PDA

צפה בגרסא המלאה : זימנו אותי למבחני קבלה בוינגייט...שאלה...?

shai224
29-05-08, 11:44
המזכירה בטלפון זימנה אותי ליום שני הקרוב לבמחנים קבלה לקורס , עכשיו השאלה היא לשם מה אני צריך להביא איתי בגדי ספורט וכלי כתיבה?!
נעשה שם גם מבחן עיוני?
ומה נעשה במבחן מעשי?

Ido
29-05-08, 12:34
היה קשה לך לשאול אותה אחי?

תתקשר ותשאל

- Idan -
29-05-08, 12:48
יש מבחן עיוני בקטנה כדי לראות עם מי יש להם עסק ולראות אם אתה בכלל פעיל בתחום, זה לא יקבע אם תעבור או לא (אלא אם כן בחיים שלך לא דרכת בחדר כושר ואין לך מושג מכלום). שואלים אותך שם שאלות כלליות כמו על איזה חלקים בגוף שכיבות שמיכה עובדות וכו'. אח"כ יש ראיון במהלכו אתה מספר על הציפיות שלך מהקורס, למה אתה חושב שאתה מתאים לקורס, האם אתה מתאמן פעיל בחדר כושר ודברים כאלה, ובנוסף יבקשו ממך להדגים תרגיל או שניים. הדגמת התרגילים היא רק בשביל שוב פעם לוודא שיש לך איזה מושג בסיסי בתחום, זה לא אומר שאתה צריך להדגים את התרגיל פרפקט.

shai224
29-05-08, 14:39
היה קשה לך לשאול אותה אחי?

תתקשר ותשאל

אתה יכול להיות בטוח שלא סתם בא לי לפתוח פוסט בנושא הזה , מן הסתם אם פתחתי שאלה בנושא אז לא קיבלתי תשובה מספקת או שלא קיבלתי תשובה בכלל ממנה.
שאלתי אותה והזקנה הזאת שנשמעת בת 70+ אמרה שאין לה מושג על מה המבחנים ולמה פשוט אמרה לי תגיע עם בגדי ספורט אישור רפואי וכלי כתיבה.

shai224
29-05-08, 14:41
יש מבחן עיוני בקטנה כדי לראות עם מי יש להם עסק ולראות אם אתה בכלל פעיל בתחום, זה לא יקבע אם תעבור או לא (אלא אם כן בחיים שלך לא דרכת בחדר כושר ואין לך מושג מכלום). שואלים אותך שם שאלות כלליות כמו על איזה חלקים בגוף שכיבות שמיכה עובדות וכו'. אח"כ יש ראיון במהלכו אתה מספר על הציפיות שלך מהקורס, למה אתה חושב שאתה מתאים לקורס, האם אתה מתאמן פעיל בחדר כושר ודברים כאלה, ובנוסף יבקשו ממך להדגים תרגיל או שניים. הדגמת התרגילים היא רק בשביל שוב פעם לוודא שיש לך איזה מושג בסיסי בתחום, זה לא אומר שאתה צריך להדגים את התרגיל פרפקט.

תודה רבה אחי!