PDA

צפה בגרסא המלאה : רגליים

Logout
01-06-08, 18:18
עם מה להתחיל ת'אימון?
סקוואט או דדליפט(קלאסי)?

LittleNigga
01-06-08, 18:24
סקוואט ! =]

alpha
01-06-08, 18:35
מה שגומר אותך פחות.

P-a-n-1-c
01-06-08, 19:37
אפשר לגוון.
ותעבור לרומני\סטיף.

Cookie
01-06-08, 20:03
אני מעדיף מסקוואט,צריך יותר השקעה בשיווי משקל ולא הייתי רוצה להתעייף ולהרים משקלים באותו הזמן,בדדליפט במקרה הכי גרוע אתה עוזב את המוט או לא מצליח להרים,ככה זה אולי ליפול וזה,לא נעים :)

///Efi///
01-06-08, 20:29
סקוואט

Logout
01-06-08, 21:49
אפשר לגוון.
ותעבור לרומני\סטיף.
אפשר הסבר? נימוק? :basketball:

TheGift
01-06-08, 21:52
דדליפט קלאסי זה תרגיל שאני עושה באימון גב, הכי טוב לדעתי. רומני עובד חזק על ההמסטרינג והוא אחלה בתור תרגיל שני או שלישי באימון רגליים. תמיד עדיף להתחיל בסקוואט, לא משנה באיזו ויראציה

Logout
01-06-08, 21:54
דדליפט קלאסי זה תרגיל שאני עושה באימון גב, הכי טוב לדעתי. רומני עובד חזק על ההמסטרינג והוא אחלה בתור תרגיל שני או שלישי באימון רגליים. תמיד עדיף להתחיל בסקוואט, לא משנה באיזו ויראציה
סבבה הלכתי על רומני...
אממ..מה ההבדל? סירטון הדגמה? :)

dani_katz
01-06-08, 22:48
דדליפט רומני הרגליים ישרות יותר במשך התנועה (לא לנעול ברכיים!!!)
אבל הברכיים לא מתכופפות ממש כמו בסקוואט קלסי...

ועדיף להתחיל עם סקוואט כי זה תרגיל מעייף יותר וקשה יותר לפי דעת הרוב ולכן כדאי להתחיל איתו שיש לגוף כח מירבי להתחיל אימון...

Floyd01
01-06-08, 22:53
דדליפט רומני הרגליים ישרות יותר במשך התנועה (לא לנעול ברכיים!!!)
אבל הברכיים לא מתכופפות ממש כמו בסקוואט קלסי...

ועדיף להתחיל עם סקוואט כי זה תרגיל מעייף יותר וקשה יותר לפי דעת הרוב ולכן כדאי להתחיל איתו שיש לגוף כח מירבי להתחיל אימון...

רק רגע, רומני זה לא שעוברים ממצב של ברכיים כפופות למצב של ברכיים ישרות(כמובן שאני מדבר רק על החלק של הברכיים ולא אומר שזה כל התנועה בתרגיל)? נשמע לי יותר הגיוני שדבר כזה יעבוד על ההאמסטרינג.

SiX PACK
02-06-08, 00:38
תעשה דדליפט קלאסי אל תקשיב להם !

וכמובן שסקוואט בתחילת האימון, לאחר מכן דדליפט קלאסי עד למצב אנוש (5-6 חזרות), (בין סט לסט אתה יכול להוסיף בטן) ואז סטים של 20 חזרות של רגליים בלג פרס ;)

35 דקות של אימון רגליים אכותי

P-a-n-1-c
02-06-08, 07:26

וכמובן שסקוואט בתחילת האימון, לאחר מכן דדליפט קלאסי עד למצב אנוש (5-6 חזרות), (בין סט לסט אתה יכול להוסיף בטן) ואז סטים של 20 חזרות של רגליים בלג פרס ;)

:mellow: :ohmy: :mellow: :ohmy: :mellow: :ohmy:

לא מאמין שכתבת את זה :unsure:

?!?!

בטן בין הסטים? דד ליפט קלאסי עדיף על רומני להאמסטרינג? 20 חזרות בלג פרס?
:helpsmilie:

shment
02-06-08, 07:51
:mellow: :ohmy: :mellow: :ohmy: :mellow: :ohmy:

לא מאמין שכתבת את זה :unsure:

?!?!

בטן בין הסטים? דד ליפט קלאסי עדיף על רומני להאמסטרינג? 20 חזרות בלג פרס?
:helpsmilie:

אני לא חושב.
הטווח תנועה נראה לי דומה אבל בקלאסי אפשר להרים יותר משקל=יותר גירוי.
לא?

ArschGesicht
02-06-08, 08:03

??????????????????????????????
מה זו התוכנית אימונים הזאת:ohmy:

P-a-n-1-c
02-06-08, 09:21
אני לא חושב.
הטווח תנועה נראה לי דומה אבל בקלאסי אפשר להרים יותר משקל=יותר גירוי.
לא?

יותר גירוי לשאר השרירים המשתתפים בתרגיל, אבל פחות גירוי להאמסטרינג שבשבילו אנחנו עושים מלכתחילה את התרגיל.

זה כמו שבנצ' פרס שטוח אפשר להרים יותר מאשר בעליון, בשניהם החזה העליון עובד, אבל בבנצ' פרס עם שיפוע החזה עליון מקבל יותר גירוי למרות שיש פחות משקל - הבנת?

shment
02-06-08, 09:37
יותר גירוי לשאר השרירים המשתתפים בתרגיל, אבל פחות גירוי להאמסטרינג שבשבילו אנחנו עושים מלכתחילה את התרגיל.

זה כמו שבנצ' פרס שטוח אפשר להרים יותר מאשר בעליון, בשניהם החזה העליון עובד, אבל בבנצ' פרס עם שיפוע החזה עליון מקבל יותר גירוי למרות שיש פחות משקל - הבנת?

אני לא חושב שזאת דוגמא טובה. התנועה בכתף בבנצ בשיפועים שונה מבנצ שטוח.

SiX PACK
02-06-08, 09:58
עזבו אתם לא מבינים, תמשיכו לעשות את הדדליפט הרומני שלכם.. :helpsmilie:

dani_katz
02-06-08, 13:05
דדליפט רומני עובד יותר על האמסטרינג מאשר דדליפט קלאסי, קלאסי עובד יותר על הארבע ראשי ופחות על האמסטרינג.
ככל שהרגליים יהו ישרות יותר ככה האמסטרינג עובד יותר כדי להרים את כל הפלג גוף עליון...

shment
02-06-08, 13:11
דדליפט רומני עובד יותר על האמסטרינג מאשר דדליפט קלאסי, קלאסי עובד יותר על הארבע ראשי ופחות על האמסטרינג.
ככל שהרגליים יהו ישרות יותר ככה האמסטרינג עובד יותר כדי להרים את כל הפלג גוף עליון...

לפי מה שאני יודע בדדליפט קלאסי מפרק הירך הוא הPRIME MOVER.

אולי בדדליפט רומני ההאמסטרינג עובד יותר מבקלאסי בגלל המתיחה אבל אני מאמין ששריר הישבן עובד יותר בדדליפט קלאסי.

P-a-n-1-c
02-06-08, 13:13
עזבו אתם לא מבינים, תמשיכו לעשות את הדדליפט הרומני שלכם.. :helpsmilie:

במקום להגיד "אתם לא מבינים" תסביר למה קלאסי עדיף על רומני להאמסטרינג, למה לעשות 20 חזרות בלג פרס ולמה לעזאזל לעשות בטן בין הסטים???

dani_katz
02-06-08, 13:24
לפי מה שאני יודע בדדליפט קלאסי מפרק הירך הוא הPRIME MOVER.

אולי בדדליפט רומני ההאמסטרינג עובד יותר מבקלאסי בגלל המתיחה אבל אני מאמין ששריר הישבן עובד יותר בדדליפט קלאסי.

שאלו פה על האמסטרינג לא על הישבן....

SiX PACK
02-06-08, 15:04
במקום להגיד "אתם לא מבינים" תסביר למה קלאסי עדיף על רומני להאמסטרינג, למה לעשות 20 חזרות בלג פרס ולמה לעזאזל לעשות בטן בין הסטים???

מה אתה רוצה..?

מי אמר שדדליפט קלאסי עדיף להאמסטרינג..?
למה לעשות בטן בין הסטים..? כי ככה נוח לי, אני צריך לנוח הרבה בין סטים של דדליפט, כשאני עובד דדליפט אני ממש מרגיש את הגוף נכנס למצב סכנה, אני עובד בעצימות מאוד גבוהה. אז בזמן הזה, למה לא לעשות קצת בטן..?

למה לעשות דדליפט קלאסי..? כי ככה אני אוהב.. הכי טוב והכי נוח לפי דעתי, בלי שום קשר לרגליים.
חוץ מזה שאני צריך לשפר את הארבע ראשי (סתם עוד סיבה שאין לה ממש חשיבות).

אתה חושב שבמאת צריך להתעמק באיזה דדליפט לעשות, נראה לך שזה כל כך ישנה משהו..?
דדליפט זה דדליפט העיקר העצימות והמשקל, כל השאר זה חרטא שלא דורש התייחסות.

ArschGesicht
02-06-08, 15:24
מה אתה רוצה..?

למה לעשות בטן בין הסטים..? כי ככה נוח לי, אני צריך לנוח הרבה בין סטים של דדליפט, כשאני עובד דדליפט אני ממש מרגיש את הגוף נכנס למצב סכנה, אני עובד בעצימות מאוד גבוהה. אז בזמן הזה, למה לא לעשות קצת בטן..?

למה לעשות דדליפט קלאסי..? כי ככה אני אוהב.. הכי טוב והכי נוח לפי דעתי, בלי שום קשר לרגליים.

בטח שצריך להתעמק באיזה דדליפט לעשות.. באימון גב עושים דדליפט X קלאסי למשל ובאימון רגליים אתה תעשה סטיף לג למשל בשביל ההאמסטרינג
אתה סתם רשמת לו מה נוח לך ולא מה נורמלי לעשות באימון רגליים
באמת אימון מוזר מה שאתה עושה

Sugarzaza
02-06-08, 15:34
אם אין סקוואט בתכנית שווה לעשות קלאסי על פני רומני. אם יש אז עדיף רומני, לרוב

SiX PACK
02-06-08, 15:55
נכון מאוד, רשמתי לו מה שנוח וטוב בשבילי ועל זה אני ממליץ, או שלהמליץ לו על משהו שלא נוח לי..?

דדליפט, סקוואט - סוף סיפור. תפסיקו להתעמק בשטויות.

P-a-n-1-c
02-06-08, 16:00
מה אתה רוצה..?

וואלה ברוך השם יש לך גנטיקה טובה, כי אתה מדבר פה כל כך הרבה שטויות.

"למה לעשות דדליפט קלאסי - כי ככה אני אוהב" - אחלה תשובה.
"אתה חושב שבמאת צריך להתעמק באיזה דדליפט לעשות, נראה לך שזה כל כך ישנה משהו..?" - אתה חושב שבאמת צריך להתעמק באיזה שיפוע לעשות בנצ'?
"אני נח הרבה אז אני עושה בטן בין הסטים" - זה קצת מתנגש, או שאתה נח או שאתה עובד. לא משנה על מה ואיך אתה עובד, אתה עובד. מנוחה זה לשבת על הכסא, לשתות מים, להרגיע את הנשימות ו"לטעון" את הגוף לקראת הסט הבא.

The Sun
02-06-08, 16:02
דווקא עדיף לא לשבת לא? תמיד חשבתי שלתת לרגליים שיחרור בהליכה ובניעור

P-a-n-1-c
02-06-08, 16:06
דווקא עדיף לא לשבת לא? תמיד חשבתי שלתת לרגליים שיחרור בהליכה ובניעור

אני אחרי סקוואט\דדליפט כבדים בקושי יכול לגרור את עצמי לכסא לשבת.. אז להסתובב..
בסדר זה לא עקרוני מה אתה נתפס לקטנות אל תהיה מציק. התכוונתי לנוח - תפרש את זה איך שאתה רוצה. לעשות בטן זה בפירוש לא לנוח.

The Sun
02-06-08, 16:09
מסכים איתך בקשר לבטן, ושאלתי כדרך אגב לא כדי לפתוחי כאן ויכוח בנושא :)

joker1
02-06-08, 16:18
Hebrew isn't working so I'm writing in English.

FIRST SQUAT THEN DEADLIFT.
NEVER deadlift before you squat.
If will first squat and then you won't succeed in the deadlift then no harm, the weight isn't moving.
But if you deadlift then squat then you're stuck(unless you kill kittens by squatting half the way)

There are several more reason to squat first that I can't recall, look for the "Rippetoe faq" and seach there.

The best way to rest between sets is actually prone(lying), then sitting and then standing.

SiX PACK
02-06-08, 16:28
וואלה ברוך השם יש לך גנטיקה טובה, כי אתה מדבר פה כל כך הרבה שטויות.

"למה לעשות דדליפט קלאסי - כי ככה אני אוהב" - אחלה תשובה.
"אתה חושב שבמאת צריך להתעמק באיזה דדליפט לעשות, נראה לך שזה כל כך ישנה משהו..?" - אתה חושב שבאמת צריך להתעמק באיזה שיפוע לעשות בנצ'?
"אני נח הרבה אז אני עושה בטן בין הסטים" - זה קצת מתנגש, או שאתה נח או שאתה עובד. לא משנה על מה ואיך אתה עובד, אתה עובד. מנוחה זה לשבת על הכסא, לשתות מים, להרגיע את הנשימות ו"לטעון" את הגוף לקראת הסט הבא.

פאניק בוא נתערב שאני מתאמן פי 50 יותר טוב ממך..? משפט בריוני אבל אני בטוח בקשר אליו.
תפסיק כבר לזיין לי במוח דדליפט רומני, פולני, בדואי, זה לא מעניין אותי אתה לא מבין..?

אני עושה מה שנוח לי ולא שם זין על מה שאתה אומר, ואל תערב את הגנטיקה שלי מה היא קשורה.

P-a-n-1-c
02-06-08, 16:45
פאניק בוא נתערב שאני מתאמן פי 50 יותר טוב ממך..? משפט בריוני אבל אני בטוח בקשר אליו.
תפסיק כבר לזיין לי במוח דדליפט רומני, פולני, בדואי, זה לא מעניין אותי אתה לא מבין..?

אני עושה מה שנוח לי ולא שם זין על מה שאתה אומר, ואל תערב את הגנטיקה שלי מה היא קשורה.

אתה זה שמבלבל במוח. לעשות בטן בזמן מנוחה? קלאסי עדיף להאמסטרינג? 20 חזרות בלג פרס?

SiX PACK
02-06-08, 17:02
אתה זה שמבלבל במוח. לעשות בטן בזמן מנוחה? קלאסי עדיף להאמסטרינג? 20 חזרות בלג פרס?

איפה כתבתי שקלאסי עדיף להמאסטרינג..?! אל תכניס לי מילים לפה !
בין סט לסט הצעתי לו לעשות קצת כפיפות בטן זה הכל (אני לא מאמין שאני עונה לך על זה)
בקשר ללג פרס, אני עושה את זה בדרופ סטים מהירים בסוף אימון שזה יוצא 20 חזרות בסופו של דבר

בכל אופן, אין לי כוח יותר לקטנוניות שלך, תעשה את האימונים שלך, ואני את שלי, לילה טוב.

P-a-n-1-c
02-06-08, 20:05
איפה כתבתי שקלאסי עדיף להמאסטרינג..?! אל תכניס לי מילים לפה !
בין סט לסט הצעתי לו לעשות קצת כפיפות בטן זה הכל (אני לא מאמין שאני עונה לך על זה)
בקשר ללג פרס, אני עושה את זה בדרופ סטים מהירים בסוף אימון שזה יוצא 20 חזרות בסופו של דבר

בכל אופן, אין לי כוח יותר לקטנוניות שלך, תעשה את האימונים שלך, ואני את שלי, לילה טוב.

מצידי תעשה גם אימונים של כפיפות בטן באמצע בנצ' פרס מה אכפת לי?
פשוט אל תטעה אחרים.

*DAVID*
02-06-08, 21:39
פאניק תשמע אחי אני לא יודע אם זה נכון או לא אבל במכון שלי מיתאמן איזה אחד שהיה מר ישראל לפני איזה 10 -15 שנה הוא עושה בטן בין הסטים שלו ויש שם עוד כמה סוסים רציניים שגם הם עושים ככה

לעידן כבר אמרתי לך אחי קודם כל סקוואט ואם אתה ממש רוצה לך על רומני אני אישית נגד דד ליפט תרגיל מגעיל!!