PDA

צפה בגרסא המלאה : הספר עוצמות חדשות

shai224
28-05-08, 15:23
חבר'ה אני בקרוב בעזרת השם מתחיל את הקרוס בוינגייט ולפני כחצי שנה לערך , שמתי לב אצל חבר שבאותה התקופה עשה את הקורס שלו לספר עוצמות חדשות של ד"ר איתי זיו .
הוא אמר לי שהספר הנ"ל הוא מצויין לקורס ומעניק הרבה ידע מקצועי מעבר לנלמד.
עכשיו עשיתי קצת סקר שוק ושמתי לב שהמחיר של הספר הוא קצת מופרז!
סיטימצקי-290 ש"ח .
ישראלבודי-216 ש"ח .
אבל שמתי לב כי ניתן להזמין גם דרך האינטרנט את הספר באתר של סטימצקי בעלות של 188 ש"ח ולקבל אותו בדואר.
עכשיו ביצעתי הזמנה משם ושאלתי אליכם או אל מי שיצא לו לקרוא ולעיין בספר היא האם הוא באמת שווה את המחיר ויש בו באמת את כל המידע הנדרש.
תודה לעונים!

benwin21
28-05-08, 15:29
הספר הוא סוג של אנציקלופדיה ענקית 568 עמודים ו-23 פרקים בתוכו.

לדעתי הספר טוב. אם אתה לא יודע מה הפירוש של מושג יש בו אתה התשובה.

shai224
28-05-08, 15:36
הספר הוא סוג של אנציקלופדיה ענקית 568 עמודים ו-23 פרקים בתוכו.

לדעתי הספר טוב. אם אתה לא יודע מה הפירוש של מושג יש בו אתה התשובה.

תודה!

speed
28-05-08, 18:51
אמרת זה חבר שלך? אם הוא כבר סיים את הקורס, אז תבקש ממנו..

mishel27
28-05-08, 18:52
אין טעם..

ran_z
28-05-08, 21:33
דווקא אני ממליץ לך מאוד על התוכנה multi כושר. היא תעזור לך מאוד בקורס, במיוחד בכל הקשור לאנטומיה.

shai224
28-05-08, 21:44
דווקא אני ממליץ לך מאוד על התוכנה multi כושר. היא תעזור לך מאוד בקורס, במיוחד בכל הקשור לאנטומיה.

נגיד לך ת'אמת , ראיתי אותה בחנות האתר ולא ממש התלהבתי ממנה , יכול להיות שאני טועה והיא באמת טובה לנושא של אנטומיה ובכלל אבל כל אחד עם העדפות שלו ואני מעדיף להישאר עם המקור הכי נאמן שיכול להיות - הספר -
וכמו שהבנתי גם בספר יש לא מעט תשובות ללא מעט שאלות בנושא , לא?

ran_z
28-05-08, 21:47
צר לי, אבל מעולם לא בדקתי מה מכיל הספר.
לי התוכנה עזרה מאוד, כפי שאמרתי, בעיקר באנטומיה.

shai224
28-05-08, 21:48
צר לי, אבל מעולם לא בדקתי מה מכיל הספר.
לי התוכנה עזרה מאוד, כפי שאמרתי, בעיקר באנטומיה.

שאלה לי אלייך רן ,
באיזו רמה המבחנים בקורס?

mishel27
28-05-08, 21:51
נגיד לך ת'אמת , ראיתי אותה בחנות האתר ולא ממש התלהבתי ממנה , יכול להיות שאני טועה והיא באמת טובה לנושא של אנטומיה ובכלל אבל כל אחד עם העדפות שלו ואני מעדיף להישאר עם המקור הכי נאמן שיכול להיות - הספר -
וכמו שהבנתי גם בספר יש לא מעט תשובות ללא מעט שאלות בנושא , לא?

זה ספר נחמד ,ברגע שתתחיל את הקורס תקבל יוזר באתר של ווינגייט או במפט נט ויציפו אותך במצגות מולטי כושר תוכנה נוחה לשימוש ואני אישית מבסוט ממנה ממליץ לך לקרוא גם Frederic Delavier - Strength Training Anatomy אם תרצה אני יעלה לך את הספר .
אין משהו מיוחד בספר שלא תקבל במצגות ,אישית לא חושב ששווה את ה-200 שקל .

alfi
28-05-08, 21:57
האמת שהספר הוא 300 דפים של כלום ושום דבר בעיקר בגלל העובדה שהוא בא לסקור יותר מדי נושאים כך שיוצא שהכל נראה בצורה חפפנית.אם זאת להתחלה הוא יכול להיות נוח למשתמש,אבל תמורת הסכום הנ"ל באמת שלא שווה האגרה.
אני מסכים עם רן,התוכנה מאוד שימושית ויעילה ללימודי הקורס,מומלץ!!!
הרמה של המבחנים בקורס לא קלה,אם המטרה שלך היא להיות מדריך חדר כושר אז זה לא בעיה,אם המטרה שלך היא להיות מדריך חדר כושר טוב ומקצועי שווה להשקיע בהתאם (וגם יהיו לך יותר אופציות עבודה התחלתיות)

ran_z
28-05-08, 22:00
שאלה לי אלייך רן ,
באיזו רמה המבחנים בקורס?

מצטרף לדבריו של אלפי. אין מה להוסיף:book:

Veron
28-05-08, 22:44
איפה אני מוצא את התוכנה הזאת?

Elevation
28-05-08, 23:04
חבר'ה אני בקרוב בעזרת השם מתחיל את הקרוס בוינגייט ולפני כחצי שנה לערך , שמתי לב אצל חבר שבאותה התקופה עשה את הקורס שלו לספר עוצמות חדשות של ד"ר איתי זיו .
הוא אמר לי שהספר הנ"ל הוא מצויין לקורס ומעניק הרבה ידע מקצועי מעבר לנלמד.
עכשיו עשיתי קצת סקר שוק ושמתי לב שהמחיר של הספר הוא קצת מופרז!
סיטימצקי-290 ש"ח .
ישראלבודי-216 ש"ח .
אבל שמתי לב כי ניתן להזמין גם דרך האינטרנט את הספר באתר של סטימצקי בעלות של 188 ש"ח ולקבל אותו בדואר.
עכשיו ביצעתי הזמנה משם ושאלתי אליכם או אל מי שיצא לו לקרוא ולעיין בספר היא האם הוא באמת שווה את המחיר ויש בו באמת את כל המידע הנדרש.
תודה לעונים!

מה המסנ' שלך?

shai224
28-05-08, 23:28
מה המסנ' שלך?

אין אחי