PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות...

dani_katz
21-05-08, 11:16
1. נניח ואני צורך שייק אחרי אימון, חלק אומרים לי שמומלץ רק אחרי חצי שעה לקחת את השייק ויש אנשים שאומרים ישר אחרי סיום האימון לצרוך את השייק, מה יותר מועיל? (והאם זה משנה שאני בחיטוב?)

2. נניח אני עושה אימון של שעה אנאירובי ואז חצי שעה אירובי, מתי לצרוך את השייק? בין האימון האנאירובי לאירובי או אחרי האירובי לצרוך ישר את השייק?

3. אני בחיטוב כרגע, האם זה משנה שאני לא ממש עומד בתפריט על חישוב המשקל במדויק?
נגיד שיום אחד אני במאזן קלורי שלילי של 200 קלוריות יום אחר כך במאזן קלורי שלילי של 400 קלוריות וכל פעם זה משתנה, אבל לא עובר למאזן קלורי חיובי ולא מאזן קלורי שלילי גבוה מידי, האם זה בסדר?

4. אם וכאשר אני יוצא מחיטוב סוף סוף, האם לעלות כל פעם את הקלוריות בארוחות, כלומר להוסיף כל פעם קצת יותר פחמימות עד שאני מגיע למצב ניטרלי לא מאזן חיובי ולא שלילי, ולאט לאט מעלה את הפחמימות עד שמגיע למאזן קלורי חיובי שיהיה טוב לעליה במסה, האם ככה זה צריך להיות יציאה מחיטוב למסה? אם כן כמה זמן זה אמור לקחת התהליך הזה? ואיך זה משתף פעולה עם האימונים כמובן? מתי אני יכול כבר להגיע לאימונים מסיבים ומקסימלים?

dani_katz
21-05-08, 19:05
5. כמה זמן אחרי השייק שאחרי האימון צריך לאכול ארוחה מוצקה?

superguitar
21-05-08, 19:23
1מיד אחריי האימון וגם שעה אחרייאימון התוצאות זהות...אני הייתי שותה את זה אחריי המקלחת כי זה פשוט יותר נוח לי...אהה ואין קשר לזה שאתה בחיטוב..
2.אחריי הכל...אם ישלך זמן אתה יכול לקחת חצי כף אחריי האנאירובי וחצי כף אחריי האירובי אבל לפי דעתי לא צריך וגם לא כדאי ...סתם מכביד...
3.בסדר גמור...אפילו קראתי שזה דייי טוב בחיטוב להביא "מכות" כאלה
4.תעלה לנייטרלי וכל שבוע 100 קלוריות לבערך
5.ארוחה מוצקה יכולה לבוא בכל זמן ושעה אחריי אימון
אני אוכל אותה כמה שיותר מוקדם כיי ככה התפריט שלי (אהה חח וגם כי יש חלק בי שעדיין מאמין למיתוסים הישנים של פעם =]lol

dani_katz
21-05-08, 20:28
1מיד אחריי האימון וגם שעה אחרייאימון התוצאות זהות...אני הייתי שותה את זה אחריי המקלחת כי זה פשוט יותר נוח לי...אהה ואין קשר לזה שאתה בחיטוב..
2.אחריי הכל...אם ישלך זמן אתה יכול לקחת חצי כף אחריי האנאירובי וחצי כף אחריי האירובי אבל לפי דעתי לא צריך וגם לא כדאי ...סתם מכביד...
3.בסדר גמור...אפילו קראתי שזה דייי טוב בחיטוב להביא "מכות" כאלה
4.תעלה לנייטרלי וכל שבוע 100 קלוריות לבערך
5.ארוחה מוצקה יכולה לבוא בכל זמן ושעה אחריי אימון
אני אוכל אותה כמה שיותר מוקדם כיי ככה התפריט שלי (אהה חח וגם כי יש חלק בי שעדיין מאמין למיתוסים הישנים של פעם =]lol

תודה רבה :11: