PDA

צפה בגרסא המלאה : האמת מאחורי השם ישראלבודי

thereal
14-05-08, 19:22
ההודעה הזו תימחק והמחיקה תהיי ההוכחה הבלעדית על האמת שמסתירים מכם גולשים יקרים.

אוקיי אני אתחיל,
כפי שרבים מכם אינם יודעים גיל גרנות אינו תזונאי ואף פעם לא הוסמך לכך.
העובדה שיש בידיו את הכוח לבנות תפריטים ותכניות אימונים לאנשים היא עבירה על החוק.
רבים מן הילדים שגולשים כאן בפורום מתלהבים מן התמונות ומן השינויים שנמצאים בדף הראשי של האתר,הרשו לי לנפץ לכם את האשליה הבחורים האלה הגיעו לתוצאות כאלו לא רק בגלל תפריט תזונה ותכנית אימונים,יותר מכך אני לא אגיד אין לי עסק עם הבחורים הללו,אך עם הבחור גיל גרנות "התזונאי" יש לי בעיה.
איני מוכן לראות קורבנות נופלים בפח שלו,לבחור אסור לתת תפריטי תזונה כפי שאיני מוסמך לתת ייעוץ פסיכלוגי ולקבל עבורו תשלום תבינו את גודל העבירה!

בקשר למוצרים,ישראלבודי אוהבים להצטייר כזולים ביותר בעוד שחנויות אחרות ,שאיני אציין את שמן מוכרים את אותם מוצרים במחירים הרבה הרבה יותר זולים וההבטחה של ישראלבודי אינה עומדת על הפרק,זוכרים מהי ההבטחה?נשווה למחיר הזול בארץ,מניסיון זה לא כך.

בשלב זה מה שנותר היא החלטתכם מה תעשו עם כספכם ויותר חשוב מה תעשו עם בריאותכם,אמנם אתם חושבים מה מסוכן בתפריט תזונה ,אבל תאמינו לי שתזונה היא חלק חשוב מאוד בקשר לבריאות גופנו.

שיהיה לכם בהצלחה ואל תאמינו לכל לוקש שמוכרים לכם.

Elevation
14-05-08, 19:30

אוקיי אני אתחיל,
העובדה שיש בידיו את הכוח לבנות תפריטים ותכניות אימונים לאנשים היא עבירה על החוק.
רבים מן הילדים שגולשים כאן בפורום מתלהבים מן התמונות ומן השינויים שנמצאים בדף הראשי של האתר,הרשו לי לנפץ לכם את האשליה הבחורים האלה הגיעו לתוצאות כאלו לא רק בגלל תפריט תזונה ותכנית אימונים,יותר מכך אני לא אגיד אין לי עסק עם הבחורים הללו,אך עם הבחור גיל גרנות "התזונאי" יש לי בעיה.
איני מוכן לראות קורבנות נופלים בפח שלו,לבחור אסור לתת תפריטי תזונה כפי שאיני מוסמך לתת ייעוץ פסיכלוגי ולקבל עבורו תשלום תבינו את גודל העבירה!

בקשר למוצרים,ישראלבודי אוהבים להצטייר כזולים ביותר בעוד שחנויות אחרות ,שאיני אציין את שמן מוכרים את אותם מוצרים במחירים הרבה הרבה יותר זולים וההבטחה של ישראלבודי אינה עומדת על הפרק,זוכרים מהי ההבטחה?נשווה למחיר הזול בארץ,מניסיון זה לא כך.

בשלב זה מה שנותר היא החלטתכם מה תעשו עם כספכם ויותר חשוב מה תעשו עם בריאותכם,אמנם אתם חושבים מה מסוכן בתפריט תזונה ,אבל תאמינו לי שתזונה היא חלק חשוב מאוד בקשר לבריאות גופנו.

לא ימחק, אני אסביר לך למה.

דבר ראשון, זה בגלל שאתה גיי, זה ישאר פה למען יראו ויראו.

דבר שני, בגלל שאתה חרטטן.

על כרטיסי הביקור של גיל, כתוב "יועץ תזונתי", הוא מעולם לא טען שהוא תזונאי. למעשה, אם הוא היה טוען, זה היה נפלא לאנשים כמוך, כדי להרים אותו לשמיים עם תביעה. זה לא קרה, פשוט כי הוא תמיד הצהיר על מה שהוא, יועץ תזונתי.

גם סבתא שלך מייעצת לך לשתות מרק עוף, אמא שלך אומרת לך שחלב זה בריא לשיניים וכן הלאה. מותר לו לתת המלצות תזונה, אתה זה שתבחר אם לקבל אותן. בהתחשב ברקורד שלו (אינספור מרי ישראל, אלפי לקוחות מרוצים ואולי שלושה שלא, שסטטיסטית זה בלתי אפשרי, לך אפילו למשהו רנדומלי כמו ביסלי ותראה שמזה יש יותר שלא מרוצים), הוא גם מגבה את זה בתוצאות.

אפילו המחיר שלו דיי סביר, בהתחשב בזה שהוא חוסך לך את הזמן שיכלת לבזבז במכון, ששווה כ"כ הרבה יותר.

ולסיום? סתם כי אתה חרטטן? אני מזמין כל אחד ואחד פה, שמוצא מחיר יותר זול ממוצר זהה שיש בחנות של ישראל באדי, להגיד להם את זה ולהביא הוכחה (קישור, עלון פירסומי, כל דבר), ולא רק שהם ישוו את המחיר, יש לי הרגשה שהם אפילו יצ'פרו אותו.

אני אסביר לך למה. ישראלבאדי קונים יותר מהיבואן מכל חנות אחרת לתוספי מזון בישראל, מה שאומר שכפועל יוצא, הם מקבלים את המחירים הכי זולים.

כלומר, חנות שמוכרת פחות מהם, בעצם שוברת את השוק ופוגעת ביבואן, ככה שזה לא בדיוק הרצון של אף אחד.

זה בלתי אפשרי למכור יותר זול, אם זה קורה (מבצע פירסומי או מה שלא יהיה), אני מבטיח לך שישוו את המחיר.

תוסיפו לזה את הייעוץ, את מערכת הפורומים ואת הוותק שיש לכם בישראל באדי, ולא תמצאו סיבה לקנות במקום אחר.

גילוי נאות:

אני לא עובד של החנות, לא מקבל ממנה כסף או טובות הנאה.

אבל אני כן מוצא את גיל כבחור מושך ביותר.

גם את יותם.

arbel2
14-05-08, 19:33
לא ימחק, אני אסביר לך למה.

דבר ראשון, זה בגלל שאתה גיי, זה ישאר פה למען יראו ויראו.

דבר שני, בגלל שאתה חרטטן.

על כרטיסי הביקור של גיל, כתוב "יועץ תזונתי", הוא מעולם לא טען שהוא תזונאי. למעשה, אם הוא היה טוען, זה היה נפלא לאנשים כמוך, כדי להרים אותו לשמיים עם תביעה. זה לא קרה, פשוט כי הוא תמיד הצהיר על מה שהוא, יועץ תזונתי.

גם סבתא שלך מייעצת לך לשתות מרק עוף, אמא שלך אומרת לך שחלב זה בריא לשיניים וכן הלאה. מותר לו לתת המלצות תזונה, אתה זה שתבחר אם לקבל אותן. בהתחשב ברקורד שלו (אינספור מרי ישראל, אלפי לקוחות מרוצים ואולי שלושה שלא, שסטטיסטית זה בלתי אפשרי, לך אפילו למשהו רנדומלי כמו ביסלי ותראה שמזה יש יותר שלא מרוצים), הוא גם מגבה את זה בתוצאות.

אפילו המחיר שלו דיי סביר, בהתחשב בזה שהוא חוסך לך את הזמן שיכלת לבזבז במכון, ששווה כ"כ הרבה יותר.

ולסיום? סתם כי אתה חרטטן? אני מזמין כל אחד ואחד פה, שמוצא מחיר יותר זול ממוצר זהה שיש בחנות של ישראל באדי, להגיד להם את זה ולהביא הוכחה (קישור, עלון פירסומי, כל דבר), ולא רק שהם ישוו את המחיר, יש לי הרגשה שהם אפילו יצ'פרו אותו.

אני אסביר לך למה. ישראלבאדי קונים יותר מהיבואן מכל חנות אחרת לתוספי מזון בישראל, מה שאומר שכפועל יוצא, הם מקבלים את המחירים הכי זולים.

כלומר, חנות שמוכרת פחות מהם, בעצם שוברת את השוק ופוגעת ביבואן, ככה שזה לא בדיוק הרצון של אף אחד.

זה בלתי אפשרי למכור יותר זול, אם זה קורה (מבצע פירסומי או מה שלא יהיה), אני מבטיח לך שישוו את המחיר.

תוסיפו לזה את הייעוץ, את מערכת הפורומים ואת הוותק שיש לכם בישראל באדי, ולא תמצאו סיבה לקנות במקום אחר.

גילוי נאות:

אני לא עובד של החנות, לא מקבל ממנה כסף או טובות הנאה.

אבל אני כן מוצא את גיל כבחור מושך ביותר.

גם את יותם.

הוצאת לי את המילים מהפה
שם לך נוצה בכובע יא סרסור !

toxicity
14-05-08, 19:34
פאתטי הניסיון לכלוך הזה

Blabla144
14-05-08, 19:38
הוצאת לי את המילים מהפה
שם לך נוצה בכובע יא סרסור !
לדעתי טעות להשעות את המשתמש הזה , כי מה עשיתה השתקת אותו?
היתה מביא לו לבכות עוד קצת ואחרי זה לקלל ולהראות כמה הוא גבר וכמה הדברים שלו נכונים לכל אלה שחושבים שיש אמת בדבריו.
מניסיון כל מי שיש לו בעיה עם המחירים ומצא יותר זול ידבר עם גיל וגיל ישווה ואפילו יוריד את המחיר.

arbel2
14-05-08, 19:40
מישהו שבא בכוונה להשמיץ לא יהיה פה
חוץ מזה ,לא חסר פה זבל ,ואני לא מתכנן לתת לדביל הזה להוסיף.

boroni
14-05-08, 19:41
מניסיון כל מי שיש לו בעיה עם המחירים ומצא יותר זול ידבר עם גיל וגיל ישווה ואפילו יוריד את המחיר.

כן, אבל כשאין עם מה להשוות ואין בעוד חנויות? אז יעלו את המחיר שלא בהצדקה... לא נכון?

Elevation
14-05-08, 19:43
כן, אבל כשאין עם מה להשוות ואין בעוד חנויות? אז יעלו את המחיר שלא בהצדקה... לא נכון?

אם אין עם מה להשוות ואין בעוד חנויות, איך אתה יודע מה אמור להיות המחיר של זה?

Blabla144
14-05-08, 19:45
תקשיב אין מצב שישראלבודי היא החנות היחידה שמוכרת בארץ את התוסף שמדובר בו לדוגמא חלבון אופטימום(בישביל הדוגמא) יש עוד עשיריה של חנויות שמוכרת את התוסף הזה, אני מכיר מקומות שמוכרים ביותר זול, תוכיח לגיל שזה נכון תקבל תתוסף במחיר מופחת מהמחיר בהציעו לך:flowers:

boroni
14-05-08, 19:46
ממש לא ככה. אני באמת לא עושה פה שום תרגיל ולא מלכלך, אני מצטער אם עשיתי משהו לא בסדר, אבל בכל זאת כאן הפוסט http://www.israelbody.com/showthread.php?t=45760

וזה ממש לא כפי שאתה מתאר, זה לא בהשוואה לחו"ל אלה בהשוואה במוצרים שבחנות בלבד. תקראו את התוכן במלואו ותבינו. בשביל זה גם לא ענו או הסבירו וסגרו את הנושא. חבל. זו התחמקות. מילא הייתה סיבה נכונה.

boroni
14-05-08, 19:47

אוקיי אני אתחיל,

לזה נגיד לא צריך להתייחס, זה באמת בילבול שכל וסתם סתמי. צריך להתייחס לדברים רציניים יותר.

Blabla144
14-05-08, 19:49
ממש לא ככה. אני באמת לא עושה פה שום תרגיל ולא מלכלך, אני מצטער אם עשיתי משהו לא בסדר, אבל בכל זאת כאן הפוסט http://www.israelbody.com/showthread.php?t=45760

וזה ממש לא כפי שאתה מתאר, זה לא בהשוואה לחו"ל אלה בהשוואה במוצרים שבחנות בלבד. תקראו את התוכן במלואו ותבינו. בשביל זה גם לא ענו או הסבירו וסגרו את הנושא. חבל. זו התחמקות. מילא הייתה סיבה נכונה.
מצטער אבל אתה דביל?
תסתכל לאיזה אתר הוא משווה לBB.COM שזה ארצות הברית זה ברור ששם יהיה יותר זול ואתה יודע את מי תאשים?
את חברת המשלוחים את המכס ואת זה שצריך לשלם לעובדי ישראלבודי משכורת.:unsure:

Elevation
14-05-08, 19:50
מצטער אבל אתה דביל?
תסתכל לאיזה אתר הוא משווה לBB.COM שזה ארצות הברית זה ברור ששם יהיה יותר זול ואתה יודע את מי תאשים?

שישווה את המחיר של מוצרי אלקטרוניקה, שלא שוקלים כלום, אין עלויות שילוח, יש רק מע"מ ואין מכס, לא צריך להעביר אישורים ממשרד הבריאות ושלל בדיקות, למחיר של תוספים שצריך לעשות את כל הנ"ל, ויגיד תודה על זה שישראלבאדי מוכרים מוצרים במחירי רצפה, ביחס לכל סוג אחר של מוצר, בייחוד כאלו שלא נפוצים במיוחד.

arbel2
14-05-08, 19:50
מצטער אבל אתה דביל?

ברוך השם מישהו מבין איך עובד בית עסק
כמו שאמרתי בעבר ,ישראלבודי מספקת מוצרים במחיר הכי נמוך שמתאפשר לה,אל תצפו מגיל (או כל אחד אחר שאין לו גב כלכלי בלתי מוגבל) לנהל עסק בהפסד.

boroni
14-05-08, 19:55
ארבל, תודה על המשך הפוסט, מעריך זאת.

בכל מקרה אני חייב להמשיך לציין משהו שכניראה עדיין חלק לא הבין, עדיין לא קלטתם את הרעיון! תקראו, תחשבו טוב ותדברו אחר כך.

נעשה כזה דבר, אשווה את המחיר שבחנות האתר למחיר שנמצא בbb בשתי מוצרים.

ככה נראה בממוצע מהם האחוזים הנוספים למכירה בחנות שלכם בלבד!, וכנגד זה נבדוק את האחוזים שהועלו במוצר ה"חדש". הגיוני, לא?

חלבון אופטימום 2.3 קילו: 151 ש"ח ב-bb ----- בחנות האתר: 349 ש"ח

וזאת אומרת: הוספו 198 ש"ח שהם עוד 131 אחוז.

חלבון סינטה 6, 1.3 קילו: 97 ש"ח ב-bb ----- בחנות האתר: 279 ש"ח

וזאת אומרת: הוספו 182 ש"ח שהם עוד 188 אחוז.

האחוזים שצויינו לא מהווים בעיה מפני ההעברות לארץ ולספקים, האחוזים נורמליים למכירה בארץ, אבל כנגד זה, אציין את הבעיה:

כשלכל המוצרים האלו מוסיפים בערך את אותם האחוזים, במקרה של מוצר הסינטה 6 הפרזתם. הוספתם 57 אחוז מעל למחירי הנורמל שבחנות שלא לצורך! 131 אחוז כנגד 188 אחוז, הפרש עצום למחיר!

וזאת אומרת, שמחיר המוצר בישראל בודי, היה צריך להיות: 224 ש"ח כולל מע"מ (ולא 279 ש"ח).

אני שוב ארשום מה הייתה כוונתי, לא הבנת.

האחוזים שצויינו לא מהווים בעיה מפני ההעברות לארץ ולספקים, האחוזים נורמליים למכירה בארץ, אבל כנגד זה, אציין את הבעיה:

כשלכל המוצרים האלו מוסיפים בערך את אותם האחוזים, במקרה של מוצר הסינטה 6 הפרזתם. הוספתם 57 אחוז מעל למחירי הנורמל שבחנות שלא לצורך! 131 אחוז כנגד 188 אחוז, הפרש עצום למחיר!

זאת אומרת שלמוצר חלבון אופטימום הוסיפו 131 אחוז ולסינטה 188 אחוז! ההפרש גדול, 57 אחוז בין מוצר למוצר (והכוונה פה לחנות בלבד).
Bb הם רק להשוואה, עזוב את המכס ועזוב משלוח, רק רציתי להראות פה לא את ההוספה, אלה אם מה שמעבר לה. זאת אומרת שאם ישראל בודי "מוסיפה" 131 אחוז, למה סמוצר אחר ההפרש הוא גדול והגיע ל188 אחוז.

וזאת אומרת, שמחיר המוצר בישראל בודי, היה צריך להיות: 224 ש"ח כולל מע"מ (ולא 279 ש"ח).

אה וארבל, בקשר לשאלות ההם בפוסט אחר, שאלתי אותם באמת.. זה סתם דברים קטנים שבמקרה הייתי רוצה להבין... אשמח אם תשאיר את הפוסט, תודה.

Elevation
14-05-08, 19:56
ארבל, תודה על המשך הפוסט, מעריך זאת.

בכל מקרה אני חייב להמשיך לציין משהו שכניראה עדיין חלק לא הבין, עדיין לא קלטתם את הרעיון! תקראו, תחשבו טוב ותדברו אחר כך.

נעשה כזה דבר, אשווה את המחיר שבחנות האתר למחיר שנמצא בbb בשתי מוצרים.

ככה נראה בממוצע מהם האחוזים הנוספים למכירה בחנות שלכם בלבד!, וכנגד זה נבדוק את האחוזים שהועלו במוצר ה"חדש". הגיוני, לא?

חלבון אופטימום 2.3 קילו: 151 ש"ח ב-bb ----- בחנות האתר: 349 ש"ח

וזאת אומרת: הוספו 198 ש"ח שהם עוד 131 אחוז.

חלבון סינטה 6, 1.3 קילו: 97 ש"ח ב-bb ----- בחנות האתר: 279 ש"ח

וזאת אומרת: הוספו 182 ש"ח שהם עוד 188 אחוז.

אתה מנסה לומר בעצם שמוצר ייחודי ומוכר פחות, עולה יותר?

גאון אתה.

OfirD
14-05-08, 19:58
האמת, אני לא מבין מה הבעיה.
לא רוצה, אל תקנה.
כשלוקחים 200 ש"ח על פאקינג יציקת גומי וקוראים לזה "קרוקס", אתה עומד מול החנות
עם שלטים ומתריע על המחיר המופקע?

גם אם אתה צודק, מה אתה מנסה להרוויח?
זה המצב, תתמודד.

boroni
14-05-08, 20:00
יופי, אני מנסה להוכיח משהו שכולם מתווכחים עליו, גם אם זה לא תורם לי ולאף אחד אחר.
אז שאנשים מסויימים לא יצדיקו את עצמם על משהו שבא להם.

Blabla144
14-05-08, 20:06
יופי, אני מנסה להוכיח משהו שכולם מתווכחים עליו, גם אם זה לא תורם לי ולאף אחד אחר.
אז שאנשים מסויימים לא יצדיקו את עצמם על משהו שבא להם.
תקשיב , אני יודע שצריך קצת שכל אבל תנסה לחשוב שניה שבין ישראלבודי ליצרן בארצות הברית עומד גם היבואן שהוא יכול לעשות מה שבא לו עם המחירים להקפיץ 10 אחוז פה ושם על פי הביקוש ועל פי כמות המוצר במלאי לא חשבתה על זה ?
ותבינו כבר ישראלבודי זאת רשת שיש לה הוצאות בפני עצמה זו לא באסטה בשוק!