PDA

צפה בגרסא המלאה : אני והניגרי באימון מוטיבציה אצל אמנון גאון

האדמור
22-12-06, 23:03
אני והניגרי נסענו לאימון מוטיבציה בבודי-סטאר שבקריות,המכון של יו"ר איגוד נ.א.ב.ב.א - אמנון גאון.
היה מעולה ואמנון כמו תמיד קיבל אותנו בזרועות פתוחות ובכבוד רב! הבנאדם פשוט נפלא ויש לו שם מכון מקצועי ביותר וברמה מאוד גבוהה.
פרטים ותמונות בקרוב.

P-a-n-1-c
22-12-06, 23:34
אימון מוטיבציה?

סוליקו
22-12-06, 23:49
כןן חח גם אני חושב על זה -ומה זה ?

יאיר כהן
22-12-06, 23:58
בטח אימון ביחד במכון חדש וזהו

Antonator1
23-12-06, 00:00
אימון מוטיבציה זה בטח אימון אנרגטי ומרענן שנתן להם מוטיבציה להתאמן יותר חזק בהמשך.

SmaMMiT
23-12-06, 00:44
אימון מוטיבציה?:shok1:
איזה שמות נותנים לדברים האלה בימינו...
ושהמבין יבין:whistle:

Dino Psaras
23-12-06, 01:34
אימון מוטיבציה?:shok1:
איזה שמות נותנים לדברים האלה בימינו...
ושהמבין יבין:whistle:

בנאדם אוהב אותך זה היה חזק!! :XDemoticon:

ofirdesign
23-12-06, 02:36
וואלה יפה,באדי סטאר זה אשכרה מול הבית שלי ברבמ"ד =]

טל יואב
23-12-06, 08:52
אביב סיפר לי על האימון במכון של אמנון חבל שאין לנו בודי סטאר באשדוד ,

ולכל אלו שמגחחים לעצמם על "אימון מוטיבצייה " נראה אותכם אחרי 15 שנה מנסים לשמור על הגחלת מבלי לקחת סטארואידים ולהתמיד , ועדיין להמשיך לחפש גירויים בענף ספורט האכזרי הזה זה לא קל ולא פשוט להמשיך רוב הגולשים כאן מתאמנים עם וותק של עד שנתיים ואני יודע שמעל 90 אחוז יפסיקו בשלב זה או אחר בזמן שאנשים כמו הניגרי והאדמ"ור ימשיכו.

ממתין בקוצר רוח לתמונות לראות אותכם "באוף סיזאן " .

MagneZium
23-12-06, 12:31
מה עם קצת תמונות מוטיבציה לנו?;]

ניגרי ענק
23-12-06, 12:32
הייתה חוויה נהדרת תודה לאמנון הגדול, שגרם לנו להרגיש בבית.
אספר לכם על החוויה ועל הבאדי סטאר שזה מכון אדיר ומומלץ, אך קודם בואו נדבר על "חוויה" מסוג אחר שעברתי יום קודם, והיא רק הדגישה את ההנאה באימון אצל אמנון.

יש לכם כוח למגילה?
אז קדימה.

אופיר קיבל שבוע חופש בחנוכה.
אנשים אחרים אולי היו יוצאים להתחרע באילת.
הוא החליט לעשות "סיבוב חדרי כושר", דהיינו להתאמן כל יום במקום אחר.
שתבינו כמה הבנאדם מורעל.
לרוב השבוע שהוא היה בתל אביב וירושליים לא יכולתי להצטרף אליו, אך ביום רביעי נכנסתי גם אני ל"סיבוב".
תחילה יזמתי ביקור ב"קלאב הוטל" בטבריה.
בעיר שלנו אין הרבה אלטרנטיביות, אני מאוד רוצה להחליף כבר את "קיסר", המכון הקבוע והגרוע שלי.
אז אמרו לי לנסות את מכון הכושר במלון "קלאב הוטל".
מה אני אגיד לכם, דמעות.
מכון קטנטן, ציוד ביתי, דאמבלים עד 20 קילו, משקל חופשי שמספיק למתאמן אחד רציני, ומלא שמנים שמסתובבים שם בלי השגחה וסבורים שיש להם גוף.
אינסנקטיבית רציתי להתקפל, אבל מכיוון שכבר הגעתי, ועוד עם אשתי, החלטנו לעשות אימון.
היה גרוע למכביר.
לקינוח התברר שהמקלחות ב"קלאב הוטל", הן מחוץ לחדר הכושר, בקור כלבים, ובלוקיישן שנראה כלקוח מסרטי אימה - כלומר מבודד מאוד מוזנח מאוד(לא אמורות להיות כיסאות או מושבים במקלחת??) ומזמין אדם עם מסכה ודוקרן קרח שיכול להיכנס לך באמצע ולשאול מה עניינים.
טוב זה לא היה מדאיג אותי כל כך אלמלא התברר שהמיים בברזים קפואים יותר מהבוסית שלי לשעבר.
התקפלנו משם בכזה בעסה ששכחתי לשתות שייק.

בערב האדמור שלח לי "אס אם אס": בוא ניסע מחר לאמנון.
נזכרתי שאמנון הזמין אותנו כמה פעמים לבוא ולהיות אורחים שלו.
מאז שהוא פתח את המכון ברב מד בקריית מוצקין, לא ביקרנו אותו, וזה לא בסדר.
הקיצר, הסכמתי.
מה אני אגיד לכם חברים, חניה בשפע, אווירה יוצאת מן הכלל, אנשים סבבה, מסך קולנוע באמצע המכון, שלושה חדרי אימונים, אולם ספינינג, הכל חדש, הרבה מרווח, משקולות חופשיות עד 50 (!) קילו.
זה מכון! זאת אווירה!
מי שחושב שאני עושה פה פרסומת, זה בסדר.
למי שמגיע, מגיע.
את האמת אני אומר: פשוט תענוג להתאמן שם, מאוד מאוד נהניתי, ואני מאוד מתבאס לחזור למציאות ולקיסר.
אם בקונסטלציה מסויימת אעבור להתגורר שוב בקריות (גרתי שם לתקופה קצרה לפני 8 שנים) אני נרשם ללא היסוס.
אני שוב מודה לאמנון שאירח אותנו כל כך יפה.
מי שלא מכיר אותו יכול לטעות ולחשוב עליו כל מיני מחשבות לא נכונות.
אני אומר לכם שאמנון הוא אחד האנשים הנחמדים והטובים שהכרתי, איש יקר, נעים, אין עליו טיפת פוזה.
וצריך להעריך אותו על כך שהחזיק על כתפיו את האיגוד בשנים האחרונות, הוא עשה את המקסימום, וזה בטח טוב במיליון מונים מהאלטרנטיבה.
תדברו עם מתחרים, 99 אחוז מהם אוהבים את אמנון, ולא בכדי.
אני מאושר שהוא ימשיך להוביל את האיגוד גם בעתיד, בשיתוף פעולה עם אלי האנה, וסבור שצפויים לכולנו עוד ימים יפים בזכות שיתוף הפעולה המבורך הזה.

לגבי התמונות, הבן של, שגיא גאון צילם אותנו, והבטיח לשלוח לי במייל כדי שנוכל להעלותן כאן, ואני גם אפרסם חלק בעיתונות המקומית באזור, בזכות הקשרים שלי.
בינתיים הוא לא שלח, אז אם אתה קורא את ההודעה הזאת שגיא, תנצל את המייל שלי כמו שאומרים...
עוד מילה: לדעתי האדמור נראה טוב ומרשים יותר באוף סיזן, מאשר בשייפ של תחרות.
הוא לא מסכים איתי על זה, אבל זאת דעתי. זה קורה בגלל שהוא פשוט לא משמין.
האיש חטוב לגמרי גם באוף, אולי מלא בנוזלים, אבל חטוב מאוד.
אני לעומת זאת זה סיפור אחר לגמרי...אבל זה ישתלם בסוף.
אתמול גיליתי שעליתי עוד טיפה (אני נשקל ביום קבוע בשעה קבועה כל שבוע) והשלמתי 14 קילו בדיוק מהתחרות.

משתמש מספר אחד
23-12-06, 12:47
אני מכיר תמכון הזה.. ביקרתי שמה פעם אחת.. כן כן זה בקונמה השנייה של הרבמד לא?
חבר שלי הלך לבקר שמה..יש שמה קיר של תמונות של מאור זרזד וכל שאר האנשים נראה ליכ ולל אותך מהתחרות האחרונה בקיץ..
נראה נחמד :)

ניגרי ענק
23-12-06, 12:55
יש הרבה תמונות על הקירות, כל הכוכבים נמצאים שם.
אגב יש לו גם אתר:

http://www.body-star.co.il/index2.html

Bullet
23-12-06, 13:00
אבל ניגרי, מה זה לכל הרוחות אימון מוטיבציה????

Dino Psaras
23-12-06, 13:03

נו, לא הבנת..:diractor:

SiX PACK
23-12-06, 13:38
אספר לכם על החוויה ועל הבאדי סטאר שזה מכון אדיר ומומלץ, אך קודם בואו נדבר על "חוויה" מסוג אחר שעברתי יום קודם, והיא רק הדגישה את ההנאה באימון אצל אמנון.

יש לכם כוח למגילה?
אז קדימה.

שתבינו כמה הבנאדם מורעל.
לרוב השבוע שהוא היה בתל אביב וירושליים לא יכולתי להצטרף אליו, אך ביום רביעי נכנסתי גם אני ל"סיבוב".
בעיר שלנו אין הרבה אלטרנטיביות, אני מאוד רוצה להחליף כבר את "קיסר", המכון הקבוע והגרוע שלי.
מה אני אגיד לכם, דמעות.
מכון קטנטן, ציוד ביתי, דאמבלים עד 20 קילו, משקל חופשי שמספיק למתאמן אחד רציני, ומלא שמנים שמסתובבים שם בלי השגחה וסבורים שיש להם גוף.
אינסנקטיבית רציתי להתקפל, אבל מכיוון שכבר הגעתי, ועוד עם אשתי, החלטנו לעשות אימון.
היה גרוע למכביר.
לקינוח התברר שהמקלחות ב"קלאב הוטל", הן מחוץ לחדר הכושר, בקור כלבים, ובלוקיישן שנראה כלקוח מסרטי אימה - כלומר מבודד מאוד מוזנח מאוד(לא אמורות להיות כיסאות או מושבים במקלחת??) ומזמין אדם עם מסכה ודוקרן קרח שיכול להיכנס לך באמצע ולשאול מה עניינים.
טוב זה לא היה מדאיג אותי כל כך אלמלא התברר שהמיים בברזים קפואים יותר מהבוסית שלי לשעבר.

הקיצר, הסכמתי.
מה אני אגיד לכם חברים, חניה בשפע, אווירה יוצאת מן הכלל, אנשים סבבה, מסך קולנוע באמצע המכון, שלושה חדרי אימונים, אולם ספינינג, הכל חדש, הרבה מרווח, משקולות חופשיות עד 50 (!) קילו.
זה מכון! זאת אווירה!
למי שמגיע, מגיע.
את האמת אני אומר: פשוט תענוג להתאמן שם, מאוד מאוד נהניתי, ואני מאוד מתבאס לחזור למציאות ולקיסר.
אם בקונסטלציה מסויימת אעבור להתגורר שוב בקריות (גרתי שם לתקופה קצרה לפני 8 שנים) אני נרשם ללא היסוס.
אני אומר לכם שאמנון הוא אחד האנשים הנחמדים והטובים שהכרתי, איש יקר, נעים, אין עליו טיפת פוזה.
וצריך להעריך אותו על כך שהחזיק על כתפיו את האיגוד בשנים האחרונות, הוא עשה את המקסימום, וזה בטח טוב במיליון מונים מהאלטרנטיבה.
אני מאושר שהוא ימשיך להוביל את האיגוד גם בעתיד, בשיתוף פעולה עם אלי האנה, וסבור שצפויים לכולנו עוד ימים יפים בזכות שיתוף הפעולה המבורך הזה.

לגבי התמונות, הבן של, שגיא גאון צילם אותנו, והבטיח לשלוח לי במייל כדי שנוכל להעלותן כאן, ואני גם אפרסם חלק בעיתונות המקומית באזור, בזכות הקשרים שלי.
בינתיים הוא לא שלח, אז אם אתה קורא את ההודעה הזאת שגיא, תנצל את המייל שלי כמו שאומרים...
אתמול גיליתי שעליתי עוד טיפה (אני נשקל ביום קבוע בשעה קבועה כל שבוע) והשלמתי 14 קילו בדיוק מהתחרות.

נראה לי התאהבת באמנון הזה

ניגרי ענק
23-12-06, 13:57
אני תמיד מפרגן למי שמגיע.
יש כאלה שיודעים רק לקטר.
יש כאלה שיודעים רק להגיד דברים טובות.
אני אמיתי, תמיד אומר את האמת.
כשיצאתי מקלאב הוטל שאלו אותי עובדים שם" איך היה?
אמרתי להם: על הפנים. חרא של מכון.
ואמרתי את זה ליד האחראיים, אפילו שנתנו לי להתאמן חינם, ועל זה הודיתי להם, אבל חרא של מכון זה חרא של מכון.
אני לא מייפה דברים.
לעומת זאת לאמנון יש באמת מכון מרהיב, ומגיע לו שנפרגן לו.

ניגרי ענק
23-12-06, 13:59

זו הגדרה של האדמור.
אני מניח שהוא התכוון שלעיתים קצת משעמם להתאמן עוד פעם ועוד פעם באותו מכון.
אם אתה מחליף אווירה, מנסה מקום אחר, מכשירים אחרים, וכו, המוטיבציה שלך עולה.

SiX PACK
23-12-06, 14:12
ניגרי אפשר איזה כמה תמונות שלך אולי??

ניגרי ענק
23-12-06, 14:17
תמונות עדכניות אין ברשותי כרגע וגם לא בטוח שאני ארצה להעלות.
אני ממש לא מת על עצמי באוף סיזן, אבל זה מחיר ששווה לשלם.
קח לינק לתמונות באתר של נאבא, יש לך שם שתי תמונות מהתחרות ואחת מהבריכה, חודש לפני התחרות.
מאז הוספתי 14 קילו...

http://www.nabba.co.il/artic2d.htm

SiX PACK
23-12-06, 15:22
תמונות עדכניות אין ברשותי כרגע וגם לא בטוח שאני ארצה להעלות.
אני ממש לא מת על עצמי באוף סיזן, אבל זה מחיר ששווה לשלם.
קח לינק לתמונות באתר של נאבא, יש לך שם שתי תמונות מהתחרות ואחת מהבריכה, חודש לפני התחרות.
מאז הוספתי 14 קילו...

http://www.nabba.co.il/artic2d.htm

אהה סחטיין תודה, נראה לי אתה סתם עושה לעצמך חיים כשים אתה בטח נראה מצויין גם באוף סיזן

ROSH KILLER
23-12-06, 16:14

יש לכם כוח למגילה?
אז קדימה.

שתבינו כמה הבנאדם מורעל.
מה אני אגיד לכם, דמעות.
היה גרוע למכביר.

הקיצר, הסכמתי.
זה מכון! זאת אווירה!
למי שמגיע, מגיע.

תגיד ניגר מתי התאמנתם שם??באיזה יום למה אני גם מתאמן במכון הזה ועל כל מה שאמרת על
המכון הזה יש לי כמה דברים להגיד אני עוד דש שם כולה חודש וחצי אבל כל מה שאמרת
נכון!!!!יש שם אחלה אנשים מקוום מרווח מאמנים מעולים!!!!!

ניגרי ענק
23-12-06, 20:36
התאמנו ביום חמישי, בין 7 ל 9 בערב.

jonathan
23-12-06, 21:21
אמנון הזה לא פראייר
http://www.body-star.co.il/Top-gallery/DSCF0033333.JPG

DMX
23-12-06, 22:07
אמנון הזה לא פראייר
http://www.body-star.co.il/Top-gallery/DSCF0033333.JPG

חחחחחחחחחחחחח

Deja Vu
24-12-06, 00:45
בנאדם אוהב אותך זה היה חזק!! :XDemoticon:
רקובה תגיד מה זה האיש בתמונה?the game?

ROSH KILLER
24-12-06, 01:50
התאמנו ביום חמישי, בין 7 ל 9 בערב.
אה אז אין סיכוי שהייתי ום חמישי לא התאמנתי ואני לא בא בדרך-כלל בשעות האלה למכון

Nadav19
24-12-06, 07:29

ולכל אלו שמגחחים לעצמם על "אימון מוטיבצייה " נראה אותכם אחרי 15 שנה מנסים לשמור על הגחלת מבלי לקחת סטארואידים ולהתמיד , ועדיין להמשיך לחפש גירויים בענף ספורט האכזרי הזה זה לא קל ולא פשוט להמשיך רוב הגולשים כאן מתאמנים עם וותק של עד שנתיים ואני יודע שמעל 90 אחוז יפסיקו בשלב זה או אחר בזמן שאנשים כמו הניגרי והאדמ"ור ימשיכו.

תפסיק לזלזל.
גם אם ישלמו לי אני לא אפסיק להתאמן, אל תזלזל בחברי הפורום..
תאמין לי שיש כאן אנשים רציניים.

P-a-n-1-c
24-12-06, 09:05
תפסיק לזלזל.
גם אם ישלמו לי אני לא אפסיק להתאמן, אל תזלזל בחברי הפורום..
תאמין לי שיש כאן אנשים רציניים.

זה אתה אומר עכשיו, ויכול להיות שזה באמת מה שיקרה.
אבל עוד 15 שנה אלוהים גדול, לך תדע אם ישאר משהו מהמכון שלך ומארץ ישראל בכלל..

SuzukiR
24-12-06, 09:37
זה אתה אומר עכשיו, ויכול להיות שזה באמת מה שיקרה.
אבל עוד 15 שנה אלוהים גדול, לך תדע אם ישאר משהו מהמכון שלך ומארץ ישראל בכלל..
חס ושלום
טפו טפו טפו בלי עין רעה ארץ ישראל לעולם תישאר

noni
24-12-06, 09:39
יש הרבה תמונות על הקירות, כל הכוכבים נמצאים שם.
אגב יש לו גם אתר:

http://www.body-star.co.il/index2.html

נקודה מעניינת, לשנות מדי פעם זה תמיד טוב, אבל מנסיון שלך אם בשנה הקרובה אתה הולך להיתאמן במכון הזה, האם בתכל'ס אתה תשיג יותר מאשר מה שתשיג באימון במכון הנוכחי שלך מבחינת השורה התחתונה ואיך שהגוף שלך יראה בתום השנה הזאת ???

ROSH KILLER
24-12-06, 11:02
נקודה מעניינת, לשנות מדי פעם זה תמיד טוב, אבל מנסיון שלך אם בשנה הקרובה אתה הולך להיתאמן במכון הזה, האם בתכל'ס אתה תשיג יותר מאשר מה שתשיג באימון במכון הנוכחי שלך מבחינת השורה התחתונה ואיך שהגוף שלך יראה בתום השנה הזאת ???
למען האמת כן המכון שהייתי מתאמן קודם היהפשוט בדיחה עברתי למכון של אמנון לפנ חודש וחצי והשגתי המון הרבה בזכות המאמנים המעולם שיש שם
עליתי המון בבמשקלי העבודה בערך בכל התרגילים שיפרת את הטכנקה בהמון
וש לי הרבה יותר מוטיבציה ללכת למכון:wiggle:

ניגרי ענק
24-12-06, 11:58

אין לדעת.
אני מאמין שאם רוצים ואם מפגינים רצינות אפשר להתקדם בכל מקום.
לעומת זאת ברור לגמרי שבמידה ועומד לרשותך ציוד מתקדם יותר, פוטנציאל ההתקדמות, לפחות על פניו, מתגבר.
כשמכון כושר מציע לך מכונות מבודדות (שכמעט ולא ניתן לבצע בתוכן צ'יט) אתה מטפל בשריר טוב יותר.
אם יש לך דאמבל מוכן של 50 קילו, לא תבזבז זמן על הרכבת דאמבלים, האימון ירוץ יותר מהר.
בלחיצות חזה במשקולות חופשיות, אני מזמן יכול להעמיס משקל של יותר מ 40 קילו, אבל מכיוון שבקיסר יש רק עד 35 (וגם זה לא קיים בכל מקום) יש לי בעיה.
עכשיו, בקטע של לחיצות, אני לא מסתכן ומרכיב דאמבל, מפני שהדאמבלים הריקים בקיסר כל כך ישנים שההברגה שלהם הלכה מזמן והסוגרים לא נסגרים טוב.
לא אקח סיכון שהעסק יתפרק לי באמצע העבודה וייפול חלילה על החזה או על הראש.
אני כן מרכיב אותם בתרגיל מסור, שם לא יקרה כלום אם המשקולת תתפרק, מקסימום תיפול על הריצפה.
אצל אמנון עשיתי תרגיל במכונה לכתף אחורית והרגשתי אותה כל כך טוב, שאני לא זוכר דבר כזה.
כשאתה מאלתר, תמיד אתה עושה פחות.
חוץ מזה יש את עניין האווירה, אם תענוג לבוא למכון, לא יעזור כלום - הפסיכולוגיה פועלת והאימון יהיה יותר טוב.
ואחרי הכל חשוב גם ליהנות.

ROSH KILLER
24-12-06, 13:45
אין לדעת.
לעומת זאת ברור לגמרי שבמידה ועומד לרשותך ציוד מתקדם יותר, פוטנציאל ההתקדמות, לפחות על פניו, מתגבר.
כשמכון כושר מציע לך מכונות מבודדות (שכמעט ולא ניתן לבצע בתוכן צ'יט) אתה מטפל בשריר טוב יותר.
אם יש לך דאמבל מוכן של 50 קילו, לא תבזבז זמן על הרכבת דאמבלים, האימון ירוץ יותר מהר.
בלחיצות חזה במשקולות חופשיות, אני מזמן יכול להעמיס משקל של יותר מ 40 קילו, אבל מכיוון שבקיסר יש רק עד 35 (וגם זה לא קיים בכל מקום) יש לי בעיה.
עכשיו, בקטע של לחיצות, אני לא מסתכן ומרכיב דאמבל, מפני שהדאמבלים הריקים בקיסר כל כך ישנים שההברגה שלהם הלכה מזמן והסוגרים לא נסגרים טוב.
אני כן מרכיב אותם בתרגיל מסור, שם לא יקרה כלום אם המשקולת תתפרק, מקסימום תיפול על הריצפה.
אצל אמנון עשיתי תרגיל במכונה לכתף אחורית והרגשתי אותה כל כך טוב, שאני לא זוכר דבר כזה.
חוץ מזה יש את עניין האווירה, אם תענוג לבוא למכון, לא יעזור כלום - הפסיכולוגיה פועלת והאימון יהיה יותר טוב.
כמה שזה נכון הקטע שלא צריך להרכיסב דאמבלים חוסך המון זמן ומאמץ
האימון של נגמר יותר מהר בזכות זה

shahaflol
24-12-06, 13:53

תשמע, זה לא רק עניין הגדילה. הנוחות והכיף של האימון גם חשובים

Night_Wolf
24-12-06, 14:05
אין לדעת.

גם אני מסכים ומחזק את השורה על שהרכבת דמבלים זה מיותר!!!!
בכלל דמבלים שצריך להרכיב אותם נמצאים בחדרי כושר חלודים ומסריחים חחחחחחחח:1eye:

ניגרי ואדמור היה נחמד מאוד לשמוע על האימון המשותף אבל תרביצו תמונות ותעלו :jockey:

noni
24-12-06, 14:40
אין לדעת.

כן זה נכון למרות שאני חושב שלאחר מספר שנים בהן הכוח שלך מגיע למקסימום ומשם כבר אין עליה (בצורה טבעית) המרכיב היותר חשוב יהיה התזונה (בהנחה שאתה מתאמן חזק ורציני) מבחינת האווירה וסוג הציוד זה כבר עניין של העדפות אישיות אבל לא ניראה לי כמו משהו שישפיע על הצורה הסופית של הגוף.אבל אם זה כל כך משפע מבחינה פסיכולוגית אז שווה אולי לעבור מקום, אגב בעיר עם כל כך הרבה מלונות אין אף מקום בסיגנון זה של אמנון ??

האדמור
24-12-06, 15:21

יפה! עכשיו כולכם יודעים מהו אימון מוטיבציה...
תמונות בקרוב מאוד!

ניגרי ענק
24-12-06, 16:30
הרבה מלונות אכן קיימים, אבל מכוני הכושר לא מתקרבים לרמה מקצועית.
בעיקרון המלונות משקיעים בספא, מסאז'ים טיפולים וג'קוזי.
שם הכסף הגדול.
מבחינתם המכון כושר זה משהו "על הדרך" וככה זה גם נראה.
בקיסר העסק הזה עוד יותר בולט: הספא ממוקם מול החדר כושר ואתה ממש רואה איך כל תשומת הלב של צוות העובדים וההנהלה הולכת לכיוון אחד, כשבכיוון השני יכול להיות מצב בו אין מוזיקה במשך חצי שעה, ואף אחד בכלל לא שם לב.
אדמור, אנחנו לא יכולים להבטיח תמונות כי זה לא תלוי בנו.
כל עוד ששגיא לא שולח לי אותן, אז לא יהיו תמונות.

meni32
24-12-06, 17:11
נפלתם על הראש?!

גרשגורן מתאמן שם! תברחו מהר!

http://www.body-star.co.il/Top-gallery/HPIM2371.jpg

meni32
24-12-06, 17:13
מה שכן....יש שם גם אטראקציות....

http://www.body-star.co.il/Top-gallery/DSCF00ytr14.JPG

:wub: :wub: :wub:

jonathan
24-12-06, 17:49
מני!!!!
פה היא יצאה יותר טוב! :)
http://www.body-star.co.il/Top-gallery/DSCF00gh16.JPG

Johnny
24-12-06, 17:56
מי זאת?

jonathan
24-12-06, 17:58
מי זאת?
מתאמנת במכון..
יש שם גם בודיבלדריות שנראות מה זה טוב.
עזבו עכשיו תבנות
המכון הזה נראה מה זה טוב בתמונות.
והוא ממש זול לפי המחירון שם,ועוד יש שם הרבה מפתחי גוף
הלוואי שהיה מכון כזה לידי הייתי רץ להרשם שם.
אם הוא פותח בת"א אני נרשם

ROSH KILLER
24-12-06, 19:35
מתאמנת במכון..
יש שם גם בודיבלדריות שנראות מה זה טוב.
עזבו עכשיו תבנות
המכון הזה נראה מה זה טוב בתמונות.
והוא ממש זול לפי המחירון שם,ועוד יש שם הרבה מפתחי גוף
הלוואי שהיה מכון כזה לידי הייתי רץ להרשם שם.
אם הוא פותח בת"א אני נרשם
שמע הא לא הכי זול אם אתה 18 פלוס אתה משלם 540 שקל ל3 חודשים
אבל בכל זאת זה שווה אחי

ROSH KILLER
24-12-06, 19:36
נפלתם על הראש?!

גרשגורן מתאמן שם! תברחו מהר!

http://www.body-star.co.il/Top-gallery/HPIM2371.jpg
תגיד גבר מאיפה הבאת תתמונה הזאת מהאתר???אם כן אז יש שם בטח גם ששלי

SuzukiR
24-12-06, 19:58
ניגרי הענק תגיד לאמנון שעוד 6 חודשים אני נירשם למכון שלו שילמתי מראש במכון החרא שלי כמו מפגר :(

אבל עוד 6 חודשים אני אצלו הרוויח מהפירסומת שלך חחח

Daniel-Barak
24-12-06, 20:59
ואללה זה נשמע כמו חוויה מאוד מהנה ומקורית
הרעיון של להתאמן מידי פעם במכון אחר עם אווירה אחרים, אנשים אחרים, מכשיירם וכד' ובנוסף עם חבר ותיק וטוב - זה מעולה, אני עשיתי את זה פעם אחת, ומקווה שיצא לי עוד פעם.

אביב, לגבי המכון בקיסר: בזמן שהייתי במלון בטבריה, יצא לי ללכת לקיסר עם ההורים, להתרשם ממנו וכד'. נזכרתי שאמרת שאתה מתאמן שם, ואני חשבתי שאתה כבר לא, ועברת למקום אחר, אולי ,בית אייל (?).
נכנסתי למכון בקיסר ונחרדתי: מקום צר, קטן, לא פרקטי, לא ממש מאובזר, מכשור ישן ולוקה ומה לא... דיימתי לעצמי איך בודיבילדר מקצועי יכול להתאמן במקום כזה ופשוט לא הבנתי! אתה חייב להחליף מכון ודחוף!!!!

עוז20
24-12-06, 21:02
אביב עכשיו אני מבין למה אתה מתכוון שאמרת בננות...

ניגרי ענק
24-12-06, 21:03
ניגרי הענק תגיד לאמנון שעוד 6 חודשים אני נירשם למכון שלו שילמתי מראש במכון החרא שלי כמו מפגר :(

אבל עוד 6 חודשים אני אצלו הרוויח מהפירסומת שלך חחח

בשכל אתה עושה.
אני יכול רק לקנא.
הרגע חזרתי מהמציאות העגומה, כלומר מהמכון המעפן שלי.
נשבע לך, משמיעים שם שירים שמי שחיבר אותם כבר שכח מהפאשלה שעשה.
ראשי ממשלות התחלפו, מגדלי התאומים נפלו, אבל הדיסק בקיסר לא התחלף.

ניגרי ענק
24-12-06, 21:04
הרעיון של להתאמן מידי פעם במכון אחר עם אווירה אחרים, אנשים אחרים, מכשיירם וכד' ובנוסף עם חבר ותיק וטוב - זה מעולה, אני עשיתי את זה פעם אחת, ומקווה שיצא לי עוד פעם.

אביב, לגבי המכון בקיסר: בזמן שהייתי במלון בטבריה, יצא לי ללכת לקיסר עם ההורים, להתרשם ממנו וכד'. נזכרתי שאמרת שאתה מתאמן שם, ואני חשבתי שאתה כבר לא, ועברת למקום אחר, אולי ,בית אייל (?).
נכנסתי למכון בקיסר ונחרדתי: מקום צר, קטן, לא פרקטי, לא ממש מאובזר, מכשור ישן ולוקה ומה לא... דיימתי לעצמי איך בודיבילדר מקצועי יכול להתאמן במקום כזה ופשוט לא הבנתי! אתה חייב להחליף מכון ודחוף!!!!

הייתי מת.
אין אלטרנטיבות בטבריה.

Antonator1
24-12-06, 21:16

בודיבילדר אמיתי ידע לדפוק אימון חזק מהלב גם בשירותים.

NIRAN
24-12-06, 23:56
אהבתי לקרוא תתגובות שלך ניגרי, מחכה לתמונות
ראיתי באתר תתמונות והמכון שם נראה פצצה! איזה סטייל זה להתאמן במכון כזה...

Daniel-Barak
25-12-06, 07:37
בודיבילדר אמיתי ידע לדפוק אימון חזק מהלב גם בשירותים.את זה לא אמרתי שהוא לא יכול לעשות, אבל תהיה ריאלי לאמירה שלך, עם כל הכבוד למכון לוקה, ועד כמה הוא לוקה, זה תמיד משפיע, לא רק על בודיבילדר מקצוי אלא גם על אדם אחר, אפילו המתאמן הממוצע. כדי שתהיה מוטיבציה, אווירה טובה, אימון חזק ומאתגר - מכון מאובזר, גדול, מרווח וחדש יותר, לפחות במקרה הזה שיהיה יותר ממכון "קיסר" בו אביב מתאמן, יעשה את העבודה.

Daniel-Barak
25-12-06, 07:38
הייתי מת.
אין אלטרנטיבות בטבריה. מה לגבי בית אייל? האדמור ושגית מתאמנים שם, לא?

SuzukiR
25-12-06, 07:51
בשכל אתה עושה.
אני יכול רק לקנא.
הרגע חזרתי מהמציאות העגומה, כלומר מהמכון המעפן שלי.
נשבע לך, משמיעים שם שירים שמי שחיבר אותם כבר שכח מהפאשלה שעשה.
ראשי ממשלות התחלפו, מגדלי התאומים נפלו, אבל הדיסק בקיסר לא התחלף.

לפחות לכם יש דיסקים אצלי משמעים מהרדיו ששמה 80 אחוז שריםם שאתה לא מכיר ביכלל :):):):)

לא ידעתי שיש באזור נהריה קריות משהו טוב אחרת הייתי עוזב עכשיו אני יותר ניפתח לעולם של הבאדי בילדינג ומתחיל לחקור :)
אני כבר מחכה לעבור לשם

ניגרי ענק
25-12-06, 11:04
אני מתאמן אצל אופיר מידי פעם, לא מסתדר לי לנסוע כל השבוע לאשדות יעקב.

noni
25-12-06, 13:23
וואלה , חשבתי שמצב המכונים הרבה יותר טוב בעיר בסדר גודל כמו טבריה ...
נראה לי אם תבוא לאיזור המרכז מרוב מקומות רבים כל כך בסיגנון זה של אמנון לא תדע במה לבחור ....

ניגרי ענק
25-12-06, 17:01
עזוב תל אביב, אפילו בקריות ובכרמיאל יש לך מיליון אופציות.
אנחנו אזור די מפגר מהבחינה הזאת.
אגב, אם תימשך הבצורת המגעילה הזאת אז בקרוב גם לא תהייה כינרת, ואז יהיה לי מאוד קשה להגן על התזה שלי שכיף לגור בטבריה.

Dr. Muscle
25-12-06, 19:01
אם תגיע לתלאביב אתה מוזמן לאימון במכון שלי.
גם מבחינה מקצועית, גם מבחינת אימונים - הכל מהכל זה תלאביב!

ניגרי ענק
25-12-06, 20:54
אם תגיע לתלאביב אתה מוזמן לאימון במכון שלי.
גם מבחינה מקצועית, גם מבחינת אימונים - הכל מהכל זה תלאביב!

גם מבחינת שכר דירה.

NIRAN
25-12-06, 21:25
חחחחח

ROSH KILLER
25-12-06, 22:36
עזוב תל אביב, אפילו בקריות ובכרמיאל יש לך מיליון אופציות.
אנחנו אזור די מפגר מהבחינה הזאת.
אגב, אם תימשך הבצורת המגעילה הזאת אז בקרוב גם לא תהייה כינרת, ואז יהיה לי מאוד קשה להגן על התזה שלי שכיף לגור בטבריה.
עכשו אתה די טועה חוץ מהמכון של אמנון יש תשייפ שגם הא הבנתי ששהוא כזה טוב
יש תטיים אאוט אבל זה מכון לארובי יותר בור נגיד ככה ואולי עוד מכון שהוא סביר לא יותר
וכל השאר על הפנים

ניגרי ענק
25-12-06, 23:37
אני ממש לא טועה.
תשמע, אני גרתי בקריות לפני כמה שנים והתאמנתי במכון יוצא מן הכלל, ב"ספורטלי", שזה הקאנטרי של קריית מוצקין.
אני זוכר שזה היה מכון ברמה גבוהה מאוד, וכידוע ראש עיריית קריית מוצקין חיים צורי (גם אני רוצה ראש עיר כזה) מחבב במיוחד את הקאנטרי הזה, מכיוון שזה קאנטרי עירוני והוא גאוות העיר, ולכן היה מאשר הקצאת תקציבים ביד נדיבה.
כל כמה חודשים היו מרחיבים משפצים שם, ומוסיפים מכשירים, אני בטוח שהיום מדובר במכון אדיר.
ומה עם השייפ בקריון או המכון במרכז אפק _המקביל לספורט לי) וזה שיש בצומת ביג ששמעתי שהוא מפחיד באיכותו, וכמובן שיש את אמנון שעליו כבר דיברנו.
בקיצור לקרייתים ממש אין על מה להתלונן.

ROSH KILLER
25-12-06, 23:44
כן אבל שמע כל אחד חוץ מספורטלי ומאפק שנמצאים קרוב אחד לשני
כל המכונים רחוקים מאוד אחד מהשני בצורה כזאת שאם אין לך אוטו אין לך סיכוי להגיע
וגם אם אוטו לוקח לחלק מהמכונים איזה 20 דקות ככה שמבחינתי זה כאילו אין הרבה מכונים
אולי זה בגלל הקריה שאני גר בה לי כמעט הכול רחוק

ניגרי ענק
25-12-06, 23:51
בנאדם, לא יכול להיות שיש לך חמישה מכוני כושר ברמה גבוהה על כביש עכו חיפה, (במרחק עשר דקות!!)ואתה לא מרוצה.

SuzukiR
26-12-06, 00:27
בנאדם, לא יכול להיות שיש לך חמישה מכוני כושר ברמה גבוהה על כביש עכו חיפה, (במרחק עשר דקות!!)ואתה לא מרוצה.

ניגרי תבין

אני כל יום נוסע למכון שלי 40 דקות נסיעה ואין לי עדיין רשיון אז טרמפים אוטובסים ואתה יודע מה מצחיק זה המכון הנורמלי שהכי קרוב אלי אני גר על גבול הצפון

הלוואי והייתי יכול ללכת ברגל למכון שלי איזה תענוג זה :)

ari
26-12-06, 00:43
הייתי מת.
אין אלטרנטיבות בטבריה.
אחי! למה אתה לא מתאמן בבודי-שייפ ? (בכיכר המסגד)
מכון כושר חדש , ציוד רחב. משקולות חופשיות ללא הברגה מגיעים עד 27 קילו
עם הברגה זה סיפור אחר, מגיע למשקלים מכובדים מאוד.. (הברגות חדשות אין מה לדאוג חח)

לגבי הלחיצת חזה יש מעל 200 קילו. :ph34r:

והחלק הכי חשוב :) זה לא קשור לבית מלון ^_^

ניגרי ענק
26-12-06, 00:52
אני חייב להודות שזה נון שלי שלא עשיתי אימון ניסיון בבודי שייפ,למרות שאריה הזמין אותי מספר פעמים, המקום בהחלט סביר ביחס לאופציות האחרות - אם כי מהשותף שלי שמעתי שהמכון מוגבל בציוד שלו ובכמות המשקל.
אולי יש הרבה פלטות לבנאדם אחד, אבל כשמתאמנים שם כמה אנשים, אז נוצרת בעיה.
בכל מקרה הבודי שייפ הוא אופציה ריאלית בהחלט עבורי, כשיסתיים לי המנוי בקיסר.

vamosh
26-12-06, 02:31
ומה עם השייפ בקריון או המכון במרכז אפק _המקביל לספורט לי) וזה שיש בצומת ביג ששמעתי שהוא מפחיד באיכותו.
חוץ מהברזלים שמגיעים שם למשקלים גבוהים זה חרא של חדר כושר
המכונות על הפנים מכל מכונה יש אחד רק
יש מכונות שעובדות על לחץ אוויר שמדמות משקל בק"ג
לא מרווח, המקום קטן מדיי וצפוף
אין ממה להתלהב שם

הכי סבבה בקריות זה השייפ קריון
למרות שהדאמבלים עד 35 ק"ג
הוא מרווח וגדול מאוד
פשוט קלאסה