PDA

צפה בגרסא המלאה : סססעעעממקק

oz64
15-05-08, 20:12
המשפחה שלי דופקים פנקייק ופיצות ואני כמו מסכן יושב בצד :sad:

למה נולדתי קבב למה!!!!!!

בעזרת השם הסוף לסבל!!!! :bow: :bow: :bow: :bow:

superguitar
15-05-08, 20:13
Lol
בהצלחה

JoeTwille
15-05-08, 20:58
אחי אל תישבר, אני גם עכשיו בחיטוב וכבר נסעתי עם המשפחה למקס ברנר שכולם דפקו שם שוקולדים לא מעולם הזה אני אכלתי סלט חזה עוף.

עכשיו אתה תסבול אבל שתסיים את החיטוב אתה תהנה הרבה יותר

oz64
15-05-08, 21:44
Lol
בהצלחה

תודה גבר!
כמו גדול תפסתי את הMP3 ויצאתי לריצה
ואמרתי על הדרך.... תיחנקו חחחחחחחח

NSH1
15-05-08, 21:47
חשבתי שתימנים דקים שחיפים ורזים

[חצי תימני]

The Sun
15-05-08, 22:55
תהיה חזק

dani_katz
15-05-08, 23:04
אם הם אוכלים את הפנקייקים שלהם תכין את שלך (יש מתכון באתר)

Blabla144
15-05-08, 23:07
אם הם אוכלים את הפנקייקים שלהם תכין את שלך (יש מתכון באתר)
המתכון באתר זה לא באמת פנקייק, עדיף לא לאכול.
גדול אחי אל תאכל שטויות תגיע למטרה יותר מהר!
תאכלס אני מזמן היתי נשבר מזל שאני שחיף:diractor:

oz64
15-05-08, 23:21

תאמין לי....השחיפים האלה...חיים טוב :)

בקטנה.... כל החיים שלי חייתי בשיטות היויו המחוג של המשקל היה עולהו יורד...
והפרופרוציות בגוף...אליוסטור!

הגיע הזמן לעצור הכל! ולהתחיל להיות רציניים!
תודה לכולכם....
אני חזק...
התחילו ל"החמיא" לי בעבודה "איך רזית...הפנים הצטמקו...לא יפה...ממש מגעיל...
ואני כמו קקה צוחק להם בפנים ואומר "ח'ברה, אני דפוק זה מה יש...אני שמן..." ואז כולם מסתכלים ואומרים לי ....."אתה חולה נפש לא שמן" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אחחחחח מחכה ליום בו ארוץ בתחתונים ברחוב...שהקוביות צמודות לבטני ולא זזות מטר
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל עכשיו משפט רציני אחים:

תגידו מה שתגידו...
"שמן נשאר תמיד שמן בראש"!!!

oz64
15-05-08, 23:23

אחי אני לא יכול לחרוג...
אני עכשיו בתהליך...מול יותם..לא זז ימינה ולא שמאלה!
שוקל כל מזון שנכנס לבטן שלי!

אולי בפגישה הבאה יותם "ישתולל" ויאשר לי פנקייק משיבולת שועל...
להשתולל עלק? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
זה לא נשמע הכי טעים שבעולם.....

SiX PACK
15-05-08, 23:24
עצם זה שאתה מתגרה מהצ'יט שהם כרגע עושים, מבשר על צ'יט גדול שאתה בעצמך הולך לעשות (בעתיד)

אתה צריך ללמוד לא להתסכל בעין צרה על המזון הטעים והלא בריא, ואז אתה באמת תרגיש משוחרר. כל עוד אתה כאילו מתאפק, אתה תיפול. תנסה להגיע לשלב שאתה באופן אינטלקטואלי כאילו וויתרת על זה, ואז תראה איך אתה לא תרצה יותר צ'יטים כי אתה תבין שזה סתם...

בהצלחה בדיאטה שלך..

Blabla144
15-05-08, 23:27
תאמין לי....השחיפים האלה...חיים טוב :)

בקטנה.... כל החיים שלי חייתי בשיטות היויו המחוג של המשקל היה עולהו יורד...
והפרופרוציות בגוף...אליוסטור!

הגיע הזמן לעצור הכל! ולהתחיל להיות רציניים!
תודה לכולכם....
אני חזק...
התחילו ל"החמיא" לי בעבודה "איך רזית...הפנים הצטמקו...לא יפה...ממש מגעיל...
ואני כמו קקה צוחק להם בפנים ואומר "ח'ברה, אני דפוק זה מה יש...אני שמן..." ואז כולם מסתכלים ואומרים לי ....."אתה חולה נפש לא שמן" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אחחחחח מחכה ליום בו ארוץ בתחתונים ברחוב...שהקוביות צמודות לבטני ולא זזות מטר
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל עכשיו משפט רציני אחים:

תגידו מה שתגידו...
"שמן נשאר תמיד שמן בראש"!!!
אני היתי מלא .. שהיתי קטן 9-13 אבל תאכלס התחלית לאכול כמו אנרוקסית ירדתי בחודש הרבה מאוד .. ועכשיו מאסה נשבע לך לא היתי מגיע לפה היתי נשאר ואוכל כמו אנרוקסית.ואגב השמן בראש איכשהוא כבר עבר לי אני מעמיד הכל בפרופורציה שמן חשבתי שאני אז הבנתי שאני רואה את עצמי ככה ואחרים רואים אותי כניצול שואה וזה לא טוב . אז.. מסה !!!!

oz64
15-05-08, 23:31
עצם זה שאתה מתגרה מהצ'יט שהם כרגע עושים, מבשר על צ'יט גדול שאתה בעצמך הולך לעשות (בעתיד)

אתה צריך ללמוד לא להתסכל בעין צרה על המזון הטעים והלא בריא, ואז אתה באמת תרגיש משוחרר. כל עוד אתה כאילו מתאפק, אתה תיפול. תנסה להגיע לשלב שאתה באופן אינטלקטואלי כאילו וויתרת על זה, ואז תראה איך אתה לא תרצה יותר צ'יטים כי אתה תבין שזה סתם...

בהצלחה בדיאטה שלך..

אחי , קודם כל מזל טוב על קידומך ובהצלחה!

ושנית, אתה צודק, אם זה יבוא מנקודה שוואלה זה בריא לי כל העניין של לדחות אוכל שמן ובכלל בהיבט של נטו בריאות, אין ספק שנקודת הראיה שלי תשתנה,
תסכים איתי אבל, שאחרי כל כך מהפכים שעשיתי בחיים, דיאטות כאסח , צום וכו', הגעתי לנקודה שאני מחזיר את הזמן לאחור ואמר לעצמי "חלאס, אכלת, טעמת, דפקת, בלסת...הגיע הזמן להתאהב בגוף שלך ולתת לו מה שהוא רוצה, שזה גוף בריא בנפש בריאה (לגבי הנפש אני לא ממש בטוח שזה בריא...)"

אחרי הכל, אני מרגיש שונה עכשיו, מרגיש שבאמת אני הולך להשקיע, מעבר למרגיש אני רוצה ומוכן לתת את כל כולי! אוכל לא חסר יש תמיד ובכמויות, זה אני יודע, כוח רצון? יש לי כוח עז שעובר מד של לא 100% אלא 1.000.000%!!!! מה שנשאר, זו היד שתדחוף אותי ותניע אותי ותעורר אותי למציאות הזו!

תשמע, כמו שאמרתי, שמן תמיד נאר שמן, לא קל, תמיד היה לי החלום לקוביות וגוף קטן ומצומצם, הגעתי לזה בדרכים קשות, רימיתי את עצמי, אכלתי כאפות, הסתגרתי בבית, לא לבשתי ג'ינסים, התביישתי מעצמי ובכלל לצאת עם בחורה ככה?, וחברה שלי מקבלת אותי עם עוד 300 ק"ג יותר, אבל אני זה שלא מקבל את עצמי..וזה הפאק שלי!!!

אני עובד על זה....
שוב תודה ובהצלחה !

ArschGesicht
16-05-08, 00:08
בחיים אבל בחיים
אל תעשה מתכונים מהאתר
אני עשיתי עוגיות וקיבלתי גוש חרא
טעם דוחה בטירוף
ולחשוב שהכותב המקורי אשכרה אוכל את זה!@! (ואולי אפילו הוא לא)
למזלי אני לא אחד שאוהב מתוק
אבל שים לידי עוף.. לא משנה איזה עוף תוך רגע הוא נעלם :(
אני ילד-עוף אני

oz64
16-05-08, 00:11
בחיים אבל בחיים
אל תעשה מתכונים מהאתר
אני עשיתי עוגיות וקיבלתי גוש חרא
טעם דוחה בטירוף
ולחשוב שהכותב המקורי אשכרה אוכל את זה!@! (ואולי אפילו הוא לא)
למזלי אני לא אחד שאוהב מתוק
אבל שים לידי עוף.. לא משנה איזה עוף תוך רגע הוא נעלם :(
אני ילד-עוף אני

כן אהההה חופשי....אבל אני אנסה מתישהו....חחחחחחחחחח

oz64
16-05-08, 00:13
אני היתי מלא .. שהיתי קטן 9-13 אבל תאכלס התחלית לאכול כמו אנרוקסית ירדתי בחודש הרבה מאוד .. ועכשיו מאסה נשבע לך לא היתי מגיע לפה היתי נשאר ואוכל כמו אנרוקסית.ואגב השמן בראש איכשהוא כבר עבר לי אני מעמיד הכל בפרופורציה שמן חשבתי שאני אז הבנתי שאני רואה את עצמי ככה ואחרים רואים אותי כניצול שואה וזה לא טוב . אז.. מסה !!!!

אחי...ביום שאני אראה את עצמי כמו אחד מהח'ברה פה או כמו דוגמן בג'ורנל
אולי אז יצא לי ה"שמן" מהראש....

זה הכל תלוי בתוצאות אמת וסופיות!!!
ואני בדרך לשם!

ttestt
16-05-08, 00:14
אחי , קודם כל מזל טוב על קידומך ובהצלחה!

ושנית, אתה צודק, אם זה יבוא מנקודה שוואלה זה בריא לי כל העניין של לדחות אוכל שמן ובכלל בהיבט של נטו בריאות, אין ספק שנקודת הראיה שלי תשתנה,
תסכים איתי אבל, שאחרי כל כך מהפכים שעשיתי בחיים, דיאטות כאסח , צום וכו', הגעתי לנקודה שאני מחזיר את הזמן לאחור ואמר לעצמי "חלאס, אכלת, טעמת, דפקת, בלסת...הגיע הזמן להתאהב בגוף שלך ולתת לו מה שהוא רוצה, שזה גוף בריא בנפש בריאה (לגבי הנפש אני לא ממש בטוח שזה בריא...)"

אחרי הכל, אני מרגיש שונה עכשיו, מרגיש שבאמת אני הולך להשקיע, מעבר למרגיש אני רוצה ומוכן לתת את כל כולי! אוכל לא חסר יש תמיד ובכמויות, זה אני יודע, כוח רצון? יש לי כוח עז שעובר מד של לא 100% אלא 1.000.000%!!!! מה שנשאר, זו היד שתדחוף אותי ותניע אותי ותעורר אותי למציאות הזו!

תשמע, כמו שאמרתי, שמן תמיד נאר שמן, לא קל, תמיד היה לי החלום לקוביות וגוף קטן ומצומצם, הגעתי לזה בדרכים קשות, רימיתי את עצמי, אכלתי כאפות, הסתגרתי בבית, לא לבשתי ג'ינסים, התביישתי מעצמי ובכלל לצאת עם בחורה ככה?, וחברה שלי מקבלת אותי עם עוד 300 ק"ג יותר, אבל אני זה שלא מקבל את עצמי..וזה הפאק שלי!!!

אני עובד על זה....
שוב תודה ובהצלחה !
:bow:

שמן תמיד נשאר שמן . בראש.

זה כזה נכון בנאדם ..מניסיון

oz64
16-05-08, 00:21
:bow:

שמן תמיד נשאר שמן . בראש.

זה כזה נכון בנאדם ..מניסיון

"מי שלא היה שמן...לא מבין אתה זה..."

ArschGesicht
16-05-08, 00:35
"מי שלא היה שמן...לא מבין אתה זה..."
הייתי.. אבל זה לא כזה כוללני
אני למשל אני החיטוב שלי עשיתי בלי בעיה
לקח לי איזה חצי שנה שמתוכם לא עשיתי צ'יט אחד
לא התפתתי לשום דבר מתוק וכו', חברים שלי היו יכולים לקנות גלידה באמצע הקניון איפה שיש את כל החנויות אוכל וזה ממש לא גירה אותי
זה תלוי איפה אתה חלש ולמה אתה השמנת
אני למשל הייתי שמן כי הייתי טוחן קולה ופרינגלס ולא עושה ספורט
עברתי לדיאט התחלתי להתאמן וזה ירד כ"כ מהר ועכשיו הכל טוב ברוך השם:sbb4:
אתה פשוט צריך להגמל מכל הדברים הרעים (איזה קל להגיד את זה :P) אתה צריך להגיע למצב שאתה לא רוצה את המתוק הזה כי רק ככה אתה תצליח
חיטוב זה פשוט קרב נגד עצמך.. אין מה לעשות

yonip
16-05-08, 01:00

בהצלחה בדיאטה שלך..

צודק לגמרי!!!
תקשיבו לו!
אני פעם אפילו במאסה הייתי שומר כמו נאצי, עוד בתקופה שהייתי אוכל ברנפלקס ולא קורנפלקס בארוחת בוקר כי זה עם פחות סוכר......
ועכשיו בגלל זה מלפני פסח עד עכשיו אני דופק כל יום צ'יטים :):):):) בפסח סיימתי חיטוב,
מפסח אני אוכל מלא שטויות...לא שומר תזונה בכלל(גם לא מתאמן :( )..אבל למזלי לא עליתי הרבה בהיקף מותן..
בסוף חיטוב הייתי היקף מותן 76 עכשיו 78, זה עוד סבבה.
אחרי הלימודים נחזור להתאמן בגדול.(ההפסקה זה בגלל חופש פסח שזה יציאות ובובממלה ותל אביב ועוד דברים , וגם אחרי החופש לימודים מתכונות בגרויות)

לוזון
16-05-08, 02:11
אחי בסוף תמיד טוב אם לא טוב סימן שזה לא הסוף..:)

P-a-n-1-c
16-05-08, 06:50
צודק לגמרי!!!
תקשיבו לו!
אני פעם אפילו במאסה הייתי שומר כמו נאצי, עוד בתקופה שהייתי אוכל ברנפלקס ולא קורנפלקס בארוחת בוקר כי זה עם פחות סוכר......
ועכשיו בגלל זה מלפני פסח עד עכשיו אני דופק כל יום צ'יטים :):):):) בפסח סיימתי חיטוב,
מפסח אני אוכל מלא שטויות...לא שומר תזונה בכלל(גם לא מתאמן :( )..אבל למזלי לא עליתי הרבה בהיקף מותן..
בסוף חיטוב הייתי היקף מותן 76 עכשיו 78, זה עוד סבבה.
אחרי הלימודים נחזור להתאמן בגדול.(ההפסקה זה בגלל חופש פסח שזה יציאות ובובממלה ותל אביב ועוד דברים , וגם אחרי החופש לימודים מתכונות בגרויות)

זה לא להשקיע כמו נאצי זה פשוט להיות מטומטם