PDA

צפה בגרסא המלאה : ת"א: לא הוכנס למועדון - ודקר שלושה בני אדם

OMRI-TURBO
23-12-06, 03:34
גבר שהגיע למועדון "בלה שלומקינס" שלף סכין והחל לדקור את המבלים במקום, לאחר שלא הורשה להיכנס. שומר המועדון רדף אחרי הדוקר וירה ברגלו. הפצועים פונו במצב קל עד בינוני לבתי החולים. ובצפון: שני פצועים קשה מירי - ככל הנראה על רקע סכסוך בין עבריינים

האלימות במועדונים: קטטה התפתחה הלילה (שבת) בפתח מועדון בתל אביב לאחר שגבר שהגיע למקום לא הורשה להיכנס. בתגובה, שלף סכין ופצע שלושה בני אדם.

סמוך לשעה 1:30 התקבל במד"א ובמשטרה דיווח על תגרה המונית שפרצה מחוץ למועדון "בלה-שלומקינס" ברחוב מוזס בעיר. צוותים שהגיעו למקום טיפלו בארבעה נפגעים. מצבו של אחד, שנפגע מדקירות סכין, מוגדר בינוני, ושניים נוספים שנדקרו אף הם, נפצעו באורח קל.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי אדם הגיע למקום ונתקל בסירובו של השומר להכניס אותו לתוך המועדון. בתגובה הוציא הגבר סכין והחל לדקור את הנוכחים במקום. השומר רץ לעברו, רדף אחריו כ-200 מטרים, ואז שלף את אקדחו וירה ברגלו של הדוקר.

ארבעת הפצועים הועברו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים איכלוב בתל אביב ו"שיבא" בתל השומר. שוטרי משטרת מרחב ירקון שהגיעו לזירת האירוע החלו לבדוק את הנסיבות לפרוץ הקטטה ועיכבו לחקירה כמה מהמבלים.
ובתוך כך, אירוע ירי גם בצפון: לתחנת מד"א בעכו הגיעו הלילה שני אחים כבני 20, כשהם סובלים מפגיעות ירי. האחד נפצע בראשו והשני בגבו, ומצבם מוגדר קשה. השניים פונו לקבלת טיפול בבית החולים בנהריה ובהמשך הועבר הצעיר שנפגע בראשו לבית החולים רמב"ם בחיפה.

מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע, שהתרחש בעכו העתיקה, הוא ככל הנראה סכסוך בין עבריינים. כמה חשודים במעורבות באירוע נעצרו, והובאו לתחנת המשטרה בעכו.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3343397,00.html
---------------------------------------------------------

אין גבול לאלימות של הבליינים.
כמעט ואין שבוע שלא קורה כלום במועדונים.
אני שמח שאני כל כך רחוק מבילוי בכאלה מקומות.

meni32
23-12-06, 03:37
זה עוד כלום אחי...
חבר הכי טוב שלי מאבטח כבר הרבה שנים....כל סוף שבוע הוא מספר לי סיפור מטורף אחר על משהו שקרה במועדונים.

OMRI-TURBO
23-12-06, 03:38
עם כזה ציבור צריך שכל המשטרה תהיה מג"ב אחד גדול.
זה ממש משמר גבול צריך כאן.
אני בכלל לא מתקרב למקומות האלה,אני ממש נגעל מכל המועדונים האלו..

oR1515
23-12-06, 04:36
אחחח ידוע על מקרי האלימות במועדנים ובכלל למשל הלכתי אם חברים שלי לשחק סנוקר אתמול עכשיו זה באיזור תעשייה איזור שתמיד יש פול אנשים ועכשיו התחילו להשים מגנניקים כאלה בכל מקום קיצר לא יודע אנחנו בדרך שלנו בפאנן פתאום אנחנו רואים כזה בנאדם מחזיק בקבוק בירה ובא לדפוק למישהו בראש יעני ממש זה מפחיד שמע אבל שוטרים תפסו אותו אאבל עדיין אי אפשר לדעת באמת מפחיד מה שהולך היום בחוץ=\

mickey
23-12-06, 05:34
חחחחח מצחיק אותי דברים כאלה בממוצע כל 3 ערבים יש במקום שאני עובד בו (אבטחה) דקירות ואף שנה שעברה היו יריות אזהרה והורג אותי שרק הפעם דווקא הם מפרסמים את זה!!
היתה פעם ש11 אנשים אצלנו נדקרו ושתיים במצוב אנוש ואת זה לא פירסמו אז מה הקטע אני לא מבין פה!! אני כל שבוע בדרך כלל רב מכות עם כל האנשים האלה ומכות רצח אני מדבר יענו ודווקא הקטע הזה מתפרסם אז אני חושב לפי דעתי הם אנשים דבילים שלא יודעים באמת מה מתרחש במועדונים (טובים) אלימים!!

Dr. Muscle
23-12-06, 11:50
רק משקף את האופי של המדינה שלנו. אני למשל הולך למקומות שחלוטין לא קיימת בהם אלימות בכל רמה. סלקציה זה דבר מעולה.

אליאב קרייסלר
23-12-06, 11:59
גם במסיבות בגילאים שלי זה ככה כל פעם יש מכות ודקירות ב90 אחוז מהמסיבות גועל נפש אנשים באים לחפש מכות...

Dino Psaras
23-12-06, 13:00
בכל עיר, בכל מקום יש את החארות שמחפשים מכות, לרוב הם גם אלו שמקבלים אותם וחוזרים הביתה ולא רוצים לצאת משם

OMRI-TURBO
23-12-06, 13:15
בלי קשר, המקומות האלה דוחים, סגריות,סמים,ערסים,שרמוטות(אם זה תל אביב תוסיפו הומואים/קוקסינלים). זה פשוט פח זבל ענק שמרכז כל שישי כל הזבל של המדינה. ועוד בנוסף לזה אלימות, טוב אני לא מתפלא, אחרי שמאחדים את כל הגורמים האלה ומביאים את הזבל שבחברה למקום אחד לא צריך להיות מופתעים שיש אלימות,מעניין שבבתי קולנוע שיש כפול אנשים לדוגמא בסינמה סיטי,אין שם אף פעם שום בעיה,וזה בגלל קהל היעד.

maradona
23-12-06, 13:24
יום שלישי הייתי במסיבה במועדון בעיר(אני אילתי)
קיצר אחרי איזה שעה שהמסיבה התחילה אני שם לב שכולם יוצאים מחוץ למועדון
יצאתי החוצה גם פתאום אני קולט איזה 200 ילדים בני 16-17 ככה רבים מכות רצח
וכולם על איזה 3 ילדים צפונים(כל השאר היו אילתיים)
אחר כך הגיעו מג"ב ואחד מהצפונים הביא לחייל מתוך רפלקס כאפה ואז כל החיילים גם זיינו אותו מכות רצח...
איך שהגעתי למועדון ישר אמרתי לעצמי היום יהיה מכות בתור מינמום

noni
23-12-06, 13:29
הכתבות די לא עושות צדק עם המצב האמיתי,כמויות האירועים גדולות הרבה יותר ממה שמדווח בד"כ אין כמעט משמרת שלי שאני לא ניתקל בדברים האלו ,סף הגירוי והתעוזה של האנשים ירד בצורה קיצונית וכך גם הגיל של ה"עוסקים" בדבר .

OMRI-TURBO
23-12-06, 13:32
אני מניח שאתה יודע הכי טוב במה מדובר כי אתה זה שצריך להתמודד איתם.
מה היית מציע? לשים יותר אבטחה? או שזה לפי דעתך לא היה עוזר?

noni
23-12-06, 13:48
תראה, מבחינת מקרי האלימות למינהם רובם קורים מחוץ לשטח המועדון בתור או אנשים שלא הוכנסו, תכלס גם כמות גדולה יותר של מאבטחים לא תימנע מהאנשים להיתשתולל או לידקור, זה האופי הבעייתי בלאו הכי של האנשים האלה בשילוב אלכוהול ,הפיתרון הכי אפקטבי יהיה להציב נוכחות מאוד מסיבית של שוטרים , זה ירתיע, אבל זה עולה הון תועפות, בעלי המועדונים בחיים לא משלמים ולא ישלמוסכומים כאלה , העיריות גם לא ישלמו , ככה שהמצב לא הולך להישתנות ...הכי טוב לרוב החבר'ה פשוט להימנע מהבעיות האלה מראש ולא להיכנס לעימותים מיותרים אלא להיתרחק...

Night_Wolf
23-12-06, 14:31
מה הסרט של אנשים היום?!!?מה משעמם אז הולכים לריב מכות?ועוד מי סתם סמרטוטים מהרחוב מאילה תגידו איזה בן של איזה מאפיונר ...הייתי פעם בניסיון עבודה בתור מאבטח במועדון בתל אביב וואלה תשלום טוב אבל לא שווה לכסח לאנשים ת'פרצוף ואחרי זה שאתה מיסתובב לשניה אחת לקבל דקירה מאיזה מישהו בגובה מטר 40 כי לא סמתה לב..

Night_Wolf
23-12-06, 14:32
אני מניח שאתה יודע הכי טוב במה מדובר כי אתה זה שצריך להתמודד איתם.
מה היית מציע? לשים יותר אבטחה? או שזה לפי דעתך לא היה עוזר?

בטח שזה היה עוזר אחי ולתת לשומרים להיות יותר אגרסיביים ולהשתמש יותר בכוח שזה אומר בן אדם עושה בעיות לא לחשבן לו לסים לו פצצה לפנים ולזרוק אותו החוצא ואם הוא מתחיל לעשות בעיות לכסח אותו עוד קצת ואז להביא לו ניידת

SuzukiR
23-12-06, 14:55
חח זה עוד כלום אני יכול לספר לכם כל כך הרבה מקרים קשים אבל שלא מדווחים כי מפחדים שיסגרו תמקום וכו

מזל שהחיים האלה מאחורי :)

SuzukiR
23-12-06, 14:57
בטח שזה היה עוזר אחי ולתת לשומרים להיות יותר אגרסיביים ולהשתמש יותר בכוח שזה אומר בן אדם עושה בעיות לא לחשבן לו לסים לו פצצה לפנים ולזרוק אותו החוצא ואם הוא מתחיל לעשות בעיות לכסח אותו עוד קצת ואז להביא לו ניידת
אתה לא מבין אחי
ברגע שהמאבטח מישתמש קצת יותר מדי בכח כי לרוב הם סוסים אחושרמוטה ישר מאשימיםם אותו ובתיקשות אתה שומע מאבטחים פיצצו נערים שבאו לבלות שאותם נערים בעצם עבריינים

Night_Wolf
23-12-06, 14:58
כולם משמיצים מועדונים של מזרחית אומרים ששם כל הערסים ושם כל המכות...וואלה אתם טועים!
אני הייתי פעם יוצא מלא למועדונים של מזרחית ושמה כולם ביחד כמו אחים רוקדים עושים שמח שעולה זמר לבמה ולא משנה מי הוא אין שם שום בעיות,כל האלימות והמכות זה במועדונים הרגילים של הטראנסים והיפ הופ

Night_Wolf
23-12-06, 14:59
אתה לא מבין אחי
ברגע שהמאבטח מישתמש קצת יותר מדי בכח כי לרוב הם סוסים אחושרמוטה ישר מאשימיםם אותו ובתיקשות אתה שומע מאבטחים פיצצו נערים שבאו לבלות שאותם נערים בעצם עבריינים
ואז שואלים מה הנערים עשו שהם קיבלו מכות ומה אומרים אחי?סתם בא לבלות ודקר 3 אנשים

SuzukiR
23-12-06, 15:00
ואז שואלים מה הנערים עשו שהם קיבלו מכות ומה אומרים אחי?סתם בא לבלות ודקר 3 אנשים
טוב אין לי כח להיכנס לזה

ברוך השם אני יצאתי מכל החרא הזה ולא רוצה שום קשר להיזכר :)

יאללה יום טוב גילעד ושבת שלום :)

Night_Wolf
23-12-06, 15:02
טוב אין לי כח להיכנס לזה

ברוך השם אני יצאתי מכל החרא הזה ולא רוצה שום קשר להיזכר :)

יאללה יום טוב גילעד ושבת שלום :)

הכי טוב אחי!
תאמין לי גם אני הייתי פעם בסלטים של היסתבכויות ובלאגנים שעד היום אני מצטער עליהם
אסור לשכוח אחי צריך לזכור וללמוד מהטעויות שלך!

שבת שלום גבר

SuzukiR
23-12-06, 17:27
הכי טוב אחי!
תאמין לי גם אני הייתי פעם בסלטים של היסתבכויות ובלאגנים שעד היום אני מצטער עליהם
אסור לשכוח אחי צריך לזכור וללמוד מהטעויות שלך!

שבת שלום גבר

הכי צחוקים אחי שרואיםן אותי חושבים אני ילד טוב ירושלים חחחחח אבל שאני מיתעצבן חחח ...

אני ממש מיתעצבן

אבל עכשיו אני רגוע :)