PDA

צפה בגרסא המלאה : לכל המתחרים ואוהבי הספורט: מסר מאלי האנה!

ניגרי ענק
29-05-08, 13:41
לפני כמה דקות שוחחתי עם נשיא איגוד נאבא ומר עולם לשעבר אלי האנה.
השיחה התקיימה בעקבות גל שמועות שמסתובב בימים האחרונים בקהילת הבאדיבילדניג הישראלית (יש דבר כזה), לפיהן יתכן ולא תהייה תחרות השנה.
השמועות מקורן כנראה בגורמים אינטרסנטיים שרוצים להזיק לאיגוד.

כך או כך, בשיחתנו הבהיר אלי חד משמעית: תתקיים תחרות, והיא תהייה טובה ומרשימה יותר משנה שעברה, או כדבריו: "אנשים לא יאמינו למה שהם יראו".
התאריך המשוער הוא 28 לאוגוסט (יתכנו שינויים יום יומיים לכאן או לכאן) המיקום: כנראה נתניה. יש עוד כמה דברים לסגור, ולכן לא יצאה עדיין הודעה רשמית.
אלי ביקש להעביר מסר לכל מי שאוהב את הספורט: הכל בסדר. חכו כמה ימים, ובקרוב תצא גם הודעה רשמית - באתר של נאבא.

חוץ מזה הייתה לנו שיחה נהדרת שנמשכה קרוב לשעה, כשאני מדבר עם אלי אני תמיד מרגיש שהוא אחד מאתנו, אדם שבאמת אוהב את הספורט, מבין את המתחרים, אוהב לעזור, ואכפת לו.
מעל הכל הוא איש כנה, גלוי לב ולא מתנשא - הוא נכס לספורט שלנו.

מקווה שעזרתי לכל ידידי המתחרים שנמצאים במצב לא פשוט, בימים לא פשוטים, וכדאי שידעו שכל ההכנה שלהם אינה לשווא.
כידוע אני בעצמי מתכונן, והשיחה עם אלי רק נתנה לי עוד מוטיבציה.
בהצלחה לכל הרציניים - לליצנים ולקנאים לא תהייה תקומה!

Rendi Orton
29-05-08, 13:43
עוד 3חודש? הייתי בטוח שיותר זמן ..
מי המתחרים?

ניגרי ענק
29-05-08, 13:51
גלעד יפציץ בנוער, אני אהיה כנראה בעד 82, לגבי המשקל הכבד תהייה הפתעה גדולה, שכרגע אני לא יכול לחשוף.

BodyKilo
29-05-08, 14:08
פיי... גלעד הולך באמת להפציץ לפי מה שהבנתי..

העיקר שתהיה תחרות טובה :] יש לי תחושה שהשנה התחרות תהיה בת :):):):)..

שיהיה בהצלחה לכל המתחרים.

ניגרי ענק
29-05-08, 14:37
תהייה תחרות מעולה, ומי שרציני יעשה כבוד, ויגיע לראות - מפני שזהו יום חג לספורט, ולא שום דבר פחות מזה!
לצערי 99 אחוז ימשיכו לפטפט מול המחשב.
אבל גם בלי הקשקשנים שיעדיפו לצאת לפאב או ללכת לפסטיבלים של פריקים, אני בטוח שהאולם יהיה מלא מפה לפה.

Ido
29-05-08, 14:40
אני לא מבין למה בנתניה..

למה לא בתל אביב? הכי נוח והכי נגיש

דבר שני

כל הכבוד לאלי.. אוהבים אותך. עושה הרבה למען הבאדיבילדינג בישראל..
תודה רבה אביב!
תפרסם כבר איזה תמונה יא נקניק!

ניגרי ענק
29-05-08, 14:48
כמו שאתה שואל "למה בנתניה", היו אנשים שפעם אמרו "למה בחיפה", ואני מבטיח לך שאם התחרות תהייה בתל אביב, גם אז יהיה מי שישאל: מדוע בתל אביב.

לצערי ולצערך לא מדובר בתוכנית כבקשתך. בנתניה יש אולם יפה מאוד, ואין שום סיבה לא לקיים שם תחרות. אגב, אני אגיע לראות גם את התחרות של האיגוד השני בתל אביב, למרות שזו חתיכת נסיעה מטבריה - ככה זה כשאוהבים את הספורט.

תמונות אני אפרסם, אם בכלל, רק קרוב לתחרות, כשאהיה חטוב לגמרי.

Blabla144
29-05-08, 14:54
אני יהיה שם, מתי התחרות של האיגוד השני?

ניגרי ענק
29-05-08, 14:57
מתישהו באזור אוגוסט, אל תדאג עד אז יהיו הודעות וכולם יידעו.
למרות האופי המחתרתי של הספורט, עוד לא קרה שאדם פספס תחרות רק בגלל שהוא לא ידע מתי היא מתקיימת.
מי שרוצה לבוא בדרך כלל בא.

Rendi Orton
29-05-08, 15:03
תגיד ניגרי,איזה דיאטה עושה? רגילה?

ניגרי ענק
29-05-08, 15:07
דיאטה "רגילה" עושים אנשים רגילים ולא משוגעים שהולכים לתחרויות באדיבילדינג.

Rendi Orton
29-05-08, 15:09
חחח כן ככה חשבתי,כי בדר''כ באדי בילדרים מגיעים לאחוזי שומן דיי גבוהים בסוף האוף סיזן,נשמע מוזר שהם יעשו חיטוב רגיל :)

OverPower
29-05-08, 15:20
איפה בנתנייה? אני מנתנייה ^^

טל יואב
29-05-08, 15:39
ברצוני לחזק כאן את דבריי החבר שלי אביב עומר ,
היו לי לא מעט שיחות אישיות עם אלי האנה וגם עשיתי מספר כתבות לאתר שלו . אלי הוא איש יקר וצנוע עם המון יידע ורצון טוב לעזור לכל מי שפונה אליו, מדבר עם כולם בגובה העניים , הקלאסה אצלו זה הישירות והכנות שלו בהכל .

יש באלי משהו מיוחד בזה שמספיק לדבר איתו קצת ומקבלים מוטבצייה מטורפת להמשך הדרך .
להכיר את אלי זה נכס עצום .:sbb4:

ZoonD
29-05-08, 15:48
אין ולא היה כמו אלי
רואים שהוא נותן את הנשמה שלו לספורט
משקיע מכספו בשביל שלפחות תהיה במה בארץ
שבה יוכלו אנשים להציג את עצמם
אחרי שנים של עבודה קשה !

אני יבוא כנראה לא רק בגלל שאני אוהב את הספורט
אלה בעיקר בגלל שאני מכבד את אלי
מגיע לו כבוד גדול , ביום מן הימים
כשהספורט הזה היה מוביל , נזכור לך את זה אלי
כי בלעדיך לא היה פה כלום !!

OR MANZOOR
29-05-08, 16:10
ניגרי ענק ,
אמרו לי שאלי האנה מגיע מחר לישראל (ביום שישי)
אתה יודע על זה משהוא ?

טל יואב
29-05-08, 16:54
ברצוני לציין דבר נוסף חשוב ,

מאוד מתסכל שבמדינה מעוות כמו מדינת ישראל לא יודעים לתת כבוד ראוי ומגיע לספורטאי מקצועי ברמה בינלאומית .

שחר פאר , ירון סמאדג"ה, אריק זאבי , יעל ארד , כולם ספורטאים מצויינים שהביאו הרבה כבוד לישראל וקיבלו המון מהמדינה אבל ועם כל הכבוד להם , ספורטאים מצויינים הם מעולם לא הביאו עדיין את המקום הראשון המכובד , ומקרקרים סביבם כמו אלו הם "שהמציאו את הגלגל " לעומת זאת אלי האנה הביא למדינת ישראל את המקום הראשון . הראשון !!!!! לא פעם ולא פעמיים , וכיצד המדינה בירכה אותו ? כיצד איגוד הספורט ציין את הישגיו של ספורטאי ברמה בינלאומית שלראשונה מביא את המקום הראשון בחו"ל ?

סתם חומר למחשבה :fellow:

arbel2
29-05-08, 17:08
התחרות של שנה שעברה הייתה חוויה מדהימה ,אם השנה תעמוד באותו תקן אז בהחלט שווה להגיע אפילו מאילת.

עלוש
29-05-08, 17:23
אלי האנה מלך ישראל חי חי וקיים!!!!!

arbel2
29-05-08, 17:26

מאוד מתסכל שבמדינה מעוות כמו מדינת ישראל לא יודעים לתת כבוד ראוי ומגיע לספורטאי מקצועי ברמה בינלאומית .

שחר פאר , ירון סמאדג"ה, אריק זאבי , יעל ארד , כולם ספורטאים מצויינים שהביאו הרבה כבוד לישראל וקיבלו המון מהמדינה אבל ועם כל הכבוד להם , ספורטאים מצויינים הם מעולם לא הביאו עדיין את המקום הראשון המכובד , ומקרקרים סביבם כמו אלו הם "שהמציאו את הגלגל " לעומת זאת אלי האנה הביא למדינת ישראל את המקום הראשון . הראשון !!!!! לא פעם ולא פעמיים , וכיצד המדינה בירכה אותו ? כיצד איגוד הספורט ציין את הישגיו של ספורטאי ברמה בינלאומית שלראשונה מביא את המקום הראשון בחו"ל ?

יש בעיה עם זה ,מכיוון שפיתוח גוף לא נתפס בעייני הציבור הרחב כספורט תחרותי לגיטימי,וגם שNABBA בחו"ל הוא איגוד חובבני בסופו של דבר (לא שזה מוריד מרמת ההישג של אלי,פשוט מסביר את הבעיה התפיסתית בנושא מבחינת מי שלא קשור לתחום)

מבחינתנו אלי הוא ספורטאי ענק ועשה הישג מדהים ,אבל מבחינת הציבור הרחב קשה להגדיר אותו אפילו כספורטאי ,וזה משהו שאני אומר בצער רב.

tomerA
29-05-08, 18:23
יש בעיה עם זה ,מכיוון שפיתוח גוף לא נתפס בעייני הציבור הרחב כספורט תחרותי לגיטימי,וגם שNABBA בחו"ל הוא איגוד חובבני בסופו של דבר (לא שזה מוריד מרמת ההישג של אלי,פשוט מסביר את הבעיה התפיסתית בנושא מבחינת מי שלא קשור לתחום)

מבחינתנו אלי הוא ספורטאי ענק ועשה הישג מדהים ,אבל מבחינת הציבור הרחב קשה להגדיר אותו אפילו כספורטאי ,וזה משהו שאני אומר בצער רב.

אני לא רוצה להשמיץ או שמהו אבל ניתן להשוות בין תחרות בודיבידלגינג לבין תחרות יופי לנשים.
בשניהם עובדים קשה מאד כדי לנצח, וזה לא משנה עם הרמת 500 קילו דדליפט או שחפפת כול יום את השיער 5 שעות בשמן עיזים. או אם שמת שתלי סיליקון או שסינטלת את הבייספס.
אנשים רואים את זה בתור תחרות יופי או דוגמנות או לא משנה איך תקרא לזה. מהצד זה נראה כמו תחרות יופי לכל דבר, זה כמו שלמלכת היופי שלנו איגוד הספורט לא יציין אותה בתור משהו מיוחד.

ניגרי ענק
29-05-08, 18:57
ההשוואה לא לעניין.
כל אידיוט יודע כמה חצץ אוכלים באדיבילדרים כדי להגיע לשייפ של תחרות, לעומת זאת גם בנאדם שהוא דביל גמור מבין שבחורה יפה היא בחורה יפה.
ב 99 אחוז מהמקרים היא לא צריכה לעשות כלום בשביל זה.
לכן באדיבילדניג הוא ספורט לכל דבר, ומי שחושב שכדורגלן טיפש שהולך לזיין ולשתות עד 5 בבוקר, ולמחרת מבקיע איזה גול מקרי הוא יותר ספורטאי ממפתח גוף שמשקיע (ולעיתים גם מסכן) את חייו - שיילך לישון על האף.

OverPower
29-05-08, 19:15
ההשוואה לא לעניין.
כל אידיוט יודע כמה חצץ אוכלים באדיבילדרים כדי להגיע לשייפ של תחרות, לעומת זאת גם בנאדם שהוא דביל גמור מבין שבחורה יפה היא בחורה יפה.
ב 99 אחוז מהמקרים היא לא צריכה לעשות כלום בשביל זה.
לכן באדיבילדניג הוא ספורט לכל דבר, ומי שחושב שכדורגלן טיפש שהולך לזיין ולשתות עד 5 בבוקר, ולמחרת מבקיע איזה גול מקרי הוא יותר ספורטאי ממפתח גוף שמשקיע (ולעיתים גם מסכן) את חייו - שיילך לישון על האף.
:bow:

talvolik
29-05-08, 19:50
ניגרי ענק, אני כ"כ אוהב את התגובות שלך, רואים שאתה חי ונושם באדיבילדינג. כל הכבוד לך, באמת !! אני מחזיק ממך המון!

כמה תעלה כניסה ומאיפה ניתן להשיג כרטיסים?

טל יואב
29-05-08, 19:51
ארבל ותומר לפי דעתי מה שכתבתם כאן לא נכון בכלל .

אין לזה שום שייכות אם האיגוד אליו משתייך אלי הוא חובבני או מיקצועי , ולא ניתן בכלל להשוות זאת לתחרות יופי בשום צורה ואין קשר לביצועים שלך בחדר כושר לעומת מה שאתה מציג על הבמה .

כן ניתן להשוות זאת (ספורט פיתוח הגוף ) לכדור רגל, או כדור סל, או טניס,וכ"ו .

הכל עיניין של התעניינות הציבור הרחב בענף ספורט כזה או אחר הציבור בארץ כבר מכיר את הענף אך אין מספיק חשיפה יש גם דימוי לא נכון לספורט שלנו וחבל שכך.
הישראלי הממוצע חסר סבלנות ולכן מתייאש מהר כאשר הוא לא רואה תוצאות מיידיות , מה גם שזהו ענף ספורט מאוד מורכב ומסובך על מנת להגיע לתוצאות כדור רגל או כדור סל יותר פשוט מבחינת קליטה והבנה , מה גם שהרוב מושפעים מהסביבה ורוב הסביבה מתעניינת בענפים פופולארים אלו , כאחד שהיה חי שנתיים בארה"ב ענף פיתוח הגוף שם עם תודעת ציבור גבוה יותר וכך עוסקים בו הרבה יותר , נוער יכול להצטיין ולהגיע לשיאים בענפי כדור יחסית מהר בניית הגוף לוקחת שנים על גביי שנים ספורטאי מצויין מגיע לשיא באמצע שנות השלושים המאוחרות לחייו לעומת זאת בכדור רגל זהו כבר גיל פרישה יחסית.

עם ישראל אוהב לאכול ג"אנק פוד אם אתה מוריד לו את השווארמה שלו והפלפאל מהתפריט היומי הוא מתחרפן . ישראלים רוצים לראות תוצאות מהר כאן ועכשיו לך תסביר להם ששריר איכותי נבנה במשך שנים על גבי שנים .

כאשר גבר שמן או שחיף עלוב חסר כל יידע רואה מפתח גוף הוא מקנא אבל לעולם לא יודה בזאת וינסה לנחם את עצמו בכך שאותו ספורטאי נוטל סטארואידים , ושאם הוא ייקח אז גם הוא ייראה כך . ישראלים ברובם קנאים שלא יודעים לפרגן .וזאת הצרה בין הייתר .

The Sun
29-05-08, 20:02
ארבל ותומר לפי דעתי מה שכתבתם כאן לא נכון בכלל .

אין לזה שום שייכות אם האיגוד אליו משתייך אלי הוא חובבני או מיקצועי , ולא ניתן בכלל להשוות זאת לתחרות יופי בשום צורה ואין קשר לביצועים שלך בחדר כושר לעומת מה שאתה מציג על הבמה .

כן ניתן להשוות זאת (ספורט פיתוח הגוף ) לכדור רגל, או כדור סל, או טניס,וכ"ו .

הכל עיניין של התעניינות הציבור הרחב בענף ספורט כזה או אחר הציבור בארץ כבר מכיר את הענף אך אין מספיק חשיפה יש גם דימוי לא נכון לספורט שלנו וחבל שכך.
הישראלי הממוצע חסר סבלנות ולכן מתייאש מהר כאשר הוא לא רואה תוצאות מיידיות , מה גם שזהו ענף ספורט מאוד מורכב ומסובך על מנת להגיע לתוצאות כדור רגל או כדור סל יותר פשוט מבחינת קליטה והבנה , מה גם שהרוב מושפעים מהסביבה ורוב הסביבה מתעניינת בענפים פופולארים אלו , כאחד שהיה חי שנתיים בארה"ב ענף פיתוח הגוף שם עם תודעת ציבור גבוה יותר וכך עוסקים בו הרבה יותר , נוער יכול להצטיין ולהגיע לשיאים בענפי כדור יחסית מהר בניית הגוף לוקחת שנים על גביי שנים ספורטאי מצויין מגיע לשיא באמצע שנות השלושים המאוחרות לחייו לעומת זאת בכדור רגל זהו כבר גיל פרישה יחסית.

עם ישראל אוהב לאכול ג"אנק פוד אם אתה מוריד לו את השווארמה שלו והפלפאל מהתפריט היומי הוא מתחרפן . ישראלים רוצים לראות תוצאות מהר כאן ועכשיו לך תסביר להם ששריר איכותי נבנה במשך שנים על גבי שנים .

כאשר גבר שמן או שחיף עלוב חסר כל יידע רואה מפתח גוף הוא מקנא אבל לעולם לא יודה בזאת וינסה לנחם את עצמו בכך שאותו ספורטאי נוטל סטארואידים , ושאם הוא ייקח אז גם הוא ייראה כך . ישראלים ברובם קנאים שלא יודעים לפרגן .וזאת הצרה בין הייתר .
מסכים עם כל מילה במשפט האחרון, גם העם הניגרי הענק בקשר לכדורגלנים המצ'וקמקים שלנו לעומת האנשים שמחכים כל יום לשעה של המשקולות, שבלעדיהן היום לא שווה כלום.

ZoonD
29-05-08, 20:27
יש סיבה למה לא משדרים
את התחרות או תקציר לפחות ?
אפילו בערוצי הספורט שלנו אין איזכור ..

זה מעציב אותי ..
כמו כל דבר בארץ הזאת
אין מרוצי סוסים
אין מרוצי כלבים
אין ראלי
אין פורמולה
יש קבוצה אחת של הוקי (ששכן שלי משחק שם)
אין משהו רציני בכדור מים
או כדוריד

אין תרבות ספורט בגרוש , כל העולם הספורטיבי של אזרחי ישראל
סובב סביב כדורגל , שהרמה בו פשוט עלובה אין מיקצוענות בגרוש
אין אדקמיות אין בתי ספר רציניים , הכל בלון אחד גדול
כדורסל , בלי השחקנים הזרים כמעט ואין שחקנים ברמה בארץ הזאת
ומכבי ת''א יכולה לפרוש לליגה למקומות עבודה
כדורעף , אם קרית אתא היתה אלופה כמה שנים :)
אז אני לא צריך להוסיף :wiggle:

Blabla144
29-05-08, 20:52
מתישהו באזור אוגוסט, אל תדאג עד אז יהיו הודעות וכולם יידעו.
למרות האופי המחתרתי של הספורט, עוד לא קרה שאדם פספס תחרות רק בגלל שהוא לא ידע מתי היא מתקיימת.
מי שרוצה לבוא בדרך כלל בא.
כן בגלל זה שאלתי מקווה להגיע לשניהם במיוחד לנאבא ליראות את את גלעד סרגיי ואותך.

Blabla144
29-05-08, 20:54
יש סיבה למה לא משדרים
את התחרות או תקציר לפחות ?
אפילו בערוצי הספורט שלנו אין איזכור ..

זה מעציב אותי ..
כמו כל דבר בארץ הזאת
אין מרוצי סוסים
אין מרוצי כלבים
אין ראלי
אין פורמולה
יש קבוצה אחת של הוקי (ששכן שלי משחק שם)
אין משהו רציני בכדור מים
או כדוריד

אין תרבות ספורט בגרוש , כל העולם הספורטיבי של אזרחי ישראל
סובב סביב כדורגל , שהרמה בו פשוט עלובה אין מיקצוענות בגרוש
אין אדקמיות אין בתי ספר רציניים , הכל בלון אחד גדול
כדורסל , בלי השחקנים הזרים כמעט ואין שחקנים ברמה בארץ הזאת
ומכבי ת''א יכולה לפרוש לליגה למקומות עבודה
כדורעף , אם קרית אתא היתה אלופה כמה שנים :)
אז אני לא צריך להוסיף :wiggle:
כדוריד רוב המשחקים כן משודרים הוא דיי מפותח , באליפות לפני שנה אברהם גרנט היה אפילו,הרבה אנשים מפורסמים ומשפיעים באים לראות משחקי כדוריד וגם בכלל הרבה אנשים.

*DAVID*
29-05-08, 21:04
אם זה תלוי בי(איך להגיע וכאלה)אני שם אני מקווה שייצא לי

rrkk
29-05-08, 21:39
לגבי מקומו של פיתוח הגוף כספורט פופולרי או לא פופלרי בישראל כולם יודעים שהוא לא משהו
אבל בואו נזכור שיש שיפור וזה חשוב
אבל במקרה הזה לא צריך להאשים את המדינה (אפשר להאשים אותה בהרבה דברים אבל דווקא בזה אפשר לוותר לה)
תזכרו שהספורט הזה עדיין הוא לא ענף אולימפי. לכן גם לא מופנים אליו תקציבים. לכן גם אין הרבה חיילים שמקבלים ספורטאי מצטיין בתחום הזה
נכון שבארהב הוא יותר פופולרי אבל גם שם הוא לא כזה פופולרי כמו ענפי הספורט האחרים. גם שם מקומו הוא לא בין הגבוהים
אם יש אומה שבה משקל היתר הוא מגיפה זה ארצות הברית (יותר מישראל אפילו)
אתם באים בטענות לרשתות השידור בישראל למה לא משדרים תחרויות? אז תחשבו לרגע
כמה תכניות בודי בילדניג יש ביורו ספורט או ב Espn?
הכל ענין של איך החברה רואה את זה
ברגע שהענף יהיה ענף אולימפי הוא יהיה יותר מקובל
ונסיים עם המדינה.... אתם מצפים מהמדינה להשקיע בפיתוח גוף כשהיא כמעט ולא משקיעה בספורט בכלל. שלא לדבר על ההשקעה "המדהימה" בבריאות ובחינוך
עם כל הכבוד לפיתוח גוף..... ויש לי הרבה כבוד, למדינה יש סדרי עדיפויות
לסיכום
מי שיכל להרים את פיתוח הגוף כמה דרגות למעלה זה אנחנו.....
אם נדע לשדר שלא מדובר בספורט של מטומטמים. אם נהיה גאים במה שאנחנו עושים אז הוא יעלה בפופולריות שלו. בואו לא נזרוק את התפקיד על אחרים

האדמור
29-05-08, 21:55
אני חושב שתהיה תחרות גדולה ומדהימה ואני חושב שאפשר לסמוך על אלי האנה כי הוא הוכיח את עצמו בשנה שעברה שעמד בכל מילה שאמר ונתן את הפרסים שהבטיח, ניהל את התחרות בצורה שקטה ומסודרת! ולא נשכח את כל צוות ההנהלה, מאמנון גאון היקר, גיא שלמון התותח ושאר הצוות.

כמו שרובכם יודעים, לקחתי אוף סיזן ארוך ולא אתחרה בשנתיים הקרובות אבל אני לא נשאר חייב, אני מכין את החברה למיס פיטנס/ מיס בקיני ועוד בחור לקטגוריית עד 82 ק"ג כך שתמיד האש אצלי בוערת!

וכמובן אתמוך ואעזור לחברי אביב עומר לפני ובזמן העליה לבמה ונאחל בהצלחה!

ניגרי ענק
29-05-08, 21:56
עוד דבר ששכחתי לציין: אלי הבטיח שערוץ הספורט יסקר את האירוע.
מהכרתי את הנפשות הפועלות, שום דבר לא סגור עד שהם ממש שם פיזית, אבל אין שום סיבה בעולם, ממש שום סיבה - שהאירוע לא ישודר, ואני לא מדבר על שידור חי בהכרח.
ערוץ שמשדר ספורט 24 שעות יכול לתת גם באדיבילדינג פעם בשנה, מה עוד שהפקת השידור במקרה הזה כמעט לא עולה לו גרוש.

Muscle-Man
29-05-08, 22:00
סתם שאלה כמה אלי שוקל ?

Dr. Muscle
29-05-08, 22:04
האנה הוא נכס לענף בארץ, באמת רציני ומשקיע ואני בטוח שתהיה תחרות יפה !

כמו שנאמר פיתוח גוף זה לא ספורט אולימפי ואלי האנה רחוק רחוק גם מהטופ העולמי בספורט הזה , אז הוא יותר על תקן סלבריטאי מוכר כזה ולא על תקן ספורטאי.

dani_katz
29-05-08, 23:01
וואי בנתניה?!
זה יהיה מגניב =]
אתה יודע אולי את המקום המדויק בנתניה? באיזה אולם?

bigbit
30-05-08, 09:19

אתה לא מדייק בפרטים
אני מעריך אותך בתור כתב ויש לך ידע עצום בכל התחום אבל אתה לא מדייק בפרטים
אלי האנה זכה במקום הראשון בתחרות בחו'ל אבל עם אבל גדול זאת היתה תחרות חובננים ולא nabba professional זה עדיין השג אבל הספורטאים שהזכרת לקחו מדליה באולמפיאדה..אריק זאבי ויעל ארד למשל..זאת אומרת בשביל ליצור השוואה בינהם אלי האנה היה צריך לקחת מקום שלישי במר אולימפיה לצורך העניין..
תאמין לי שכשספורטאי זוכה בתחרות לא מחייבת לא עושים מזה סיפור גדול..ששחר פאר לדוגמא לוקחת את אליפות סינגפור בטניס אף אחד לא עושה יותר מדיי כתבות אבל כשהיא מגיעה לחצי גמר בגראנד סלאם אז מן הסתם יעשו מזה כותרות למרות שזה היה כביכול אמור להיות הפוך לפי הדברים שלך שכשלוקחים מקום ראשון בחו'ל צריך לעשות סיפור אבל מקום 5 לא נחשב בוא נאמר..אבל לא כך הדברים ..bottom line בוא נאמר שבאופן יחסי לישראל אלי האנה עשה מעל ומעבר וגם עוד 20 שנה אף אחד לא יגיע להשגים שלו אם בכלל...אבל אם תשווה את זה לספורטאים ברמה הגבוהה הוא לא עשה כלום..

hasman90
30-05-08, 10:26
אני מת לבוא פעם ראשונה לראות כנראה שאני ימצא לי איזה סידור

ninja
30-05-08, 21:25
ליואב טל מה זה השטיות האילו שאתה משווה את אלי האנה לאריק זאבי וכו'
בעיקרון בודיבילדינג זה אימון של גג שעה וחצי ולא כל יום לעומת ענפים אחרים שמתאמנים מעל 5 שעות כל יום כמו איגרוף ששם לא רק עושים על השק אלא גם קרבות,גם משקולות וגם אירובי
כשעברתי מבודיבילידינג לאיגרוף הרגשתי איזה הבדל עצום זה
בודיבילדינג זה אחד מענפי הספורט הקלים ביותר כי זה לאכול המון לישון ולהתאמן
ככה שחלאס להגיד שזה אחד הספורטים הקשים ולהשוות את זה לענפי ספורט קשים הרבה יותר

arbel2
30-05-08, 21:29
בעיקרון בודיבילדינג זה אימון של גג שעה וחצי ולא כל יום לעומת ענפים אחרים שמתאמנים מעל 5 שעות כל יום כמו איגרוף ששם לא רק עושים על השק אלא גם קרבות,גם משקולות וגם אירובי

עשית לי חשק להקיא עם ההודעה הזאת

Rendi Orton
30-05-08, 21:43
זה ממש לא בדיוק ככה,אתה צריך לאכול ליד השעון כל הזמן,ולישון טוב,להתאמן לקראת תחרות איזה 5-6פעמים בשבוע..זה לא קל..

dethMAN
30-05-08, 22:27
ספורט לא קשה?
אולי אחד היותר קשים שיש.
צריך הרבה משמעת עצמית, כוח סיבולת והתמדה.

denous
30-05-08, 22:32

קלים ביותר ?
שלא נדבר על זה שכל בודי בילדר רציני מוכן לסכן את עצמו למען הספורט הזה...
הספורט הזה הוא אחד הקשים...
ואתה מסתכל על הצד הזה שאוכלים הרבה ויושנים הרבה... אתה שוכח שעם כל זה יש אימונים ויש כאלו שמתאמנים פעמיים ביום כל יום ויש זמנים קבועים להרבה דברים משמע אין כל כך הרבה זמן למשפחה כמו בענפים ספורט אחרים.
שלא נדבר על זה שבזמן החיטוב זה הספורט הכי קשה שיש !
צריך משמעת עצמית בצורה מטורפת מה אתה מדבר בכלל אני רוצה לראות אותך עובר חיטוב כזה וייבוש כמו שעושה בודיבילדר.
פח.

ninja
30-05-08, 22:33
ספורט לא קשה?
אולי אחד היותר קשים שיש.
צריך הרבה משמעת עצמית, כוח סיבולת והתמדה.

זה אפשר להגיד על כל ספורט ובשאר הענפים זה קשה הרבה יותר פי אלף
ורנדי אורטון אל תנסה ללמוד אותי מה זה בודיבילדינג אני חייתי ככה שנתיים
אבל מה לעשות שבתכלס אין מקום להשוואה בין בודיבילדינג לאיגרוף או ספורט אחר

arbel2
30-05-08, 22:50
זה אפשר להגיד על כל ספורט ובשאר הענפים זה קשה הרבה יותר פי אלף
ורנדי אורטון אל תנסה ללמוד אותי מה זה בודיבילדינג אני חייתי ככה שנתיים
אבל מה לעשות שבתכלס אין מקום להשוואה בין בודיבילדינג לאיגרוף או ספורט אחר

בתור אחד שבא גם מרקע של אומנויות לחימה ,וגם מבודיבילדינג אני נאלץ לציין YOUR FULL OF SHIT SON !!

אתה מתיימר לזה שחיית כמו באדיבילדר שנתיים ,מה זה שנתיים בכלל ? בספורט הזה שנתיים שקולות לעשר דקות ,הקושי בספורט הזה הוא לא רק לחיות את החיים ,אלא לחיות אותם מספיק זמן כדי לקצור את הפירות ,כל גרם שריר צריך להרוויח בחודשים על גבי חודשים של עבודה מפרכת ודיאטה נכונה ,ואללה הייתי בסרט של לקום בחמש בבוקר לעשות את הריצות לפני קרבות ,והייתי בסרט של אימוני טכניקה של שעתיים ואז עוד שעה אימון קרבות ,ושעתיים של קאטות לפני השינה ,ומדיטציה בבוקר ,וטאי צ'י וצ'י קונג שלוש פעמים בשבוע ,ואללה הייתי שם ובחזרה ואני אומר לך בתור אחד שלקח ולוקח את שני סגנונות החיים האלו לקיצוניות ,שפיתוח גוף הוא הספורט הקשה ביותר מנטלית שקיים ,נקודה !

Rendi Orton
30-05-08, 23:00
בתור אחד שבא גם מרקע של אומנויות לחימה ,וגם מבודיבילדינג אני נאלץ לציין YOUR FULL OF SHIT SON !!

אתה מתיימר לזה שחיית כמו באדיבילדר שנתיים ,מה זה שנתיים בכלל ? בספורט הזה שנתיים שקולות לעשר דקות ,הקושי בספורט הזה הוא לא רק לחיות את החיים ,אלא לחיות אותם מספיק זמן כדי לקצור את הפירות ,כל גרם שריר צריך להרוויח בחודשים על גבי חודשים של עבודה מפרכת ודיאטה נכונה ,ואללה הייתי בסרט של לקום בחמש בבוקר לעשות את הריצות לפני קרבות ,והייתי בסרט של אימוני טכניקה של שעתיים ואז עוד שעה אימון קרבות ,ושעתיים של קאטות לפני השינה ,ומדיטציה בבוקר ,וטאי צ'י וצ'י קונג שלוש פעמים בשבוע ,ואללה הייתי שם ובחזרה ואני אומר לך בתור אחד שלקח ולוקח את שני סגנונות החיים האלו לקיצוניות ,שפיתוח גוף הוא הספורט הקשה ביותר מנטלית שקיים ,נקודה !
:bow: :bow: :bow: :bow:

ניגרי ענק
31-05-08, 00:16
לא מאמין לאן הסטתם את הדיון, זה היה אמור להיות אשכול על התחרות.
לגבי עניין ה"לאכול הרבה ולישון הרבה", ספר את זה למי שמתכונן לתחרות ואז במשך בין 4 ל 5 חודשים אתה לא אוכל שום דבר טעים, אתה תמיד רעב, ובימים האחרונים יש גם ריקון מים, עניין שאני יכול להעיד כי הוא אינו תענוג גדול במיוחד.
יש הבדל בין באדיבילדינג חובבן שמתאמן כדי לתפוס כוסיות או שזה באופנה לבין מי שמחוייב באמת, שחי את זה באמת, ששואף כל הזמן ליותר ויותר.
מי שמשתייך לאסכולה השנייה, עומד בהחלט עם כל אנשי הג'ודו וספורטאים אחרים, מבחינת רמת קושי ומאמץ.
בכל אופן אני רוכש כבוד אדיר לכל ספורטאי מצטיין באשר הוא, ולעומת זאת אני בז לכל הליצנים, העלובים, המתפנקים, והמוותרים לעצמם.

bigbit
31-05-08, 02:52

בקטע הזה אני עם ארבל..שנתיים זה באמת כמו 10 דקות בספורט הזה זה עובר כל כך מהר..אני 7 שנים מתאמן ואני מרגיש צעיר וחסר ניסיון לעומת מתאמנים של 15-20 שנה..שתבין אני סך הכל ילד בן 21 ויש לי כבר 7 שנים..אז מזה שנתיים?..חוץ מזה שיש הבדל בין שנתיים אימונים שלך לא שאני מזלזל לבין שנתיים אימונים של ארבל בוא נאמר שבשבילו פיתוח גוף זה הדבר הכי חשוב וכל החיים שלו סביב זה..וזה לא רק שעה אימון פעם ביומיים וגמרנו..
אם אני לא טועה הוא גם רשם פעם אחת מאמר יפה על זה..לא יודע אם ערכת את זה ארבל או רשמת את זה בעצמך אבל זה שיקף כמעט במאה אחוז חיים של מפתח גוף וזה דיי ממצב את העניין
לי בכל אין ספק שזה אחד הענפים הכי קשים בעולם אם לא הכי קשה..בגלל שזה 24/7 וזה גם ספורט אכזרי כי בניגוד לג'ודו נגיד שככל שתתאמן יותר אתה בטוח תיהיה טוב יותר..בפיתוח גוף לא בהכרח אם תתאמן יותר תיהיה טוב יותר יכול להיות בדיוק ההפך..זה ספורט נורא אכזרי לטוב ולרע..וצריך ביצים של שור בשביל לעסוק בפיתוח גוף במיוחד בתנאים של ישראל
אני רואה למשל בארה"ב איזה תנאים טובים להצלחה יש פה למתאמנים..הרבה יותר קל להם מכל הבחינה..אם זה רמת מכשור..רמת מאמנים..תוספים..חומרים הכל יותר זול וזמין וקל
אז מבחינתי מפתח גוף בישראל זה אחד הדברים הכי קשים שאפשר לעסוק בהם

מנטור
03-06-08, 16:49
הרבה כבוד לאלי שנראה סוף הדרך בתחרות
אבל מר עולם בנאבא זו לא תחרות מרכזית כמו האולימפיאדה
נא לא להשוות