PDA

צפה בגרסא המלאה : גרנט פוטר מצ'לסי !!!

Mazoz3
24-05-08, 20:17
כבר 3-0 מכבי על כפ"ס !!!!!!!111

פינגווין
24-05-08, 20:17
:laughing:

Mazoz3
24-05-08, 20:21
http://www.one.co.il/Article/116613.html וואן

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.252.38173.html ספורט 5

The Sun
24-05-08, 20:35
לא באמת חשבתם שהוא ישאר עוד עונה אחרי שהוא לא זכה בכלום, נכון?

אלוןק
24-05-08, 20:37
מקום שני ליגה אנגלית הוא לא זכה אבל הצליח אכושרמוטה הצליח סתם צ'לסי עושים שטויות

toxicity
24-05-08, 20:38
לא באמת חשבתם שהוא ישאר עוד עונה אחרי שהוא לא זכה בכלום, נכון?
הוא הביא את צ'לסי פעם ראשונה אי פעם לגמר ליגת האלופות, והיה קרוב פנדל אחד מלנצח
חוץ מזה, תמיד יהיו קבוצות שלא יזכו בכלום, אני לא רואה במה ליברפול או ארסנל זכו השנה, אז ישר לרוץ לפטר תמאמן?

ran_z
24-05-08, 20:39
מעניין אם איזה קבוצת צמרת אירופית אחרת תתעניין בשירותו עכשיו.

Blabla144
24-05-08, 20:40
http://www.whoateallthepies.tv/23wp9h5-thumb-180x135.gif
למי הוא יעביר את האסטרטגיות הסודיות שלו?

The Sun
24-05-08, 20:40
מקום שני ליגה אנגלית הוא לא זכה אבל הצליח אכושרמוטה הצליח סתם צ'לסי עושים שטויות
מה נותן מקום שני והפסד בגמר?
מה לעשות קבוצה כמו צ'לסי גם דואגת שהאוהדים יבואו והחבר'ה באנגליה לא אהבו את גרנט במיוחד, חוצמזה שמועדונים גדולים חיים מלהביא מאמנים עם שם גדול ובתקופה שאני רואה כדורגל לא יצא לי לראות כל מיני מאמנים שבאו על תקן מחליפים ומצילים זמניים וקיבלו את הקבוצה גם לשנה הבאה ( אני מדבר על אלה שלא זכו בכלום )

רן-זי : אני חושב שנראה את גרנט באירופה בעונות הקרובות, אבל בטח לא במועדון בסדר גודל של צ'לסי והקבוצות הבכירות ביותר, אולי בקבוצות דרג ב' ( שזה גם מאוד יפה, דוגמאות: מנצ'סטר סיטי, פורטסמות', שאלקה וכו' )

keen12
24-05-08, 20:42
חחחחחחחחחחחחחחחחחח זה כל כך מצחיק.. כשהוא רק התמנה ובמהלך העונה כל הטוקבקים על הכתבות שפירסמו עליו בone ואלה היו שלילים, ירדו עליו, אמרו שהוא לא מתאים ומה לא...
ברגע שהוא עזב כולם מדברים בשבחו..
איזה ישראלים אנחנו! חחחחחחחחח

BodyKilo
24-05-08, 20:42
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח התמונה הזאת הורגת אותי כל פעם מחדש...

והיה צפוי שיפטרו אותו אחרי שלא זכה בכלום.

Antonator1
24-05-08, 20:46
חחח 10 סנטימטר בבעיטות של דרוגבה ולמפארד וכל התיאוריות יורדות לטמיון...

The Sun
24-05-08, 20:46
חחח 10 סנטימטר בבעיטות של דרוגבה ולמפארד וכל התיאוריות יורדות לטמיון...
פחות דקה בתוספת זמן ב99 ובאיירן הייתה זוכה בדאבל משלה :laughing:

ran_z
24-05-08, 20:48
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח התמונה הזאת הורגת אותי כל פעם מחדש...

והיה צפוי שיפטרו אותו אחרי שלא זכה בכלום.

גם אותי ! :)
בלהבלה יא כריש :laughing:

///Efi///
24-05-08, 20:59
הוא הביא את צ'לסי פעם ראשונה אי פעם לגמר ליגת האלופות, והיה קרוב פנדל אחד מלנצח
חוץ מזה, תמיד יהיו קבוצות שלא יזכו בכלום, אני לא רואה במה ליברפול או ארסנל זכו השנה, אז ישר לרוץ לפטר תמאמן?

אחי אנחנו מדברים על צ'לסי, גם אם סבתא שלי הייתה מאמנת אותם הם היו מגיעים לגמר ליגת האלופות, קבוצה אם התקציבים של צ'לסי והסגל שחקנים שלה, צריך להיות ממש אפס כדי לסיים את העונה לא במיקום גבוהה בטבלה / לא להגיע להשג מכובד באירופה, ככה שאני ממש לא חושב שזה ביזכות גראנט שהם הגיעו לגמר ליגת האלופות

///Efi///
24-05-08, 21:00

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח

דייי אני מתתת איזה חזק זההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח

toxicity
24-05-08, 21:01
אחי אנחנו מדברים על צ'לסי, גם אם סבתא שלי הייתה מאמנת אותם הם היו מגיעים לגמר ליגת האלופות, קבוצה אם התקציבים של צ'לסי והסגל שחקנים שלה, צריך להיות ממש אפס כדי לסיים את העונה לא במיקום גבוהה בטבלה / לא להגיע להשג מכובד באירופה, ככה שאני ממש לא חושב שזה ביזכות גראנט שהם הגיעו לגמר ליגת האלופות
עובדה שעד עכשיו הם לא הגיעו לגמר
חוץ מזה, לפטר אותו זה מה שיגרום לצ'לסי לקחת טריפל? או אפילו רק תואר אחד? i think not

פומה
24-05-08, 21:06
מקווה שצ'לסי לא ידעו עונה הבאה מה זה ליגת האלופות ומה זה אליפות

פינגווין
24-05-08, 21:06
זה פורום Bb, אין קשר לכדורגל מצטער
נעול

לא ידעו אל תדאג, מנצ'סטר תיהיה מעל

Blabla144
24-05-08, 21:07
זה פורום Bb, אין קשר לכדורגל מצטער
נעול

לא ידעו אל תדאג, מנצ'סטר תיהיה מעל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תאכלס ,כל פוסט שני זה ככה המנהלים הופכים להיות יותר ויותר נאכסים כל יום.

The Sun
24-05-08, 21:25
חחחחחחחחח פינגי הפינגווין נפגעת עמוקות אני רואה :e אני יכול לשמח את ליבך באורז?

///Efi///
24-05-08, 21:54
טאכלס השנה זה וואחד פוקס שצ'לסי לא לקחו...

איך החלקת ככה טרי?!?! איךךך?!?!?!?

*DAVID*
24-05-08, 21:58
איזה יום שמח לי היום אזה יום חח איך שבאתי הביתה נכנסתי לone ראיתי את זה דפקתי צעקה מירוב שמחה הבן :):):):) הרס את הקבוצה

Antonator1
24-05-08, 22:02
לא מת על אברם - אבל את צ'לסי אני אוהב עוד הרבה פחות ממנו.

eminemfan
24-05-08, 23:32
עשה עבודה מדהימה-ואל תזיינו במוח כל המקטרגים! נראה מתי הם יגיעו עוד פעם לגמר הצ'מפיונס,מאמנים שנים על גבי שנים לא עשו מה שהוא עשה בשנה אחת המחליף שלו יפוטר כבר בינואר תזכרו מה שאני אומר,עכשיו מעניין מה יהיה הלאה בקריירה שלו.

Antonator1
24-05-08, 23:37
עשה עבודה מדהימה-ואל תזיינו במוח כל המקטרגים! נראה מתי הם יגיעו עוד פעם לגמר הצ'מפיונס,מאמנים שנים על גבי שנים לא עשו מה שהוא עשה בשנה אחת המחליף שלו יפוטר כבר בינואר תזכרו מה שאני אומר,עכשיו מעניין מה יהיה הלאה בקריירה שלו.
אני מאחל לצ'לסי לעוף כבר בשלב הבתים באירופה בשנה הבאה. והאליפות נשארת במנצ'סטר!

eminemfan
24-05-08, 23:38
אני מאחל לצ'לסי לעוף כבר בשלב הבתים באירופה בשנה הבאה. והאליפות נשארת במנצ'סטר!
עכשיו שגרנט לא שם-אני השונא מס' 1 שלהם!

Antonator1
24-05-08, 23:43
אני תמיד הייתי השונא מס' 1 שלהם. עוד מאז הניצחון שלהם לפני כמה שנים על ברצלונה 3-1 (5-1 לברסה בגומלין:)). זה המשיך במשחקי המונופול של עידן אברמוביץ' וכרגע נגמר ביחס המגעיל לאברם.

eminemfan
24-05-08, 23:48
אני תמיד הייתי השונא מס' 1 שלהם. עוד מאז הניצחון שלהם לפני כמה שנים על ברצלונה 3-1 (5-1 לברסה בגומלין:)). זה המשיך במשחקי המונופול של עידן אברמוביץ' וכרגע נגמר ביחס המגעיל לאברם.
הכל יתפורר שם עכשיו למפארד יעזוב,דרוגבה,שבצ'נקו-אני מרחם על המנג'ר שיבוא-התקשורת והאוהדים המגעילים של צ'לסי מפונקים! בלי אברמוביץ' הם היו עוד קבוצה בליגה האנגלית בלי היסטוריה בלי מסורת בלי כלום!!!!!!!!!!! תאכלס לפי דעתי זה סוף הקריירה של גרנט הוא אימן בנבחרת,אימן בארץ,אימן ברמות הכי גבוהות-לארץ הוא לא יחזור בחיים לאמן וזאת תיהיה הפתעה אם קבוצה אירופית תיקח אותו אבל בכדורגל הכל אפשרי-אם היו אומרים לי לפני שנה שהוא יהיה מרחק של החלקה מאלוף אירופה הייתי מאשפז את מי שאמר לי.

פומה
25-05-08, 00:01
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תאכלס ,כל פוסט שני זה ככה המנהלים הופכים להיות יותר ויותר נאכסים כל יום.

החחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שלך לא קשור
אתה מקבל הזהרה

:laughing: