PDA

צפה בגרסא המלאה : הערכת תפריט מסה וביצים

joker1
14-05-08, 13:39
זה לא בדיוק תפריט, פשוט זה בערך מה שאני אוכל, ארוחת הצהריים תמיד שונה וגם הערב בדר"כ שונה.

בוקר:

3 ביצים בחביתה
6-7 כפות של שבולת שועל(יבש) עוד מעט אני ינסה 10-12 אני יראה אם לא יכאב לי הבטן
סלט
2 כוסות חלב
1 שוקו אם יש
1 גבינה על הביצים
2 כפיות חמאת בוטנים

בית ספר:

2 פרוסות לחם מחיטה מלאה עם נקניק/פסטרמה
2 פרוסות לחם מחיטה מלאה עם חמאת בוטנים
1 תפוח

צהריים:

שניצל עוף אמיתי(אמיתי זה לא מהפריזר) 120-200 גרם.
פסטה /אורז
סלט אם יש
2 כפיות חמאת בוטנים
1 כפית שמן זית
1 גבינה

ארוחה שאחרי אימון:

אם אין בשר אז קופסאת קוטג'
פסטה או אורז(עדיף לא) והמון ירקות; לוקח המון חסה, 2 גזרים, סלט מ- 2 מלפפונים ו- 2 עגבניות, בצל, ובקוטג' שם כזה ירוק גם ירקות ותפוח

ארוחה שאחרי הארוחה אחרי האימון:
קופסאת טונה(אם אין בשר)
תפוח, שאריות מהסלט ירקות הקודם(אם נשאר משהו)
2 כוסות חלב
1 כפית שמן זיתקופסאת טונה
ואם יש זמן אז גם יוגורט

קלוריות: 3877
חלבון: 219
שומן 153
פחמימות 400

כעקרון אני מנסה עכשיו בארוחות שאחרי האימון להמנע מלחם, פסטה ואורז ויותר בירקות ופירות, ככה שזה בערך נקי חח אבל אני לוקח...

האמת אני צריך יותר פחמימות, פשוט אבא שלי לא מרשה לי אבקת חלבון וסוכר ענבים אז אני מפצה על זה באוכל.

החמאת בוטנים טבעית.

איך?

ובקשר לביצים, שאלתי 3 חברים של אבא שלי, כולם אמרו ש3 ביצים ביום כל יום זה לא בריא לכבד, וגם אנשים אחרים אמרו לי, וכל השלוש האלו התאמנו פעם בחדר כושר, לפני מלא זמן משהו כמו 16-10 שנים...
אז זה נכון? זה לא טוב לאכול 3 ביצים כל יום בבוקר?
מה שהם כן הסכימו זה שאפשר 3 ביצים כל יומיים אז כעקרון חישבתי שאני יאכל את ה- 3 ביצים בבוקר שאחרי היום של האימון.
מה אפשר לאכול בבוקר במקום ביצים? חשבתי על לעשות ארוחה יותר גדולה בערב שלפני ולהשאיר לבוקר אבל אני לא יודע בדיוק איך אני יפצה ככה על 24 גרם חלבון.
רעיונות?

טיפה נתונים של עכשיו:
15, 173, 63
דדליפט 70
סקוואט 60
בנץ' פרס 50
פרס 35
פוור קלין 37.5

הורדתי במשקלים בכל תרגיל לפני שבועיים האמת כדי לעבוד על טכניקה חח

dani_katz
14-05-08, 14:28
בקשר לביצים, אתה יכול לאכול רק את החלבון אין בזה הגבלה, מה שלא בריא זה החלמון (הצהוב) יש בו המון כולסטרול ומומלץ לא לעבור את ה2 חלמונים ביום... 2 זה גג גג...