PDA

צפה בגרסא המלאה : השינויים בגוף הודות לגיל

Nightingale
22-12-06, 17:12
אני מסתכל באופן עקבי על השינויים של גיל ותמיד אני רואה בחורים שהיו שמנים ומתחטבים ובעזרת גיל החיטוב שלהם פנומנלי, אך זה לא מה שאני מחפש. משום מה אינני רואה בחורים שהיו רזים ועלו במסה הודות לגיל. זה נראה לי שכל השינויים שגיל מבצע ואשר מופיעים באתר להראות את גדולתו הם חיטוב, אבל אני רוצה לראות בחור רזון שעלה במסה ושתמונת ה"אחרי" שלו מרשימה ביותר הודות לגיל. לא רק חיטובים וחיטובים, גודל ושוב גודל!

האם גיל מצליח להעלות אנשים במסה? אם כן מדוע איננו רואים תמונות "אחרי" של בחורים כאלו?
הדבר מאוד תמוה בעיניי!

סוליקו
22-12-06, 17:19
אני מסתכל באופן עקבי על השינויים של גיל ותמיד אני רואה בחורים שהיו שמנים ומתחטבים ובעזרת גיל החיטוב שלהם פנומנלי, אך זה לא מה שאני מחפש. משום מה אינני רואה בחורים שהיו רזים ועלו במסה הודות לגיל. זה נראה לי שכל השינויים שגיל מבצע ואשר מופיעים באתר להראות את גדולתו הם חיטוב, אבל אני רוצה לראות בחור רזון שעלה במסה ושתמונת ה"אחרי" שלו מרשימה ביותר הודות לגיל. לא רק חיטובים וחיטובים, גודל ושוב גודל!

האם גיל מצליח להעלות אנשים במסה? אם כן מדוע איננו רואים תמונות "אחרי" של בחורים כאלו?
הדבר מאוד תמוה בעיניי!

לכל אחד לא משנה איך נראה יש לו תוכנית ...אבל אתה לא רואה כי הרוב האנשים שנגשים אליו אלה שיש להם שומן ולא רזים

Bodybuilder
22-12-06, 17:19
איזה שטויות אתה מדבר ...

Ice-Cube
22-12-06, 17:22

הדבר מאוד תמוה בעיניי!

כלכך הרבה שטויות
תאמין לי שאיתו אתה תגיע עם עבודה טובה למסה מכובדת מאוד, לא משנה אם אתה שחיף או שמן או מה שלא יהיה

Leo
22-12-06, 19:11
אבל מעניין אם הוא בכלל יכול לעלות אנשים במאסה?

DMX
22-12-06, 19:25
מה שnightingale מחפש זה תמונות של אנשים שעלו במאסה הודות לגיל..הוא לא אומר שגיל לא יכול לעזור לאנשים לעלות במאסה..יש משהו נכון בדבריו של night גם אני הייתי רוצה לראות תמונות של כאלה שעלו במאסה

Yoshi-Moto
22-12-06, 19:28
למה מה נפתלי לא עלה במסת השריר?

PcGunMan
22-12-06, 19:29
למה מה נפתלי לא עלה במסת השריר?

הוא עלה, אבל רואים שזה יותר מידי פוטשופ זה רציני, זה הישינוי היחידי
שרואים שעברו על השרירים שלו בפוטושופ :cry_1:

Yoshi-Moto
22-12-06, 19:33
הוא עלה, אבל רואים שזה יותר מידי פוטשופ זה רציני, זה הישינוי היחידי
שרואים שעברו על השרירים שלו בפוטושופ :cry_1:
אני לא יודע לזהות אם פוטושופ או לא... אתה בטוח ב100%?
בודיבילדר אתה מלך בפוטושופ, תביע את דעתך

PcGunMan
22-12-06, 19:35
זה לא הוגדל בפוטושופ דעתי אם שים לב שהבטן והחזה נורא מודגשים בפוטושופ

יאיר כהן
22-12-06, 19:36
אני לא יודע לזהות אם פוטושופ או לא... אתה בטוח ב100%?
בודיבילדר אתה מלך בפוטושופ, תביע את דעתך

גם אליאב מלך בפוטושופ

Yoshi-Moto
22-12-06, 19:39
גם אליאב מלך בפוטושופ
חחח סבבה... אאז אליאב השאלה מופנית גם אליך :p

Nightingale
22-12-06, 19:40
הבנת את כוונתי, מה קורה לגברים של היום? הם לא רוצים לגדול?
רק להיות חטובים וקטנים? באופן אישי מראה של פאוורליפתר עם מסה מרובה יפה בעיני. זה משדר אצלי המון המון כח.

Yoshi-Moto
22-12-06, 19:41
הבנת את כוונתי, מה קורה לגברים של היום? הם לא רוצים לגדול?
רק להיות חטובים וקטנים? באופן אישי מראה של פאוורליפתר עם מסה מרובה יפה בעיני. זה משדר אצלי המון המון כח שלי אין.
מה קורה לנשים של היום הן לא אוהבות גוף גדול גדול? רק חטוב וקטן?*

Nightingale
22-12-06, 19:44
לצערינו, רוב הנשים אוהבות מראה חטוב ודוגמני. זה ממש מעצבן.
לי יש מראה יותר ביפי ואני מאוד אוהב את הגוף שלי ככה. אבל אמא שלי ואחותי אומרות לי תמיד שזה לא יפה וזה ממש מעצבן אותי, כי אני אוהב את הגוף שלי מאוד ורוצה לעלות עוד. אני לא אוהב את המראה החטוב הזה אלא יותר את האופסיזן, מי אמר שצריך להיות חטובים? בעיניי יופי הוא דווקא המסה והיעדר החיטובים.

Yoshi-Moto
22-12-06, 19:50
לצערינו, רוב הנשים אוהבות מראה חטוב ודוגמני. זה ממש מעצבן.
לי יש מראה יותר ביפי ואני מאוד אוהב את הגוף שלי ככה. אבל אמא שלי ואחותי אומרות לי תמיד שזה לא יפה וזה ממש מעצבן אותי, כי אני אוהב את הגוף שלי מאוד ורוצה לעלות עוד. אני לא אוהב את המראה החטוב הזה אלא יותר את האופסיזן, מי אמר שצריך להיות חטובים? בעיניי יופי הוא דווקא המסה והיעדר החיטובים.
אל תתן לזה להדאיג אותך זה לא שאין בנות שאוהבות סוסים ובכלל... יותר מחצי מהבנות ירצו אותך לא בגלל איך שאתה ראה אלא בכלל איך שאתה מתנהג...
לרוב בנות יתנו תשומת לב למצחיקים או לאלה עם הביטחון העצמי הגבוהה (ברור שלא רק אבל זה בכלליות)
אז המראה זה לא הכל...
והכי חשוב זה איך אתה מרגיש עם עמצך לא איך אחרים...

MagneZium
22-12-06, 19:51
אתה עושה צחוק?
חסר?
http://www.israelbody.org/_uploads/imagesgallery/270Image6.jpg
http://www.israelbody.org/_uploads/imagesgallery/185or1.jpg
http://www.israelbody.org/_uploads/imagesgallery/186Rov5.jpg

אליאב קרייסלר
22-12-06, 19:57
איזה פוטושופ מה אתם נורמלים?
הבחור התחטב מה אתם אוכלים סרט...

Nightingale - לעלות במסה אחי זה לא בעיה...אני לא חושב שיש בעיה לאכול הרבה

Yoshi-Moto
22-12-06, 19:59
אתה עושה צחוק?
חסר?
נכון מאוד... הם כולם עלו מלא במסת השריר...
לפותח הפוסט:
כנראה שבגלל שהם התחילו עם אחוז שומן גבוה ובתמונה של האחרי הם עם אחוז שומן נמוך אז אתה מסיק שהם רק התחטבו... אבל שים לב שהם כן עלו במסה

Leo
22-12-06, 20:25
את האמת גיל מעלה אותם במאסה ואז מחטב

Yoshi-Moto
22-12-06, 20:34
את האמת גיל מעלה אותם במאסה ואז מחטב
תלוי במצב ההתחלתי... ה3 האלה שמישהו פה הביא כן אבל ההוא שחיטב בצורה מטורפת(פתחו עליו פוסט בימים האחרונים) ישר קיבל חיטוב...

Yoggie
22-12-06, 20:48
אני אסביר לך למה... לצערנו הספורט הזה של פיתוח גוף מדבר רק אל אחוז קטן מהאוכולוסיה ואת רוב האנשים מעניין להיות חטובים עם קוביות. עליה במאסה כרוכה בעליה בשומן ולרוב זה תהליך יותר רציני ולכן אין טעם בלפרסם אדם עם אחוזי שומן לא נמוכים. אולי בקרוב אני אעלה תמונה שלי מלפני שהתחלתי להתאמן וכיום (אני מתייעץ עם גיל והוא מלווה אותי לאורך כל הדרך) כדי שתראה את התוצאות...

Night_Wolf
22-12-06, 21:35

הדבר מאוד תמוה בעיניי!

לגיל יש המון אנשים קליינטים שעשו שינויי רציני מאוד אצלו בגלריה במחשב אבל,כמו כל בן אדם שפרסם את השירות שלו הוא מעלה תמונות עדכניות והכי איכותיות היו המוןןןןןןןןן אנשים שהגיעו לגיל כדי לגדול אני עצמי שלחתי אליו 2 שמאוד מצליחים :jockey:

Takima
22-12-06, 21:48
גיל יכול לבנות תפריט טוב שיספק עליה איכותית במסת שריר עם עליה מצומצמת של שומן. לדעתי עם תפריט טוב אפשר לעלות במסה טוב יותר מעליה מלוכלכת.

עוד משהו, לא כל הלקוחות שלו טבעיים.

HHHEELLBBOOYY
22-12-06, 22:22
כי אני חושב שלמי שיש את היכולת לגדול הרבה במסה הוא יודע את את הדברים העיקריים שגיל יודע, ולכן הוא לא זקוק ללכת אליו

Naor Pinto
22-12-06, 23:59
אני רוצה ללכת אליו אבל פגישה ראשונה 200 שקל זה לא קצת יקר.... זה לא שאני קמצן אבל בכל זאת

משתמש מספר אחד
23-12-06, 12:54
על כל התמונות של הנאשים פה באתר יש טשטוש קל על איזור הבטן והחזה תשינמו .. הכל נראה בלור כזה.. ומצד שני בתמונות השניות זה נראה חד כמו סכין

Deja Vu
23-12-06, 17:23
אתה עושה צחוק?
חסר?
החומרים שיחקו בשינויים הנל תפקיד מרכזי ולא משני ואת זה אף אחד לא יכול להכחיש ולכל האלה שעכשיו הולכים לתקוף אותי בטענה שאני קנאי עלוב שמנסה להכפיש את שמו של גיל תנו לי להגיד לכם גיל מאמן תותח והחומרים זה רק חלק מהעיניין אבל זה ברור שהיו בשינויים הנל שימוש בחומרים וזאת הסיבה העיקרית לתוצאות אז שלא יעבדו עליכם

Naor Pinto
23-12-06, 18:29
החומרים שיחקו בשינויים הנל תפקיד מרכזי ולא משני ואת זה אף אחד לא יכול להכחיש ולכל האלה שעכשיו הולכים לתקוף אותי בטענה שאני קנאי עלוב שמנסה להכפיש את שמו של גיל תנו לי להגיד לכם גיל מאמן תותח והחומרים זה רק חלק מהעיניין אבל זה ברור שהיו בשינויים הנל שימוש בחומרים וזאת הסיבה העיקרית לתוצאות אז שלא יעבדו עליכם
כשאתה אומר שימוש בחומרם אתה מתכוון לתוספי מזון נכון?

MagneZium
23-12-06, 20:47

ראובן זה ידוע שהוא כן
אבל אור ומשה
אני בספק
50:50 שכן או לא

MagneZium
23-12-06, 20:48
לא אא אאא

shahaflol
23-12-06, 21:59

:):):):) אתה תמים

אליאב קרייסלר
24-12-06, 21:39
גם אליאב מלך בפוטושופ

עוד פעם אחת תפנה אליי או תזכיר את השם שלי והתוצאות לא יהיו טובות בשבילך

P-a-n-1-c
24-12-06, 23:17
ראובן זה ידוע שהוא כן
אבל אור ומשה
אני בספק
50:50 שכן או לא

אור 10000000000% שכן