - סטף אנגלי :) חבל על הזמן

Dr. Muscle
היה עדיף שהיו מוציאים אותו להורג - זה עלה המון כסף למדינה להחזיק אותו, המון כסף לתפוס אותו, המון טרחה ובסה"כ זה גם היה עדיף לו בהרבה - אף אחד לא גזר עליו מאסר עולם תחת התעללות, אבל זה מה שעשו לו בפועל. וזה גרוע בהרבה ממוות.

Gamerrrrr
22-12-06, 17:19
אתה יודע שהבולדוג של היום, זה לא הבולדוג המקורי, הבולדוג של היום הוא כלב עייף וקטן. הבולדוג המקורי היה פשוט ענק והוא היה מאוד חזק, זה היה כלב שהיו נותנים לו להלחם בשוורים! הבולדוג שיש היום זה גזע מבויית.
מזה השם גם BULL
הם לא חייבים להיות גדולים, תראה בול טרייר כלב קטן מאוד אבל גם הוא נלחם בשורים

Gamerrrrr
22-12-06, 17:20
אמסטף - סטף אנגלי :) חבל על הזמן
ד"א זה לא אותו סוג כלב

OMRI-TURBO
22-12-06, 17:21
היה עדיף שהיו מוציאים אותו להורג - זה עלה המון כסף למדינה להחזיק אותו, המון כסף לתפוס אותו, המון טרחה ובסה"כ זה גם היה עדיף לו בהרבה - אף אחד לא גזר עליו מאסר עולם תחת התעללות, אבל זה מה שעשו לו בפועל. וזה גרוע בהרבה ממוות.

יפה נאמר.
אבל במדינה שבה אסור לפי החוק לבן אדם לסיים את החיים של עצמו, רעיון כמו הוצאה להורג לא יתפוס. קודם שיתנו לאנשים חופש להחליט מתי לסייים את החיים שלהם, אחרי זה נדבר על אסירים.

OMRI-TURBO
22-12-06, 17:22
הם לא חייבים להיות גדולים, תראה בול טרייר כלב קטן מאוד אבל גם הוא נלחם בשורים

יש הבדל כלב קטן למרות שהוא חזק הוא לא יוכל לתפוס שור ששוקל מעל טון השור פשוט ירמוס אותו, הבולדוג המקורי היה כמו זה רק ממש הרבה יותר גבוה, ואתלטי מאוד!

Ori_D
22-12-06, 17:23
למי איכפת מהחתיכת חרא הזה, נמאס לשמוע עליו כבר
מגיע לו כל ההשפלות שהוא עובר

OMRI-TURBO
22-12-06, 17:23
תקרא כאן:
http://www.dog.co.il/bre23.htm

Gamerrrrr
22-12-06, 17:27
יש הבדל כלב קטן למרות שהוא חזק הוא לא יוכל לתפוס שור ששוקל מעל טון השור פשוט ירמוס אותו, הבולדוג המקורי היה כמו זה רק ממש הרבה יותר גבוה, ואתלטי מאוד!
עומרי אם ראית פעם בולדוג גזעי אמיתי לא צרפתי או משהו כזה, הם די גדולים וכבדים האמת :) רק קצת נמוכים

pohdem
22-12-06, 17:28
עזוב אותך.. בול טרייר הכי טוב

OMRI-TURBO
22-12-06, 17:29
עומרי אם ראית פעם בולדוג גזעי אמיתי לא צרפתי או משהו כזה, הם די גדולים וכבדים האמת :) רק קצת נמוכים

זהו אבל זאת הבעיה שאם הכלב נמוך השור הוא פשוט עצום וירמוס אותו. פעם הבולדוג היה עומד ותופס את השור בראש.
ראיתי ציורים של זה אני אנסה לחפש

Gamerrrrr
22-12-06, 17:31
עזוב אותך.. בול טרייר הכי טוב
יש לך?? גזעי?? איפה מצאת?? לי לקח שנים למצוא כנעני(ת) גזעית בארץ (זה כלב ארצישראלי) בול טרייר זה כמעט בלתי אפשר בארץ

Ice-Cube
22-12-06, 17:33
הבולדוג האנגלי יפה גם די גדול

pohdem
22-12-06, 17:35
אין לי.. =/ אני עוד מחכה שהכלב שלי יעבוד לעולם הבא.. (כלב רחוב קטן ומסריח ככה שאפילו ללטף אותו אי אפשר) =]
אחרי זה אני מביא.. זה לא אמור להיות בעיה אחי.. יש במזכרת בתיה איפה שאני גר איזה אחד שיש לו זכר ונקבה. אז ביום שאני ירצה לקנות אני ילך יבקש מימנו מידע.
אין אבל זה פשוט כלב חלום..

Danielllo
22-12-06, 17:41
http://e.foto.radikal.ru/0608/f6df09500af4.jpg

איתי אם אני לא טועה אחי זה סוג של אמסטף..

Gamerrrrr
22-12-06, 17:42
http://e.foto.radikal.ru/0608/f6df09500af4.jpg

איתי אם אני לא טועה אחי זה סוג של אמסטף..
אמסטף זה סוג של כלב, מאוד מאוד מאוד דומה לפיטבול רק מכוער בצורה שונה לגמרי

Night_Wolf
22-12-06, 17:45
קבלו הכנתי משהו מגניב לכבוד בני:
http://img324.imageshack.us/img324/6896/15021510148814881514149yg6.jpg

יש דימיון רק צבע אה?

ההבדל הוא שהכלב האמיתי הייתי מוכן לאסוף מהרחוב ולגדל אותו בבית הכלב המזויף (סלע) הייתי נותן לו להקרב בביוב שהוא היתחבא בו ושימות שם

Danielllo
22-12-06, 17:46
בכל מקרה אחי, סטף אנגלי אני חולה על הכלב הזה זה הכלב שאני הכי אוהב הוא גם לא כמו כל הכלבי שמירה המניאקים הוא כלב גבר כזה (נכון תלוי מי מגדל אותו ואיך אבל הוא מאוד חברותי) כלב טוב חבר נאמן חברותי מאוד ולא כמו רוטביילר ששומר רק על הטריטוריה שלו הסטפים אנגליים אתה מלטף אותו 2 דקות והוא רואה מישהו מרביץ לך הוא יתנפל עליו...

Leo
22-12-06, 19:13
עלק יום זכרון , שאת השואה היו זוכרים בארץ כמו בני סלע השנה

וכל הספינים של התקשורת

Gamerrrrr
22-12-06, 19:13
בכל מקרה אחי, סטף אנגלי אני חולה על הכלב הזה זה הכלב שאני הכי אוהב הוא גם לא כמו כל הכלבי שמירה המניאקים הוא כלב גבר כזה (נכון תלוי מי מגדל אותו ואיך אבל הוא מאוד חברותי) כלב טוב חבר נאמן חברותי מאוד ולא כמו רוטביילר ששומר רק על הטריטוריה שלו הסטפים אנגליים אתה מלטף אותו 2 דקות והוא רואה מישהו מרביץ לך הוא יתנפל עליו...
אני גידלתי רוטווילר וזה לא נכון בכלל, זה כלב שהוא נועד להגן ולתקוף, הוא מגן על הבעלים ועל הרכוז בעוז רב. זה כלב מאוד מסוכן אבל לפעמים הוא משתגע

Night_Wolf
22-12-06, 19:19

אחי שבן אדם מגדל כלב מאז שהוא גור הכלב יהיה לו אופי דומה לשל בעליו,חבר של אבא שלי גידל רווטוילר גם והוא היה בן אדם די קשוח אבל נחמד מאוד ורגוע והרווטויילר היה רגוע רוב הזמן לא תקף זרים רק נבח טיפה שמישהו נכנס לדירה ותוך 10 שניות נרגע כלב ממש נחמד :jockey: