PDA

צפה בגרסא המלאה : חחח כנסוו

Muscle-Man
24-05-08, 23:50
חחחחחח לפני איזה שבוע המאמן שלי במכון כושר עושה לי.. "ואאי מזה התנפחת" אני עושה לו "ואללה ?" אז הוא עושה לי כזה.. "מה איך עלית ככה במאסה יש איזה אבקה משו ?" [הוא מוכר במכון אבקות ומנסה לשכנע אנשים שיקנו ממנו]
הקיצר אני עושה לו קניתי אבקה מחבר שלי Serrios Mass.. מה הוא אומר לי ? "לך תדע מה הם שמו לך באבקות אולי יש בהם טוסטסטרון ואתה לא יודע.."

ושתבינו הוא מוכר אבקות של Ultimate Nutrition.. אז אמרתי לו אולי יש באבקות שלך טוסטסטרון.?. אז הוא עושה לי .. "מה פתאום האבקות שלי עברו בדיקות במעבדה"

[ד''א באמת עשו בדיקות במעבדה והם נכשלו בבדיקות]

חחחחח שילך לשכנע מישהו אחר לקנות Muscle-Juice כולה מלאה בסוכר ויש בה בקושי 3 גר' חלבון :laughing:

Exhibit
25-05-08, 00:01
איפה אתה מתאמן? גם לי יש מאמן כושר שמוכר אותו חרא וממציא סיפורים לאנשים D:

toxicity
25-05-08, 00:03
אם אני לא טועה היו אבקות שבאמת מצאו פעם סטרואידים
אבל הסר חשש optimumהיא לא אחתת מהן

Eskimo :-)
25-05-08, 02:42
חחחחחח לפני איזה שבוע המאמן שלי במכון כושר עושה לי.. "ואאי מזה התנפחת" אני עושה לו "ואללה ?" אז הוא עושה לי כזה.. "מה איך עלית ככה במאסה יש איזה אבקה משו ?" [הוא מוכר במכון אבקות ומנסה לשכנע אנשים שיקנו ממנו]
הקיצר אני עושה לו קניתי אבקה מחבר שלי Serrios Mass.. מה הוא אומר לי ? "לך תדע מה הם שמו לך באבקות אולי יש בהם טוסטסטרון ואתה לא יודע.."

ושתבינו הוא מוכר אבקות של Ultimate Nutrition.. אז אמרתי לו אולי יש באבקות שלך טוסטסטרון.?. אז הוא עושה לי .. "מה פתאום האבקות שלי עברו בדיקות במעבדה"

[ד''א באמת עשו בדיקות במעבדה והם נכשלו בבדיקות]

חחחחח שילך לשכנע מישהו אחר לקנות Muscle-Juice כולה מלאה בסוכר ויש בה בקושי 3 גר' חלבון :laughing:
חחחחחח גם אצלי זה ככה היה המנייאקים האלה ניסו למכור לי תאבקה שלי אמרתי להם שאני קונה מכאן... התחילו להגיד לי לך תדע מה מכניסים לך שםםם..

Dr. Muscle
25-05-08, 02:49
לשמור על כותרת אינפורמטיבית לנושא, כמה פעמים אפשר לחזור על זה!!!

gil-Nissim
25-05-08, 02:51
זה ישראלבודי, זה תמיד ישאר ככה :diractor:

eyalamzleg
25-05-08, 07:59
לא נורא אני אומר:sbb4:

KillerBiceP
25-05-08, 09:02
זה לא FXP וותר, פה לא מקטלגים כותרות:boxing:

Rendi Orton
25-05-08, 13:40
אם יש שם סטרואידים אני קונה!! במקום לקנות בכמה אלפי דולרים לקנות ב-300ש''ח מאבקה זה שווה :)

Muscle-Man
26-05-08, 14:57
אם יש שם סטרואידים אני קונה!! במקום לקנות בכמה אלפי דולרים לקנות ב-300ש''ח מאבקה זה שווה :)

אתה רציני ?!

Muscle-Man
26-05-08, 14:58
זה מזכיר את אלה שלא מתאמנים שאומרים שבאבקות יש כימיקלים ודברים לא טבעיים...

Blabla144
26-05-08, 14:58
תפסיק לזיין בשכל חביבי..:thumbdown:

toxicity
26-05-08, 15:09
אל תעשה תציניות הגרועה שלך תעשה לי טובה
הכוונה היא לא לכמויות שנותנים לסוסים, אלא כמויות קטנות

BodyKilo
26-05-08, 15:30
למה אתה ילד קטן?

Logout
26-05-08, 15:38
טוב נו כולם ניתפלו אליך אז גם אני יגרר אחרי כולם...

באמא שלי אתה מפגר...זה לא אותם כמיות חלאס לדבר שטיות, דבר שני.אני בטוח..במיליון אחוז...שעכשיו מביאים לך את האפשרות להזריק מה שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה ואפילו שההורים שלך יסכימו לך..אתה לא תעשה את זה..

:bot:

look
26-05-08, 15:49
טוב נו כולם ניתפלו אליך אז גם אני יגרר אחרי כולם...

באמא שלי אתה מפגר...זה לא אותם כמיות חלאס לדבר שטיות, דבר שני.אני בטוח..במיליון אחוז...שעכשיו מביאים לך את האפשרות להזריק מה שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה ואפילו שההורים שלך יסכימו לך..אתה לא תעשה את זה..

:bot:
האמת.. שלא יודע מה עם מר רנדי אורטון, אבל אני דווקא כן אעשה את זה (בתנאים שציינת)

Blabla144
26-05-08, 15:50
האמת.. שלא יודע מה עם מר רנדי אורטון, אבל אני דווקא כן אעשה את זה (בתנאים שציינת)
לא אתה לא אני יכול לשים איתך כסף...

look
26-05-08, 15:58
לא אתה לא אני יכול לשים איתך כסף...
איך אתה כל כך בטוח ?
יש אנשים שמזריקים שקונים את זה בפול כסף ומתחבאים כל היום, אם אצלי הכל בחינם ובהסכמה אז למה שאני לא אזריק ?

Blabla144
26-05-08, 16:00
איך אתה כל כך בטוח ?
יש אנשים שמזריקים שקונים את זה בפול כסף ומתחבאים כל היום, אם אצלי הכל בחינם ובהסכמה אז למה שאני לא אזריק ?
1.בגלל שאתה לא יודע איך
2.בגלל שיש בזה סיכון מטורף מבחינת בריאות
3.בגלל שאתה עוד ילד!(עד גיל 21 בנושא הזה זה ילד!)

BodyKilo
26-05-08, 16:01
איך אתה כל כך בטוח ?
נו באמת..

look
26-05-08, 16:04
1.בגלל שאתה לא יודע איך
2.בגלל שיש בזה סיכון מטורף מבחינת בריאות
3.בגלל שאתה עוד ילד!(עד גיל 21 בנושא הזה זה ילד!)
ברור שהכוונה היא לא שאני אלך עכשיו אתפוס מזרק אמלא אותו באיזה שבע תרופות ואדחוף לתחת..
אני מדבר על לעשות סייקל מסודר שאני יודע מה אני עושה.

ולגבי 3, בחייאת, כושים בשכונות שמזריקים מגיל שנתיים אל תגיד לי עד גיל 21 זה עוד ילד. אין שום דבר שאני אלמד על הנושא בגיל 21 שאני לא יכול ללמוד עכשיו.

Rendi Orton
26-05-08, 16:05
צחקתי מה אתם קופצים,האנשים של היום..לא מבינים בדיחות...
ברור שאני לא אקח,כי מאיפה אחרי זה אני ישיג נוגדנים?!?
ו...מי שואל את ההורים שלו אם להזריק או לא?!

toxicity
26-05-08, 16:07
ברור שהכוונה היא לא שאני אלך עכשיו אתפוס מזרק אמלא אותו באיזה שבע תרופות ואדחוף לתחת..

ולגבי 3, בחייאת, כושים בשכונות שמזריקים מגיל שנתיים אל תגיד לי עד גיל 21 זה עוד ילד. אין שום דבר שאני אלמד על הנושא בגיל 21 שאני לא יכול ללמוד עכשיו.
עכשיו אתה מומחה? אתה גאון שיודע הכל?
חוץ מזה בשביל מה להזריק לפני גיל 21? אתה מתכנן לעלות למר ישראל לנוער?

tomerA
26-05-08, 16:12

זה לא קשור ללמוד, חוץ מי זה שאין לך מושג מה אתה יכול ללמוד עד גיל 21 ומה לא.
אתה עכשיו בגיל ההתבגרות אם תיקח טסט למשל זה יעצור לך את הגדילה יכול להגרום לך לעיותים בגוף וחוץ מי זה שיש לך רמות גבוהות גם ככה בגיל הזה.
אין לך מושג איזה תופעות לוואי יש ואתה לא יודע איך הגוף שלך יגיב לזה.

look
26-05-08, 16:14
עכשיו אתה מומחה? אתה גאון שיודע הכל?
חוץ מזה בשביל מה להזריק לפני גיל 21? אתה מתכנן לעלות למר ישראל לנוער?
למה להסתכל על זה ככה ?
למה לעצור את עצמי רק למר ישראל לנוער ?
למה לא (מי שרוצה) להתחיל להזריק בגיל מוקדם יותר ולהגיע לרמות של תחרויות בחו"ל ? ואפילו (אם זה לא שאיפות מוגזמות) מר אולימפיה ?

אני לא מדבר עלי ספציפית, אני מדבר בכללית.

Rendi Orton
26-05-08, 17:31
להזריק זה לא מה שיעשה אותך מר אולימפיה,אתה גם צריך בנוסף גנטיקה והשקעה רבה..
וגם ליכולכת של החומרים יש גבולות.

look
26-05-08, 17:33
להזריק זה לא מה שיעשה אותך מר אולימפיה,אתה גם צריך בנוסף גנטיקה והשקעה רבה..
וגם ליכולכת של החומרים יש גבולות.
דיי לא נכון ! תישבע לי !
ואני חשבתי שזה יעשה אותך תוך חודש מר אולימפיה !
שיט.. מה אני אעשה עכשיו ?

:nono:

Rendi Orton
26-05-08, 18:43
לא יודע אחי,מצטער שאכזבתי אותך :(