PDA

צפה בגרסא המלאה : משהו שלא הבנתי בפרסום של אופטימום קזאין

OfirD
20-05-08, 00:27
אני מצטט את דף הפרסום שלכם:

"מדוע מומלץ לצרך את חלבון הקזאין
1 ) רצוי לצרך חלבון ממקורות שונים על מנת להגיע לצוצאות מקסימאליות
2 ) אין שום טעם לצרך חלבון מי גבינה במהלך היום או לפני השינה (חלבון מי הגבינה אינו מספק תועלת כאשר נצרך במהלך היום או לפני השינה)
3 ) מחקרים הראו כי גופנו גדל במהלך השינה , חלבון הקזאין יוצר פירוק חלבון איטי, כ 7 ע 8 שעות מה שיזין את גופנו במהלך הלילה. ללא צריכת חלבון קזאין לפני השינה גופנו יפרק תאי שריר במהלך הלילה.
4) חלבון הקזאין מכיל ריכוז Bcaa וגלוטמין בריכוז הגבוהה ביותר באבקות החלבון , יותר מכל אבקת חלבון אחרת.
5) לחלבון הקזאין ישנו טעם נהדר ללא טעמי לוואי מוזרים."

לא הבנתי את מספר 2. אם אין טעם לצרוך חלבון מי גבינה במהלך היום או לפני השינה, מתי כן לצרוך אותו, ואם לא כדאי בכלל, למה אתם מוכרים אותו?

זה מתוך:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1227&CategoryID=89

מצטער שאני מקשה - ככה זה שאתה מתעסק בעולם המשפט ובפסקי דין. כל מילה פתאום נראית לך קריטית :-)

dvir_s
20-05-08, 00:32
חלבון מי גבינה ,מתי שאתה צריך ספיגה מהירה (לפני/אחרי אימון/בוקר)..
בלילה או במהלך היום אתה רוצה ספיגה איטית...(קזאין)

toxicity
20-05-08, 00:33
2 זה חרטא
3 תקרא טוב מה רשום, אומרים שיש מחקרים שהוכיחו שהגוף גדל בשינה, וזה מן הסתם, הקטע השני של המשפט "ללא צריכת חלבון קזאין לפני השינה גופנו יפרק תאי שריר" זה חרטא.

לוזון
20-05-08, 00:34
זה לא קשור אבל לחלבון קזאין לא קזאין..
ברגע שלא צורכים בלילה זה גם עושה פירוק שריר
אחרי כמה זמן עזוב את ה6-8 שעות..

OfirD
20-05-08, 00:35
סבבה, אני מסכים איתכם בהחלט.
אני רק לא מבין את הפרסום הזה.
חורה לי לראות דברים כאלה. יש לי חבר שהתחיל ללמוד משפטים שנתיים לפני והוא מתעסק
בדיוק הדברים האלה - בלתבוע חברות על פרסומים כאלה.
זה מציק לי, היות ואני תופס מישראלבודי כאתר רציני...

Sugarzaza
20-05-08, 00:40
תסתכל על התמונה הגדולה, עזוב את השעות. תאכל מספיק אוכל, תנוח, תתאמן, תגדל. תאכל פחות ממה שאתה מכניס, תרזה

ohad1011
20-05-08, 00:53
זה לא לגמרי תלוש מהמציאות

זה לא בדיוק כמו שזה נישמע אך זה לא תלוש

במחקר שנעשה על שוטרים בארה"ב חילקו אותם ל-2 ונתנו לקבוצה אחת חלבון קזאין ולשניה חלבון וואי.

קבוצת הקזאין עלתה 4 קילו ואילו הוואי רק 2.
מה לגזור ומה לא תחליטו אתם.
(יותר פרטים במחקר עצמו)
מי שרוצה את המחקר שיפנה אלי

לילה טוב

Blabla144
20-05-08, 00:56
זה לא לגמרי תלוש מהמציאות

זה לא בדיוק כמו שזה נישמע אך זה לא תלוש

במחקר שנעשה על שוטרים בארה"ב חילקו אותם ל-2 ונתנו לקבוצה אחת חלבון קזאין ולשניה חלבון וואי.

קבוצת הקזאין עלתה 4 קילו ואילו הוואי רק 2.
מה לגזור ומה לא תחליטו אתם.
(יותר פרטים במחקר עצמו)
מי שרוצה את המחקר שיפנה אלי

לילה טוב
תעלה לפה שתביא קישור למחקר נשמע קצת הזוי.

Shlomik
20-05-08, 01:27
היי אופיר,

כעיקרון הכוונה במשפט 2, היא שחלבון מי גבינה הינו פחות אידאלי במהלך היום כיוון שהוא מתפרק מהר לעומת חלבון קזאין שמתפרק לאט יותר.
וכמובן שהחלבון מי גבינה הכי אידאלי לאחר/לפני האימון בזמנים שבהם ספיגה איטית יכולה להכביד על העיכול ומן הסתם גם לפגוע לך באימון.

לגבי הטקסט עצמו, כעיקרון את המידע על המוצרים אנחנו מקבלים מהיבואן ומדביקים את המידע כמו שהוא ללא עריכה, כעיקרון גם את מרבית המידע היבואן למיטב ידעתי מתרגם מחומרים שהוא מקבל מחו"ל והחומר לא ממש מידע מקורי שנכתב בארץ אבל בכל מקרה אם לדעתך יש מקום לשיפור/טעויות בטקסט תמיד נישמח לשמוע ולהעביר את הפניה אלה על מנת לתת את המידע הכי עדכני ונכון שיש לקהל לקוחתינו.

תרגיש חופשי גם ליצור איתי קשר אישית במידע ויש לך שאלות נוספות,
בברכה
שלומיק
צוות ישראלבודי
050-6929029
sales@israelbody.org

dvir_s
20-05-08, 09:45
סבבה, אני מסכים איתכם בהחלט.
אני רק לא מבין את הפרסום הזה.
חורה לי לראות דברים כאלה. יש לי חבר שהתחיל ללמוד משפטים שנתיים לפני והוא מתעסק
בדיוק הדברים האלה - בלתבוע חברות על פרסומים כאלה.
זה מציק לי, היות ואני תופס מישראלבודי כאתר רציני...

הפרסום עצמו נכון, הוא פשוט פונה לקהל שמבין פחות או יותר בתוספים ויכול לבלבל אנשים שלא יודעים מה היתרונות של תוספים. לפני שאתה מסתמך על מה שכתוב על המוצר אתה צריך לקרוא מאמרים במטרה להבין כיצד המוצר יכול לעזור לך, אם היית קורא את המאמר על קזאין שיש באתר היית מבין למה לקזאין יש עדיפות על מי גבינה כאשר אתה צורך אותו לפני צום של 6 - 8 שעות...
לפני שאתה יוצא בתביעה יצוגית נגד אופטימום תעשה שיעורי בית...
http://www.proteinreport.com/
בהצלחה :)

OfirD
20-05-08, 10:19
לא יוצא בשום תביעות, אל תדאג :-)
סתם לא הבנתי את מה שהיה כתוב. הבנתי את העניין עם הקזאין,
רק ציינתי שהניסוח בפרסום אינו תקין.

תודה לכם.

Sugarzaza
20-05-08, 11:24
הפרסום עצמו נכון, הוא פשוט פונה לקהל שמבין פחות או יותר בתוספים ויכול לבלבל אנשים שלא יודעים מה היתרונות של תוספים. לפני שאתה מסתמך על מה שכתוב על המוצר אתה צריך לקרוא מאמרים במטרה להבין כיצד המוצר יכול לעזור לך, אם היית קורא את המאמר על קזאין שיש באתר היית מבין למה לקזאין יש עדיפות על מי גבינה כאשר אתה צורך אותו לפני צום של 6 - 8 שעות...
לפני שאתה יוצא בתביעה יצוגית נגד אופטימום תעשה שיעורי בית...
http://www.proteinreport.com/
בהצלחה :)
זה לא נכון, נו, תפסיקו להטעות אנשים עם שטויות על ספיגה

dvir_s
20-05-08, 13:28
על סמך מה אתה אומר שזה לא נכון ?

Sugarzaza
20-05-08, 13:57
על סמך מה אתה אומר שזה לא נכון ?
על סמך מה אתה אומר שזה נכון?..

dvir_s
20-05-08, 14:47
http://en.wikipedia.org/wiki/Casein

It is commonly used by bodybuilders as a slow-digesting source of amino acids as opposed to the fast-digesting whey protein, and also as an extremely high source of glutamine (post-workout). Another reason it is used in bodybuilding is because of its anti-catabolic effect, meaning that casein consumption inhibits protein breakdown in the body.

Ja Rule
20-05-08, 15:48
עזוב וויקיפדיה, כל בן אדם מכניס לשם מה שבא לו.

בסופו של דבר, אין ממש הבדל ניכר בין קזאין למי גבינה, ה'פירוק שריר' במהלך השיינה
הוא ממש ממש קטן ולא בעל חשיבות כזאת גדולה.

וסעיף שתיים זה ממש חרטא -_-

Sugarzaza
20-05-08, 16:58
אוקיי.
ויקיפדיה, נכון להיום, זה לא בדיוק מקור מדעי מהימן למידע. כשאתה רוצה להתבסס על משהו, זה צריך להיות מחקר מדעי (שעומד בקריטריונים של מחקר מדעי) או לחילופין מאמר שמתבסס על סימוכין בהתאם.

מאוחר יותר היום אני אביא מחקרים שמוכיחים שכל הטיעונים של חלבון איטי לפני שינה/חלבון מהיר בבוקר ואחרי אימון הם שטויות

shahar-king
20-05-08, 17:12
אוקיי.
ויקיפדיה, נכון להיום, זה לא בדיוק מקור מדעי מהימן למידע. כשאתה רוצה להתבסס על משהו, זה צריך להיות מחקר מדעי (שעומד בקריטריונים של מחקר מדעי) או לחילופין מאמר שמתבסס על סימוכין בהתאם.

מאוחר יותר היום אני אביא מחקרים שמוכיחים שכל הטיעונים של חלבון איטי לפני שינה/חלבון מהיר בבוקר ואחרי אימון הם שטויות

ותעשה לי טובה גם תתרגם את הסיכום שלהם

Ja Rule
21-05-08, 07:13
אם יש לך סיכום אני אוכל לתרגם.

ohad1011
21-05-08, 07:44
http://content.karger.com/ProdukteDB/produkte.asp?Aktion=ShowAbstract&ArtikelNr=000012817&Ausgabe=224619&ProduktNr=223977

האמת שקשה לגזור מזה משמעויות רבות,
כי לא ידועה הדיאטה היומית שלהם ומתי נצרך החלבון.

אבל!!!

מה שבטוח ניתן לגזור מכאן הוא שמהירות ספגית החלבון אכן משפיעה.

יום טוב

Sugarzaza
21-05-08, 13:39
http://content.karger.com/ProdukteDB/produkte.asp?Aktion=ShowAbstract&ArtikelNr=000012817&Ausgabe=224619&ProduktNr=223977

אבל!!!

יום טוב
אני בטוח אחרת.

Med Sci Sports Exerc. 2004 Dec;36(12):2073-81.

Ingestion of casein and whey proteins result in muscle anabolism after resistance exercise.

Tipton KD, Elliott TA, Cree MG, Wolf SE, Sanford AP, Wolfe RR.

Metabolism Unit, Shriners Hospitals for Children and Department of Surgery, The University of Texas Medical Branch, Galveston, TX 77550, USA. ktipton@utmb.edu

PURPOSE: Determination of the anabolic response to exercise and nutrition is important for individuals who may benefit from increased muscle mass. Intake of free amino acids after resistance exercise stimulates net muscle protein synthesis. The response of muscle protein balance to intact protein ingestion after exercise has not been studied. This study was designed to examine the acute response of muscle protein balance to ingestion of two different intact proteins after resistance exercise. METHODS: Healthy volunteers were randomly assigned to one of three groups. Each group consumed one of three drinks: placebo (PL; N = 7), 20 g of casein (CS; N = 7), or whey proteins (WH; N = 9). Volunteers consumed the drink 1 h after the conclusion of a leg extension exercise bout. Leucine and phenylalanine concentrations were measured in femoral arteriovenous samples to determine balance across the leg. RESULTS: Arterial amino acid concentrations were elevated by protein ingestion, but the pattern of appearance was different for CS and WH. Net amino acid balance switched from negative to positive after ingestion of both proteins. Peak leucine net balance over time was greater for WH (347 +/- 50 nmol.min(-1).100 mL(-1) leg) than CS (133 +/- 45 nmol.min(-1).100 mL(-1) leg), but peak phenylalanine balance was similar for CS and WH. Ingestion of both CS and WH stimulated a significantly larger net phenylalanine uptake after resistance exercise, compared with the PL (PL -5 +/- 15 mg, CS 84 +/- 10 mg, WH 62 +/- 18 mg). Amino acid uptake relative to amount ingested was similar for both CS and WH (approximately 10-15%). CONCLUSIONS: Acute ingestion of both WH and CS after exercise resulted in similar increases in muscle protein net balance, resulting in net muscle protein synthesis despite different patterns of blood amino acid responses.

במחקר נתנו חלבון מי גבינה וחלבון קזאין לשתי קבוצות שונות אחרי אימון התנגדות, הצריכה של שני סוגי החלבון התבטאה בעלייה דומה במאזן החנקתי, וכתוצאה בעלייה בסינטזת החלבון בהתאם.

dvir_s
21-05-08, 13:59
אחרי אימון התנגדות
.

אנחנו מדברים פה על זמן פירוק של מי גבינה לעומת קזאין, לא על תגובה אחרי אימון...
למרות שהמחקר מעניין, תודה...

יש לך מחקר שמראה שקזאין לא מתפרק לאט יותר ממי גבינה ?

Sugarzaza
21-05-08, 14:00
אנחנו מדברים פה על זמן פירוק של מי גבינה לעומת קזאין, לא על תגובה אחרי אימון...
למרות שהמחקר מעניין, תודה...

יש לך מחקר שמראה שקזאין לא מתפרק לאט יותר ממי גבינה ?
לפי התיאוריה הזו קזאין לא מתאים אחרי אימון כי הוא, כביכול, נספג באיטיות ולא מספק הזנה מיידית לשריר לעומת חלבונים מהירים. המחקר מפריך את זה

dvir_s
21-05-08, 14:13
זה סבבה והכל שאתה מסכם את זה ככה, אבל לא דיברנו על קזאין אחרי אימון, המחקר לא מציין כמה זמן לקח לזקאין להתפרק, הם רק ציינו שם שגם קזאין עורר תגובה מסויימת כמו מי גבינה.
בכל מקרה אני לא אומר שאני מבין גדול בתחום הזה, אבל קשה לי להאמין שקזאין (שרשום כפטנט שמבוסס על מחקרים) מתפרק בידיוק כמו מי גבינה ,לפי המחקר הזה...

Sugarzaza
21-05-08, 14:30
זה סבבה והכל שאתה מסכם את זה ככה, אבל לא דיברנו על קזאין אחרי אימון, המחקר לא מציין כמה זמן לקח לזקאין להתפרק, הם רק ציינו שם שגם קזאין עורר תגובה מסויימת כמו מי גבינה.
בכל מקרה אני לא אומר שאני מבין גדול בתחום הזה, אבל קשה לי להאמין שקזאין (שרשום כפטנט שמבוסס על מחקרים) מתפרק בידיוק כמו מי גבינה ,לפי המחקר הזה...
אם היית קורא את המחקר, היית יודע שלמרות ששני סוגי החלבון גרמו לתגובות ופיקים שונים של חומצות אמינו בדם, התוצאה הסופית (ע"ע סינטזת חלבון, אנאבוליזם) הייתה זהה

Blabla144
21-05-08, 15:04
בדקו צריכת חלבון מיי גבינה וקזאין לאחר אימון והגיעו לאותה תוצאה סופית.
זאת אומרת שאין משמעות לזמן הספיגה!

dvir_s
21-05-08, 17:12
בדקו צריכת חלבון מיי גבינה וקזאין לאחר אימון והגיעו לאותה תוצאה סופית.
זאת אומרת שאין משמעות לזמן הספיגה!

אחרי אימון
סבבה
הבנתי את זה

אני מדבר על היתרונות של קזאין לפני צום של 6 שעות...לא אחרי אימון.

m0she
21-05-08, 17:49

אבל!!!

יום טוב

בפעם האחרונה שבדקתי, ההבדל בין קזאין לWHEY לא היה רק בקצב הספיגה שלהם. שים לב גם שנתנו הידוזילטים של שני החלבונים, כך שהספיגה היתה מהירה בכל מקרה (יותר מהירה בWHEY, אבל עדיין הקזאין נספג מהר משמעותית מכל מקור חלבון שאנחנו אוכלים בד"כ).

Blabla144
21-05-08, 17:59
בפעם האחרונה שבדקתי, ההבדל בין קזאין לWHEY לא היה רק בקצב הספיגה שלהם. שים לב גם שנתנו הידוזילטים של שני החלבונים, כך שהספיגה היתה מהירה בכל מקרה (יותר מהירה בWHEY, אבל עדיין הקזאין נספג מהר משמעותית מכל מקור חלבון שאנחנו אוכלים בד"כ).
איזה עוד הבדלים קימים ביניהם?

ohad1011
21-05-08, 18:21
ז"א שהיתרון של הקזאין נישמר?
לפי הבנתי אם נאחד מסקנות מ2 המחקרים הרי שעדיף לצרות את הקזאין
גם במשך היום וגם לאחר אימון?!

m0she
21-05-08, 18:31
יש ביניהם גם הבדל ברצף חומצות האמינו.

אוהד, אפשר לצרוך אחרי האימון איזה חלבון שבא לך. במהלך היום, אין סיבה להקפיד דווקא על קזאין. המחקרים האלה לוקחים לאקסטרים את המצב - הרי אף אחד לא אוכל רק קזאין או רק Whey ובטח שלא הידרוזילטים שלהם. בנוסף, הם היו בדיאטה היפו-קלורית, לא לשכוח - אני מכיר כמה מחקרים כאלה על דיאטה היפו-קלורית, אני לא זוכר אם ראיתי מחקר שהראה את אותו הדבר בדיאטה אאו-קלורית או היפר-קלורית.
גיוון במקורות החלבון יספק את הצרכים ללא ספק.

ohad1011
21-05-08, 18:41
אתה יודע מה
בוא נהפוך את זה לפשוט

נניח ואני צריך לקנות חלבון מחר, הרי שאם אין הבדל אחרי אימון
אולי כדאי לי לקחת קזאין ולפעמים להשתמש בו כשלא בא לי טונה או כל ארוחה אחרת?

Sugarzaza
21-05-08, 18:45
אתה יודע מה
בוא נהפוך את זה לפשוט

נניח ואני צריך לקנות חלבון מחר, הרי שאם אין הבדל אחרי אימון
אולי כדאי לי לקחת קזאין ולפעמים להשתמש בו כשלא בא לי טונה או כל ארוחה אחרת?
או מי גבינה, או חלבון ביצה, או חלבון סויה וכו'. מה שבא לך

ohad1011
21-05-08, 18:48
שוגהראזה
אתה מתעלם מתוצאות המחקר שהבאתי

אתה לא מייחס לו כל חשיבות. ואתה עונה תשובה בלי להתייחס אליו

Blabla144
21-05-08, 19:09
שוגהראזה
אתה מתעלם מתוצאות המחקר שהבאתי

אתה לא מייחס לו כל חשיבות. ואתה עונה תשובה בלי להתייחס אליו
יא אלה אתה נראה לי לא מבין את העניין, גם אם בימקום הטונה תשתמש בוואי זה לא שכל מקורות החלבון שלך מבוססים על הוואי הבנת?
זאת אומרת שמידי פעם אין בעיה להחליף טונה באבקה לא זה מה שיהרוס לך:flowers:

superguitar
21-05-08, 19:16
פירוק השריר מתקיים 16+ שעות ללא אכילה אנובאלית
2+3 קשורים זה בזה...
כלומר הגדילה נעעשת בלילה נכון??? ואם לא אוכלים בלילה מה שווה ב"גדילה"??חלבון הקזאין מתעכל לאט יותר לכן מתאים ללפני השינה

ohad1011
21-05-08, 20:04
בלבלה
אף אחד לא היתכוון לזה.

ברור שדיאטה ממקורונות חלבונים מגוונת עדיפה
אף אחד לא אמר אחרת. אל תקפוץ בראש

אבל העובדה בשטח היא שהקזאין בצריכה יומית עבד יותר עקב מאזן חנקני משתמשך יותר.
לגבי הקטבוליות מי שחושב שהוא אנאבולי כל היום בגלל שהוא אוכל תפריט עתיר חלבונים 6 פעמים ביום
טועה..!!!
הגוף במלחמה מתמדת בין קטבוליות לאנבוליות.

אם לא היתי קטבולי במשך היום
הייתה מעלה בבמוצע 30 קילו שריר בשנה אפילו בלי להתאמן..!!!
עכשיו אני יודע שכל הילדים יקפצו.
מי שרוצה הוכחה שישאיר מייל (בהנחה והוא מבין אנגלית ברמה סבירה +)
אשלח לו ספר כתוב באנגלית

THE_JUGGERNAUT
21-05-08, 21:02
ותעשה לי טובה גם תתרגם את הסיכום שלהם

תקטין בבקשה את החתימה

Sugarzaza
21-05-08, 21:09
אני לא מבין על כל כך מה אתה רוצה, בכל מקרה במחקר שהבאת אין בקרה קלורית, מעבר לזה ההבדלים בין קזאין וחלבון מי גבינה לא מסתכמים במהירות הספיגה כמו שמשה אמר. המחקר שלך לא מוכיח כלום על חשיבות של מהירות ספיגה.

ohad1011
21-05-08, 21:26
אוקיי
אז איך אתה מסביר את האפקטיביות הניכרת שלו?
(פי 2!!)

Sugarzaza
21-05-08, 21:33
אוקיי
אז איך אתה מסביר את האפקטיביות הניכרת שלו?
(פי 2!!)
אין בקרה קלורית, קזאין הוא אנטיקטאבולי

ohad1011
21-05-08, 22:03
מדוע קזאין הוא אנטי קטבולי ו וואי לא?

THE_JUGGERNAUT
21-05-08, 23:15
לגבי הטקסט עצמו, כעיקרון את המידע על המוצרים אנחנו מקבלים מהיבואן ומדביקים את המידע כמו שהוא ללא עריכה, כעיקרון גם את מרבית המידע היבואן למיטב ידעתי מתרגם מחומרים שהוא מקבל מחו"ל והחומר לא ממש מידע מקורי שנכתב בארץ אבל בכל מקרה אם לדעתך יש מקום לשיפור/טעויות בטקסט תמיד נישמח לשמוע ולהעביר את הפניה אלה על מנת לתת את המידע הכי עדכני ונכון שיש לקהל לקוחתינו.

אז בעצם ישראלבודי לא אחראית על התוכן שרשום בדף המוצר ?

m0she
22-05-08, 21:53
מדוע קזאין הוא אנטי קטבולי ו וואי לא?

כי הם לא אותו דבר, אני לא מבין את השאלה.

ohad1011
23-05-08, 02:17
האם זה ששניהם שווים
בלקיחה אחרי אימון
וזה שחלבון הקזאין עדיף בצריכה יומית השוטפת לא הופכת אותו ליותר כדאי?

Sugarzaza
23-05-08, 08:16
האם זה ששניהם שווים
בלקיחה אחרי אימון
בחיטוב זה יכול להיות סבבה, במאסה חסר משמעות

m0she
23-05-08, 10:44
האם זה ששניהם שווים
בלקיחה אחרי אימון

לאו דווקא, מהסיבות שכבר אמרתי. אם אתה רוצה לקנות קזאין בשביל לקחת אותו אחרי אימון ובמהלך היום כמובן שאין עם זה שום בעיה.

ohad1011
23-05-08, 15:32
משה
הייתי שמח
אם היית עונה תשובה אחת מפורטת וברורה, במקום להמרוח את הפוסט הזה מעל ומעבר.
זה שעדיף לצרוך חלבון מכמה סוגים ומקורות ברור ומובן. חוץ מזה הכל מעורפל.

אנא עשה סדר

תודה

dvir_s
23-05-08, 16:32
לפני מה שאני הבנתי ממשה:
קזאין מתפרק לאט יותר ממי גבינה אבל עדיין מתפרק מהר יחסית לאוכל.
אין הבדל בין קזאין למי גבינה אחרי אימון.
במידה ואין לך אפשרות לדפוק ארוחה במשך היום אתה יכול להביא אותה בשייק קזאין :)
אם אתה דופק שייק לפני השינה עדיף שיהיה קזאין...

boris19
23-05-08, 17:36
בכתבה הזו של יעל דרור יש הסבר קטן על ההבדלים/השפעות

http://www.one.co.il/egood/Sitectre.asp?CategoryID=107&articleID=218711

ohad1011
23-05-08, 19:00
יפה דביר
משמע שהקזאין טיפה יותר שימושי?

dvir_s
23-05-08, 20:20
אם אתה שותה שייק ככה סתם אז כן...

בקשר לאחרי אימון, לא יודע, עדיף שמשה יענה על זה... :)
לפי מה שקראתי בעיתונים (מה לעשות אני לא מבין את המחקרים האלה):
Md תמיד ממליצים לצרוך מי גבינה שעברו הידרוליזציה ובגלל זה נספגים יותר מהר.
M&f ממליצים להוסיף 10 גרם קזאין למי גבינה...

ohad1011
23-05-08, 23:52
אל תאמין למגיזנים האלה
תמיד יש אינטרס
ובעלי המניות במגזנים גם בעלי מניות בחברות התוספים

m0she
24-05-08, 00:19
לפני מה שאני הבנתי ממשה:
קזאין מתפרק לאט יותר ממי גבינה אבל עדיין מתפרק מהר יחסית לאוכל.
אין הבדל בין קזאין למי גבינה אחרי אימון.
במידה ואין לך אפשרות לדפוק ארוחה במשך היום אתה יכול להביא אותה בשייק קזאין :)
אם אתה דופק שייק לפני השינה עדיף שיהיה קזאין...

קזאין לא מתפרק מהר, הידרוזילטים שלו כן.

אוהד, שוב, לא ברור. המחקר שהבאת הוא לא מקור להשוואה פשוט. באופן עקרוני, אם היית שואל אותי מה עדיף - קזאין או WHEY, בהנחה שהמחיר זהה, הייתי אומר לך קזאין. אם המחיר לא זהה, הזול מביניהם.

superguitar
24-05-08, 10:07
:laughing: תמיד אמרתי שחלב יותר טוב אחריי אימון...
סה"כ מאוד מעניין לקרוא את מה שאתם כותבים:laughing:

m0she
24-05-08, 11:32
אתה לא מבין את מה שאתה קורא.