PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה לקנות אבקות

Soprano
12-05-08, 17:12
בבקשה לא להפנות אותי למאמרים, כי אין לי למה להתעמק =]
פשוט רוצה לדעת מה לקחת ^^
שמעתי צריך קריאטין + חלבון נקי
אני רוצה לעלות במסה ושיראו את השינוי, אחוז שומן כמובן שכמה שפחות.
תודה ההמלצות עם אפשר הסבר איך לוקחים מתי ואיפה זה יהיה מעולה ^^ :11:

mishel27
12-05-08, 18:39
אתה לא חייב תוספים אלא אם כן אתה תת משקל ,מה שכן אתה צריך זה תפריט מסודר.

OverPower
12-05-08, 21:57
אל תיקח אחי זה סטרואידים זה ינפח אותך

Nadav19
13-05-08, 15:03
אתה לא חייב תוספים אלא אם כן אתה תת משקל ,מה שכן אתה צריך זה תפריט מסודר.

אז רק תתי-משקל משתמשים בתוספים? :unsure:
טוב לדעת.

gal.T
13-05-08, 16:12
בבקשה לא להפנות אותי למאמרים, כי אין לי למה להתעמק =]
פשוט רוצה לדעת מה לקחת ^^
שמעתי צריך קריאטין + חלבון נקי
אני רוצה לעלות במסה ושיראו את השינוי, אחוז שומן כמובן שכמה שפחות.
תודה ההמלצות עם אפשר הסבר איך לוקחים מתי ואיפה זה יהיה מעולה ^^ :11:
אז אתה מבקש שאחרים יתעמקו בשבילך, וזאת ללא נתונים מספקים לעשות זאת כמו שצריך?... תעשה איזהו צעד, זה אמור להתחיל ממך, לא מאתנו. תתקשר לחנות, הם ידעו כבר מה לעשות.
1599-500-590

gilsXM
13-05-08, 17:24
שמע לי יש את ה100% Whey של On (אופטימום נוטריטיון)
כנס לחנות של ישראל בודי יש שם את זה...
האבקה הכי נמכרת בארץ, תלוקח מנת הגשה כל בוקר ואחרי אימון. עם כוס חלב (זה 333 מ"ל).
ביום שאין אימון רק בבוקר, תקנה באיזה טעם שבאלך אני ממליף על שוקולד. שימאס תקנה וניל שימאס תקנה קרם עוגיות ושימאס תקנה משהו אחר יש איזה 9 טעמים....

הכי מומלץ מנסיון
שוקולד (האקסטרים מילק)
וקרם עוגיות (קוקיס אנד קרים)

וזה לא כדי שתעלה באמסה, זה בא "להחליף" תטונה שאתה אמור לאכול אחרי כל אימון ולתת לך עוד חלבון..

זה לא ינפח אותך אתה לא תגדל מזה , זה לא סטרואידים.
הכל עניין של עבודה קשה ותזונה נכונה...

mishel27
13-05-08, 19:52
אז רק תתי-משקל משתמשים בתוספים? :unsure:
טוב לדעת.

מפתחי גוף כבדי משקל ומסה.

Nadav19
13-05-08, 21:17
מפתחי גוף כבדי משקל ומסה.

מפתחי גוף כבדי משקל ומסה, נמצאים תחת הקטגוריה של "אנשים שקשה להם להגיע לכמות החלבון הרצויה".

תחת הקטגוריה הזו יכולים להכנס עוד המון סוגי אנשים, כמו אנשים שאין להם הרבה אוכל עשיר בחלבון בבית או אנשים שקשה להם לאכול הרבה אוכל מוצק מכל סיבה שהיא.

או בכלל אנשים שרוצים להכניס חלבון לגוף ביתר קלות ונוחות על הבוקר/אחרי אימון,
ואין להם כח ולא רוצים להתעסק עם אוכל מוצק בשעות האלו של העייפות והכבדות.

ולא רק תתי-תזונה או באדיבילדרים כבדים.

The Sun
13-05-08, 21:48
מפתחי גוף כבדי משקל ומסה, נמצאים תחת הקטגוריה של "אנשים שקשה להם להגיע לכמות החלבון הרצויה".

תחת הקטגוריה הזו יכולים להכנס עוד המון סוגי אנשים, כמו אנשים שאין להם הרבה אוכל עשיר בחלבון בבית או אנשים שקשה להם לאכול הרבה אוכל מוצק מכל סיבה שהיא.

או בכלל אנשים שרוצים להכניס חלבון לגוף ביתר קלות ונוחות על הבוקר/אחרי אימון,
ואין להם כח ולא רוצים להתעסק עם אוכל מוצק בשעות האלו של העייפות והכבדות.

ולא רק תתי-תזונה או באדיבילדרים כבדים.
סורי מישל, אבל נדב נתן כאן את הסיבות במלואן של צריכת אבקת חלבון.
אהבתי מאוד את ההסבר גבר.

mishel27
13-05-08, 22:11
ממש לא מסכים ,1.6 גרם חלבון לק"ג יספיק לגמרי אין טעם לדחוף כמויות של חלבון ,נניח שמשקלו 85 קילו צריך להגיע סה"כ 136גרם , לא מבין מה הבעיה להגיע לכמות כזאת מאוכל .
6 ארוחות עם 23 גרם חלבון בכל ארוחה יהיה 138 גרם חלבון ,אנשים פה חושבים שאם הם ידחפו כמויות של חלבון זה יזרז משהו או יניב תוצאות יותר טובות .
אם כן היה מדבר במפחת גוף מקצועי שצריך להגיע ל3 גרם לכל ק"ג היתי מבין את האנשים שממליצים פה על אבקות חלבון, מדובר פה בספורטאים חובבים סה"כ .
חלבון זה נוחות למי שיש כסף ,אך יש אנשים שמבולבלים ושומעים שטויות במכוני כושר שהם חיביים קריאטין על מנת "להתנפח" או שאם הם לא ישתו חלבון הם לא יתנפחו,ממהרים מאוד לרוץ לחנויות ולקנות תוספים במקום להכין תפריט מסודר .

Nadav19
13-05-08, 22:34
ממש לא מסכים ,1.6 גרם חלבון לק"ג יספיק לגמרי אין טעם לדחוף כמויות של חלבון ,נניח שמשקלו 85 קילו צריך להגיע סה"כ 136גרם , לא מבין מה הבעיה להגיע לכמות כזאת מאוכל .
6 ארוחות עם 23 גרם חלבון בכל ארוחה יהיה 138 גרם חלבון ,אנשים פה חושבים שאם הם ידחפו כמויות של חלבון זה יזרז משהו או יניב תוצאות יותר טובות .
אם כן היה מדבר במפחת גוף מקצועי שצריך להגיע ל3 גרם לכל ק"ג היתי מבין את האנשים שממליצים פה על אבקות חלבון, מדובר פה בספורטאים חובבים סה"כ .
חלבון זה נוחות למי שיש כסף ,אך יש אנשים שמבולבלים ושומעים שטויות במכוני כושר שהם חיביים קריאטין על מנת "להתנפח" או שאם הם לא ישתו חלבון הם לא יתנפחו,ממהרים מאוד לרוץ לחנויות ולקנות תוספים במקום להכין תפריט מסודר .

ראבק, כתבתי איזה 40 שורות אבל ההודעה לא נשלחה איזה עצבים.

בקיצור, יש כל כך הרבה סיבות לקחת חלבון בצורה נוזלית מאבקה,
ולא רק מפתחי גוף מקצועיים נזקקים לה, מי אמר שזה קל להגיע ל 23ג' חלבון בכל ארוחה?

נוחות מהירות ואיכות אלו רק שלוש סיבות, יש עוד המון אחרות.

Blabla144
13-05-08, 22:38
ראבק, כתבתי איזה 40 שורות אבל ההודעה לא נשלחה איזה עצבים.

בקיצור, יש כל כך הרבה סיבות לקחת חלבון בצורה נוזלית מאבקה,
ולא רק מפתחי גוף מקצועיים נזקקים לה, מי אמר שזה קל להגיע ל 23ג' חלבון בכל ארוחה?

נוחות מהירות ואיכות אלו רק שלוש סיבות, יש עוד המון אחרות.
נוחות- כן צודק
מהירות- של מה? ספיגה? לא זאת לא סיבה כי אין לה שום ביסוס מדעי.
בקשר לאיכות כן ביחס למחיר חלבון איכותי מאוד אבל אני יכול להתערב איתך שיותר מחצי מהפורום שותה שייק מסיבה פסיכולוגית(כאילו "ניפוח" או זירוז של בניית השריר) ואל מסיבות נוחות וערך ביולוגי וכו"

The Sun
13-05-08, 22:46
נוחות- כן צודק
מהירות- של מה? ספיגה? לא זאת לא סיבה כי אין לה שום ביסוס מדעי.
בקשר לאיכות כן ביחס למחיר חלבון איכותי מאוד אבל אני יכול להתערב איתך שיותר מחצי מהפורום שותה שייק מסיבה פסיכולוגית(כאילו "ניפוח" או זירוז של בניית השריר) ואל מסיבות נוחות וערך ביולוגי וכו"
אתה צודק, אבל יש גם את החצי השפוי שאני בתוכו, שלא תמיד יכול ופנוי לאכול בצורה מסודרת: לדוגמא אחרי יציאות בשישי, בארוחות בוקר לפני הצבא, כשאני מסיים אימון ומגיע תוך 40 דק' הביתה.

mishel27
13-05-08, 22:49
אתה צודק, אבל יש גם את החצי השפוי שאני בתוכו, שלא תמיד יכול ופנוי לאכול בצורה מסודרת: לדוגמא אחרי יציאות בשישי, בארוחות בוקר לפני הצבא, כשאני מסיים אימון ומגיע תוך 40 דק' הביתה.
שוב מדובר בנוחות בלבד! אין כאן נחיצות .

Blabla144
13-05-08, 22:50
בסדר לא אמרתי שאין חלק כזה אמרתי שהוא קטן ,וכל השאר סתם אין להם על מה לזרוק כסף.
שוב מדובר בנוחות בלבד! אין כאן נחיצות .
מה זה נחיצות? אני לא יכול להשלים את החלבון שלי מאוכל בלבד זה קשה ומגעיל.
(כן לאכול חצי שנה חזה עוף כל יום זה מגעיל)
ואין זמן ישר אחרי אימון לאכול, אז שותים שייק!
שוב זה מטעמי נוחות ונחיצות כי אני לא בטוח שבלי שייק היתי מצליח להגיע לכמות חלבון כזאת.
מישל, נקניק אתה מתאמן מחר?
ועמית זה מהצבא שאלתי אותו אם הוא מכיר אותך הוא אמר שכן למדת איתו לא?

mishel27
13-05-08, 23:22
בסדר לא אמרתי שאין חלק כזה אמרתי שהוא קטן ,וכל השאר סתם אין להם על מה לזרוק כסף.

מה זה נחיצות? אני לא יכול להשלים את החלבון שלי מאוכל בלבד זה קשה ומגעיל.
(כן לאכול חצי שנה חזה עוף כל יום זה מגעיל)
ואין זמן ישר אחרי אימון לאכול, אז שותים שייק!
שוב זה מטעמי נוחות ונחיצות כי אני לא בטוח שבלי שייק היתי מצליח להגיע לכמות חלבון כזאת.
מישל, נקניק אתה מתאמן מחר?
ועמית זה מהצבא שאלתי אותו אם הוא מכיר אותך הוא אמר שכן למדת איתו לא?

כן ,מחר אני מתאמן ב 14:30 +- אם תרצה תבוא נעשה אימון ביחד,מאיפה אתה מכיר את דובי?

Blabla144
13-05-08, 23:27
כן ,מחר אני מתאמן ב 14:30 +- אם תרצה תבוא נעשה אימון ביחד,מאיפה אתה מכיר את דובי?
איזה אימון אתה עושה מחר?
ואני מסיים בית ספר רק ב1 וחצי, נראה אולי נקצר הביתה ואני יעשה איתך אימון.
חחח הוא אמר בידיוק אותו דבר!
אח של חבר, שיחקתי איתו כדורגל השבוע אז שאלתי אותו.

mishel27
13-05-08, 23:33
איזה אימון אתה עושה מחר?
ואני מסיים בית ספר רק ב1 וחצי, נראה אולי נקצר הביתה ואני יעשה איתך אימון.
חחח הוא אמר בידיוק אותו דבר!
אח של חבר, שיחקתי איתו כדורגל השבוע אז שאלתי אותו.
מחר אימון כתפיים +יד אחורית ,אני ישלך לך מחר במייל שעה מדויקת מתי אני יוצא .

Blabla144
13-05-08, 23:34
מחר אימון כתפיים +יד אחורית ,אני ישלך לך מחר במייל שעה מדויקת מתי אני יוצא .
טוב אני עושה אימון גב ויד קדמית בכלל ..תראה לי איך עושים בנט אובר כמו שצריך?:laughing:

mishel27
13-05-08, 23:35
טוב אני עושה אימון גב ויד קדמית בכלל ..תראה לי איך עושים בנט אובר כמו שצריך?:laughing:
שלחתי לך מייל .

helbon
13-05-08, 23:40
תגידו, סליחה שאני נכנס לדבריכם, אבל מעניין אותי,
כשאתם עושים אימון על יד וגב בלבד, זה יעיל כמו אימון על כל הגוף? כי לפי מה שאני יודע אימון על יותר שרירים בכל אימון מעודדים את הפרשת הורמון הגדילה (כמו עבודה על הרגליים שהם שרירים גדולים). אז להגיע לאימון ולעשות אותו על 2 או 3 שרירים זה יעיל בצורה שווה? כי בסוף מה שעושה את הכי הרבה עבודה זה ההורמונים בגוף שלא כמו עבודה על היד והגב בלבד, לא כך?

כאילו אפשר לגוון ולשנות תרגילים, אבל להפעיל את כל שרירי הגוף טוב יותר לא?

Blabla144
13-05-08, 23:43
תגידו, סליחה שאני נכנס לדבריכם, אבל מעניין אותי,
כשאתם עושים אימון על יד וגב בלבד, זה יעיל כמו אימון על כל הגוף? כי לפי מה שאני יודע אימון על יותר שרירים בכל אימון מעודדים את הפרשת הורמון הגדילה (כמו עבודה על הרגליים שהם שרירים גדולים). אז להגיע לאימון ולעשות אותו על 2 או 3 שרירים זה יעיל בצורה שווה? כי בסוף מה שעושה את הכי הרבה עבודה זה ההורמונים בגוף שלא כמו עבודה על היד והגב בלבד, לא כך?

כאילו אפשר לגוון ולשנות תרגילים, אבל להפעיל את כל שרירי הגוף טוב יותר לא?
מצטער אבל לא הבנתי מילה ממה שרשמת.

helbon
14-05-08, 00:02
טוב אני עושה אימון גב ויד קדמית בכלל

אני מתכוון שלפי מה שהבנתי תמיד, ברגע שמתאמנים על כל שרירי הגוף, כולל הרגליים, מופרש יותר הורמון גדילה שמשפיע על בניית השרירים באופן משמעותי יותר בהשוואה לאימון ספציפי בלבד (יד וגב) לא כך?