PDA

צפה בגרסא המלאה : נשיא איראן: הסנקציות - פיסת נייר קרוע

slim shady
24-12-06, 21:04
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3343803,00.html

לכל אלה שחיים באשליות שלא תהיה מלחמה והעיניין יסגר בהסכם שלום....בוקר שוק...אין מצב כזה...לא איתו...:disgust:

מישהו צריך להרוג ת'בן כלב....:diractor: :ph34r:

Night_Wolf
24-12-06, 21:30
חחחחח מי יהרוג אותו אנחנו,ארצות הברית?בנתיים אנחנו רק מפחדים ממנו ומלקקים לו שיעשה טעות אם מדינה כמו רוסיה למשל ואז הוא יגמור את הקריירה שלו

OMRI-TURBO
25-12-06, 01:18
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3343803,00.html

לכל אלה שחיים באשליות שלא תהיה מלחמה והעיניין יסגר בהסכם שלום....בוקר שוק...אין מצב כזה...לא איתו...:disgust:

מישהו צריך להרוג ת'בן כלב....:diractor: :ph34r:+

slim shady אזהרנו אותך כבר בעבר לגבי החתימות הענקיות שלך, פעם הבאה אני אתן לך אזהרה.

OMRI-TURBO
25-12-06, 01:20
אף אחד לא יעשה כלום, איראן היא מעצמה כלכלית סנקציות לא יעזרו שם, ואיראן היא גם יצואנית הנפט בין הגדולות בעולם ככה שלאף מדינה אין סיבה להתערב שם ועוד בשביל ישראל.

slim shady
25-12-06, 13:29
+

slim shady אזהרנו אותך כבר בעבר לגבי החתימות הענקיות שלך, פעם הבאה אני אתן לך אזהרה.

למה גדולה..??
היא לקחה קצת מקום...שמתי כמה תמונות אבל בשורה...
מה לא בסדר בזה..?

OMRI-TURBO
25-12-06, 13:39
למה גדולה..??
היא לקחה קצת מקום...שמתי כמה תמונות אבל בשורה...
מה לא בסדר בזה..?

אל תתחכם, ההחתימה היתה חצי עמוד, אתה יודע שבדרך אני לא מנהל קטנוני בדברים האלה, אבל זה היה כבר מוגזם.

slim shady
25-12-06, 13:42
אל תתחכם, ההחתימה היתה חצי עמוד, אתה יודע שבדרך אני לא מנהל קטנוני בדברים האלה, אבל זה היה כבר מוגזם.

כשמקטינים את הגודל של הדף אינטרנט אז אחת התמונות יורדת שורה...אם אני יעשה אותו דבר רק בלי שתרד שורה..זה יהיה בסדר...זה יתפוס מקום בערך כמו של החתימה שלך...
אני לא מתחכם אני שואל כדי שלא תגיד גם בפעם הבאה שהחתימה שלי לא בסדר..אני לא מאלה שעושים בעיות ואתה יודע את זה...:disgust:

OMRI-TURBO
25-12-06, 13:47
כשמקטינים את הגודל של הדף אינטרנט אז אחת התמונות יורדת שורה...אם אני יעשה אותו דבר רק בלי שתרד שורה..זה יהיה בסדר...זה יתפוס מקום בערך כמו של החתימה שלך...
אני לא מתחכם אני שואל כדי שלא תגיד גם בפעם הבאה שהחתימה שלי לא בסדר..אני לא מאלה שעושים בעיות ואתה יודע את זה...:disgust:

פשוט תעשה חתימה נורמלית וקטנה מה הבעיה? למה אתה צריך להכניס 30 תמונות לחתימה? מספיק לשחק בקקה.
בכל אופן לא יודע איזה שורה אתה מתכנן אבל אם זה ירחיב את העמוד זה לא טוב. שלא יהיה יותר גדול מ-650 רוחב על 200 אורך