PDA

צפה בגרסא המלאה : משך תקופת המאסה שלכם

dor_dru
26-05-08, 21:33
למשך כמה כמה זמן אתם מחזיקים את עצמכם במאסה ?

Antonator1
26-05-08, 21:35
עד שניהיים פו הדב.

ArschGesicht
26-05-08, 21:37
תומך בתגובה של אנטון..
המראה השומני ממש לא מעניין אותי
ומצד שני לא בא לי לבלות חצי שנה בחיטוב אז לא באחוז מוגזם מדי

פינגווין
26-05-08, 21:40
שנה וחצי?חחח

odedik
26-05-08, 21:44
שאני נהיה ענק (חח יחסית לשחיף)... המטרה שלי אישית 100 קילו כרגע אני 80.

look
26-05-08, 21:46
כשמגיעים למשקל הרצוי.. אני קובע את מטרת המאסה ע"י קביעת המשקל הרצוי להגיע אליו. ושם עושים חיטוב.ד

Rendi Orton
26-05-08, 21:52
אני כבר עברתי 7,8חודש ואני מתכנן עוד 7,8 חודש ואז חיטוב.

israel2290
26-05-08, 22:03
4 חודש מאסהה מספיק...

gilsXM
26-05-08, 22:27
בינתיים חודשים חח מתכוון עוד שנה בערך
הכל כמובן ע"פ הערכות, ואז חיטוב ואז שוב מאסה, חיטוב, מאסה, חיטוב מאסה, עד שימאס

dor_dru
26-05-08, 22:37
:):):):) אוקי השאלה מתי מחשיב את עצמך פו הדוב או מתי הבטן נמאסת
אני חושב ש3 וחצי 4 חודשים מאסה בפלוס קלורי של 500 זה סביר

Rendi Orton
26-05-08, 22:51
כל אחד זה שונה..

The Sun
26-05-08, 22:55
או עד ספטמבר או שאני מגיע ל75-77 קילו.

Logout
26-05-08, 22:56
כל הזמן....חחח
כבר שנה וחודש כימעט..

Rendi Orton
26-05-08, 23:32
כל הזמן....חחח
כבר שנה וחודש כימעט..
רואים בחתימה שלך,אתה סוס אחי..פשוט אין מילים :ok:

yonip
27-05-08, 00:52
רואים בחתימה שלך,אתה סוס אחי..פשוט אין מילים :ok:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Muscle-Man
27-05-08, 00:56
חצי שנה אם לא מינימום... אבל הכל קשור לגנטיקה יש אנשים שלא מתאמנים ואוכלים קצת בישבילהם זה מסה.. אני לדוגמה אוכל אוכל אוכל אוכל אוכל ולא גודל.. רק משמין סעעעעעמק ערסס !

tomerA
27-05-08, 00:56
עד ששמנים מידי\ מגיע הקיץ.

look
27-05-08, 07:18
אתם אשכרה שמים על קיץ ? עם עוד לא הגעתי למטרה אני לא אפסיק רק כי קיץ בא.. אני אסתובב עם הכרס שלי כמו גדול !!

Arnav_Kipod
27-05-08, 10:26
או עד ספטמבר או שאני מגיע ל75-77 קילו.

אחי לא מבין את הנתונים שלך:

נתונים מתחילת מסה ( 18.3.2008 ):
176 ס"מ, 68 ק"ג, היקף יד 35, אחוז שומן 15

נתונים מעדכון מסה (22.4.2008):
67.3 ק"ג, היקף יד 35.5, אחוז שומן 13.2

נתונים מעידכון מסה (26.5.2008):
70.1 ק"ג, היקף יד 36.3, אחוז שומן 13.7

איך אתה עושה מסה,יורד קילו ומאבד 2% שומן?

The Sun
27-05-08, 10:45
החודש וחצי הראשונים היו מאזן נייטרלי, כנראה התחטבתי בהם.
כרגע 70 קילו

tomerA
27-05-08, 11:44
אתם אשכרה שמים על קיץ ? עם עוד לא הגעתי למטרה אני לא אפסיק רק כי קיץ בא.. אני אסתובב עם הכרס שלי כמו גדול !!

שמה מה הבעיה לעשות חיטוב קצר של חודש-חודשיים להרגיש כמו חדשו אז להמשיך במאסה שלך.
אתה הולך להתחרות איפה שהוא? אתה מדבר כאילו זה כול מה שחשוב לך העוד 2 קילו שריר.

The Sun
27-05-08, 12:00
שמה מה הבעיה לעשות חיטוב קצר של חודש-חודשיים להרגיש כמו חדשו אז להמשיך במאסה שלך.
מה הקשר? אם תעצור במאסה בזמן שאתה ב"פוש" של העלייה אתה סתם תצטרך להתחיל הכל מהתחלה, למה להפסיק משהו באמצע... עד שהרגלת את הגוף?

dor_dru
27-05-08, 12:02

אני בדעה שלך, השאלה אם הגוף שהיה במומנטום ואתה בעצם לא מחזיר את התהליך אחורה.
למשהו יש תשובה מהימנה לגבי העניין הזה?

tomerA
27-05-08, 12:06
אתה לא יכול היוץ במומנטום על 15%+, ככול שעולים באחוז השומן הגוף נוטה לצבור יותר שומן ופחות שריר והפוך ככול שאתה על אחוז שומן יותר נמוך אתה תעלה ביותר שריר ופחות שומן.
מי שמעל 15% כבר שמן ואם זה לא מפריע לך אז סבבה, רק אני אומר שמי שמגיע במיוחד לקיץ על 15% לפי דעתי אין שום סיבה שימשיך עם המאסה. גם לא כי זה לא אפקטיבי כבר וגם כי זה לא אסטתי.

The Sun
27-05-08, 12:07
אתה לא יכול במומנטום על 15%+ ככול שעולים באחוז השומן הגוף נוטה לצבור יותר שומן ופחות שריר והפוך ככול שאתה על אחוז שומן יותר נמוך, כאשר תעלה הגוף ינטה לצבור יותר שריר ופחות שומן.
מי שמעל 15% כבר שמן ואם זה לא מפריע לך אז סבבה, רק אני אומר שמי שמגיע לקיץ במיוחד לקיץ על 15% לפי דעתי אין שום סיבה שימשיך עם המאסה. גם לא כי זה לא אפקטיבי כבר וגם כי זה לא אסטתי.

יש לך ריפרנס שמוכיח את זה? נשמע כמו שטויות מצטער:whistle:

tomerA
27-05-08, 12:19
יש לך ריפרנס שמוכיח את זה? נשמע כמו שטויות מצטער:whistle:
http://www.bodyrecomposition.com/Fat%20loss/initialbodyfat.html

ממליץ לך לקרוא את כול המאמרים שם.
ניסיתי לפרסם פה כמה פעמים חלק מהמאמרים לציבור הרחב פה אבל בקושי הגיבו ומי שהגיב רק שאל אם יש תגרום לעבירית :XDemoticon:

The Sun
27-05-08, 12:23
בא לך לצטט לי את הפיסקה שתתמוך במה שאמרת? אני לא במוד לקרוא סורי, ועדיין תזכור שאלו הם מאמרים ולא מחקרים :]

tomerA
27-05-08, 12:25
בא לך לצטט לי את הפיסקה שתתמוך במה שאמרת? אני לא במוד לקרוא סורי, ועדיין תזכור שאלו הם מאמרים ולא מחקרים :]

זה מגובה בסימוכין, המחקר שבדק את כמות הLBM רשום למטה, בכלל כמעט כול המאמרים של לייל מגובים בסימוכין.

A primer on the P-ratio

The above recommendation is based on a lot of data on something called the P-ratio (which stands for partitioning ratio) which essentially represents the proportion of protein (LBM) you gain relative to the total weight you gain (this isn’t the technical definition of P-ratio, by the way, I’m just trying to simplify it a bit).

Now, a lot of factors control P-ratio including genetics, hormones, diet and training (to a smaller degree than you’d expect) and probably some I’m forgetting (3). But by and large, the primary predictor of P-ratio is starting body fat percentage. Basically, your starting body fat percentage predicts the great majority of what you will lose/gain when you diet/overfeed (4).

So, when you diet, the fatter you are, the less LBM (and more fat) you will lose. Conversely, the leaner you are, the more LBM and less fat you will tend to lose when you diet. This makes sense in evolutionary terms, the more fat you have to lose, the more your body can lose without having to burn off muscle tissue; the leaner you get, the less fat you have and the more muscle you end up losing. Anyone who’s dieted naturally to sub 10% body fat levels knows this to be true: the leaner you get, the more muscle mass you tend to lose

So what about overfeeding and gaining weight? Well, in general, the same holds but in reverse: leaner individuals will tend to gain more LBM and less fat and fatter individuals will tend to gain more fat and less LBM. This actually makes sense when you think about it. The fat individual loses a lot of fat/a little LBM when they diet and gains a lot of fat and little LBM when they overfeed while the leaner individual does the opposite. P-ratio appears to be constant going in both directions. That is, P-ratio appears to be constant for a given individual (5).

So, typically, when overfed, thin/lean individual will gain 60-70% lean body mass (LBM) while fat individuals may gain only 30-40% LBM. Note that these percentage gains are without exercise, simply with overfeeding from a starting body fat level. Although research hasn’t examined overfeeding nearly as much as underfeeding, we might expect intensive weight training to skew these numbers to an even better point.

So far, so good right; it sure seems like the leaner you are, the better your body composition changes will be during overfeeding? So get lean and then train and eat and you should gain piles of muscle back, right?

---------------------------------------

Now watch me backpedal

Having hopefully shown you why I think the idea that getting lean first will magically let you pack on the LBM without fat gain, I’m going to backpedal and say that that doesn’t mean I think that dieting first is always a bad idea. Quite in fact, there may be very good reasons to diet prior to going on a mass gaining phase. Simply don’t expect it to cause the types of magic that some are claiming.

Part of the reason that preceding a mass gaining phase with a diet is one of practicality. If you want to compete in a bodybuilding contest, you need to be sufficiently lean to start with (10-12% body fat for males) to have a chance of coming in on time. That may mean keeping body fat in check by dieting prior to trying to add mass. Similarly, if you simply want to get lean for appearances sake, you need to keep body fat under control.

Meaning this: if you start a mass gaining phase at too high of a body fat percentage (say 12-15%), you’re going to gain some fat during that phase and end up in the high teens or worse. This makes dieting back to a non-fat assed body fat percentage a real hassle. Better to keep things in check by alternating periods of cutting and gaining.

As well, it seems empirically that once body fat gets to the 15% range or so for men, fat gains tend to accelerate during mass gaining phases. I suspect this is due to the development of systemic insulin resistance which causes calories to go into fat stores more readily. Keeping body fat levels below that may be helpful.

I should mention that there was always an anecdotal idea that mass gains were best with body fat about 10-12% body fat (for men, add 9-12% for women). While I had always dismissed this as being an excuse to stay fat, I suspect it’s probably close to correct. Based on what’s going on hormonally and physiologically at both low and higher body fat percentages, this may very well be a sweet spot for mass gaining. You’re fed and healthy enough to lift well and make gains but not so fat that other problems arise.

Logout
27-05-08, 12:26
אולי באמת שמישהוא יעשה עבודת קודש ויתרגם את זה? :)
או לפחות את החלק שמוכיח את מה שאמרת תומר?

The Sun
27-05-08, 12:31
אוקי, קראתי את העניין ושורה אחת תפסה את עיניי:
"Note that these percentage gains are without exercise, simply with overfeeding from a starting body fat level."

מה שאומר, שכל זה טוב ומוכח אבל לא נבדק בפועל על אנשים שהתאמנו בתקופה המדוברת
נקודה למחשבה.

tomerA
27-05-08, 12:36
אני אגיד ממש בקצרה מה שהוא רוצה להגיד.
נעשה מחקר על הP RATIO שזה כמה אחוז של מסה רזה אתה מעלה מתוך המסה שהעלת בכללי.
בדקו את העניין וראו שאנשים רזים מעלים יותר מסה רזה כאשר הם מעלים משקל ומאשר אנשים שמנים. 60%-70% לרזים ו30%-40% לשמנים. (זה כמה מסת שריר הם העלו מתוך כלל המסה)
אבל יש לו הסתייגות בין העלה שרזים טיבעית לאלה שהגיעו לאחוז שומן הנמוך מתוך דיאטה.
מי שהגיע לאחוז שומן הנמוך מאחוז שומן גבוה צריך להעלות המון מסת שריר כאשר הוא יעלה חזרה נכון? זה לא תמיד עובד ככה, מי שהset point שלו היא בן אדם שמן. קודם כול ימלא את המאגרי שומן שלו למצב ממנו הוא התחיל את הדיאטה. (זה תקף רק על מי שהset point שלו זה אחוז שומן גבוה).
באנשים רזים מה שנאמר בהתחלה תקף.
לסיכום:
הוא לא ממליץ למפתחי גוף לקחת את הדיאטה למעל 15% שומן מכיוון שמעל זה הגוף נוטה לצבור יותר שומן ופחות שריר.
תקרו את הפסקה הזאתי היא לא ארוכה ודי ממצא את העניין.
Meaning this: if you start a mass gaining phase at too high of a body fat percentage (say 12-15%), you’re going to gain some fat during that phase and end up in the high teens or worse. This makes dieting back to a non-fat assed body fat percentage a real hassle. Better to keep things in check by alternating periods of cutting and gaining.

As well, it seems empirically that once body fat gets to the 15% range or so for men, fat gains tend to accelerate during mass gaining phases. I suspect this is due to the development of systemic insulin resistance which causes calories to go into fat stores more readily. Keeping body fat levels below that may be helpful.

tomerA
27-05-08, 12:37
אוקי, קראתי את העניין ושורה אחת תפסה את עיניי:
"Note that these percentage gains are without exercise, simply with overfeeding from a starting body fat level."

מה שאומר, שכל זה טוב ומוכח אבל לא נבדק בפועל על אנשים שהתאמנו בתקופה המדוברת
נקודה למחשבה.

So, typically, when overfed, thin/lean individual will gain 60-70% lean body mass (LBM) while fat individuals may gain only 30-40% LBM. Note that these percentage gains are without exercise, simply with overfeeding from a starting body fat level. Although research hasn’t examined overfeeding nearly as much as underfeeding, we might expect intensive weight training to skew these numbers to an even better point.

The Sun
27-05-08, 12:48
לא הבנתי מה שניסית להסביר כרגע עם ההדגשה

tomerA
27-05-08, 12:50
לא הבנתי מה שניסית להסביר כרגע עם ההדגשה

we might expect intensive weight training to skew these numbers to an even better point

אנחנו נצפה שאימוני כוח אינטנסיבים יביאו את המספרים האלה לאפילו נקודה טובה יותר. (זאת אומרת יותר שריר)

The Sun
27-05-08, 13:00
מה שאומר ששוב, הכל תלוי באיך אתה אוכל, מתאמן וישן - אז ואללה אין קשר לאחוזי שומן ולהמשך המאסה ... (ברור שמעל 17% זה כבר פשוט סתם יראה רע )

tomerA
27-05-08, 13:07
מה שאומר ששוב, הכל תלוי באיך אתה אוכל, מתאמן וישן - אז ואללה אין קשר לאחוזי שומן ולהמשך המאסה ... (ברור שמעל 17% זה כבר פשוט סתם יראה רע )

למה אתה מסיק שאין קשר? הרגע הראיתי לך שכן יש קשר.
שמע אני לא בא להטיף פה לאף אחד שכול אחד יעשה מה בא לו, ואני לא שולל אפשרות שאתה תגיב ככה ואחר יגיב אחרת אבל סטסיטית, לרוב המוחלט של האוכלוסיה הנתונים האלה תקפים.

look
27-05-08, 14:55
כן אבל נגיד שהגעת לקיץ על 12-13 אחוזי שומן אתה אשכרה תפסיק בשביל לחטב <? זה סתם הורס ת'מוב של המאסה.

tomerA
27-05-08, 15:03
כן אבל נגיד שהגעת לקיץ על 12-13 אחוזי שומן אתה אשכרה תפסיק בשביל לחטב <? זה סתם הורס ת'מוב של המאסה.

שוב אם זה לא נראה לך שמן מידי אז בכיף תעשה מה שבא לך.
אבל אם אתה שמן מידי אבל רוצה להמשיך מסה זה מיותר.

Blabla144
27-05-08, 15:05
אולי באמת שמישהוא יעשה עבודת קודש ויתרגם את זה? :)
או לפחות את החלק שמוכיח את מה שאמרת תומר?
דביל אני בכיתה יותר נמוכה ממך, מצליח לקרוא את זה חופשי ...:bye1:
כמו שהוא כבר הסביר מעל ל15 אחוז שומן צבירת השומן גודלת וזה דיי חסר טעם להמשיך במסה, אם אתה לא טבעי זה משהו אחר וגם אם יש לך גנטיקה טובה זה משהו אחר.

look
27-05-08, 15:32
שוב אם זה לא נראה לך שמן מידי אז בכיף תעשה מה שבא לך.
אבל אם אתה שמן מידי אבל רוצה להמשיך מסה זה מיותר.
אז הפואנטה שלי זה אין שמן מידי. בילדר זה בילדר.
אם אתה על 13 אחוז מלא נוזלים בבטן בלאגנים הכי לא אסתטי שיש אין שום סיבה שתפסיק בשביל שלא ייראו קצת שומן.
זה מחשבה של כוסית לא של בילדר.

Rendi Orton
27-05-08, 15:38
אז לא מומלץ לעבור את ה-15%?

tomerA
27-05-08, 15:46
אז הפואנטה שלי זה אין שמן מידי. בילדר זה בילדר.
אם אתה על 13 אחוז מלא נוזלים בבטן בלאגנים הכי לא אסתטי שיש אין שום סיבה שתפסיק בשביל שלא ייראו קצת שומן.
זה מחשבה של כוסית לא של בילדר.

תעשה מה שבא לך.

Mr.Olimpia
27-05-08, 15:57
אני כבר איזה שנה במסה ....מתרה 110 קילו מכווה להגיע עד האביב הבא..
(משקל נוכחי 100-101 קילו*)

Mr.Olimpia
27-05-08, 15:59
אז לא מומלץ לעבור את ה-15%?

למה לא ? תעשה לי טובה תפסיק לשמוע לכל השחיפים פה....15% זה סבבה לגמריי ועוד אם יש מסה מכובדת אז בכלל..
בפורום 99% חיים בסרט שהם 10-12 אבל הם 15-17...אז:thumbdown:

Mr.Olimpia
27-05-08, 16:04
אני אגיד ממש בקצרה מה שהוא רוצה להגיד.
נעשה מחקר על הP RATIO שזה כמה אחוז של מסה רזה אתה מעלה מתוך המסה שהעלת בכללי.
בדקו את העניין וראו שאנשים רזים מעלים יותר מסה רזה כאשר הם מעלים משקל ומאשר אנשים שמנים. 60%-70% לרזים ו30%-40% לשמנים. (זה כמה מסת שריר הם העלו מתוך כלל המסה)
אבל יש לו הסתייגות בין העלה שרזים טיבעית לאלה שהגיעו לאחוז שומן הנמוך מתוך דיאטה.
מי שהגיע לאחוז שומן הנמוך מאחוז שומן גבוה צריך להעלות המון מסת שריר כאשר הוא יעלה חזרה נכון? זה לא תמיד עובד ככה, מי שהset point שלו היא בן אדם שמן. קודם כול ימלא את המאגרי שומן שלו למצב ממנו הוא התחיל את הדיאטה. (זה תקף רק על מי שהset point שלו זה אחוז שומן גבוה).
באנשים רזים מה שנאמר בהתחלה תקף.
לסיכום:
הוא לא ממליץ למפתחי גוף לקחת את הדיאטה למעל 15% שומן מכיוון שמעל זה הגוף נוטה לצבור יותר שומן ופחות שריר.
תקרו את הפסקה הזאתי היא לא ארוכה ודי ממצא את העניין.

לא משהו נגדך...אבל כל המחקרים האלה שווים לתחת!!!
כל חודש יוצא מחקר חדש שמוכיח את ההופוך ככה שאי אפשר לסמוך על זה.
+ כל בן אדם שונה ולפעמים קוראים דברים שלא ניתן להסביר כל גוף שונה ולא הכל ניתן לחקור ולהעסיק מסכנות.

ככה שהמחקרים האלה אתה יכול להדפיס לנגב תתחת ולזרוק

tomerA
27-05-08, 16:05
למה לא ? תעשה לי טובה תפסיק לשמוע לכל השחיפים פה....15% זה סבבה לגמריי ועוד אם יש מסה מכובדת אז בכלל..
בפורום 99% חיים בסרט שהם 10-12 אבל הם 15-17...אז:thumbdown:

כן אה, מי זה בכלל lyle mcdonald :sweatdrop:

tomerA
27-05-08, 16:06
לא משהו נגדך...אבל כל המחקרים האלה שווים לתחת!!!
כל חודש יוצא מחקר חדש שמוכיח את ההופוך ככה שאי אפשר לסמוך על זה.
+ כל בן אדם שונה ולפעמים קוראים דברים שלא ניתן להסביר כל גוף שונה ולא הכל ניתן לחקור ולהעסיק מסכנות.

ככה שהמחקרים האלה אתה יכול להדפיס לנגב תתחת ולזרוק

תראה לי את המחקר ההפוך.
חוץ מי זה תמיד יהיו יוצאי דופן המאמר הזה, זה לאוכלוסיה ההמומצעת.
זה שיהיה איזה פריק גנטי שגודל גם מלחדד עפרונות אין מה לעשות.

Danzig
27-05-08, 16:08

עם כל הכבוד ללייל, תפסת ממנו מינימום מדען חוקר פיזיולוג מטורף, הוא לא, אז צא מהסרט, הוא כולה עוד בחור מלומד באמת עם שיטה שהוא המציא, יש עוד 100 כאלה.

TheGift
27-05-08, 16:08
יצא אתמול מחקר שטוען כי מספיק לעשות סט אחד לגב בחודש!
בנוסף, ע"פ המחקר החדש, מומלץ לא לעבור את ה6 אחוז שומן מכיוון שמעל יהיה כמעט בלתי אפשרי לעלות בשריר.

אני מתכוון ליישם את המחקר, אני מאמין שתוך חצי שנה סוף סוף אני אגיע ליד 50 חטוב!

ד"א, המחקר נערך על 10 עכברים, מתאמנים וותיקים כבר למעלה מ-10 שנים וטבעיים. אחד מהם לקח סופרדרול בעבר אבל זה לא רלוונטי.

Mr.Olimpia
27-05-08, 16:10
תראה לי את המחקר ההפוך.
חוץ מי זה תמיד יהיו יוצאי דופן המאמר הזה, זה לאוכלוסיה ההמומצעת.
זה שיהיה איזה פריק גנטי שגודל גם מלחדד עפרונות אין מה לעשות.

עזוב אחי אין לי כוח לויכוח הזה שלא מביא לשום מקום...אני רק באתי להגיד את הדעה שלי ושום דבר חוץ מזה.

פשוט מנסיון אומנם לא גדול שלי אבל יש... אני מתאמן איך שהגוף שלי מכתיב לי את הכללים.
ורואים...אני רואה אני גודל אני ממשיך...נתקע מנסים משהו חדש..

denous
27-05-08, 16:14
סתם לדעת :]
הרבה מדברים פה ההההרררבהההה....
מישהו פה שהגיב בדיון חוץ ממר.אולימפיה הגיע בכלל ל-15 אחוז שומן ? במאסה ?
ולא סתם להגיע ל-15 אחוז שומן בלי שריר אני מדבר עם מאסה שבאמת יש מה לחטב.

TheGift
27-05-08, 16:21
כן... עכשיו אני בערך 15 ולא חושב בכלל על חיטוב

Mr.Olimpia
27-05-08, 16:21
סתם לדעת :]
הרבה מדברים פה ההההרררבהההה....
מישהו פה שהגיב בדיון חוץ ממר.אולימפיה הגיע בכלל ל-15 אחוז שומן ? במאסה ?
ולא סתם להגיע ל-15 אחוז שומן בלי שריר אני מדבר עם מאסה שבאמת יש מה לחטב.

אני עכשיו 14-15 אחוז....ורואים לי טיפה ריבועים והכל כמו שצריך...
אנשים פה לא יודעים מזה 14% על 100 קילו בכלל ...זה פי 1000 יותר עדיף מאחד ששוקל 70 על 10%...
90% מהפורום פה זייני שכל מדרגה ראשונה שלא מבינים מהחיים שלהם בכלל ובטח שלא מפיתוח גוף... תראו את אסיד תראוה את גלעד כל אחד על 15% + מלא נוזלים והם לא רואים אף אחד בפורום הזה...

denous
27-05-08, 16:28
אנשים פה לא יודעים מזה 14% על 100 קילו בכלל ...זה פי 1000 יותר עדיף מאחד ששוקל 70 על 10%...
90% מהפורום פה זייני שכל מדרגה ראשונה שלא מבינים מהחיים שלהם בכלל ובטח שלא מפיתוח גוף... תראו את אסיד תראוה את גלעד כל אחד על 15% + מלא נוזלים והם לא רואים אף אחד בפורום הזה...

זה מה שאני בא להגיד...
תאכלס אף אחד פה כמעט לא עבר את ה-14 אחוז שומן בכלל וגם אם כן לא עם מאסה שאפשר לחטב...
כל אחד חושב ש-15 אחוז שומן זה כמו 20...
אחד שרוצה קוביות כל החיים חי בסרט ויעלה במאסה רבע ממה שאחד שיש לו ביצים להגיע ל-17 אחוז שומן יעלה.
בכל מקרה חאלס לחיות בסרטים שאם יוצא טיפה הבטן או נעלם ריבוע קטנטן או הלחי שלך פתאום מתנפחת כמו בלון אז זה אחוז שומן גבוה...
אין הרבה שעוברים את ה-14 אחוז שומן פה...

mmaorc
27-05-08, 16:32
זה מה שאני בא להגיד...
תאכלס אף אחד פה כמעט לא עבר את ה-14 אחוז שומן בכלל וגם אם כן לא עם מאסה שאפשר לחטב...
כל אחד חושב ש-15 אחוז שומן זה כמו 20...
אחד שרוצה קוביות כל החיים חי בסרט ויעלה במאסה רבע ממה שאחד שיש לו ביצים להגיע ל-17 אחוז שומן יעלה.
בכל מקרה חאלס לחיות בסרטים שאם יוצא טיפה הבטן או נעלם ריבוע קטנטן או הלחי שלך פתאום מתנפחת כמו בלון אז זה אחוז שומן גבוה...
אין הרבה שעוברים את ה-14 אחוז שומן פה...
למה לעבור את ה 14-15 אחוז?
הרוב פה עושים פיתוח גוף לא כדי להתחרות
אז הם מעדיפים להראות טוב כל השנה גם על חשבון לעלות לאט יותר במסה.

denous
27-05-08, 16:38
למה לעבור את ה 14-15 אחוז?
הרוב פה עושים פיתוח גוף לא כדי להתחרות
אז הם מעדיפים להראות טוב כל השנה גם על חשבון לעלות לאט יותר במסה.

שמע לדעתי כל אחד ומה שהוא רוצה כמו שאמרת זה נכון...
אבל המון פה או שהם משחקים אותה גברים או לא יודע מה :|
תאכלס תחפש פה הודעות של אנשים אני שם כסף כל אחד דפק הודעה אני עולה במאסה עד שנמאס עד זה עד זה עד 130 קילו עד אוגוסט....
מה נמאס מההה ? יצאה לך כרס בגודל של אצבע ? ירדה קוביה ? חאלס לבכות כמו לא יודע מה...
בחייאת ראבאק רק יוצא להם כרס קטנה בנס 12 אחוז שומן רוצים לחטב....
אז חאלס עם המשחקים האלו כאילו הארדקור או משהו אנערף....
לדעתי אחי שעושים מאסה מן הסתם כדי לגדול כמו שצריך לוקחים אותה רחוק ולא 200 קלוריות מעל התחזוקה 'לעלות נקי'... לדעתי חרטא....
בכל מקרה חבל אם היה לאנשים ביצים באמת לצבור מאסה ולקחת את המאסה רחוק להגיע ל-15-17 אחוז שומן אז באמת יהיה מה לחטב....

The Sun
27-05-08, 17:19
יצא אתמול מחקר שטוען כי מספיק לעשות סט אחד לגב בחודש!
בנוסף, ע"פ המחקר החדש, מומלץ לא לעבור את ה6 אחוז שומן מכיוון שמעל יהיה כמעט בלתי אפשרי לעלות בשריר.

אני מתכוון ליישם את המחקר, אני מאמין שתוך חצי שנה סוף סוף אני אגיע ליד 50 חטוב!

ד"א, המחקר נערך על 10 עכברים, מתאמנים וותיקים כבר למעלה מ-10 שנים וטבעיים. אחד מהם לקח סופרדרול בעבר אבל זה לא רלוונטי.
חולה עליך הרגת אותי אורי!:clap:

Rendi Orton
27-05-08, 17:26
תגיד אחי,אני רציני איך בבית ספר שלך מתנהגים אלייך?
בטח כולם מפחדים להתקרב אלייך :):):):)

tomerA
27-05-08, 17:56
לא יודע למה אתה חושב שכול רוצים פה ריבועים כול השנה להגיע ל15% זה ממש לא ריבועים כול השנה.
לא אמרתי לא לעשות מסה, לפי דעתי מסה צריכה להיות עד 15% שומן ולא יותר מי זה. כאשר מגיעים לזה מורידים את השומן ועושים מסה שוב. כמה זמן יקח לך להגיע ל15% האלה זה כבר עניין שלך.

וכול האלה פה שפותחים את הפה שלהם על המחקרים האלה, אל תירקו לבאר שאתה שותים ממנה.
כולכם פה אוכלים חלבון פי 2 ממשקל גוף, למה אתה עושים את זה? סתם כי בא לכם? אולי יבוא מחר מחקר שיראה שאפשר לגדול להיקף 50 חטוב גם עם 2 גרם חלבון ביום? רגע למה אנחנו בכלל מתאמנים? מחר יבוא מחקר ויראה שיש 20 אנשים שלא יתאמנו כול החיים שלהם ויש להם היקף 40.
גישה כול כך מטומטמת לחיים.

Rendi Orton
27-05-08, 18:21
לא יודע למה אתה חושב שכול רוצים פה ריבועים כול השנה להגיע ל15% זה ממש לא ריבועים כול השנה.
לא אמרתי לא לעשות מסה, לפי דעתי מסה צריכה להיות עד 15% שומן ולא יותר מי זה. כאשר מגיעים לזה מורידים את השומן ועושים מסה שוב. כמה זמן יקח לך להגיע ל15% האלה זה כבר עניין שלך.

וכול האלה פה שפותחים את הפה שלהם על המחקרים האלה, אל תירקו לבאר שאתה שותים ממנה.
כולכם פה אוכלים חלבון פי 2 ממשקל גוף, למה אתה עושים את זה? סתם כי בא לכם? אולי יבוא מחר מחקר שיראה שאפשר לגדול להיקף 50 חטוב גם עם 2 גרם חלבון ביום? רגע למה אנחנו בכלל מתאמנים? מחר יבוא מחקר ויראה שיש 20 אנשים שלא יתאמנו כול החיים שלהם ויש להם היקף 40.
גישה כול כך מטומטמת לחיים.
יש עובדות ויש דעות.
הרוב בפיתוח גוף זה עסק אינדואבלי..כמו שאולג אמר,הגוף מכתיב את הכללים..

arbel2
27-05-08, 18:36

תפסיקו לסגוד ללייל,הוא תזונאי מכובד והכל ,אבל התאוריות שלו לא ברות ישום לכל דבר

לייל מרגיז אותי גם בתפיסה שלו שהוא אשכרה יכול לייצר באדיבילדר איכותי עם הדיאטות שואה שלו,הוא יעשה הכל כדי לקצר תהליכי חיטוב ,מבחינתי להיות 120 קילו בסוף אופסיזן ולעשות חיטוב סיזיפי של 5 חודשים אם זה אומר להיות 100+ חטוב.

ובנימה כללית בנוסה חיטוב ? שיזדיין הקיץ,עכישו מתחיל הקיץ ואני עכשיו מתחיל מסה ולא מעניין אותי כלום :)

tomerA
27-05-08, 18:42

לייל מרגיז אותי גם בתפיסה שלו שהוא אשכרה יכול לייצר באדיבילדר איכותי עם הדיאטות שואה שלו,הוא יעשה הכל כדי לקצר תהליכי חיטוב ,מבחינתי להיות 120 קילו בסוף אופסיזן ולעשות חיטוב סיזיפי של 5 חודשים אם זה אומר להיות 100+ חטוב.

ובנימה כללית בנוסה חיטוב ? שיזדיין הקיץ,עכישו מתחיל הקיץ ואני עכשיו מתחיל מסה ולא מעניין אותי כלום :)

אני לא סוגד לו, אני רק אומר שהוא לא סתם איזה ילד שכותב שטויות.
אתה יכול לקבל את מה שהוא אומר או לא. שכול אחד יעשה במסה שלו מה שבא לו, ומה שמתאים לו. אני חושב שזה לא אסתטי להיות שמן בקיץ.
ובתאכלס אני לא יודע מה אתה רוצים ממני אני בסך הכול הצגתי פה נתון שככול שעולים באחוז שומן יותר יותר קשה להעלות שריר והחלק שתעלה יהיה יותר שומן בשריר עם האחוזים. אני לא אמרתי לאף אחד פה להתחיל חיטוב. שכול אחד יעשה את השיקולים שלו.
כמו שאתה לא רוצה שעכשיו כול הבנות יגידו על הזין שלי הקיץ לא בא לי להיות כוסית אני יאכל מה שבא לי ויהיה שמנה מכוערת. אתה לא תאהב את הרעיון נכון?

Elevation
27-05-08, 18:42

מאסה ככל המאסות...:book:

Elevation
27-05-08, 18:43
אתה יכול לקבל את מה שהוא אומר או לא. שכול אחד יעשה במסה שלו מה שבא לו, ומה שמתאים לו. אני חושב שזה לא אסתטי להיות שמן בקיץ.
ובתאכלס אני לא יודע מה אתה רוצים ממני אני בסך הכול הצגתי פה נתון שככול שעולים באחוז שומן יותר יותר קשה להעלות שריר והחלק שתעלה יהיה יותר שומן בשריר עם האחוזים. אני לא אמרתי לאף אחד פה להתחיל חיטוב. שכול אחד יעשה את השיקולים שלו.
כמו שאתה לא רוצה שעכשיו כול הבנות יגידו על הזין שלי הקיץ לא בא לי להיות כוסית אני יאכל מה שבא לי ויהיה שמנה מכוערת. אתה לא תאהב את הרעיון נכון?

אין דין מנוש כדין זרג.

arbel2
27-05-08, 18:52

הטענה האחרונה שלך מגוכחת ואני לא מאמין שאתה עושה את ההשוואה הזאת,אם אלו השיקולים שלך אז הדיון הזה חסר טעם.

Rendi Orton
27-05-08, 18:58
לפי דעתי אנשים אובססבים בקשר לקיץ הזה,אם באמת אין מסה,אז אין מה לחשוב וצריכים לוותר על החיטוב,אבל אם יש מספיק מסה ויש קצת שומן אז לפי דעתי אין בעיה להתחיל חיטוב כאילו,אנשים לא מתחרים פה לפחות 95% מהפורום הם חובבנים,אז מה הבעיחה חודש-2 של חיטוב..

Mr.Olimpia
27-05-08, 19:22
תפסיקו לזיין תשכל הזה על הקיץ....אז מה שיש קיץ ? אם אתה חושב שאתה נראה חרא...אז אתה נראה חרא גם על 10% שומן וגם על 15% אז זה לא יעזור כמה אחוז שומן אתה כל עוד אתה שחיף.
עכשיו מתחיל קיץ ואני ממשיך מסה עד 110 קג עד שנה הבא.

תשובה למאור. לא קשור שאתה באדיבילדר מיקצועי או לא. מסה זה מסה ואפ תשאל אותי...מסה נקיה זה דרעק...כי אין דבר כזה.

tomerA
27-05-08, 19:33
הטענה האחרונה שלך מגוכחת ואני לא מאמין שאתה עושה את ההשוואה הזאת,אם אלו השיקולים שלך אז הדיון הזה חסר טעם.

המחשבה שהזדיין העולם ורק אני קיים גם קצת מגוחכת.
בכול מקרה לכל אחד יש את השיקולים שלו וסדר העדיפיות שלו. מכיוון שלי אין שום רצון להתחרות אני מוכן לוותר על ה2 קילו שריר האלה ולא להיות סתם שמן.

hasman90
27-05-08, 19:34
אממ אני עוד לא סיימתי את המסה שלי אני יחזית עולה נקי אבל לא מעניין אותי אחוזי שומן נמוכים אני דווקא אוהב את המראה הגדול יותר אני לא ממש אוהב מראה מחוטב..
החילוף חומרים שלי מאוד מהיר כמה שאני לא עולה במשקל אני עדיין מחוטב כנראה אני עולה נקי מידי... עד עכשיו עליתי בסביבות ה 17 קילו ואני עדיין מחוטב.. אני מצפה להגיע למשקל של כ 84 קילו ולחטב עד אז בטוח אני יצטרך חיטוב

dor_dru
27-05-08, 22:23
המחשבה שהזדיין העולם ורק אני קיים גם קצת מגוחכת.
בכול מקרה לכל אחד יש את השיקולים שלו וסדר העדיפיות שלו. מכיוון שלי אין שום רצון להתחרות אני מוכן לוותר על ה2 קילו שריר האלה ולא להיות סתם שמן.

איש באמונתו יחייה
אני מצדד בדעה שלך, הבעיה שהיא באמת לא מצליחה להביא אותי רחוק.
אני תקוע עם מאסה סבבה ולא מצליח להגיע לדרגה של מעולה כי אני לא מצליח לפתוח את הסכר שבראש שלי ולעלות במשקל בצורה רצינית יותר:no: .

The Sun
27-05-08, 22:31
אין דין מנוש כדין זרג.
R O F L , הציטוט של השנה.

אני מצטרף לחבר'ה שנמצאים על אחוז-שומן בינוני פלוס, וגם אני לא חושב לרגע על חיטוב...

toxicity
27-05-08, 22:34
עד שנמאס לאכול בכמויות של עדר פילים
חוץ מזה לדעתי זה מגעיל להראות שמן, מסה או לא מסה, לעבור את ה15-16 אחוז שומן זה סתם שטות לדעתי

פינגווין
27-05-08, 22:45
יורדים על לייל בזמן שיש לנו בדיחות מהלכות בארץ.