PDA

צפה בגרסא המלאה : הפועל חולון אלופה

Tony Montana
29-05-08, 22:56
אני לא מאמין איזה סל ניצחון אדיר של דיקסון פשוט מלך!
אין מה להגיד העונה הכי גרוע של מכבי, בלי שום תואר. צביקה בדקות הסיום פשוט נתן לחולון את המשחק הזה עם החלטות הזויות.

אבל איש אחד ששמו הוא מיקי דורסמן שהשקיע ובנה את הקבוצה הזאת בידיו לקח אליפות ועשה היסטוריה כקבוצה שזוכה באליפות כאשר היא מגיע מהליגה השניה שאפו ענק.

סוף סוף יש צדק, חולוניה אלופה!

ran7
29-05-08, 22:57
חולון אלופה!!!!!!!!!!!!

toxicity
29-05-08, 22:57
תאמת כמה שמכבי עצבנו אותי עדיין רציתי שהם ינצחו :\
מזל טוב לחולון בכל זאת שיחקו יותר טוב

eminemfan
29-05-08, 22:58
מזל טוב לחולון! קבוצה ענקית שצריכה להיות ביורוליג!שנה אדירה לליגה בארץ!מי יתן ויהיה תחרות גם שנה הבאה

eminemfan
29-05-08, 22:59
טוב שלא פתחתי פוסט חחח

eminemfan
29-05-08, 23:00
אלף פוסטים :):):):)-מדהים

toxicity
29-05-08, 23:06
מכבי תהיה גם ביורוליג שנה הבאה או רק חולון? מכבי בכל זאת 2 באירופה

eminemfan
29-05-08, 23:08
מכבי תהיה גם ביורוליג שנה הבאה או רק חולון? מכבי בכל זאת 2 באירופה
מכבי תיהיה בגלל חוזה עם היורוליג שזה שכונה לעומת מה שקורה בכדורגל-מכבי אוהב אותה באירופה אבל בארץ אני רוצה תחרות כי ככה אנחנו נהנה בתור אוהדי ספורט.

VoRteX
29-05-08, 23:12
פשוט תותחים חולון אין מילים, כמה כבוד מגיע להם, איזה אומץ וקור רוח צריך על מנת לנצח את מכבי ת"א ביד אליהו, בגמר, אחרי שהם פיגרו כל המשחק.
גברים אחד אחד.

eminemfan
29-05-08, 23:13
פשוט מרגש לשמוע את מורן רוט מתראיין

QUAD-X
29-05-08, 23:15
חולון קבוצה של עשירים (**שיעול**מיקי דורסמן**שיעול**) שכל שחקן שם נקנה מהליגות הטובות בעולם, פשוט מגעיל אותי, איך כשמכבי הייתה בטופ הגיעו כל השונאים, ועכשיו כשחולון מנצחת עושים מזה כיאלו הגיע להם, אז נכון הייתה להם עונה טובה אבל מהללים אותם בזכות הכסף שיש לבעלים שלהם שהוא גם המאמן.
מכבי קבוצה עם המון שחקנים זקנים ושחקני ספסל - שילמו לוויצ'יץ' כמה מיליונים טובים בשביל שיישאר משהו ממכבי הישנה, הבנאדם גמור צריך להעיף אותו כנ"ל לגבי בורשטיין.
צריכים לרענןן דחוף את כל השחקנים של מכבי אין בניהם כימיה בשיט אוליי רק בין כמה שחקנים שעוד איכשהוא מצליחים להחזיק את מכבי עם המון מזל.
בקיצור אם הבעלים של מכבי לא יכניסו יביאו ד-ח-ו-ף שחקנים חדשים שיוכלו לעמוד מול השחקנים שנקנו ע"י חולון מהליגות הטובות, מכבי ימשיכו בהתדרדרות.
בנוגע לצביקה שרף, אני לא הייתי מאשים אותו לגמרי בהפסד הוא עשה המון, מה שכן גם אם זה לא משנה אם הראש טוב כל עוד הגוף רקוב.
ולכל הזייני שכל שאהדו את מכבי בנצחונות שלהם ופתאום כשחולון מנצחת אומרים שמכבי קבוצה מגעילה - סתם כפויי טובה, אוהדי ניצחון..

Tony Montana
29-05-08, 23:18
מה אתה מבלבל בביצים עלק חולון קבוצה של עשירים. ניקולה ווציץ לבד לוקח את כל התקציב של חולון.

Ilan-V
29-05-08, 23:20
יא אללה אני פשוט לא ממאמין אני זוכר שהיא עלת ללגיה הזו על חשבון הפועל באר שבע וגם בקושי רב.. מי האמין אז שהיא תיהיה אלופת המדינה.. ה' ישמור אותונו

eminemfan
29-05-08, 23:21
חחחחח קבוצה של עשירים-לפני שנתיים הם ניצחו בשניה האחרונה בגמר הפלייאוף על העליה לליגת העל ובסוף דורסמן החליט לא לעלות כי לא היה להם את המינימום של מיליון דולר תקציב.

QUAD-X
29-05-08, 23:21
מה אתה מבלבל בביצים עלק חולון קבוצה של עשירים. ניקולה ווציץ לבד לוקח את כל התקציב של חולון.
בידיוק בגלל זה- שילמו לוויצ'יץ' את כל התקציב של השחקנים במקום להביא שחקנים חדשים כמו שחולון עשתה עם מיקי דורסמן ואל תגיד שלא..

QUAD-X
29-05-08, 23:24
חחחחח קבוצה של עשירים-לפני שנתיים הם ניצחו בשניה האחרונה בגמר הפלייאוף על העליה לליגת העל ובסוף דורסמן החליט לא לעלות כי לא היה להם את המינימום של מיליון דולר תקציב.
לא מדבר איתך על פעם, תסתכל על השחקנים של חולון כמעט כולם זרים שם חוץ מאיזה רוט אחד שעשו לו מערוף.
וואלה לא משנה מה תגיד גבר אני אוהד מכבי חחח זה יימשך עד מחר

eminemfan
29-05-08, 23:30
לא מדבר איתך על פעם, תסתכל על השחקנים של חולון כמעט כולם זרים שם חוץ מאיזה רוט אחד שעשו לו מערוף.
וואלה לא משנה מה תגיד גבר אני אוהד מכבי חחח זה יימשך עד מחר
אתה לא מבין בכדורסל בכלל לפי המשפט הזה.
כל אירופה מלאה בזרים אמריקאים שנפלטים מהליגות בארצות הברית+בסיס ישראלי שחייבים להיות 2 ישראלים על המגרש בגלל החוק הרוסי.

פומה
29-05-08, 23:32
אללה חולון !!!

אין גביע
אין אירופה
אין אליפות

בעזרת השם שנה הבאה חיפה דאבל גם בכדורסל וגם בכדורגל

Tony Montana
29-05-08, 23:36
אללה חולון !!!

אין גביע
אין אירופה
אין אליפות

בעזרת השם שנה הבאה חיפה דאבל גם בכדורסל וגם בכדורגל
בעזרת השם חיפה תרד ליגה גם בכדורסל וגם בכדורגל.

idan1523
29-05-08, 23:43
חולון קבוצה של עשירים (**שיעול**מיקי דורסמן**שיעול**) שכל שחקן שם נקנה מהליגות הטובות בעולם, פשוט מגעיל אותי, איך כשמכבי הייתה בטופ הגיעו כל השונאים, ועכשיו כשחולון מנצחת עושים מזה כיאלו הגיע להם, אז נכון הייתה להם עונה טובה אבל מהללים אותם בזכות הכסף שיש לבעלים שלהם שהוא גם המאמן.
מכבי קבוצה עם המון שחקנים זקנים ושחקני ספסל - שילמו לוויצ'יץ' כמה מיליונים טובים בשביל שיישאר משהו ממכבי הישנה, הבנאדם גמור צריך להעיף אותו כנ"ל לגבי בורשטיין.
צריכים לרענןן דחוף את כל השחקנים של מכבי אין בניהם כימיה בשיט אוליי רק בין כמה שחקנים שעוד איכשהוא מצליחים להחזיק את מכבי עם המון מזל.
בקיצור אם הבעלים של מכבי לא יכניסו יביאו ד-ח-ו-ף שחקנים חדשים שיוכלו לעמוד מול השחקנים שנקנו ע"י חולון מהליגות הטובות, מכבי ימשיכו בהתדרדרות.
בנוגע לצביקה שרף, אני לא הייתי מאשים אותו לגמרי בהפסד הוא עשה המון, מה שכן גם אם זה לא משנה אם הראש טוב כל עוד הגוף רקוב.
ולכל הזייני שכל שאהדו את מכבי בנצחונות שלהם ופתאום כשחולון מנצחת אומרים שמכבי קבוצה מגעילה - סתם כפויי טובה, אוהדי ניצחון..

תגיד לי אתה יודע מה התקציב של מכבי? ראיתה כדורסל ב10 שנים האחרונות? מיקי לקח שחקנים שבהתחלה כול אחד הרים גבה (שחקנים צעירים ולא מוכרים ו2 שחקנים זקנים באמצע העונהבנוסף ל2 שחקנים ישראלים ברמה בינונית מינוס!). קבוצה שעלתה אולי שליש מהקבוצה של מכבי!
הכול התחבר בקבוצה הזאת מהאפסנאי ועד השחקנים הם פשוט שיחקו משחק מושלם! תזכרו שהמשחק של מכבי לא היה גרוע כול כך(הם שיחקו לא רע בכלל) והמשחק היה בנוקיה.
ברור ששנה הבאה חצי קבוצה תעזור(כמו הקבוצה של ירושלים שזכתה ביולב) נשאר לקוות שחולון תבנה את עצמה וכך גם ירושלים(בני השרון מסודרת).

ואפשר גם לפרגן זה לא יזיק

toxicity
29-05-08, 23:46
תגידו מישו ראה עכשיו תתחזית בערוץ 10?
מזה היה הדבר הזה?

odedik
29-05-08, 23:48
תגיד לי אתה יודע מה התקציב של מכבי? ראיתה כדורסל ב10 שנים האחרונות? מיקי לקח שחקנים שבהתחלה כול אחד הרים גבה (שחקנים צעירים ולא מוכרים ו2 שחקנים זקנים באמצע העונהבנוסף ל2 שחקנים ישראלים ברמה בינונית מינוס!). קבוצה שעלתה אולי שליש מהקבוצה של מכבי!
הכול התחבר בקבוצה הזאת מהאפסנאי ועד השחקנים הם פשוט שיחקו משחק מושלם! תזכרו שהמשחק של מכבי לא היה גרוע כול כך(הם שיחקו לא רע בכלל) והמשחק היה בנוקיה.
ברור ששנה הבאה חצי קבוצה תעזור(כמו הקבוצה של ירושלים שזכתה ביולב) נשאר לקוות שחולון תבנה את עצמה וכך גם ירושלים(בני השרון מסודרת).

ואפשר גם לפרגן זה לא יזיק

מה שלישששש חחחחחחח יא דפוק עשירית אולי .. חולון עם תקציב של בן אדם בודד.. אולי מיליון דולר.

מכבי יש לה קבוצת משקיעים מה הולך איתכם איזה נעלי בית .. רענן כץ שמעון מזרחי זה טייקונים אפילו בשביל אירופה מה הולך איתכם חח

talvolik
29-05-08, 23:59
ביזיון, זה מה שיש לי להגיד. זה היה ברור שזה מה שיקרה כל העונה, ראו שחולון מורכבת יותר טוב, אבל מכבי עם תקציב של 15 מיליון ש"ח לעומת 3.5 של חולון, לא משנה מתי ואיך חייבת לנצח. חבל. :(

The Sun
30-05-08, 00:08
=( צריך לאסוף את כל מכבי לחדר אחד ( חוץ משארפ שישאר בתפקיד מקצועי בקבוצה ומוריס שיוותר על הרבה כסף ממה שהוא דרש בחוזה ) ולהגיד לכולם יפה שלום, טוב אפשר גם את ביינום להשאיר.

Tony Montana
30-05-08, 00:15
עזוב איזה ביינום? גם אותו צריך להעיף.

יותם הלפרין, ליאור אליהו, שארפ, בורשטיין ואולי עומרי כספי ובזרים לדעתי להשאיר את פייזר, מוריס ובאטיסטה וגארסיה גם ישארו מה שמשאיר לך להביא עוד 3-4 זרים ברמה הכי גבוה שיש.

toxicity
30-05-08, 00:19

יותם הלפרין, ליאור אליהו, שארפ, בורשטיין ואולי עומרי כספי ובזרים לדעתי להשאיר את פייזר, מוריס ובאטיסטה וגארסיה גם ישארו מה שמשאיר לך להביא עוד 3-4 זרים ברמה הכי גבוה שיש.
באטיסטה וגראסיה? על מה אתה מדבר
2 שחקנים שחייבים להעיף

The Sun
30-05-08, 00:35

באטיסטה מכונה של הוק לצד שמאל, לא שווה כלום חוץ מהתנועה שמאלה, בקושי לכדרר הוא יודע.
גארסיה סתם שחקן עם טמפרמנט של קומקום רותח, מאבד ת'ראש ברגע שרואה כדור.
הלפרין שחקן לרוטציה, ממש לא לחמישיה, כנ"ל אליהו.
שארפ לצוות המקצועי - חאלס שנה הבאה הוא כבר בן 40.
כספי ישאר, פייזר נקווה שיחזור כמו שצריך מהפציעה.
ביינום פוטנציאל ענק, רק שיתבגר וילמד לקחת אחריות ומוריס מה כבר אפשר להוסיף, שחקן פצצה.
קיצר: ביינום, מוריס, כספי, פייזר, הלפרין - כל השאר הביתה.

Blabla144
30-05-08, 00:55
מזה היה הדבר הזה?
מה היה ?
חולון על הזיין, על הליגה על הזיין
מכבי תל אביב שניה באירופה לא יעזור כלום:sbb4:

megashape
30-05-08, 10:11

חחח אתה אחד המעפנים, קנאי.

סוף סוף מכבי האלה הפסידו מגיע להם, יש תחרות סוף סוף והלוואי זה ישאר ככה ועוד קבוצות יצטרפו למאבק שיהיה מעניין : )

ran7
30-05-08, 12:27
מזה היה הדבר הזה?
חחח אני ראיתיי באמת מה זה היה הדבר הזהה

roy makaay
30-05-08, 12:36
נו אבל תגידו מה קרה בתחזית

ran7
30-05-08, 12:40
זאת לא היית תחזית הם התחילו לזיין תשכל על שפנים ןכל מיני חארטות

trx--->sus
30-05-08, 15:26
נגמר עידן מכבי!!!
שמעון מזרחי הוא יתום

שמעון מזרחי תתאבד כבר אני שונא מכבי תל אביב

roy makaay
31-05-08, 00:20
נגמר עידן מכבי!!!
שמעון מזרחי הוא יתום

שמעון מזרחי תתאבד כבר אני שונא מכבי תל אביב

יאוו בדיוק הזכרתי לי משהו..
הלכנו היו לבני דודים שלי שגרים בת"א כפרה עליהם
לא ביקרנו אותם הרבה זמן
קיצר אנחנו מסתבכים שם בדרכים וזה אבאשלי מוציא מפה, קיצר יש פקקים
שעת עומס וזה ..
אחרי 20 דקות אנחנו מוצאים תמקום אבל מהההה חור חור אבל אין חניה כושלרבאק
קיצר היה לנו מזל, ואללק פתאום אנחנו פונים בסמטה אחת שמאלה וואלק מה רואים?
חניון ענקקקקקק

אוסישקין משהו כזה..

trx--->sus
31-05-08, 12:21
יאוו בדיוק הזכרתי לי משהו..
הלכנו היו לבני דודים שלי שגרים בת"א כפרה עליהם
לא ביקרנו אותם הרבה זמן
קיצר אנחנו מסתבכים שם בדרכים וזה אבאשלי מוציא מפה, קיצר יש פקקים
שעת עומס וזה ..
אחרי 20 דקות אנחנו מוצאים תמקום אבל מהההה חור חור אבל אין חניה כושלרבאק
קיצר היה לנו מזל, ואללק פתאום אנחנו פונים בסמטה אחת שמאלה וואלק מה רואים?
חניון ענקקקקקק

אוסישקין משהו כזה..

:):):):) חזק

כל הכבוד למכבי על הפיינל פור וגם כמובן על גביע המדינה ואיך נשכח את האליפות

מספיק
31-05-08, 17:55
יאללה חולון
:basketball: :basketball: :basketball: :basketball: :basketball: