PDA

צפה בגרסא המלאה : השרדות - נעמה זכתה

alfi
17-05-08, 23:42
איזה הפתעה...הייתי בטוח שנועם יזכה בסיבוב הזה!

BodyKilo
לא יאמן.

לדן הכי הגיע לזכות תכלס, אבל כל הכבוד לנעמה... תכלס הפתעה.

galrv
איזה באסה דווקא היא?!

Antonyx
17-05-08, 23:43
היא לא עשתה כלום במשחק... נתנו לה בגלל שאבא שלך חולה סרטן ושיש לה תינוק על הראש...

DeathStorm
כן משהו רציני
אבל דן 0 קולות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

alfi
תכלס הגיע או לדן או לנועם.

BodyKilo
17-05-08, 23:44
דרך אגב, צריך לשחוט את עידן קפון ההומו הזה... מה הוא משחק אותה מה?
חש לי עבריין.. פחחח.

איזה קופה הם עשו על הצופים שהצביעו פיי... אם היה קול אחד לדן נועם היה מנצח.

דן היה המתמודד שהכי מגיע לו לזכות, פשוט טמטמום לתת לחבר מושבעים/לקהל בבית להצביע... אבל שיהיה כי אין ממש דרכים אחרות.

galrv
17-05-08, 23:44
הלוואי נועם או דן היו זוכים דווקא ההכי מעפנה ניצחה

xpl1
17-05-08, 23:45
סאמם ערס... עידן קפון חש תעצמו מה הוא משחק אותה?

דן היה צריך לנצחח.... ונועם בכל אהבל שנתן לה תחסינות

BodyKilo
17-05-08, 23:46
מישהו בא להכנס בקפון?
מה הוא משחק אותה מהההההההההה אפס..

galrv
17-05-08, 23:48
^
כן איזה הומו קטן מה הוא חש את עצמו בכלל?

יצא טונה רצח! בוכה על זה שהפסיד, תהיה גבר תפסיד בכבוד יא גיי!

alfi
17-05-08, 23:48
סאמם ערס... עידן קפון חש תעצמו מה הוא משחק אותה?

דן היה צריך לנצחח.... ונועם בכל אהבל שנתן לה תחסינות

קפון יצא פשוט אפס.מדבר כמו איזה ילדה נקמנית בבית ספר שגנבו לה את הפרס..כאילו הוא רצה ללכת מכות עם דן!?!?!

Tal67
17-05-08, 23:49
לא הבנתי איך הקהל השפיע אם נעמה קיבלה 14% ונעם 68% והיא עברה אותו בקול אחד במושבעים.
סתם לכלכו כי נעם הייה צריך להיות המנצח.

Arnav_Kipod
17-05-08, 23:50
בטח המושבעים עשו קומבינה - מי שיקבל הכי קצת קולות מהקהל יבחרו בו...

טל יואב
אני פשוט מאושר המלכה ניצחה התאהבתי בה מהרגע הראשון שראיתי אותה על המסך פשוט מלכה אמיתית שורדת איזה כיף הכי מגיע לה בעולם אבל הכי הכי מגיעה לה . יאלה חבר"ה שבוע טוב .

אגב נראה לי שהאתר של נענע קרס מהכניסות של כל עם ישראל .

BodyKilo
גם אם נעם היה עובר באחוז אחד את נעמה או את דן זה היה עוזר,
ברגע שאם והיה שווין בינו לבין נעמה או דן בקולות של חבר המושבעים, נעם מנצח אוטומטית כי הוא קיבל את מירב הקולות מהקהל.

Antonator1
17-05-08, 23:51
אני פשוט מאושר המלכה ניצחה התאהבתי בה מהרגע הראשון שראיתי אותה על המסך פשוט מלכה אמיתית שורדת איזה כיף הכי מגיע לה בעולם אבל הכי הכי מגיעה לה . יאלה חבר"ה שבוע טוב .

אגב נראה לי שהאתר של נענע קרס מהכניסות של כל עם ישראל .
מישהו שכח שהוא נשוי...:jockey:

eminemfan
17-05-08, 23:51
סתכלו פוסט של לפני כמה חודשים מה שמראה שהכל היה מכור מראש-
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40515

galrv
17-05-08, 23:52
לא הבנתי איך הקהל השפיע אם נעמה קיבלה 14% ונעם 68% והיא עברה אותו בקול אחד במושבעים.
סתם לכלכו כי נעם הייה צריך להיות המנצח.

לא הייתה בכלל פואנטה לsmsים סתם עוד דרך של ערוץ 10 עם התאוות בצע שלה לקבל עוד כסף

alfi
17-05-08, 23:52
מישהו שכח שהוא נשוי...:jockey:

:laughing:

king l8
17-05-08, 23:53
קפון קוקסינל כזה :):):):) .. איזה פוזה היה עליו כל דקה בא לדן פותח תפה למה מי הוא בכלל ?דן ישב בגמר והוא ישב בצד אחרי שהעיפו אותוו .. מסכן דן הגיע לו ! בסוף דווקא מי שהכי פחות היה סיכוי לזכות זכתה !

Arnav_Kipod
17-05-08, 23:55
סתכלו פוסט של לפני כמה חודשים מה שמראה שהכל היה מכור מראש-
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40515

יש מצב שזה צירוף מקרים..מה אתה חושב שהם תכננו את זה לפני חודשים ואף אחד לא גילה?

Rendi Orton
17-05-08, 23:55
אלי צודק,הכל מכורררררררררררררררררררררררררררר

eminemfan
17-05-08, 23:56
יש מצב שזה צירוף מקרים..מה אתה חושב שהם תכננו את זה לפני חודשים ואף אחד לא גילה?
תשמע לא ניחשתי את זה-קראתי את זה איפה שהוא שבדוק זה מכור והכל היה סגור מזמן.

Fiberglass
17-05-08, 23:57
האמת....
הזוכה זה נועם

Nadav19
17-05-08, 23:58
דווקא נעמה? דווקא היא?!
הכי לא הגיע למעפנה הזאת לזכות.

הגיע לנעם, אולי לדן... אבל נעמה?!
כוס אחטק.

BodyKilo
17-05-08, 23:58
שורה תחתונה -
לבן אדם שהיה הכי מגיע לנצח את המשחק הזה, ובאמת ששיחק אותו ובלעדיו ההשרדות סתם הייתה מעפנה זה דן מנו, וכל מה שתגידו לא ישנה...

amitbatito
17-05-08, 23:59
באסה...רציתי שדן יקח

talvolik
17-05-08, 23:59
כרמיאל על המפהההה...... :)

עלוש
18-05-08, 00:01
איזה אחת זאת נעמה ?

Antonator1
18-05-08, 00:03
הילולה ולה לה לה

Duck and Cover
18-05-08, 00:04
דן מנו נשמה!!!!!!!
דן מנו נשמה!!!!!
מנו מנו נשמה!!!
דן מנו נשמה!!!!

Rendi Orton
18-05-08, 00:05
:ohmy: איזה אחת זאת נעמה ?
השחומה,עם השפם

שייקה
18-05-08, 00:07
וואי, עידן קפון ממש שיחק אותה, עוד שנייה באתי להביא בוא מכות רצח, מה הוא משחק אותה? דן שיחק מגעיל, מלוכלך, רימה, שיקר אבל הוא זה שנמצא פה בגמר ולא אתה אז סתום תפה, נועם לא אינטיליגנטי אבל ניצח אותך באי המתים. אני מאוד אוהב את ליה, אחלה של בן אדם, אבל היום הקנאה אחלה אותה מבפנים, היא פשוט קינאתה בנעמה וראו את זה בדיבור שלה לא יפה ולא הוגן.

עכשיו תאמת שאני ממש ממש ממש לא ציפיתי שנעמה קודם כל תגיע ל-3 הראשונים, זה היה ממש ממש הפתעה, לא זכתה באף משימת חסינות ולא בזכות אלה אך ורק בחסד, היא ממש הייתה תלויה על גבם של אחרים בזכות בריטות, שקרים, רמאיות ותקיעת סכינים בגבם של אחרים מה שהכי הגעיל אותי, השרשרת חסינות לא הייתה על צווארה אף פעם אחת חוץ מזה שנועם הביא לה וממש לא מגיע לה, היא בגדה באנשים שהיו הכי יקרים לליבה ועצם זה מה שמעציב אותי, לגבי זה שהיא זכתה, אין לי מילים אני לא יודע למה בחרו בה.. פשוט לא מצליח להבין למה הרוב בחר דווקא בה... בכל מקרה בשבילי היא לא השורדת האחרונה....

זאת דעתי, נחייה ונראה מה יהיה בהישרדות 2

Duck and Cover
דן מנו נשמה!!

קפון הבן :):):):)!!
צריך לשרוף את הפוזאיסט ההומו הזה חש לי אותה גבר

LittleNigga
אלה נעמה חחחחחחחחחחחחחח ....
דן 0 קולות חח מסכן... ולא נראה לי שזה מכור... כי אז דן יכול להגיד להם שהוא רוצה לזכות אם לא הוא מספר לכולם שזה מכור..

אגב לא הבנתי מה כולכם רוצים להרוג את קפון... למה ? איפה הוא שיחק אותה על דן ? מה הוא אמר ? לא שמעתי כלום חח

BodyKilo
18-05-08, 00:09
ליה אחלה של בן אדם חחח פחח..
ראיתי אותה בשדה תעופה היה בא לי להעיף לה כאפה עוד שניה... עם המבט העצבני שלה למה מי היא בכלל..

מה שכן לבת שלה יש עתיד...

ולא נשכח את מרינה עם התחת לעולם!

Duck and Cover
18-05-08, 00:09
וכי דן מנו נשמה!

אלוןק
18-05-08, 00:10
אורגינל מארגנים קאטלה על עידן קפון פה חחח
הכל מכור הכל

BodyKilo
18-05-08, 00:11
אם הייתי במקום דן הייתי מדביק לו כאפה לפרצוף... מי הוא בכלל שידבר ככה ועוד בשידור חי?
פשוט נבזי ><

denous
18-05-08, 00:14
רעיון כל כך דפוק שבעצם אלו ששיחקו במשחק והיו קורבנות יבחרו...
איפה ההגיון ?!
השרדות זה משחק לנחשים = דן מנו....
מן הסתם הוא היה צריך לזכות הכי אסטרטגי הכי חכם הכי תותח הכי נחש זה משחק בשבילו גם אם ההפקה התערב או לא לא הגיוני שנועם שבכלל שיחק משחק אחר והיה מלאך כל המשחק לא עשה כלום ונעמה היצורה הזאת שרק צעקה וגירדה את עצמה ובכתה על התינוק שלה ועוד דברים יהיו ה-2 שבעצם יתחרו על מי ניצח....
גועל נפש קצת הגיון להשים אנשים שדן הבטיח להם דברים שישפטו אותו אחרי זה מן הסתם כולם שונאים אותו שם אז למה שיבחרו בו ?
דפוקים.
מקווה שלמדו לקחים ועונה הבאה יהיה גמר נורמלי ולא כמו תוכנית של דודו טופז וגם מקווה שלא תיהיה התערבות של ההפקה ויבינו למי נועד המשחק הזה בעצם.

LittleNigga
18-05-08, 00:14
נו מה תגידו לי מה קפון אמר לדן ?!

Antonator1
18-05-08, 00:16
ברוך שפטרנו מחתיכת הזבל הקיטשית הזאת. בקרוב עוד איזה חירטוט מבית טלוויזית הsms והכולם הישראלית. נחכה ונראה.

Minotaur
18-05-08, 00:16
מושיק העלוב הזה כל כך קנאי
רק בגללו נעמה זכתה!
הוא לא רצה שנעם יזכה
כי מתחילת המשחק הוא קנאה בו..
ולכן יחד עם קפון הם אירגנו את המהלך הזה,
כמו שני הקוקסינלים עלובים
ואמרו לשאר המושבעים להצביע לנעמה.

G-G
18-05-08, 00:18
נו מה תגידו לי מה קפון אמר לדן ?!

אחרי שהוא לכלך עליו קרא לו תחמן שקרן ועוד כל מיני פנינים
אז לפני שהוא הלך להצביע הוא נעמד מולו ואמר לו " עכשיו יש לך חשבון עם עידן קפון ופה ויפרע החוב .. " משהו כזה .. לא זוכר בדיוק .

LittleNigga
18-05-08, 01:02
אההההההה איזה מפגר אני חחח... חשבתי קפון זה מישהו אחר חח...

וואלה הוא באמת לא היה בסדר.. והוא אמר "היום אני ואתה נסגור את החשבון"

תגידו מה דן כבר עשה לו ?

G-G
18-05-08, 01:05
מה זאת אומרת מה דן עשה ..
הוא רצח את קוריצה בדם קר ...

Dino Psaras
18-05-08, 01:23
חחחחחחחחחחחחחח

איך היה בא לי לשחוט לול תרנגולות באותו רגע..

BenM
18-05-08, 03:23
דווקא אני בעד עידן, דן יצא בן :):):):) בקטע איתו

אבל העיקר שסוף סוף נגמר כבר החרא הזה!!!!!!!!!!! 200 שנה כבר משדרים את זה כמה אפשר

פינגווין
18-05-08, 03:54
הרסתם לי תפרק יזונות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פינגווין
18-05-08, 04:37
דן שירת בגולני???? חזק

"קר פה קצת? אז בה נדליק אתזה!" אני שונא אותו

פינגווין
18-05-08, 05:57
ההורים של משה יותר דפוקים ממשה, סליחה על הטריפלים אבל אין לי עריכה

eyalamzleg
18-05-08, 07:44
כרמיאל על המפהההה...... :)
היא לא הייתי מתגאה בזה :|

Playa
18-05-08, 09:36
יאאאאלההה כוס עמק עם הסדרה המזדיינת הזאת בחרו בבן אדם שההפקה הכי פחות התערבה לו בהשרדות אמא שלהם זונות מאכילים אותם אנטריקוטים את נועם ואת דן נעמה היא היחידה שלא הסכימה לכול החרטבונה הזאת וכול השבט ידע את זה כי הוא באמת ראה מה קרה שם,קיצר היא הטובה מהגרועים.. לאף אחד לא מגיע שם
(:sbb4: )

bigwave1
18-05-08, 09:43
סוף סוף נגמר החרא הזה

TzviKa
18-05-08, 09:56
דאם הם כאלה מפגרים ראינו את הגמר עם חברים סתם כי לא היה מה לעשות, זה היה יותר טוב ממופע סטאנד אפ.

חוץ מזה שעשו אחושרמוטה קופה על כלום, משעל עם עלק.. הם היו עושים לדעתי יותר כסף אם היו מקבלים שקל על כל פעם שמישהו אמר את המילה אסטרטגיה :laughing:

bundy
18-05-08, 10:47
כוס אוחטוק עם הנעמה הזאתי.. אי אפשר אתמול היה להירדם בכרמיאל..

xfiter
18-05-08, 11:08
אחרי שנעמה זכתה ישבתי אם פה פעור איזה דקה לא האמנתי לא מגיע לה בכלל דן היה צריך לזכות רק בגללו אנשים ראו הישרדות

xLaes
18-05-08, 11:10
כוס אוחטוק עם הנעמה הזאתי.. אי אפשר אתמול היה להירדם בכרמיאל..
גם אתה מכרמיאל?
:unsure:

bundy
18-05-08, 11:36
כה..

אבל איזה באסה לה, עד שיש לה ג'יפ חזק כזה היא תיסע בו בכרמיאל..

ran_z
18-05-08, 12:11
הקפון הזה אני לא יודע מה יש לו, הטמבל הזה עוד שניה גם היה בא לדן אומר לו אני מחכה לך בסוף התוכנית בחוץ בחניה.
הצבעתי לדן, לא יודע מה הקשר נעמה זכתה, באמת הפתעה... ממש מגעיל כל הסיפור הזה לדעתי. ככה הולך ההצבעה בפורמט המקורי האמריקאי?
נראה לי אני מחרים את העונה השניה.

hasman90
18-05-08, 12:18
הקהל צריך לבחור! סבבה השבא בוחר את השלישייה אבל את הגמר רק הקהל

ran_z
18-05-08, 12:20
לפי דעתי אף אחד לא צריך לבחור, לא הקהל ולא מושבעים. צריך להיות משימה אחרונה בין שלושת הפיינלסיטים, והמנצח במשימה הוא השורד האחרון.

Jones
18-05-08, 12:22
באמת באמת חבל על דן,כל כך ציפיתי שהוא יקח בתא'כלס רוב האנשים ראו את הישרדות רק בגללו,לפחות שיתנו לו קרדיט איזה קול שני קולות אבל הבני זונות הקנאים אפילו קול אחד לא נתנו לו...וזאת נקראת השפלה נראה לי הסבאנה הקוקסינלים האלה עשו לו בכוונה.

פינגווין
18-05-08, 12:57
לפי דעתי אף אחד לא צריך לבחור, לא הקהל ולא מושבעים. צריך להיות משימה אחרונה בין שלושת הפיינלסיטים, והמנצח במשימה הוא השורד האחרון.
+1...

Danzig
18-05-08, 13:01
פשוט איכס

Gootche
18-05-08, 13:03

כל הקטע במשחק זה לתחמן את כולם ובכל זאת לגרום להם להצביע לך בסוף.

אגב, החבר'ה ממאדים התקשרו והודיעו שהם שכחו פה את עידן קפון והם רוצים אותו בחזרה.

פינגווין
18-05-08, 13:06
אגב, החבר'ה ממאדים התקשרו והודיעו שהם שכחו פה את עידן קפון והם רוצים אותו בחזרה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :laughing:

Sugarzaza
18-05-08, 14:36
ממש לא

denous
18-05-08, 14:40
ממש לא

מה ממש לא ?
אתה לא מבין שזה טמטום אחי לתת לאלו שהפסידו במשחק בעצם לבחור ?
או לתת לקהל בבית שרואה בחורה כוסית או בחור חתיך ויצביעו להם ?
או ההפך בן אדם שהיה נחש כאילו כל המשחק שזה בעצם הרעיון אבל שונאים אותו כי הוא רע...
בדיוק מה שהיה עם דן.

בכלל חבר המושבעים עוד לא ראיתי דבר דפוק מזה לתת לאנשים שהיו קורבנים של ה-3 האחרונים לבחור ? איפה הפאקינג הגיון ?!

ran_z
18-05-08, 15:18
ממש לא

ממש כן. בפורמט האמריקאי המקורי, הם לא עוזבים את האי עד שאין הכרעה.
רק פה בארץ חולי ריאלטי, עוד שניה היו מביאים את צביקה הדר שינחה את הגמר... "והזוכה הואאא.. היא.. הם.."

דן היה צריך לזכות וזה כל הסיפור. מה הקשר הצבעות בבית. וואלה את הג'יפ ההצבעות האלה מימנו. על כל SMS לקחו שקל, וגיא זוארץ אמר היה מעל 400 אלף מצביעים.
ברור שחבר המושבעים לא יצביע לדן, כולם שם שבט סוואנה, אף אחד שם לא מסמפט אותו.
חוץ מזה כולם חשבו שיהיה משימה בגמר. גם דן אמר על האי שהוא מצפה להתמודדות מול נועם בגמר... על איזה גמר מדובר? גמר הדיבורים?

toxicity
18-05-08, 15:26
ממש כן. בפורמט האמריקאי המקורי, הם לא עוזבים את האי עד שאין הכרעה.
רק פה בארץ חולי ריאלטי, עוד שניה היו מביאים את צביקה הדר שינחה את הגמר... "והזוכה הואאא.. היא.. הם.."

דן היה צריך לזכות וזה כל הסיפור. מה הקשר הצבעות בבית. וואלה את הג'יפ ההצבעות האלה מימנו. על כל SMS לקחו שקל, וגיא זוארץ אמר היה מעל 400 אלף מצביעים.
ברור שחבר המושבעים לא יצביע לדן, כולם שם שבט סוואנה, אף אחד שם לא מסמפט אותו.
חוץ מזה כולם חשבו שיהיה משימה בגמר. גם דן אמר על האי שהוא מצפה להתמודדות מול נועם בגמר... על איזה גמר מדובר? גמר הדיבורים?
ממש לא
זה חלק גדול מההישרדות, שכאלה שדפקת יצביעו לך גם אחרי זה
מה הקטע בלעשות משימה בגמר? לראות מי מטפס הכי טוב על אבנים או מי שוחה הכי טוב?
כל הקטע שאנשים שהדחת חוזרים לבחור תמנצח

ran_z
18-05-08, 15:34
ממש לא

לדעתי זה לא חלק גדול מההישרדות, למי אכפת מאלה שהודחו, גם באפקט הפחד אנשים מודחים... אז מה, אז הם חוזרים אחר כך לגמר לבחור מי מבין השלושה יזכה, לא, עושים משימה אחרונה, ומי שמנצח לוקח את חמישים אלף הדולר. על זה נאמר- מיי דא בסט מאן ווין.

VoRteX
18-05-08, 15:36
ממש לא

וואלה, לא יודע שהמנצח ב"הישרדות" הוא זה שיש לו יותר חברים שיצביעו לו בגמר.
חבוב, פה זה הישרדות, המנצח צריך להיות השורד הכי טוב. נעמה היא לא השורדת הכי טובה.
למען האמת, ספק אם היית שורדת 3 ימים לבד על אי.

BodyKilo
18-05-08, 15:44
לנעמה לא הגיע לזכות, נקודה.
סה"כ נקמה מתוקה של חבר המושבעים.

ואני מסכים עם רן לגמרי.

מה שכן, לדעתי נעמה הייתה צריכה להתחלק עם נועם בפרס, אבל זאת רק דעתי...

blinki
18-05-08, 15:51
אז אתם לא מבינים את מטרת המשחק השורד הוא לא מי שהכי חזק ככה פשוט היו מביאים ספורטאים וזהו המטרה היא לשרוד חד וחלק גם אם זה במשימות וגם אם זה בתחום החברתי-אסטרטגי כל הקטע במשחק שהמושבעים מחליטים, וההפקה פשווט הרסו את המשחק עם כל זה שההצבעה היא לאחר המשחק כי אני חושב שאם ההצבעה הייתה באי, לדן היו יותר סיכוים כי שם אני לא בטוח שחברי השבט שלו הבינו שהוא רמאי למרות שהוא עדיין לא היה זוכה בגלל חברי שבט סבאנה,חוץ מזה שעידן תכלס צדק בזה שדן לא אסטרטג גדול כי הוא אונם העיף את כולם אבל גרם לכך שכולם שונאים אותו,מזכיר לי טיפה את ג'וני פייר פליי שהיה אסטרטג גדול אבל שנייה לפני הגמר עף כי כולם שנאו אותו(היה קטע ענק שהוא אמר שסבתא שלו מתה ואז הם נתנו לו להיפגש עם חבר/בן דוד שלו) לעומת זאת נעמה ידעה לחבור עם דן אבל לא לעשות את כל הרעש ולא להפנות את כל הזרקורים אלייה(למרות שתכלס היא לא עשתה את זה כי דן שתלטן וחזק מדי ולא נתן לה לקבל קרדיט) ואם תראו את כל העונות מלבד העונה הראשונה רוב מי שניצח הוא זה שחבר לאסטרטג המוביל אבל לא היה המנהיג או אחד שהיה המנהיג המוביל אבל לא היה חרא(ראו ערך יול,ארל,טום),קיצר הם הרסו את המשחק ומקווה שהם יפיקו לקחים לעונה הבאה

Yoshi-Moto
18-05-08, 15:55
http://msnvideo.msn.co.il/video/default.aspx?g=6bf1f34a-eef1-47f5-9772-f357941a323f
לקח את המשחק יותר מידיי קשה...

ארגן נאומים מהבית חש איזה חוקר שב"כ

BBoyabon
18-05-08, 15:59
עידן קפון כזה לוזר
כל כך לוזר לדן הגיע ליזכות לא נורא דן יעשה בחיים שלו הרבה יותר מי מיליון שקל מה שנעמה בחיים לאהייתה מצליחה לעשות טוב שלא דחפה גם בעלה הניטחן לתוך פודרה כמה איפור יא רבק אפשר ליכתוב את השם שלך כמו שרושמים שיש הרבה אבק על האוטו ככה אפשר על הפנים שלה

וליה כוס אמא שלך יא בת :):):):) מטיפה על ערכים בזמן שפתחת את הרגליים מגיל 14 והיתחתנת בשביל כסף למה מי את יא :):):):) עלק ערכים פחחח

כנ"ל לגבי ורה

דן יצא הכי כלי מכולם שם

שי1990
18-05-08, 16:05
הופתעתי

Yoshi-Moto
18-05-08, 16:07
הקטע עם הsmsים היה מסריח

400 אלף אנשים שלחו את הSMSים, בסוף לא היה לזה ערך.

Sugarzaza
18-05-08, 16:07
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3490815,00.html

WTF

Sugarzaza
18-05-08, 16:11
אם המשחק היה מסתכם במי יותר חזק, מהיר ובעל כישורי השרדות יותר מפותחים היית מקבל תכנית בהתאם (ע"ע אפקט הפחד...)
אבל אסטרטגיה זה חלק בלתי נפרד מהתכנית, ועצם זה שמי שדפקת יכול לדפוק אותך בחזרה מכניס למשחק פן אסטרטגי יותר עמוק ומורכב. בקשר לsms, זה בזיון

Minotaur
18-05-08, 20:50
http://msnvideo.msn.co.il/video/default.aspx?g=6bf1f34a-eef1-47f5-9772-f357941a323f
לקח את המשחק יותר מידיי קשה...

ארגן נאומים מהבית חש איזה חוקר שב"כ

חח התקשרו לעידן קפון מ"בלוקבאסטר" בשביל שיחזיר את הסרט שהוא חי בו

P-a-n-1-c
18-05-08, 20:54
קפון הזה אפס

ZoonD
18-05-08, 21:17
עלק יש לך עסק עם קפון

פחההההההההההההההההההההההההההההההה

Rendi Orton
18-05-08, 21:57
לא הבנתי,שהם צילמו אתה עצמם באי אז האנשים בבית כבר ראו את הסידרה?
או שקודם כל הם הצטלמו,ואז חזרו הביתה-ורק אחרי שהם חזרו כולם ראו?

פינגווין
18-05-08, 22:00
"ניהיה פה קר?
אז בו נדליק את זה!"

"היום השגת לעצמייך אויב בחבר המושבעים
ולא סתם אויב את עידן קפון"

"אני הינדסתי תהצבעה,פגע בבעל חיים חסר ישע, ואמרתי לו אני ואתה סוגרים היום חשבון"

פיזדץ איזה רעסיה הייתי מוריד לו

toxicity
18-05-08, 22:13
"ניהיה פה קר?
אז בו נדליק את זה!"

"היום השגת לעצמייך אויב בחבר המושבעים
ולא סתם אויב את עידן קפון"

"אני הינדסתי תהצבעה,פגע בבעל חיים חסר ישע, ואמרתי לו אני ואתה סוגרים היום חשבון"

פיזדץ איזה רעסיה הייתי מוריד לו
זה הכי מעצבן אותי
זה סה"כ תרנגולות
והוא לא נראה לי כמו מישהו צמחוני, אז הוא סה"כ צבוע

BodyKilo
18-05-08, 22:19
שונא אותך עידן קפון דיייייייי אתה אפס, ו-וואחד צבוע...

חחח תכלס הייתי מוריד לו רעסיה במקום דן על המקום..

סהר!
19-05-08, 16:24
קראתי את כל התגובות ויש לי מספר דברים להגיד
דבר ראשון מי שאמר שהתוכנית לא הייתה טובה לא היה צריך להגיב כאן בכלל כי הגמר היה התוכנית בעלת הרייטינג הגובהה ביותר מאז שיש טלויזיה מסרחית ועם שלם לא טועה את מה שהוא רואה.

דבר שני באמת עידן קפון חשב שהוא אל קפונה ולא קפון דיבר יותר מדי אבל עידן דיבר עם הבואו נדליק אש וזה באמת שעידן דיבר לעניין ובצורה יפה חבל לי שבתחבולה שלו הוא הצליח שהביאו איזה סרטון שמראה שהוא יצליח שדן לא יקבל אף קול.

דבר שלישי דן הגיע לו לזכות כמו שכולם אמרו נועם סיים את המשחק בזה שהוא כבר עף ונעמה גם לא עשתה יותר מדי.
ד''א מגיע לנועם שהוא רוצה לצאת יותר מדי מצטדק ומתחסד שהוא מעביר ת'שרשרת ומשחק אותה וגם סיון אמרה את שזה מה שרוצים להראות ממנו ובגלל זה הוא הפסיד.
ולדעתי אם לא היה מעביר את השרשרת והיה קרב בין מרינה לנעמה מרינה הייתה לוקחת והכל היה נראה אחרת וד''א גם מרינה מציקה לאללה שחושבת את עצמה אני צריך להיות כאן במקומך נועם וזה וזה.

אני אישית שלחתי Sms לדן ועיצבן אותי שמושיק משחק אותה אני אף לא מקלל לא קיללתי ולא אקלל וכל מיני דברים כאלה ודן אמר לו היית רוצה שהבן שלך יהיה כמוני ומושיק אמר ממש לא.
ורק בתוכנית המופע המוטורי מושיק אמר לאלי אילדיס משהו יחתיכת חרא או משהו כזה.

ודבר אחרון מי ישאר אחרי השרדות לדעתכם?
אני חושב שדן ילך יעשה ת'קריירה שלו בלונדון שהוא יעשה הרבה יותר ממיליון שקל!
נועם אני חושב יעלם מהסמך וגם ויקה תעלם כי היא הייתה בתוכנית די מעט זמן,אני חושב שמרינה תשאר אבל תתפוס לה איזה מילניור ותחייה איתו.
ונעמה אם היא חכמה היא לא תלך על קריירה של סלבריטאית אלא תחזק את העסק שלה בזכות התחרות משהו בסגנון של פנינה רוזנבלום.

blinki
19-05-08, 16:43
קראתי את כל התגובות ויש לי מספר דברים להגיד
דבר ראשון מי שאמר שהתוכנית לא הייתה טובה לא היה צריך להגיב כאן בכלל כי הגמר היה התוכנית בעלת הרייטינג הגובהה ביותר מאז שיש טלויזיה מסרחית ועם שלם לא טועה את מה שהוא רואה.

דבר שני באמת עידן קפון חשב שהוא אל קפונה ולא קפון דיבר יותר מדי אבל עידן דיבר עם הבואו נדליק אש וזה באמת שעידן דיבר לעניין ובצורה יפה חבל לי שבתחבולה שלו הוא הצליח שהביאו איזה סרטון שמראה שהוא יצליח שדן לא יקבל אף קול.

דבר שלישי דן הגיע לו לזכות כמו שכולם אמרו נועם סיים את המשחק בזה שהוא כבר עף ונעמה גם לא עשתה יותר מדי.
ד''א מגיע לנועם שהוא רוצה לצאת יותר מדי מצטדק ומתחסד שהוא מעביר ת'שרשרת ומשחק אותה וגם סיון אמרה את שזה מה שרוצים להראות ממנו ובגלל זה הוא הפסיד.
ולדעתי אם לא היה מעביר את השרשרת והיה קרב בין מרינה לנעמה מרינה הייתה לוקחת והכל היה נראה אחרת וד''א גם מרינה מציקה לאללה שחושבת את עצמה אני צריך להיות כאן במקומך נועם וזה וזה.

אני אישית שלחתי Sms לדן ועיצבן אותי שמושיק משחק אותה אני אף לא מקלל לא קיללתי ולא אקלל וכל מיני דברים כאלה ודן אמר לו היית רוצה שהבן שלך יהיה כמוני ומושיק אמר ממש לא.
ורק בתוכנית המופע המוטורי מושיק אמר לאלי אילדיס משהו יחתיכת חרא או משהו כזה.

ודבר אחרון מי ישאר אחרי השרדות לדעתכם?
אני חושב שדן ילך יעשה ת'קריירה שלו בלונדון שהוא יעשה הרבה יותר ממיליון שקל!
נועם אני חושב יעלם מהסמך וגם ויקה תעלם כי היא הייתה בתוכנית די מעט זמן,אני חושב שמרינה תשאר אבל תתפוס לה איזה מילניור ותחייה איתו.
ונעמה אם היא חכמה היא לא תלך על קריירה של סלבריטאית אלא תחזק את העסק שלה בזכות התחרות משהו בסגנון של פנינה רוזנבלום.

עובדה ש25% מהעם בחרו באולמרט

סהר!
19-05-08, 19:06
עובדה ש25% מהעם בחרו באולמרט
בהשרדות בחרו יותר לצפות מ25% מהעם,ואז בחרו באולמרט כי חשבו שהוא נקי כפיים

Rendi Orton
19-05-08, 21:19
700אלף איש רואים הישרדות..

סהר!
19-05-08, 21:28
700אלף איש רואים הישרדות..
בגמר צפו כמיליון ומאתיים אלף איש