PDA

צפה בגרסא המלאה : ריצה

oz64
17-05-08, 00:50
שאלה,
פרט לשרירי הרגליים, על אילו עוד שרירים ריצה משפיעה?

ולמה שאני רץ אני מרגיש כאילו העור נמתח בפרט בצדודים יענו, צידי הבטן או גב אחורי מה שתקראו לזה?

תודה

SiX PACK
17-05-08, 00:54
לא הייתי מייחס לאירובי חשיבות גדולה מדיי, גם בייחס לרגליים...
אני רואה בארובי כלי עזר, (שריפת קלוריות) לא יותר מזה..
יש האומרים שהוא מסייע בשריפת שומן עיקש מאזור הבטן והירכיים.

עריכה: כמובן שיש לארובי עוד יתרונות אבל אני מדבר על מה הוא מועיל לי כמפתח גוף.

oz64
17-05-08, 00:56

אז אחי, אירובי לא מסייע בחיטוב?
אתה אומר לי,שכל התהליך שאני הולך לעבור(פיתוח גוף לשם חיטוב) בנוי מתזונה נכונה ועבודה עם מכשירים אנאירובים?

SiX PACK
17-05-08, 01:13
אז אחי, אירובי לא מסייע בחיטוב?
אתה אומר לי,שכל התהליך שאני הולך לעבור(פיתוח גוף לשם חיטוב) בנוי מתזונה נכונה ועבודה עם מכשירים אנאירובים?

אתה דיברת על השפעת האירובי על השרירים, הסקתי מזה שאתה מעוניין לדעת את ההשפעה של הארובי על השרירים עצמם - זאת אומרת היפטרטרופיה/גירוי שריר.

ולזה לא הייתי מייחס חשיבות.

בקשר לחיטוב, אמרתי שארובי הוא כלי עזר חשוב מאוד בחיטוב. אירובי עוזר להגדיל את הגרעון הקלורי ובנוסף מסייע בשריפת שומן עיקש. יש עוד הבטים על הארובי מהפן השכלי והפסיכולוגי.
למשל בזמן אירובי משתחררים הורמונים (?) מסויימים במוח שגורמים להרגשה של היי...

בקיצור תעשה את הארובי שלך אחרי אימונים אנארובים ויהייה טוב :jockey:

Ja Rule
17-05-08, 02:50
אתה לא חייב לבצע אירובי בחיטוב, אבל זה מומלץ וזה מקדים את התוצאות. (תלוי במאזן שלך)
וכן אני גם אומר כמו אלון, לא הייתי מייחס חשיבות בהקשר של היפרוטופיה.

xZiPeR
17-05-08, 10:15
יש האומרים שהוא מסייע בשריפת שומן עיקש מאזור הבטן והירכיים.

קודם כל - מזל טוב על העליה לפיקוח :)
ועכשיו - לא מסכים איתך לגמרי .. גם בהקשר של פיתוח גוף יש כאלו שטוענים שיש לו חשיבות מכרעת (כן, גם בתקופת המסה).. דנטה (DC), מי שללא ספק נחשב לאחד מהמאמנים המובילים כיום, למשל (ככל הזכור לי), מציע לשלב לא מעט אירובי גם במהלך תקופת המסה.. אני לא יודע בדיוק מה הנימוק שלו, אבל אני בטוח שיש לו סיבות טובות :sbb4:
ובל נשכח כמובן את החישיבות שלו לשיפור סיבולת לב-ריאה, שיפור הבריאות (באיזה תחום לא?) ועוד..

boris19
17-05-08, 10:42
אירובי ממומלץ ועדיף לשלב בכל תוכנית מאסה/חיטוב

Ja Rule
17-05-08, 16:02
קודם כל - מזל טוב על העליה לפיקוח :)
ועכשיו - לא מסכים איתך לגמרי .. גם בהקשר של פיתוח גוף יש כאלו שטוענים שיש לו חשיבות מכרעת (כן, גם בתקופת המסה).. דנטה (DC), מי שללא ספק נחשב לאחד מהמאמנים המובילים כיום, למשל (ככל הזכור לי), מציע לשלב לא מעט אירובי גם במהלך תקופת המסה.. אני לא יודע בדיוק מה הנימוק שלו, אבל אני בטוח שיש לו סיבות טובות :sbb4:
ובל נשכח כמובן את החישיבות שלו לשיפור סיבולת לב-ריאה, שיפור הבריאות (באיזה תחום לא?) ועוד..

אלון מתכוון אני מאמין בהקשר של היפרוטופיה ברגליים בעיקבות ריצות. (היפרוטופיה מורגשת)

xZiPeR
17-05-08, 20:25
אוקיי, אז אני מסכים איתו לחלוטין D: