PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|קשורה לתזונה בכללי+סקר כנסו :)

The-One
21-05-08, 01:33
אוקי לשאלה נגיד אני עכשיו עובד על תוכנית Fbw מתקדמת כן? 15חזרות 3סטים על כול שרירי גוף בערך תרגיל לכול שריר שזה לא הרבה אוקי לשאלה אני עדיין צריך לשמור על תזונה נכונה גם עם אני עובד על התוכנית Fbw שזה לא תוכנית Ab מתקדמת או משהו עדיין צריך לאכול רהבה? כי זה רק 15חזרות אני מזכיר ומאסה זה 6-12 אני יודע שצריך לאכול אבל השאלה כמה למצב שלי שאני שוקל 59 מקווה שתענו אה ועוד משהו נגיד אני חדש במכון כושר כמה זמן בממוצע צריך לעשות תוכנית סיבולת(fbw) עד שמתחילים תמאסה... כאילו תוכנית רצינית עד שעוברים ל Ab. בטעות רשמתי סקר על תתיחסו לזה

Arnav_Kipod
21-05-08, 02:00
לא הצלחתי להבין את כל מה שרשמת,תעשה סימני פיסוק פעם הבאה..ממה שהבנתי,אתה שואל האם אתה צריך להפקיד על תזונה כשאתה עושה תוכנית כמו Fbw,ולא Ab - התשובה היא כן,אם אתה רוצה לגדול אתה צריך להקפיד על תזונה,האימון הוא רק 20% מהגדילה שלך בעוד שתזונה זה 60% מהגדילה שלך (ה20% האחרים זה שינה..)
ואני חושב שחודש זה הזמן שאתה צריך לעשות FBW,לפני שאתה עובר ל Ab...(תלוי גם בכושר שלך...)

shahar-king
21-05-08, 02:04
לא הבנתי כלום!
אבל בכל מיקרה תמיד צריך תזונה נכונה
ומי אמר Ab יותר מיתקדמת מfbw

The-One
21-05-08, 02:38
טוב אז אני יסביר תשאלה אני עובד כרגע על תוכנית Fbw (תראו פרסמתי בפורום אימונים תתוכנית) שאלתי כולה עם צריך להקפיד על תזונה כמו בעליה במאסה בתוכנית רצינית כמו Ab עם חזרות כמו 6-12 או שלא כול כך צריך להקפיד על תזונה בגלל שזה 15חזרות וזה עדיין לא עלייה במאסה זה הכול חח.