PDA

צפה בגרסא המלאה : אפשרי לעבוד חזה, גב ורגליים ביחד?

The Sun
26-05-08, 22:00
אני מתחיל חלוקה של חזה, גב ורגליים באימון A
אימון B: ידיים , כתפיים ובטן.
מישהו התנסה?

P-a-n-1-c
26-05-08, 22:05
רואים שאתה עם גיל....
אני התנסתי, לא ממליץ.

The Sun
26-05-08, 22:07
אני מתכוון לתת לזה צ'אנס, עד עכשיו אני רואה תוצאות... מקסימום אם חודש הבא אני ירגיש שאני מעמיס יותר מדי ונתקע אני גם אומר לו וגם יחזור לחלוקה האורתודוקסית של חזה כתפיים יד אחורית, גב קדמית ורגליים...

P-a-n-1-c
26-05-08, 22:09
תנסה לעבור לabcx5, Abcd.. להתקע על Ab ולשנות את החלוקות כל הזמן זה מעפן.

ובינינו אחי בלי להעליב בשביל מה פתחת את הפוסט? יעני זה לא משנה מה היו כותבםי לך היית בכל זאת עושה את החלוקה הזאת..
מה הקטע?

alfi
26-05-08, 22:20
תנסה...:ok:

Logout
26-05-08, 22:30
ניסיתי...
החזה הישתפר, היידים קצת אבל פחות...
רגליים וגב פחות העלתי במשקלים וכדומה...
חח למעשה אני עדיין בזה..אבל רוצה לשנות תוכנית כל רגע(אני עצמאי חחח)
איזה חלוקה אתה מציע פאניק? פשוט יש לי לחץ בלימודים בחודש הזה...

dani_katz
26-05-08, 22:31
זה לא מעייף לשים את כל השרירים הגדולים באותו היום? לא עדיף לחלק את זה שווה שווה פחות או יותר?
אני אישית לא הייתי מסוגל לעשות את זה רגליים גב וחזה באותו היום... אלה 3 קבוצות השרירים הגדולות

The Sun
26-05-08, 22:38
תנסה לעבור לabcx5, Abcd.. להתקע על Ab ולשנות את החלוקות כל הזמן זה מעפן.

ובינינו אחי בלי להעליב בשביל מה פתחת את הפוסט? יעני זה לא משנה מה היו כותבםי לך היית בכל זאת עושה את החלוקה הזאת..
מה הקטע?

כדי לקבל חוות דעת שניה, כמו בכל דבר שאני עושה...
כמו שאמרת אחי, בכל מקרה הייתי עושה את החלוקה אבל כמובן שהכל בעירבון מוגבל.
כי כמו שאמרתי: אם אני רואה שאני נתקע :nono: , מרגיש עומס יתר :no: או פשוט לא מסתדר עם התוכנית :XDemoticon: אז אני מחליף אותה. אני לא מפחד מניסויים ושינויים.

dani_katz: זה בדיוק כמו שאמרת, אבל אחרי 3 חודשים של גב יד קדמית רגליים, חזה כתפיים ויד אחורית צריך להחליף.

boris19
26-05-08, 22:45
אני מתחיל בחלוקה הזו בתחילת החודש, נקווה לטוב

Logout
26-05-08, 22:52
זה לא מעייף לשים את כל השרירים הגדולים באותו היום? לא עדיף לחלק את זה שווה שווה פחות או יותר?
אני אישית לא הייתי מסוגל לעשות את זה רגליים גב וחזה באותו היום... אלה 3 קבוצות השרירים הגדולות
כן...בהתחלה זה הטיש אותי לאללה...עכשיו פחות אבל עדיין..זה קשה..לעבור מחזה--->לגב...זה לא פשוט חח

eminemfan
26-05-08, 22:54
אחי עושה את זה כמובן בהלמצת גיל והוא מתפתח מעולה

Muscle-Man
27-05-08, 02:07
תחליף תוכנית אימון כל 3 חודש בערך... וכן אני ניסיתי את מה שאתה אומר והתפתחתי דיי טוב..

ArschGesicht
27-05-08, 06:08
התוכנית נשמעת לא רעה אבל אני אישית לא אוהב לעשות אימון גב כשאני עייף כבר
כמה כבר ייצא מגב כשאני עייף מהחזה ומהרגליים אחרי שעשיתי 2 שרירים לפניהם
אימוני גב ורגליים אני אוהב להפציץ כשאני רענן אין מה לעשות
משקלים אני לא מוריד:nono:

Danzig
27-05-08, 11:28
למה לעשות את זה לעצמך?

The Sun
27-05-08, 12:25
למה לעשות את זה לעצמך?
מהצד השני נשאלת השאלה למה לא?

Danzig
27-05-08, 12:54
אין צד שני, לעשות את כל השרירים הגדולים באימון אחד זה מזיין אותך, ואז יום אחרי יעני לעשות אימון קליל? מה הטעם?
סתם שחיטה חסרת תועלת

Natanz
27-05-08, 13:46
אין צד שני, לעשות את כל השרירים הגדולים באימון אחד זה מזיין אותך, ואז יום אחרי יעני לעשות אימון קליל? מה הטעם?
סתם שחיטה חסרת תועלת

אימון קליל? הכול תלוי בעצימות של האימון.
אני עובד בתוכנית הזאת ואני מרוצה הידיים שלי גדלו

eyalamzleg
27-05-08, 14:55
אימון קליל? הכול תלוי בעצימות של האימון.
אני עובד בתוכנית הזאת ואני מרוצה הידיים שלי גדלו
עבודה של שריר גדול מאמצת הרבה יותר את הגוף מן הסתם:unsure:

אני חושב שזאת חלוקה מפגרת לגמרי, זה סתם מתיש
יכול להיות שתגדל יפה אבל זה יותר בגלל התזונה והקפדה שלך ולא התוכנית אימונים , כי בכל מקרה אתה נותן גירוי לשריר ...
לדעתי לא תוכנית חכמה , זה כמו התוכניות שהמדריכי כושר נונתים בד"כ למתאמנים מתחילים ואתה לא בדיוק מתחיל לא?

Danzig
27-05-08, 16:12
האימון קליל ביחס לאימון של השרירים הגדולים, נגיד האימון של הידיים זה 5 (סתם מספר) אז הגב רגליים חזה זה 50, ואני לא מגזים, אין בכלל מה להבדיל מבחינת גיוס יחידות שריר ומספר השרירים שעובדים בתרגילים כאלה וכו'...
טיפשי לגמרי וחסר תועלת.
יד אחורית וקדמית באותו אימון? תומך בזה לגמרי, יש אנשים שמשיגים עם זה אחלה תוצאות ובאמת שאין לי הסבר למה זה ככה, אבל גם אני לפני שהתגייסתי הייתי עובד ככה זמן מה.

dorblech
27-05-08, 16:16
עשיתי את זה במאסה והתוצאות היו מעולות. זה לא קל, אבל זה שווה את זה.

The Sun
27-05-08, 17:16
עשיתי את זה במאסה והתוצאות היו מעולות. זה לא קל, אבל זה שווה את זה.
כמה זמן עבדת עם התוכנית הזאת? עם איזו תוכנית עבדת לפניה?

P-a-n-1-c
27-05-08, 17:27
זה לא שווה את זה. אני עשיתי את החלוקה. סבבה גדלתי והכל, אבל זה לא שגדלתי בצורה יוצאת דופן עם התוכנית הזאת ביחס לתוכניות אחרות.

ובנוגע למה שאמרת שאתה לוקח את התוכניות של גיל "בערבון מוגבל" - טוב אחי.
כאילו שאם זה ימאס לך אתה תגיד כוסעמו גיל אני עובר לABC.. :thumbdown:

The Sun
27-05-08, 17:29
זה לא שווה את זה. אני עשיתי את החלוקה. סבבה גדלתי והכל, אבל זה לא שגדלתי בצורה יוצאת דופן עם התוכנית הזאת ביחס לתוכניות אחרות.

ובנוגע למה שאמרת שאתה לוקח את התוכניות של גיל "בערבון מוגבל" - טוב אחי.
כאילו שאם זה ימאס לך אתה תגיד כוסעמו גיל אני עובר לABC.. :thumbdown:
לא הבנתי, אתה חושב שאם אני ירגיש שאני נתקע אז אני כביכול לא יחליף תוכנית רק בגלל שזה גיל?
תעשה לי טובה אני לא בן 15

P-a-n-1-c
27-05-08, 17:34
כן
כי אחרת למה אתה משלם לו? כדי שיביא לך איזה משהו ואם לא מתאים לך אז תחליף?

toxicity
27-05-08, 17:36
אין על Abc 5 פעמים בשבוע

The Sun
27-05-08, 17:39
כן
כי אחרת למה אתה משלם לו? כדי שיביא לך איזה משהו ואם לא מתאים לך אז תחליף?
זה מעבר לתוכנית אימונים, למדתי הרבה על תזונה בזמן הזה.
בכל אופן עזוב אחינו, עזוב את גיל ואת הקטע הזה בצד - זה לא ה ISSUE.
אני מתעניין כי שמעתי גם תגובות טובות מאנשים שעבדו עם התוכנית, עובדה שגם בדיון הזה גם אלי וגם דורבליק אמרו שזה עבד בשבילם ( או אח של אלי במקרה הספציפי )

P-a-n-1-c
27-05-08, 17:49
זה מעבר לתוכנית אימונים, למדתי הרבה על תזונה בזמן הזה.
בכל אופן עזוב אחינו, עזוב את גיל ואת הקטע הזה בצד - זה לא ה ISSUE.
אני מתעניין כי שמעתי גם תגובות טובות מאנשים שעבדו עם התוכנית, עובדה שגם בדיון הזה גם אלי וגם דורבליק אמרו שזה עבד בשבילם ( או אח של אלי במקרה הספציפי )

תגדיר עבד.
בעיקרון כל עוד אתה מרים משקל כבד, נח בהתאם ואוכל הרבה אתה תגדל.
אולי עם ABCX5 הם היו גדלים יותר?
אני אומר לך בתור אחד שניסה הרבה מאוד תוכניות. אין על ABCX5. אם אין לך זמן הייתי ממליץ על AB אחר או ABCD.

The Sun
27-05-08, 17:55
לא פוסל את הדיעה שלך, פשוט כבר החלטתי שאני נותן לתוכנית פרק זמן של חודש ניסיון ולפי ההתקדמות אני אדע אם אני נשאר או מחליף^^

P-a-n-1-c
27-05-08, 17:58
לא פוסל את הדיעה שלך, פשוט כבר החלטתי שאני נותן לתוכנית פרק זמן של חודש ניסיון ולפי ההתקדמות אני אדע אם אני נשאר או מחליף^^

זה מה שאמרתי מתחילת הפוסט. שאתה בין כה וכה תנסה את התוכנתי, אז מה הטעם בלפתוח את הפוסט? :sweatdrop:

Floyd01
27-05-08, 17:59
תגדיר עבד.
בעיקרון כל עוד אתה מרים משקל כבד, נח בהתאם ואוכל הרבה אתה תגדל.
אולי עם ABCX5 הם היו גדלים יותר?
אני אומר לך בתור אחד שניסה הרבה מאוד תוכניות. אין על ABCX5. אם אין לך זמן הייתי ממליץ על AB אחר או ABCD.

מה זה ABCx5?
ואני רואה שהרבה פה מטילים ספק ביעוץ של גיל, אתם אומרים עדיף לקחת את התוכנית של המדריך בחדר כושר ולפנות ליעוץ מתזונאית דרך קופת חולים?

P-a-n-1-c
27-05-08, 18:01
מה זה ABCx5?
ואני רואה שהרבה פה מטילים ספק ביעוץ של גיל, אתם אומרים עדיף לקחת את התוכנית של המדריך בחדר כושר ולפנות ליעוץ מתזונאית דרך קופת חולים?

אם כבר אתה הולך לייעוץ אז לך לגיל\יותם או מישהו שמתמחה בייעוץ לBB.
וABCX5 זה
abcxabcxabcxabc
י

Floyd01
27-05-08, 18:04
אם כבר אתה הולך לייעוץ אז לך לגיל\יותם או מישהו שמתמחה בייעוץ לBB.
וABCX5 זה
abcxabcxabcxabc
י
אוקיי.
ולא הבנתי כל כך לגבי הABC, יש פה באתר הסבר מפורט על זה?

עריכה:
לא משנה, חישפתי והבנתי.

trx--->sus
27-05-08, 18:04
רואים שאתה עם גיל....
אני התנסתי, לא ממליץ.
הוצאת לי את המילים מהפה

אין לי שמץ של מושג למה הוא נותן לכולם חלוקה מטומטמת (לדעתי אני לא בא לתקוף או משו) כזאת אשמח לשמוע הסבר שלו בפוסט

The Sun
27-05-08, 18:08
דימה אנחנו טוחנים מים, תקרא שוב מה עניתי לך בעמוד הראשון, אני לא מחפש להצדיק את הכסף ששילמתי כדי "לא לצאת פראייר" או משהו כזה, בחייאת מה אנחנו בתיכון?

boris19
27-05-08, 18:42
למה לפסול תוכנית שעובדת טוב ? (מהתגובות שיש באשכול), כל עוד יש תוצאות ומרגישים טוב אז בכיף,

mmaorc
27-05-08, 18:50
לא חושב שראיתי חלוקה יותר גרועה מזאת בחיים שלי

P-a-n-1-c
27-05-08, 19:46
דימה אנחנו טוחנים מים, תקרא שוב מה עניתי לך בעמוד הראשון, אני לא מחפש להצדיק את הכסף ששילמתי כדי "לא לצאת פראייר" או משהו כזה, בחייאת מה אנחנו בתיכון?

אז שוב פעם אני שואל, מה הטעם באשכול?
נגיד וכולם היו אומרים לך פה אחד שזה חרא - מה הלאה?

dorblech
27-05-08, 20:54
כמה זמן עבדת עם התוכנית הזאת? עם איזו תוכנית עבדת לפניה?
עבדתי איתה קצת יותר משלושה חודשים, לפני זה עבדתי עם חזה-יד קדמית-רגליים\ גב-כתפיים-יד אחורית. עליתי איתה 9 קילו עם עלייה של פחות מ-3% שומן בסה"כ.

The Sun
27-05-08, 21:32
אז שוב פעם אני שואל, מה הטעם באשכול?
נגיד וכולם היו אומרים לך פה אחד שזה חרא - מה הלאה?

האמת שניסחתי את עצמי בהודעה הראשונה לא נכון - רציתי לבדוק אם יש אנשים שהתנסו בתוכנית כזאת יותר מאשר לשמוע דיעה על החלוקה, למרות שגם זה מאוד חשוב.
אם כולם בלי יוצא מהכלל היו אומרים לי שזה על הפנים סביר להניח שהייתי מציג לגיל את הדיעות ושואל למה הוא נותן לי תוכנית שהדיעה המוחלטת של הציבור היא שלילית לגביה...וכנראה שגם אומר לו שאני רוצה חלוקה אחרת או לעבור בכלל לABC ...

דור - החלקים שהכי התקדמת בהם בזמן התוכנית? החלקים באימון הקל יותר?

P-a-n-1-c
27-05-08, 21:33
עזוב שטויות. Abcx5 זאת התוכנית הכי טובה שעבדתי בה. פשוט פצצה.
אם יש לך זמן וכוח אז זו התוכנית שמתאימה לך.
אני לצערי אין לי זמן לזה כי אני עובד 2-3 פעמים בשבוע אז נשאר לי להתאמן 4 פעמים, אז עברתי לabcd.

The Sun
27-05-08, 21:36
עזוב שטויות. Abcx5 זאת התוכנית הכי טובה שעבדתי בה. פשוט פצצה.
אם יש לך זמן וכוח אז זו התוכנית שמתאימה לך.
אני לצערי אין לי זמן לזה כי אני עובד 2-3 פעמים בשבוע אז נשאר לי להתאמן 4 פעמים, אז עברתי לabcd.
כן גם אצלי אני בקושי רב דוחף 4 אימונים בשבוע, בעייתי...
אחרי התוכנית הזאת אני יעבור לABC 4 פעמים בשבוע ופשוט יעבוד הכי כבד שאני יכול, טווח חזרות של גג 7 ...

P-a-n-1-c
27-05-08, 21:38
עדיף כבר Abcd..

TheGift
27-05-08, 21:45
אין דבר כזה Abc*5 זו התוכנית הכי טובה...

אצל כול אחד זה שונה. בכלל, במסה מומלץ לא לעבור את רף ה-4 פעמים בשבוע מכיוון שעובדים כבד ומומלץ לתת לשריר לנוח לפחות 3 ימים בשבוע.
שריר גודל במנוחה.

מנוחה חשובה לא רק לטבעיים...
אני מכיר בנאדם על סייקלים שהתאמן מלא זמן 6 פעמים בשבוע, כול שריר פעמיים בשבוע, ואח"כ החליף ל-3 פעמים בשבוע וגדל הרבה יותר.

The Sun
27-05-08, 21:48
אני לא בנוי לזה עדיין ;)

Sugarzaza
27-05-08, 21:51
עדיף כבר Abcd..
עדיף כבר ABCDEFG

P-a-n-1-c
27-05-08, 21:55
עדיף כבר ABCDEFG

עדיף לבוא פעמיים בשבוע ל10 דקות לנשק את המזוזה וללכת הביתה

The Sun
27-05-08, 22:15
טוב בקיצור אני יעבור לabc, אני גם לא שלם לגמרי עם התוכנית ו- חבל לי לבזבז חודש שאני יכול אולי למצות אותו טוב יותר.

P-a-n-1-c
27-05-08, 22:16
טוב בקיצור אני יעבור לabc, אני גם לא שלם לגמרי עם התוכנית ו- חבל לי לבזבז חודש שאני יכול אולי למצות אותו טוב יותר.

חחחחח אז סתם שילמת לגיל? :mellow:

denous
27-05-08, 22:19
עשיתי את החלוקה קורן...
ותאכלס אתה מגיע לרגליים אתה מת אבל לא חושב שיש בזה שום דבר רע פשוט אימון מאוד קשה...
אבל יש אחלה תוצאות תנסה את החלוקה עוד לא התחלת אתה כבר רוצה לשנות ?
חוץ מזה שום דבר שתעשה לא יהיה בזבוז תאמין לי אחי.
תנסה.

The Sun
27-05-08, 22:20
הופה ידעתי שזה יבוא :clap: , לצורך העניין זה לא משנה :bully:

אני אתייעץ איתו לגבי תוכנית אחרת, למרות שאני בטוח שגם בפורום יוכלו לעזור לי אבל לבנאדם יש יותר ניסיון, ואת זה אני אומר בלי כוונה שלאנשים כאן אין ניסיון פשוט הבחור מתפרנס מהעניין.

P-a-n-1-c
27-05-08, 22:21
גיל יותר מבסדר גמור, לא אמרתי אחרת

toxicity
27-05-08, 22:22
אתה כל הזמן דוחף בו לשנות את התוכנית, ושבסוף הוא רוצה לשנות ככה אתה עוקץ אותו?
the sun תשאר בתוכנית שלך
חודש זה כלום, אז במקום לעלות 400 גרם שריר תעלה 340, מזה משנה
וגם זה ממש אבל ממש לא בטוח

The Sun
27-05-08, 22:24
עשיתי את החלוקה קורן...
ותאכלס אתה מגיע לרגליים אתה מת אבל לא חושב שיש בזה שום דבר רע פשוט אימון מאוד קשה...
אבל יש אחלה תוצאות תנסה את החלוקה עוד לא התחלת אתה כבר רוצה לשנות ?
חוץ מזה שום דבר שתעשה לא יהיה בזבוז תאמין לי אחי.
תנסה.

ברור שיש תוצאות, כי האימונים זה לא החלק הכי חשוב בפיתוח גוף.
למרות זאת - אני חושב שעם חלוקה יותר אורתודוקסית כמו ABC חזה-אחורית גב-קדמית רגליים-כתפיים אני יגיע לתוצאות טובות יותר, ולו רק בגלל העובדה שזאת תוכנית מוכרת שתעבוד מצויין כמעט עם כל אחד. פשוט אני ימצה את הזמן טוב יותר איתה מאשר עם תוכנית שאני לא שלם איתה מבחינה מנטאלית... ( הכוונה שאני ארגיש שיכולה להיות תוכנית טובה יותר ושאני לא ממצה את עצמי איתה )

P-a-n-1-c
27-05-08, 22:25
אתה כל הזמן דוחף בו לשנות את התוכנית, ושבסוף הוא רוצה לשנות ככה אתה עוקץ אותו?
the sun תשאר בתוכנית שלך
חודש זה כלום, אז במקום לעלות 400 גרם שריר תעלה 340, מזה משנה
וגם זה ממש אבל ממש לא בטוח

מה אכפת לי באיזה תוכנית הוא יעבוד? הוא שאל את הדיעה אמרתי לו שזו לא משהו בלשון המעטה.
הלאה שיעשה מה בראש שלו

TheGift
27-05-08, 22:33
אני מנסה שניה לדמיין טי בר אחרי סקוואט כבד, ואח"כ לחיצת חזה כשאי אפשר להוזיז ת'ידיים...

denous
27-05-08, 22:37
ברור שיש תוצאות, כי האימונים זה לא החלק הכי חשוב בפיתוח גוף.
למרות זאת - אני חושב שעם חלוקה יותר אורתודוקסית כמו ABC חזה-אחורית גב-קדמית רגליים-כתפיים אני יגיע לתוצאות טובות יותר, ולו רק בגלל העובדה שזאת תוכנית מוכרת שתעבוד מצויין כמעט עם כל אחד. פשוט אני ימצה את הזמן טוב יותר איתה מאשר עם תוכנית שאני לא שלם איתה מבחינה מנטאלית... ( הכוונה שאני ארגיש שיכולה להיות תוכנית טובה יותר ושאני לא ממצה את עצמי איתה )

אתה רק חושב...
עוד לא ניסית אבל החלטה שלך אחי...
LEE זה ממש לא ככה אחי תאמין לי...
באמת אני אומר לך אם יש משהו שבאמת קשה זה נגיד לשים את הרגליים בסוף ולדפוק שם דדליפט או סקווט זה באמת רצח....
אבל אני עשיתי מתח ואחרי זה בנט ואחרי זה לחיצה רגילה וגם עליון ואז גם סקווט ווואלה היה קשה אבל הלך בן :):):):) ועליתי במשקלים אחי...

TheGift
27-05-08, 22:40
אתה רק חושב...
עוד לא ניסית אבל החלטה שלך אחי...
LEE זה ממש לא ככה אחי תאמין לי...
באמת אני אומר לך אם יש משהו שבאמת קשה זה נגיד לשים את הרגליים בסוף ולדפוק שם דדליפט או סקווט זה באמת רצח....
אבל אני עשיתי מתח ואחרי זה בנט ואחרי זה לחיצה רגילה וגם עליון ואז גם סקווט ווואלה היה קשה אבל הלך בן :):):):) ועליתי במשקלים אחי...

סקוואט זה תרגיל שעושים בתחילת אימון. גב וחזה באותו אימון? וואלה, ניסיתי פעם, לא אהבתי. אבל יש אנשים שמסתדרים טוב עם השילוב הזה
לדפוק אימון רגליים רציני אחרי חזה וגב? זה בולשיט.

denous
27-05-08, 22:47
סקוואט זה תרגיל שעושים בתחילת אימון. גב וחזה באותו אימון? וואלה, ניסיתי פעם, לא אהבתי. אבל יש אנשים שמסתדרים טוב עם השילוב הזה
לדפוק אימון רגליים רציני אחרי חזה וגב? זה בולשיט.

לא יודע אחי אני עבדתי קודם כל גב אחרי זה חזה בעיקרון היה צריך להיות רגליים אבל אני נותן עליו מין דגש אז הרגליים בסוף ואני אומר לך שהיה לי סקוואט מעולה אחי באמת....
דרך אגב עד היום אני עושה סקווט ודדליפט אחרי גב שזה פול אובר בנט אובר ומתח והולך לי מצווין...

Sugarzaza
27-05-08, 22:52
עדיף לבוא פעמיים בשבוע ל10 דקות לנשק את המזוזה וללכת הביתה
סבבה, אז תעשה בין לבין, 3-4 פעמים AB או FBW בחלוקה מגניבה לבחירתך, אין חוקים.

mmaorc
28-05-08, 00:18
אני מנסה שניה לדמיין טי בר אחרי סקוואט כבד, ואח"כ לחיצת חזה כשאי אפשר להוזיז ת'ידיים...
בדיוק
למה לעשות חלוקה של 3 שרירים גדולים ו3 שרירים קטנים?
אם אתה רוצה חלוקה מעניינת אז נסה PUSH PULL או UPPER LOWER
למה לגרום לעצמך סתם חוסר פרופורציות רציני עם התוכנית הגרועה הזאת?

Sugarzaza
28-05-08, 00:21
למה לגרום לעצמך סתם חוסר פרופורציות רציני עם התוכנית הגרועה הזאת?
זה סתם דבר טיפשי לומר..

P-a-n-1-c
28-05-08, 14:14
סבבה, אז תעשה בין לבין, 3-4 פעמים AB או FBW בחלוקה מגניבה לבחירתך, אין חוקים.

כמה כבר אפשר לטחון AB..
צריך לגוון.

Sugarzaza
28-05-08, 21:35
כמה כבר אפשר לטחון AB..
צריך לגוון.
אני לא חושב שצריך לגוון בחלוקות, המטרה היא למצוא את החלוקה שמתאימה לך. הגיוון צריך להיות בתרגילים, בסדר שלהם ובמספר החזרות.

The Sun
28-05-08, 21:38
טוב שיזדיין העולם אני נותן לזה צ'אנס בכל זאת, אולי בשבילי זה יעבוד פיצוץ...

P-a-n-1-c
28-05-08, 21:44
טוב שיזדיין העולם אני נותן לזה צ'אנס בכל זאת, אולי בשבילי זה יעבוד פיצוץ...

:lol: :lol::lol:

לא חשבתי אחרת...

The Sun
28-05-08, 21:47
:lol: :lol::lol:

לא חשבתי אחרת...
שנתחיל :happy: ?

P-a-n-1-c
28-05-08, 21:48
שנתחיל :happy: ?

בכיף

The Sun
28-05-08, 21:50
בכיף
עזובתי באמא'שך :P
אני יעדכן איך הולך בעוד חודש ונראה איך זרם לי או לא זרם לי :yup:

P-a-n-1-c
28-05-08, 21:51
אין סיבה שלא יזרום, אבל בתוכנית אחרת אתה תשיג תוצאות טובות יותר

toxicity
28-05-08, 21:54
אין סיבה שלא יזרום, אבל בתוכנית אחרת אתה תשיג תוצאות טובות יותר
למה אתה אומר את זה כל פעם בביטחון כזה מופרז?

P-a-n-1-c
28-05-08, 21:55

כי זו תוכנית לא טובה לדעתי

The Sun
28-05-08, 21:56
אשכרה, כל אחד והגנטיקה שלו ואיך שהוא מגיב לתוכנית אימונים.
אני מוכן לקחת את זה בקיצור, לא יקרה כלום וגם אם "יכולתי" להתפתח יותר בחודש הזה עם תוכנית אחרת קצת יותר, אני סומך על גיל בקטע הזה שיש לו ניסיון עם עבודה מול הרבה סוגים של אנשים...

P-a-n-1-c
28-05-08, 21:57
אשכרה, כל אחד והגנטיקה שלו ואיך שהוא מגיב לתוכנית אימונים.
אני מוכן לקחת את זה בקיצור, לא יקרה כלום וגם אם "יכולתי" להתפתח יותר בחודש הזה עם תוכנית אחרת קצת יותר, אני סומך על גיל בקטע הזה שיש לו ניסיון עם עבודה מול הרבה סוגים של אנשים...

זה נשמע כאילו אתה משכנע את עצמך

toxicity
כי זו תוכנית לא טובה לדעתי
לדעתך, אבל אם זאת תהיה דווקא התוכנית שתביא לי תוצאות מקסימליות? אתה לא יכול לצאת בכל יציאות ולהגיד שהתכנית הזאת לא תעבוד עליו הכי טוב, אתה לא מכיר את הגוף שלו טוב כמוהו

The Sun
זה נשמע כאילו אתה משכנע את עצמך
אני את שלי אמרתי

P-a-n-1-c
28-05-08, 21:59
לדעתך, אבל אם זאת תהיה דווקא התוכנית שתביא לי תוצאות מקסימליות? אתה לא יכול לצאת בכל יציאות ולהגיד שהתכנית הזאת לא תעבוד עליו הכי טוב, אתה לא מכיר את הגוף שלו טוב כמוהו

תמיד יש הסתייגויות, אני מדבר על הרוב.
לרוב לעשות אימון של 3 שרירים גדולים באימון זה פשוןט לא אפקטיבי. כמו שlee אמר, אין מצב שאחרי בנט אובר\טי באר עצבני ואחרי סקוואט מטיש ואולי גם איזה דדליפט רומני פשוט אין מצב שתוכל לדחוף בנצ' פרס איכותי.

toxicity
28-05-08, 22:01
תמיד יש הסתייגויות, אני מדבר על הרוב.
לרוב לעשות אימון של 3 שרירים גדולים באימון זה פשוןט לא אפקטיבי. כמו שlee אמר, אין מצב שאחרי בנט אובר\טי באר עצבני ואחרי סקוואט מטיש ואולי גם איזה דדליפט רומני פשוט אין מצב שתוכל לדחוף בנצ' פרס איכותי.
אתה ניסית את זה שאתה מדבר? הגוף היה מסתגל אחרי כמה זמן וזה יהיה לו הרבה פחות מתיש
זה בדיוק כמו שתגיד שאחרי סקוואט דדליפט לחיצת רגליים ולא יודע מה עוד אתה לא יכול להביא אימון גב, אז עובדה שלא כל העולם עושה ABC\ABCD ורואה תוצאות טובות

P-a-n-1-c
28-05-08, 22:08
אתה ניסית את זה שאתה מדבר? הגוף היה מסתגל אחרי כמה זמן וזה יהיה לו הרבה פחות מתיש
זה בדיוק כמו שתגיד שאחרי סקוואט דדליפט לחיצת רגליים ולא יודע מה עוד אתה לא יכול להביא אימון גב, אז עובדה שלא כל העולם עושה ABC\ABCD ורואה תוצאות טובות
כן, ניסיתי את זה במשך חודשיים בערך.

toxicity
28-05-08, 22:10
כן, ניסיתי את זה במשך חודשיים בערך.
אז כנראה שלך פשוט זה לא התאים, לי למשל אחרי רגליים אין לי בעיה לעשות אימון חזה
זה אינדודואלי

P-a-n-1-c
28-05-08, 22:12
אז כנראה שלך פשוט זה לא התאים, לי למשל אחרי רגליים אין לי בעיה לעשות אימון חזה
זה אינדודואלי

קצת ייבשתי אותך אה?

ואחרי האימון חזה והרגליים גם אימון גב? ולעלות במשקלים בכל השלושה ולהשתפר בכל השלושה?
איזה מן דבר זה נו באמת..

toxicity
28-05-08, 22:14
קצת ייבשתי אותך אה?

ואחרי האימון חזה והרגליים גם אימון גב? ולעלות במשקלים בכל השלושה ולהשתפר בכל השלושה?
איזה מן דבר זה נו באמת..
ייבשת אותי לא, כי הדגמת בדיוק איך לחלק מהאנשים זה מפריע וחלק לא
מה שלא עובד עליך לא אומר שלא יעבוד על אנשים אחרים
לפי מה שאתה אומר כל התוכניות של ה fbw לא יעילות, ואנשים רואים מהן תוצאות מצויינות

The Sun
28-05-08, 22:15
קצת ייבשתי אותך אה?

איזה מן דבר זה נו באמת..
לא באמת חייבים לעלות במשקלים כדי לגדול, כשחושבים על זה יש עומס מצטבר שיגרום לגירוי השריר ולא בטוח שעליה במשקל זה הפרמטר שיקבע את ההבדל בגדילה^^

וזה לא שאני נוקט צד בויכוח שלכם :) אני כבר החלטתי

P-a-n-1-c
28-05-08, 22:16
ייבשת אותי לא, כי הדגמת בדיוק איך לחלק מהאנשים זה מפריע וחלק לא
מה שלא עובד עליך לא אומר שלא יעבוד על אנשים אחרים
לפי מה שאתה אומר כל התוכניות של ה fbw לא יעילות, ואנשים רואים מהן תוצאות מצויינות

FBW מתבסס על מס' מצומצם של תרגילים ועל מיצוי מקסימלי שלהם.
AB אתה גם דוחף מס' סטים די רב וגם עושה הרבה תרגילים מאסיביים באותו אימון, אז וואלה זה לא חכם לעשות אימון A חולה ואימון B חלש.

boris19
28-05-08, 22:16
לא מבין מה כל הדיון הזה, תנסה את התוכנית חודש-חודשיים, אם לא תראה תראה שיפור או התקדמות כמו שציפית, אז תשנה.

TheGift
28-05-08, 22:19
פאניק צודק.

וקורן אחי, עליה במשקלים בהחלט קשורה לעליה במאסה.

P-a-n-1-c
28-05-08, 22:24
לא באמת חייבים לעלות במשקלים כדי לגדול, כשחושבים על זה יש עומס מצטבר שיגרום לגירוי השריר ולא בטוח שעליה במשקל זה הפרמטר שיקבע את ההבדל בגדילה^^

וזה לא שאני נוקט צד בויכוח שלכם :) אני כבר החלטתי

עליה במשקלים זה אולי הגורם מספר 1 לעליה במשקל ובשריר.

Sugarzaza
28-05-08, 22:48
אחרי תזונה ומנוחה זה מספר אחת, כן

:)

P-a-n-1-c
28-05-08, 22:49
אחרי תזונה ומנוחה זה מספר אחת, כן

:)

התכוונתי למדד של אפקטיביות.
למרות שיש פה ושם הסתייגויות, אבל אם אתה לא עולה בכוח אז רוב הסיכויים שאתה לא עולה במאסה.

alfi
28-05-08, 23:00

מה שכן יהיה נכון להגיד שעלייה הדרגתית על בסיס קבוע בגירוי השריר תביא לעלייה במשקלו ובנפחו.
מכאן שגם סוג האימון,שיטות האימון,תדירות,זמני המנוחה וזמן החזרה ישפיעו בהתאם

Sugarzaza
28-05-08, 23:54
מה שכן יהיה נכון להגיד שעלייה הדרגתית על בסיס קבוע בגירוי השריר תביא לעלייה במשקלו ובנפחו.
מה הכוונה בזמן החזרה?

Danzig
29-05-08, 02:16
לא מבין למה אתם טוחנים מים, קורן אני לא מבין מה הבעיה... נאמר לך פה שזה מיותר, עוד פעם, לקחת אימון מטורף ואחריו אימון של כלום? ידיים וכתפיים? למה שלא תעשה אימון חזה גב ויום אחרי בטן ותאומים? כמובן שזה מוקצן אבל ככה זה, טיפשי מיותר בנוסף לכל העומס של האימון המיותר, תחלק את זה שווה, רגליים לבד זה קורע אז גם חזה וגב?
רד מזה.

gil-Nissim
29-05-08, 03:03
בדיוק!

לא צריך להיתקע כל הזמן על טווח חזרות קבוע בין התרגלים וכו'.

אפשר ומומלץ מידי פעם לתת אימוני כוח, או סיבולת כדי לתת לגוף" שוק" ברגע שחוזרים שוב ושוב על תוכנית דומה, וטווח חזרות זהה...
בסופו של דבר הגוף יתרגל..וקצב ההתקדמות יהיה לאט.

כנ"ל לגבי המשקל.