PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה עם האפטר מקס, תודה לעונים..

דן43242
19-05-08, 13:42
בדיוק עכשיו קיבלתי את אבקת החלבון אפטר מקס בטעם שוקו... 2 ק"ג.. יש לי תפריט מסודר והכל ואני משלים את החלבון החסר שלי על ידי האבקה, עכשיו לא קיבלתי עם האבקה כף או משהו כזה.. אני יודע שאני צריך לצרוף שניים- שלוש כפות של הגשה, אז זה בסדר אם זה יהיה עם כף רגיל מהמטבח?
שאלה שניה ואחרונה, לא רשום שם עם כמה מים לערבב את זה, עם אני לוקח 2-3 כפות הגשה עם כמה מים לערבב את האבקה?
תודה רבה לכל העונים

ArschGesicht
19-05-08, 17:45
זו לא כף רגילה.. באבקת חלבון יש כף עגולה עמוקה ונכנסים שם איזה 2 כפות גדושות של מטבח בערך
ובגיינר יש כמו של המכונות כביסה העוד יותר גדול..
אפשר למדוד אם יש משקל או לנחש בערך (או לקנות כף של מכונת כביסה..)
תנסה לחפור אולי הכף מתחבאת

sagi10
19-05-08, 18:12
חייבת להיות כף הגשה , לפני שבוע קיבלתי אבקת חלבון חדשה ולא מתאתי את הכף .
אחרי חצי שעה של חפירות היא התחבאה לה שם בתחתית הקופסא :mellow:

דן43242
19-05-08, 18:21
חחח איזה קטע.. אני חופר וחופר וחופר עד שמצאתי כוס עמק חחח זה היה ממש ממש למטה, וחברה בואנה האבקה אשכרה באותו טעם וריח של השוקו שוקולית, נראה לי הם תקעו לי שם שוקולית ולא אבקת חלבון תודה חברה

superguitar
19-05-08, 19:15
תחפור בתוך האבקה עד שתמצא

sagi10
19-05-08, 20:42
תחפור בתוך האבקה עד שתמצא
הא ?
הוא כתב לפני חצי שעה שהוא מצא אותה .
זה אפילו באותו עמוד יא ספאמר

idoH
19-05-08, 20:58
גם אני קיבלתי את האפטר מקס לפני כמה ימים... באמת כמו שוקולית חחח!
תשמע אחי אני לדעתי תשתמש בזה רק אחרי אימון וכל מנת הגשה אחרי אימון 3 כפות! לא פחות!
נראה לי מיותר לצרוך במשך היום..

שייקה
19-05-08, 22:43
:):):):) גם אני קניתי תאפטר מקס בטעם שוקו, אני לוקח 2 כפות וחצי אחרי אימון עם מים ואני מרגיש כאילו אני שותו מים בטעם שוקו- כל כך מגעיל שבא לי להקיא, ואז כדי לערער תטעם אני מיד אוכל תמרים ומרגיש כמו חדש :) קיצר גם לי לקח חצי שעה עד שמצאתי את כף ההגשה המחורבנת הזאת

Rendi Orton
19-05-08, 22:46
עוד לא הבנתי את הקטע באפטר מקס,יענו זה לא ממש גיינר,אבל גם לא כ''כ חלבון וגם לא הפתרון הכי חסכוני ..

שייקה
19-05-08, 23:26
^^ הוצאת לי תמילים מהפה ועוד כל מה שאמרת, יש עוד 22 ויטמינים ומינרלים+אנזימים לעיכול וטאורין, נכון שהכמות של הקריאטין קטנה אבל אני לדוגמא משתמש בשלושתרבע מנת הגשה וזה יוצא כמעט 5 גרם קריאטין מונו, סבבה לגמרי לא ככה ? כי העמסה לפי דעתי שיטה בזבזנית ביותר הכל יוצא בשטן גם ככה בשיטת העמסה.. אז במקום לבזבז כל כך הרבה כסף אפשר לקנות האפטר מקס וכל המוצרים בתוך אבקה חמודה בשם אפטר מקס, היא תשמש אותי עד סוף המאסה