PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה אני מפסיק תמנוי במכון, עושה רק ריצות

LittleNigga
18-05-08, 16:52
אני רוצה לעשות רק חיטוב... אחרי 3 חודשי מסה... חצי אבקה הלכה לי סעמק ועכשיו אני יאבד את הקצת שרירים שיש לי איזה זיןן ! אני גם ככה לא אוכל הרבה חלבון ולא משקיע בחיטוב.. אז אני מחטב תאמאמא של הגוף... פשוט לא לאכול פחמימות הרבה, חלבון לא משנה כמה, ושומן, ושיהיה גרעון קלורי של 500 .

זה בסדר ?

denous
18-05-08, 16:54
כמו שאמרת אחי פשוט לא לאכול פחמימות כמה שאפשר כמובן לא להגזים תאכל אבל לא לעבור את ה-100
לאכול כמה חלבונים שאפשר גם שומן לא להגזים אל תעבור את ה-30-40 לדעתי...
וכן גרעון של 500 אם אתה שואל אותי במצב שתארת את עצמך הייתי עושה גרעון גדול יותר אבל אני זה אני אל תתייחס :]
בהצלחה.
(שוב אם זה הייתי אני גם לא הייתי עובר את ה-60-70 גרם פחמימות ביום לאור המצב שתיארת)

LittleNigga
18-05-08, 17:18
תודה רבה גבר אני תכף מכין לי תפריט =]
בקשר לפחמימות, אחי זה רצח לאכול 50 ככה.. זה כמו Cc... או Ud2, שאותם בכיף הייתי עושה חחח אבל אני % שומן גבוהה... אני חושב שאני יאכל איזה 80 גרם פחמימה ביום, 100 גרם חלבון, 35 גרם שומן (שרובו יגיע משומן איכותייי) וגרעון קלורי כבר נסדר את זה... אני רוצה כמה שפחות לשרוף שריר אתה יודע שיראו קצת פאקינג קוביות...

קיצר תודה שאתה עוזר ככה אחי..
אגב אני אשמח אם תרצה אולי לתת לי איסיקיו/מסנג'ר, לדבר איתך גם על השינוי המדהים שעברת....

DeathStorm
18-05-08, 18:03
תמיד אתה יכול לאיתמןם בבית אחי
מתחף, שכיבות שמיכה,מקבילים לא חסר דברים שאפשר לעשות אחי אתה יכול לשמר מסת שריר ואפילו אם תואכל הרבה והכול גם אפשר ליגדול
משקולות זה רק הגירוי של השריר גם מתח זה גירויט גם כול התרגילים הפשוטים כביכול זה גירוי אם תואכל ותעשה את זה תיגל וגם חיטוב אתה יכול אז לא להיתבאס

Ja Rule
18-05-08, 18:06
תודה רבה גבר אני תכף מכין לי תפריט =]
בקשר לפחמימות, אחי זה רצח לאכול 50 ככה.. זה כמו Cc... או Ud2, שאותם בכיף הייתי עושה חחח אבל אני % שומן גבוהה... אני חושב שאני יאכל איזה 80 גרם פחמימה ביום, 100 גרם חלבון, 35 גרם שומן (שרובו יגיע משומן איכותייי) וגרעון קלורי כבר נסדר את זה... אני רוצה כמה שפחות לשרוף שריר אתה יודע שיראו קצת פאקינג קוביות...

קיצר תודה שאתה עוזר ככה אחי..
אגב אני אשמח אם תרצה אולי לתת לי איסיקיו/מסנג'ר, לדבר איתך גם על השינוי המדהים שעברת....

זה רצח לאכול 50?
תאמין לי שזה רצח להגיע ל10-15 ביום, זה רצח.

LittleNigga
18-05-08, 19:18
DeathStorm
אחי אי אפשר גם לחטב וגם לגדול אבל בקטע של שמירת מסת שריר, אתה די צודק, יש לי מתח, מקבילית לא ...
ואני יעשה ריצות, ואחרי שאני אתחטב אני ארשם שוב ומסה מסה מסה =]
Ja Rule
חחח אני יודע אתה בPSMF הזה ... זה באמת כבר רצח חח..

DeathStorm
18-05-08, 19:59
DeathStorm
אחי אי אפשר גם לחטב וגם לגדול אבל בקטע של שמירת מסת שריר, אתה די צודק, יש לי מתח, מקבילית לא ...
ואני יעשה ריצות, ואחרי שאני אתחטב אני ארשם שוב ומסה מסה מסה =]
Ja Rule
חחח אני יודע אתה בPSMF הזה ... זה באמת כבר רצח חח..
היתכונתי כאילו גם שאתה במאסה ואתה תעשה מתח וזה אתה תוכל לגדול
ומקבילים לא בעיה לאלתר אחי יש מלא דברים כאלה שאתה תירא כמו מקבילים תוכל לארגן אם תרצה אימון בן :):):):)

denous
18-05-08, 20:40
אחי אתה מגזים 50 גרם פחמימות זה סבבה...
אני כרגע ב-PSMF אין לי פחמימות בכלל.. רק מהחלבונים ואין לי שומן אחי ודוגרי אני אומר לך סתם ניפחו את כל הקטע הזה זה לא כזה קשה.
תאכל 70 גרם פחמימות אחי נסה לא לעבור וזהו תאמין לי תרד כמו מלך.
דרך אגב MSN
XOWAED@HOTMATIL.CO.IL

Rendi Orton
18-05-08, 21:24
מחזק כל מילה של אסי,אבל לפי דעתי אתה צריך לעשות פעם בשבוע העמסת פחמימות אם אני לא טועה..

denous
18-05-08, 21:25
מחזק כל מילה של אסי,אבל לפי דעתי אתה צריך לעשות פעם בשבוע העמסת פחמימות אם אני לא טועה..

חח אם עושים PSMF חובה אחי...
פעם בשבוע או 10 ימים עדיף פעם בשבוע :]
גם ב-CARB העמסה...
אחי תנסה לא יקרה כלום תאמין לי P:
מקסימום לא יעמוד לך השמוק.

bundy
18-05-08, 21:37
תגיד אסי, איך אתה מסתדר עם זה בבית ספר?
אני מניח שלחם את לא אוכל, אז מה לעזעזל אתה לוקח לבית ספר?

ואם כבר מדברים, לא יזיק לראות תפריט:boxing:

denous
18-05-08, 22:08
תגיד אסי, איך אתה מסתדר עם זה בבית ספר?
אני מניח שלחם את לא אוכל, אז מה לעזעזל אתה לוקח לבית ספר?

ואם כבר מדברים, לא יזיק לראות תפריט:boxing:

אממ האמת שמבחינת לימודים זה די קשה :\
אני לא מקשיב.. אין לי כוח לזה אין לי כוח לזוז ואני ניהיה אדיש...
מה אני לוקח לבית ספר ? :] מלפפון אחד.

ואני יכול לספור את כמות האוכל על האצבעות בכף יד :]

בוקר קוטג חצי אחוז שומן (סבל... גם קר וגם לא משהו ועוד על הבוקר להקיא אני פשוט אוכל חצי ושומר חצי לערב...)
ביינים מלפפון
צהריים חזה עוף 500 גרם (איכשהו אני מגיע רק ל-300-400 אין מספיק חזה עוף בבית :[)
ביינים מלפפון
לאחר אימון אבקת חלבון
ערב טונה במים
ביינים מלפפון
לילה טונה במים

מנסה כמה שיותר ארוחות... ובין השאר לא מחשב אבל זה מסטיקים לא יכול לשרוד את זה בלי מסטיקים גם לא חיטוב רגיל :]

bundy
18-05-08, 22:39
כה מסטיקים ה באמת עוזר.. תחליף ארוחה חח

ותוסיף ביצים זה יכול להיות סבבה.. לשים במיקרו ל5 דקת 2 ביצים יוצאת חביתה בת :):):):) בלי טיגון ובלי פחמימות

Sugarzaza
18-05-08, 22:45
טעות בפוסט

LittleNigga
18-05-08, 22:49
DeathStorm
אה הבנתי תודה אחי...
denous
תודה אח שלי אתה גדול .. הוספתי אותך
ואני על 70 גרם פחמימה, ואני יעשה העמסה של 150 גרם פחמימה כל שישי, זה בסדר ?

חחחחחחחח גם סוכריות ללא סוכר של MUST זה הכי עוזר שיש ! אבל מסטיק ברור שיותר... ווא אסי איך אתה יכול ככה בלי פחמימות תהיה בריא ! זה פאקינג סיוט..

ושמע אם הייתי 10% שומן, הייתי עושה UD2, רק בשביל הקטע של העמסה... וואי 5000 קלוריות איזה תענוג, פפאגיו חחח

denous
18-05-08, 22:58
DeathStorm
אה הבנתי תודה אחי...
denous
תודה אח שלי אתה גדול .. הוספתי אותך
ואני על 70 גרם פחמימה, ואני יעשה העמסה של 150 גרם פחמימה כל שישי, זה בסדר ?

חחחחחחחח גם סוכריות ללא סוכר של MUST זה הכי עוזר שיש ! אבל מסטיק ברור שיותר... ווא אסי איך אתה יכול ככה בלי פחמימות תהיה בריא ! זה פאקינג סיוט..

ושמע אם הייתי 10% שומן, הייתי עושה UD2, רק בשביל הקטע של העמסה... וואי 5000 קלוריות איזה תענוג, פפאגיו חחח

אםשר הכל אחי תאמין לי...
ולא אתה לא יכול להיות על 70 גרם ואז העמסה של 150 גרם חח זה לא העמסה...
תאכל +-50 גרם כל השבוע ואז העמסה של 10-12 כפול משקל הגוף שלך .
תקרא את CARB CYCLING זה מתאים בשבילך אחי תאמין לי.

dvir_s
18-05-08, 23:19
אתה תפרק שריר כאילו אין מחר, ספק כמה שומן באמת תצליח לשרוף...

LittleNigga
19-05-08, 14:07
denous
אחי CC זה לא לכאלה עם % שומן נמוך יותר ? או שככה קראתי..
ופאק העמסה חח איזה סבבה זה.. זה 10-12 כפול מסת גוף רזה נכון ? לא כפול מסת גוף ?
dvir_s
אם אני לא אקח מספיק חלבון ?

dvir_s
19-05-08, 14:55
שמע אני לא מבין גדול בנושא אני רק יודע שאתה מעודד יצור של הורמונים קטבולים ולא מספק גירוי לשריר...לא בריא :jockey:
מקווה בישבילך שלא תגיע למצב של SKINNY-FAT
זה בערך המצב הכי גרוע שיש...

LittleNigga
19-05-08, 16:59
יעני יתר עור ?

DeathStorm
19-05-08, 17:03
יעני יתר עור ?
כן ואז זה כמו שיש לחלק מהסכנים שאם מרמינים את היד וז כול העור כזה נופל
זה באמת הכי גרוע שיש
בגלל זה עדיף לא להיתנפח יותר מידי(לא תצאו אלי עכשיו אני אומר מידע שאמרו לי)
למה בסוף אם אתה מפסיק ולא אוכל טוב השריר מתפרק מהר מאוד ואז רק העור נישאר
אבל אם תואכל טוב ותפרק שריר לאט זה היה בסדר אני מאמין

לא בטוח בכלום

LittleNigga
19-05-08, 18:08
סבבה אני אמשיך להתאמן בבית .

אסי תגיד, איך אתה לא אוכל פחמימות ? כי גם פירות צריך... אתה משתמש במולטי ויטמין לא ?

denous
19-05-08, 19:19
Dvir..
האמת זה די סיכון נכון יש אפשרות לאבד הרבה שריר אבל יש גם אפשרות לא לאבד שריר כלל (כלומר טיפה) ופינגווין הוא הוכחה לזה נראה מה יהיה איתי...
Little כן אחי כפול הרזה אם אני לא טועה ונכון צודק זה מתאים ל-12-15 אני מאמין שאתה עובר את ה-15 לפי התיאורים שלך..
אז בקיצור פשוט אמרתי לך פחות פחמימות פחות קלוריות חלבונים פחות שומן הרבה אירובי וזהו אין צורך בתפריט פשוט תעשה את כל זה אם קשה לך ואתה חייב לעבוד לפי הספר כדי להצליח תכין תפריט והכל...
ולא אני לא על מולטי ויטמין פשוט אוכל 4 מלפפונים ביום... מספק אותי...וכמובן שוב מסטיקים זה מה שעוזר לי הכי הכי הרבה..

DEATHSTORM
אתה מדבר על כמות עור אדירה שבדרך כלל יש כבר לנשים מבוגרות :\
צירוף מקרים :] לי יש יתר עור והאמת לא קצת... באזור הבטן והחזה לא ממש רואים את זה האמת וזה ממש אבל ממש לא נופל זה פשוט שיש לך אפשרות למשוך את זה חח ממש אבל זה עושה לך כפלים זה נגיד לא נותן לך אפשרות להוריד מקומות בגוף כמו הבטן התחתונה ויש עוד אבל זה לא כמוש הגזמת... ודרך אגב רק בזכות זה ש'התנפחתי' במאסה הצלחתי להוריד חלק מהדבר המזדיין הזה.
עדיין נשאר ווואלה לא נשקר.. כן זה סבל באמת אחד הדברים שאני לא יכול לסבול הורס לי הרבה דברים במראה החיצוני מבחינת הפרונט אבל מסתדרים...
זה מה יש ואיתו ננצח.

LittleNigga
19-05-08, 20:08
אסי זה יעבור גם עם הזמן אין מה לדאוג... גם לי כנראה יהיה את זה בסעע..

כה אני 17%... ופאק הייתי 77, עכשיו בדקתי במכון אני 73.5 .... נקווה שירדתי ב% שומן
סתכלו בחתימה כמה זמן... אני מקווה מאוד שהרוב זה שומן...

ומה כפול מסה רזה, כמה אני אצטרך בערך חח...

בזמן האחרון אני מזלזל ולא עושה אירובי, זה מחובר מוטיבציה פשוט אין לי כוח... אני מרגיש כבד ועייף כל הזמן אוףףף.. איפה כל המוטיבציה לפני חודשיים איפה...

ומה 4 מלפפונים ?! פאק... איך אתה לא על מולטי ויטמין ? גם פירות אתה לא אוכל...

קיצור אחרי שאני מגיע ל15%, נתחיל רצחחח Cc למרות שזה דווקא לא כזה נורא 50 םחמימות.... כל פרוסת לחם זה 5 פחמימות... עינן ... אז נסתדר =]

תודה על העזרה אסי, תחבר קצת למסן חח..

BodyKilo
19-05-08, 20:15
אם תעשה חיטוב כמו שצריך ונכון אז לא יהיה לך את זה.
מה קרה לך? אתה לא על אחוז שומן כזה גבוה... צא מהסרט אחי...
קח את עצמך בידיים בלי להיות כוסית שים לעצמך מטרה בראש, אתה לא עוזב אותה..

אתה בקלות ובכיף יכול לרדת ל15% בחיטוב סבבה.... רק תתמיד ותשקיע.

ותשקל בבוקר עם תחתונים אחרי שאתה משתין.

LittleNigga
19-05-08, 20:17
חח תודה אחי...

17% זה לא הרבה ? עם הכרס שיש לי חחח זה הרבה...

אני לא יודע היום היה תאימון הכי חרא שהיה לי בחיים.. לא היה לי כוח, קיצצתי סטים ... איזה בסע... בכל מקרה, אני אתחיל לקחת גוואנה, זה ימריץ קצת ויאץ תחיטוב .

אגב אני אוכל עוגה, שוקולד מריר וזה מדי פעם... יעני כל יום בערך (בזמן האחרון בגלל הדיכאון) .

זה יפגע בי הא... ?

BodyKilo
19-05-08, 20:21
תשמע לי?
קח מנוחה מאימונים עד יום ראשון הבא, תבלה את ל"ג בעומר, תאכל מסודר במהלך השבוע הזה בלי שטויות בלי כלום שבוע הבא תתחיל כמו חדש עם תפריט מסודר.

טיפ ממני, תרשום הכל, תעשה לעצמך מין לוח זמנים - כמה אתה מוריד כל שבוע, מה תאריך סיום החיטוב והמטרה שים על המקרר מול העיניים.
קח תמונות פרונט וסייד כל שבועיים, יתן לך מוטיבציה חבל על הזמן.
וזה בסדר, קורה לכל אחד... יש את הימים היותר טובים ואת הימים הפחות טובים, אבל זה לא אומר שלא נלך להזיע!

תגיד לעצמך אתה לא יוצא מהמכון אתה לא עוזב את ההליכון גם אם תמות... עד המוות אחי.

(אסי הרעיל אותי.. :})

denous
19-05-08, 20:32
חח תודה אחי...

17% זה לא הרבה ? עם הכרס שיש לי חחח זה הרבה...

אני לא יודע היום היה תאימון הכי חרא שהיה לי בחיים.. לא היה לי כוח, קיצצתי סטים ... איזה בסע... בכל מקרה, אני אתחיל לקחת גוואנה, זה ימריץ קצת ויאץ תחיטוב .

אגב אני אוכל עוגה, שוקולד מריר וזה מדי פעם... יעני כל יום בערך (בזמן האחרון בגלל הדיכאון) .

זה יפגע בי הא... ?

תשמע...
קח עצה..
תוותר לדעתי במשך חודש על אימונים אנארובים...סתם לוקח לך כוח ומוטיבציה והכל ובינינו אתה לא תגדל מזה או תשמר שריר שאין לך ממש.
וותר על זה...
לך למכון כמו תותח ותדפוק שעה אירובי כל פעם ! 4 פעמים בשבוע ותאמין לי 17 אחוז חח זה שטויות אחי זה חצי מ-34 :]!
באמת שזה כלום נשמה אתה יכול להוריד את זה בחודשיים שלושה אחי אתה סתם מבאס את עצמך....
דרך אגב אתה חייב מוטיבציה או משהו שאני אין לי מוטיבציה וכוח אני תמיד אבל תמיד מנסה לשנות משהו...
למשל משנה תוכנית או קונה תוסף או משנה תפריט או משהו כאילו מתחיל דף חדש...תנסה אחי.
דרך אגב כן כן אחי 4 מלפפונים ביום אחי בלי פירות ובלי כלום... נכון נראה קשה מאוד ? חרטא אחי זה לא כזה קשה תאמין לי שנכנסים בזה חזק ורואים את המטרה מול העיינים זה כלום.
אגב . אם לא תפסיק לדפוק עוגה ושוקולד מריר כל יום אני אבוא לבית שלך ואשבור לך תעצמות מה אתה מישהי במחזור אישה ? בדכאון אז הן אוכלות שוקולד בחייאת ראבאק אחי אתה מעצבן אותי...
כנס מחר או עוד מעט למסן נדבר איתך !
xowaed@hotmail.co.il !!!
חסר לך שאני לא אדבר איתך !
ודרך אגב תקשיב לחבריקו כאן BODYKILO הוא בדיוק כרגע באמצע ירידה ענקית עוד מעט סוגר 23 קילו התותח הזה מגיע לו כל הכבוד !

BodyKilo
19-05-08, 20:48
חח לא עוד מעט יש עוד זמן אבל נעשה את זה אמן :]
בנתיים הולך בנזונה וכל הקרדיט לאסי באמת... בנאדם זהב.

LittleNigga
19-05-08, 22:01
BodyKilo
סעמקק חחח דווקא היום חזרתי כשסיימתי את המכון ויתרתי על האירובי, לא היה לי כוח בכלל לזוז..
שמע אחי אני לקחתי כבר חופש, הלכתי שני, שלישי, רביעי זה חופש, חמישי לא הלכתי, שישי לא שבת לא ראשון לא, רק היום חזרתי... זה נחשב חופשה... אגב לא הלכתי בגלל הדיכאון שיש לי ובגלל שהיה לי בגרות בתושב"ע...
ותודה גבר...

denous
ווא תודה אחי... ובקשר לשוקולד והעוגה חחח מה אני יעשה לא התאפקתי ! ושתבין שכשעליתי במסה וזה, לפני איזה חודשיים, לא נגעתי בשום דבר חוץ מהתפריט שלי !
וכל הכבוד לבודיקילו, ממש, אני מצדיע לכל אלה שעושים כאלה שינויים, אגב אם כבר מדברים, עוד מעט מגיע לרדת בגדול החדש... !

אגב אחי אני רוצה לשמר כמה שיותר שריר, לא רוצה להיות ממש רזה, ברור שיש לי מסת שריר, ברור שלא כמו שלך אבל עדיין יש לי טיפה ואני מעדיף לשמר אותה, בגלל זה אני רוצה לעשות אנאירובי...
ואחי אני ממש מעריך את זה שאתה ככה מנסה לעזור, אני הכי תופס ממך פה , ממך ומבודי קילו, תודה שאתם מנסים לעזור

bundy
19-05-08, 22:06
חח לא עוד מעט יש עוד זמן אבל נעשה את זה אמן :]
בנתיים הולך בנזונה וכל הקרדיט לאסי באמת... בנאדם זהב.

תמונות:diractor:

denous
20-05-08, 14:52
BodyKilo
סעמקק חחח דווקא היום חזרתי כשסיימתי את המכון ויתרתי על האירובי, לא היה לי כוח בכלל לזוז..
שמע אחי אני לקחתי כבר חופש, הלכתי שני, שלישי, רביעי זה חופש, חמישי לא הלכתי, שישי לא שבת לא ראשון לא, רק היום חזרתי... זה נחשב חופשה... אגב לא הלכתי בגלל הדיכאון שיש לי ובגלל שהיה לי בגרות בתושב"ע...
ותודה גבר...

denous
ווא תודה אחי... ובקשר לשוקולד והעוגה חחח מה אני יעשה לא התאפקתי ! ושתבין שכשעליתי במסה וזה, לפני איזה חודשיים, לא נגעתי בשום דבר חוץ מהתפריט שלי !
וכל הכבוד לבודיקילו, ממש, אני מצדיע לכל אלה שעושים כאלה שינויים, אגב אם כבר מדברים, עוד מעט מגיע לרדת בגדול החדש... !

אגב אחי אני רוצה לשמר כמה שיותר שריר, לא רוצה להיות ממש רזה, ברור שיש לי מסת שריר, ברור שלא כמו שלך אבל עדיין יש לי טיפה ואני מעדיף לשמר אותה, בגלל זה אני רוצה לעשות אנאירובי...
ואחי אני ממש מעריך את זה שאתה ככה מנסה לעזור, אני הכי תופס ממך פה , ממך ומבודי קילו, תודה שאתם מנסים לעזור

שמע אם אתה רוצה לשמר אז תשמר כמה שאתה יכול תתאמן טוב אחי לדעתי תעשה העמסה וביום של העמסה תן אימון FBW תקרא את עצמך זה הסיכוי היחידי עוד איכשהו לשמר את השריר ולגדול אולי בקטנה אבל בצורה הכי טובה לדעתי.
בכל מקרה אחי שמע אתה צריך להוריד את השומן ולדעתי בזה תתעסק עוזב את השריר אתה תעלה אותו גם ככה חבל שיקח לך הרבה יותר זמן בגלל קצת שריר באמת שחבל.
תכנס לזה גבר תתחיל אירובי והכל ויאללה אחי תעשה את זה כבר אל תחכה.
בכל זאת תעשה אימונים אנ-ארובים אבל בקטנה עדיף ששתמק דיותר באירובי לעדתי אחרי שבועיים נגיד ככה או יותר תתחיל גם אימונים אנארובי חזקים אחי.
עדיף לשמור את הכוח לאירובי זה חשוב לך מאוד כרגע זה יתן לך גם אפשרות להכניס יותר אוכל לפה.
ואחי אין דבר כזה לא מתאפק!
אם אתה רואה שאתה לא מתאפק תכניס אז חסה תכניס משהו קטן שעוד בסדר אחי תכניס חזה עוף תכניס קוטג תכניס טונה פסטרמה לא חסר מה אבל לא שוקולד וכל זה !
זה כמו סרטן רק בקטן אחי :]

LittleNigga
20-05-08, 20:08
סבבה תודה אחי, אני חושב לעבור מab לfbw וככה יהיה לי יותר זמן בכללי, ויותר זמן לאירובי, כי אני גם עושה ריצות בחוץ וזה, ועוד מעט אנחנו מקבלים הליכון מביאים לנו =]

אגב נשארו לי עוד חודשיים במכון, בדקתי...
אחי אתה חושב אני צריך לעבור לfbw בינתיים ? כי 4 פעמים זה כבר יותר מדיי בשבילי .
ואני ינסה לאכול יותר חלבון, כדי לשמר לפחות קצת שריר, לא יקרה כלום אם אני אטחן עוד חצי קופסאת טונה ביום...

פשוט אני מבואס כי מה סתם 3 חודשים הייתי במסה, טחנתי חצי מאבקת אופטימום שלי, בשביל סתם... עדיף לשמר קצת שריר אני לא רוצה כי אז אני אשרוף הרבה שריר אומנם גם הרבה שומן אבל עדיף שומן יותר...

זהו תודה !

denous
21-05-08, 00:08
סבבה תודה אחי, אני חושב לעבור מab לfbw וככה יהיה לי יותר זמן בכללי, ויותר זמן לאירובי, כי אני גם עושה ריצות בחוץ וזה, ועוד מעט אנחנו מקבלים הליכון מביאים לנו =]

אגב נשארו לי עוד חודשיים במכון, בדקתי...
אחי אתה חושב אני צריך לעבור לfbw בינתיים ? כי 4 פעמים זה כבר יותר מדיי בשבילי .
ואני ינסה לאכול יותר חלבון, כדי לשמר לפחות קצת שריר, לא יקרה כלום אם אני אטחן עוד חצי קופסאת טונה ביום...

פשוט אני מבואס כי מה סתם 3 חודשים הייתי במסה, טחנתי חצי מאבקת אופטימום שלי, בשביל סתם... עדיף לשמר קצת שריר אני לא רוצה כי אז אני אשרוף הרבה שריר אומנם גם הרבה שומן אבל עדיף שומן יותר...

זהו תודה !

אתה נראה לי אחלה בן אדם אחי וואלה אני רוצה לעזור לך כמה שאני אוכל...
כנס מחר או משהו למסן דבר איתי נסדר הכל אחי נבנה נתחיל דף חדש.

Kachok
21-05-08, 00:46
ואי הפורום התדרדר

LittleNigga
21-05-08, 11:46
denous
סבבה תודה אחי אני יכנס

Kachok
אם אין לך משהו חכם להגיד, תעשה טובה אל תגיד, מה שבאמת הורס תפורום זה תגובות כמו שלך

denous
21-05-08, 15:16
ואי הפורום התדרדר

הפורום באמת התדרדר אבל לא בגלל דיונים כאלו.
לא חסרים דיונים דפוקים שהמדרדרים את הפורום.
זה אולי הדיון הכי טוב שראיתי בזמן האחרון אשכרה בן אדם שרוצה לרדת ומבקש עזרה מה רע בזה אפשר לדעת ? מה עדיף דיונים על נשיקות על חלבון פוגע בנו או על מחירי האורז ?