PDA

צפה בגרסא המלאה : איך אפשר לחיות ככה?

Snacks
20-05-08, 13:18
צריך לאכול כל 3שעות כדי לא לפרק שריר נכון?
אבל אני לא יכול ככה,אני הולך עם חברים ובאמצע אני חייב לאכול? זה משגע..

Vodex
20-05-08, 13:22
:ohmy: :laughing: to הדבר היחדי שאתה עושה שאתה אוכל כל 3 שעות זה לשמור על רמת גליקוגן גבוה בגוף וכתגיע לאימון תאפשר לך מספיק אנרגיה להתאמן וכמובן לגדול ואם אתה לא מסוגל לאכול כל 3 שעות מקומך לא בתחום:diractor: למרות שיש מחקרים לאחרונה שמראים שבסופו של דבר צריך להסתכל על כמות הקלוריות שאתה צורך ביום ולא על כך 3 שעות:flowers:
שיהיה בהצלחה

Yoshi-Moto
20-05-08, 13:40
לחיות לפי תפריט אין פירושו של דבר שאין לך חיים.
אתה בטח חושב שמחזיקים שעות על היד, כל שלוש שעות הוא מצלצל ואז אתה באטרף לקבל מנת חלבון ופחמימה כמו איזה הרקומן בקריז.

זה לא כ"כ מסובך כמו שאתה מדמיין, אתה מסדר את זה לפי סדר היום שלך, וזה לא לחוץ כמו שאתה מתאר את זה.

Rendi Orton
20-05-08, 13:48
זה מיתוס.
גם לפי ההגיון זה נשמע יותר בריא לסדר 6ארוחות שכל 3שעות חייבים לאכול? או שב-24שעות שיש לך לדפוק אוכל כדי להגיע לכמות הערכים שאתה צריך ליום,לא יהיה הבדל,לא בקצב המטבוליזים,ולא בקטבוליזם,תעשה איך שנוח לך.

לזה שהגיב ראשון-אתה טועה,ואני לא מדבר על המיתוס,מי שלא אוכל כל 3שעות לא מתאים לתחום? זה כבר ממש תובעני לעשות דבר כזה..

Bodybuilder
20-05-08, 13:49
אף פעם לא הבנתי את הבכיינים של הפורום...
מה הבעיה כשיוצאים לאן שהוא לקחת איתך
1)אבקת חלבון
2)ש"ש
ואפשר גם אגוזי מלך,בוטנים וכו'...

מה הבעיה בין הארוחות הגדולות (כול 4 שעות לדוגמה) לשתות שייק + ש"ש
זה 5 דקות מקסימום.

idoH
20-05-08, 13:53
אף פעם לא הבנתי את הבכיינים של הפורום...
מה הבעיה כשיוצאים לאן שהוא לקחת איתך
1)אבקת חלבון
2)ש"ש
ואפשר גם אגוזי מלך,בוטנים וכו'...

מה הבעיה בין הארוחות הגדולות (כול 4 שעות לדוגמה) לשתות שייק + ש"ש
זה 5 דקות מקסימום.
כן אחי.... גם אני וחברים שלי ככה כל פעם שאנחנו יוצאים אנחנו לוקחים שייקים ומשקולות.. במסיבות וזה..

Arnav_Kipod
20-05-08, 13:56
כן אחי.... גם אני וחברים שלי ככה כל פעם שאנחנו יוצאים אנחנו לוקחים שייקים ומשקולות.. במסיבות וזה..
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הרגת אותי!!!!!

התחלתי לדמיין,מסיבה,כזה ופתאום אתם מוצאים שיקים ומשקולות ואוכלים ש"ש ..:laughing:

Sugarzaza
20-05-08, 13:56
אתה יכול לאכול גם שתי ארוחות, הזמנים לא חשובים

Yoshi-Moto
20-05-08, 14:02
אתם באים ברכב?
קח הפסקה באמצע המסיבה, צא 20 דקות לאוטו, תאכל תבלע, קח מנטוס תעלים את הריח, ותחזור.

חוץ מה שלא חייב כל שלוש שעות, זה פשוט הכי נוח והכי יעיל, אפשר גם 4 ארוחות ויצא סבבה.

TheGift
20-05-08, 14:08

:wacko:

אחי, בוא תאכל שתי ארוחות ביום - בוא נראה עוד שנה מה יהיה המצב שלך, סבבה?

Rendi Orton
20-05-08, 14:10
^
פינגוין עשה את זה והמצב שלו בסדר גמור ואפילו מעולה..

Bodybuilder
20-05-08, 14:15

אתה ללא ספק בחור עם ידע רחב, אבל תסכים איתי, שאם בן אדם ידחוף את כול האוכל מ 2 ארוחות ביום (במקום ה6 לדוגמה) כשהו יעלה תמונות לזירת הגולשים, יגידו לו שיש לו כרס בירה (או אפילו כרס GH)
בשביל מה למתוח את הקיה
http://israelbody.com/images/icons/icon9.gif

IDOH סבבה אחי, בזמן שאתה יוצא למסיבות ונהנה שמה אני יושב בבית ואוכל, מעניין מי מרביח יותר ?:flowers:

פינגווין
20-05-08, 14:18

אח שלו, אני לא רואה שום הוכחה שה94165146456 ארוחות בפריסה על כל היום
הם עדיפים על 3~ ארוחות ביום עם אותו ערכים

אני מגיל צעיר הורגלתי לטחון הרבה בארוחה, אני יכול להשלים את כל מה שאני צריל ב3 ארוחות גדולות

ואני לא רק משלים אני אוכל יותר מימה שצריך פי 3-2.5 חלבון וכדומה

יותר נכון אכלתי עוד מאט מסתיים חודש חיטוב ואני חוזר לטחון כמו תמיד

The Sun
20-05-08, 15:46
זה מיתוס שהופרך - לא תפרק שריר גם אם לא תאכל 10 שעות.
פשוט תכניס כל מה שאתה צריך ביום וזהו.

save_us_Y2J
20-05-08, 17:15
כל העניין של פריסת הארוחות זה בשביל הנוחיות שלך, במקום שבארוחה אחת תבלוס כלכך הרבה אתה פורס את זה להרבה ארוחות קטנות במהלך היום וכך זה מקל עליך, כעקרון כמו שאמרו מה שבאמת קובע זה כמות החלבון, קלוריות, פחמימות, שומן שסוגרים במהלך היום.

shahar-king
20-05-08, 17:23
קראתה ת'מחקר שמשה הביא?

dor_dru
20-05-08, 17:52
קראתה ת'מחקר שמשה הביא?

פיספסתי את זה
אתה יכול להפנות אותי לפוסט הנכון?

Sugarzaza
20-05-08, 17:56
קראתה ת'מחקר שמשה הביא?
איזה מחקר?

Sugarzaza
20-05-08, 17:57

לך לישון

Sugarzaza
20-05-08, 18:00
אתה ללא ספק בחור עם ידע רחב, אבל תסכים איתי, שאם בן אדם ידחוף את כול האוכל מ 2 ארוחות ביום (במקום ה6 לדוגמה) כשהו יעלה תמונות לזירת הגולשים, יגידו לו שיש לו כרס בירה (או אפילו כרס GH)
בשביל מה למתוח את הקיה
http://israelbody.com/images/icons/icon9.gif

IDOH סבבה אחי, בזמן שאתה יוצא למסיבות ונהנה שמה אני יושב בבית ואוכל, מעניין מי מרביח יותר ?:flowers:
אני מסכים איתך שלא צריך לדחוף אוכל זה הופך את החיים לסבל, אבל מה אני אומר לך אני בחור רעב, אני סוגר בארוחה אחת 200 גרם חזה עוף, 600 גרם בטטה ו150 גר' פסטה, סלט וכמה כפות טחינה. כשניסיתי לאכול 6 ארוחות ביום הרגשתי כמו מטומטם.

בכל מקרה זו לא הנקודה, הנקודה היא שכל אחד צריך לעשות מה שנוח לו לפי התחושות שלו ולא לפי מה שהשעון אומר

פינגווין
20-05-08, 18:00
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=30033

gman
20-05-08, 18:02
כמו שאמרו, לא ממש משנה השעות והסדר, אתה פשוט צריך לסיים את כמות הקלוריות שאתה צריך ביום...
אישית כשהתאמנתי היה לי 4 ארוחות ביום בשעות לא קבועות ובסדר לא קבוע...

arbel2
20-05-08, 18:32
העניין של לאכול כל שלוש שעות הוא לווא דווקא קטע פיזיולוגי ,פונקציה של נוחיות ותו לא
אני למשל אוכל 7 ארוחות ביום כי זה מה שהכי נוח עם הלו"ז שלי ,אין לי זמן לשבת על ארוחות גדולות אז אני מפזר את זה לאורך היום.

יש לזה גם יתרון פסיכולוגי ,אני שבע יותר לאורך היום מה שעושה אותי יותר רגוע ,כשאני רעב אני עצבני אז יותר טוב לי לאכול כל שלוש שעות-שעתיים וחצי ככה ולא לגווע עד הארוחה הבאה שלי (גדולה ככל שתהיה אני נהיה רעב מאוד מהר אחרי זה ,יעידו החבר'ה שבאו למפגש שאחרי כל האוכל שאכלתי שם עוד הייתי רעב) תלך לפי מה שנוח לך .פשוט מאוד.

The Sun
20-05-08, 19:32
העניין של לאכול כל שלוש שעות הוא לווא דווקא קטע פיזיולוגי ,פונקציה של נוחיות ותו לא
אני למשל אוכל 7 ארוחות ביום כי זה מה שהכי נוח עם הלו"ז שלי ,אין לי זמן לשבת על ארוחות גדולות אז אני מפזר את זה לאורך היום.

יש לזה גם יתרון פסיכולוגי ,אני שבע יותר לאורך היום מה שעושה אותי יותר רגוע ,כשאני רעב אני עצבני אז יותר טוב לי לאכול כל שלוש שעות-שעתיים וחצי ככה ולא לגווע עד הארוחה הבאה שלי (גדולה ככל שתהיה אני נהיה רעב מאוד מהר אחרי זה ,יעידו החבר'ה שבאו למפגש שאחרי כל האוכל שאכלתי שם עוד הייתי רעב) תלך לפי מה שנוח לך .פשוט מאוד.

ואז אכלת ת'זין של גבריאל :ohmy:

P-a-n-1-c
20-05-08, 19:45

זה אומר אבל שכל היום שלך סובב סביב האוכל. לאן שאתה הולך אתה סוחב איתך תיק עם אוכל. באמצע פגישה עם מישהו אתה אומר לו סליחה אני צריך לאכול עכשיו..

בנוגע לאיתן - תגיד אתה עושה צחוק?? באמצע מסיבה לצאת החוצה לאכול ביצים ולחזור למסיבה? :ohmy:

Yoshi-Moto
20-05-08, 19:49
זה אומר אבל שכל היום שלך סובב סביב האוכל. לאן שאתה הולך אתה סוחב איתך תיק עם אוכל. באמצע פגישה עם מישהו אתה אומר לו סליחה אני צריך לאכול עכשיו..

בנוגע לאיתן - תגיד אתה עושה צחוק?? באמצע מסיבה לצאת החוצה לאכול ביצים ולחזור למסיבה? :ohmy:
אם זה כ"כ חשוב לו לדחוף 6 ארוחות.

אמרתי שבעיקרון שיתאם את זה לתפריט, יפחית ארוחות ויגרום לכך שלא יצתרך ארוחה בזמן היציאה.
(קרא את השורה השנייה שרשמתי לו, הראשון סתם היה ל"אם כ"כ חשוב לך אז..")

The Sun
20-05-08, 19:49

גם אני מחלק ל6 ארוחות ויותר נוח לי ^^ כן לוקחים סנביץ' ויוגורטים לצבא, שקית עם ש"ש לא כזה בלאגן...
ואם לא יוצא לאכול אז וואללה אוכלים מתי שנוח, הקטע זה שמכינים מראש כדי לסדר ת'נוחות כמה שיותר ...

ובאמת יושימוטו (איתן?) שהגזמת, בחיים אני לא יקח אוכל ליציאה.

P-a-n-1-c
20-05-08, 20:14
גם אני מחלק ל6 ארוחות ויותר נוח לי ^^ כן לוקחים סנביץ' ויוגורטים לצבא, שקית עם ש"ש לא כזה בלאגן...
ואם לא יוצא לאכול אז וואללה אוכלים מתי שנוח, הקטע זה שמכינים מראש כדי לסדר ת'נוחות כמה שיותר ...

ובאמת יושימוטו (איתן?) שהגזמת, בחיים אני לא יקח אוכל ליציאה.

למה לא לאכול בצבא?
דני, ביצים, לחם..
אני לוקח כיכר לחם למשרד ומפרק :sbb4:

The Sun
20-05-08, 20:28
למה לא לאכול בצבא?
דני, ביצים, לחם..
אני לוקח כיכר לחם למשרד ומפרק :sbb4:
אין לי גישה לדברים האלה גבר :mellow:
חוצמזה שאני בעייתי עם אוכל... סיפרתי כבר שהוציאו אותי מקרבי בגלל בעיות מעיים^^
מביא מהבית וזהו שיזדיינו הצבא והכושילימא שלהם אני תובע אותם אחרי השירות, הכל מתוייק ומתועד עם מסמכים של רופאים צבאיים ובדיקות מעבדה.

P-a-n-1-c
20-05-08, 20:32
אין לי גישה לדברים האלה גבר :mellow:
חוצמזה שאני בעייתי עם אוכל... סיפרתי כבר שהוציאו אותי מקרבי בגלל בעיות מעיים^^
מביא מהבית וזהו שיזדיינו הצבא והכושילימא שלהם אני תובע אותם אחרי השירות, הכל מתוייק ומתועד עם מסמכים של רופאים צבאיים ובדיקות מעבדה.

וואלה אחי במקומך הייתי מוציא פטור שאתה מתקפל הביתה גג ב12 הביתה כי אתה לא אוכל בבסיס בגלל הבעיית מעיים שלך. אל תהיה פראייר, הצבא אוהב אנשים כמוך.. גם חוסך עליך כסף וגם אונס אותך עם השעות.

ומי ישמע לחם\דני\ביצים\גבינה אתה לא יכול לאכול בבסיס? אין שם שום דבר שיכול לסכן את המעיים שלך.

The Sun
20-05-08, 20:35
וואלה אחי במקומך הייתי מוציא פטור שאתה מתקפל הביתה גג ב12 הביתה כי אתה לא אוכל בבסיס בגלל הבעיית מעיים שלך. אל תהיה פראייר, הצבא אוהב אנשים כמוך.. גם חוסך עליך כסף וגם אונס אותך עם השעות.

ומי ישמע לחם\דני\ביצים\גבינה אתה לא יכול לאכול בבסיס? אין שם שום דבר שיכול לסכן את המעיים שלך.
אני לא יכול ללכת למטבח ופשוט לקחת, מה שגם ככה נופלים עלי הקצינים כל היום ( סא"לים וכו' ).
עזוב זה מסובך אין לי כוח לרוץ לרופאים וכאלה, נשארה עוד שנה אוכלים הכל כבר ( תרתי משמע )
ומה שלא לועסים פשוט בולעים :\
בנתיים נוח לי פחות או יותר עם השעות וזהו

Sugarzaza
20-05-08, 21:45
חחחחחח דני עלק

shahar-king
21-05-08, 01:09
לא יודע אותי דווקא מאוד מעניין העניין הזה שכל השנים חשבו שפיצול הזה עושה את ההבדל ופיתאום הכל הפוך אם יש למישהו עוד מחקר מאמר משהו בנוגע לזה בבקשה שיפתח על זה פוסט תודה

P-a-n-1-c
21-05-08, 06:24
חחחחחח דני עלק

אצלי זה פק"ל כל בוקר לאכול דני :basketball:

The Sun
21-05-08, 06:54
אצלי זה פק"ל כל בוקר לאכול דני :basketball:
איכס :mellow:
יש לזה גם קקה ערכים לא?

AkunaMatata
21-05-08, 10:40
יש לזה גם קקה ערכים לא?
לא!

Sugarzaza
21-05-08, 11:06
לא!
לא עדיף לשתות פשוט חלב עם סוכר? אם אתה רוצה לשחזר את הטעם ואת הצבע אתה יכול לחרבן לתוך זה.

The Sun
21-05-08, 15:40
לא עדיף לשתות פשוט חלב עם סוכר? אם אתה רוצה לשחזר את הטעם ואת הצבע אתה יכול לחרבן לתוך זה.
:laughing: העלה חיוך

P-a-n-1-c
21-05-08, 16:47
יש לזה גם קקה ערכים לא?

למה קקה ערכים?
20 גרם פחמימה, 2-4 חלבון ו1.5 שומן
אחלה דבר

Rendi Orton
21-05-08, 17:05
דני לארוחת בוקר? אתה אוכל 1?

P-a-n-1-c
21-05-08, 17:20
דני לארוחת בוקר? אתה אוכל 1?

1-2
אם תאכל יותר תהיה לך פגישה חשובה עם מר שירותים

walla1234
21-05-08, 18:23
רצוי אבל לא קריטי
אתה יכול גם 3 ארוחות גדולות ביום ובין לבין כמו שכולם עושים

idoH
29-05-08, 20:56
אתם באים ברכב?
קח הפסקה באמצע המסיבה, צא 20 דקות לאוטו, תאכל תבלע, קח מנטוס תעלים את הריח, ותחזור.

חוץ מה שלא חייב כל שלוש שעות, זה פשוט הכי נוח והכי יעיל, אפשר גם 4 ארוחות ויצא סבבה.
מקפיץ בלי קשר..
חבר אני לא רואה את עצמי עושה את זה...
אבל אין מה להגיד כל הכבוד על המורעלות יתר שלך!

bigwave1
29-05-08, 21:14
אל תחייה ככה. תדאג לכללים מסויימים לאורך היום וזה הכל
1. לאכול מספיק חלבון
2. לאכול מספיק ירקות
3. לא להגזים בשומן, וגם אז לאכול רק שומן איכותי
4.פחמימות לפי המטרה שלך- מאסה או חיטוב
5. אימונים כמו שצריך

תדאג לכללים האלה לאורך היום אתה תגיע לתוצאות יפות