PDA

צפה בגרסא המלאה : קורס מד"כ וינגייט...

shai224
02-06-08, 13:46
צהריים טובים לכולם ,
היום ניגשתי ל"מבחנים" של הקבלה לקורס , משה שחר הגיע ונתן את ההרצאה שלו בנוגע לקורס ומה שהולך להיות בקיצור ותכלס הוא אמר שזה לא הולך להיות קורס קל וידרוש הרבה מעבר לזמני הלימודים בקורס עצמו .
בכל מקרה כרגע ממש אין לי כסף מיותר לבזבז על הנסיעות לשם (לאחר חישוב קטן של קילומטראז 1:8 ) הולכות לעלות לי דיי הרבה כסף , ויש לציין שגם החנייה במתחם.
במידה ובאמת רוצים להצליח בקורס הזה אז צריך את הזמן ללמוד ולי אישית אין את הזמן של שילוב הלימודים ביחד עם העבודה שגם בקושי תביא לי כסף (שליחויות ) קיצר לבסוף החלטתי לוותר כרגע על עניין הקורס ושאלה לי אליכם או אל מי שיודע , שילמתי דמי הרשמה ע"ס 390 ש"ח בכרטיס אשראי , עכשיו אם אני לא מתחיל ללמוד ורוצה לקבל בחזרה את הכסף הזה , כיצד?
תודה לעונים.

shai224
02-06-08, 14:14
בת :):):):) עכשיו המזכירה שלהם , בהתחלה התקשרה למזכירות עצמה של וינגייט ואחת המזכירות אמרה לי שיש אפשרות של קבלת הכסף חזרה וצריך לבדוק את העניין הזה והפנתה אותי למדור רישום של בי"ס למאמנים לאיזה מזכירה :):):):) שאומרת לי בשיא המגעילות בקול של זקנה מתנשאת-אין החזרה של דמי רישום , זה רשום בתקנון , אין שום החזרה .
אמרתי לה שיהיה לך יום טוב וניתקתי , עכשיו איך לדעתכם אני יכול להחזיר את הכסף הזה חזרה , דיברתי עם חברת האשראי והם אמרו לי שזה ניתן לביצוע רק דרך וינגייט....
חבל לשרוף 390 ש"ח על כלום!

מזוז
02-06-08, 14:21
אי אפשר להחזיר אחי..

shai224
02-06-08, 14:36
אי אפשר להחזיר אחי..

ועוד איזה קטע , שהגעתי לשם לקחתי חוברת של מידע ותקנון , עכשיו קראתי את סוף החוברת ואני רואה סעיף שרשום שם :

ביטול הרשמה או הפקת לימודים -

* מועמד שהוזמן למבחן כניסה ולא הופיע , תבוטל הרשמתו ודמי ההרשמה לא יוחזרו לו.

אשכרה בי"ס לגניבת כסף....בחיי.

alfi
02-06-08, 14:44
האמת הלך הכסף הנוהל הוא שאין החזרת דמי רישום :cry:

שייקה
02-06-08, 15:12
פאק אחי אני משתתף בצערך, הם לא יחזירו לך... גם לי שלחו מכתב בדואר של הצעה לעשות קורס מדריכים בווינגיט (בג'ודו) וזה על אותו עיקרון וזה 6000 שקל לחודש פחות או יותר, מזל שלא נירשמתי

jissasa312
02-06-08, 15:16
לא נורא אח שלי..תחשוב חיובי אל תתבאס
אתה סוגר את זה בכמה ימי עבודהה טובים שבהם אתה מפציץ בחיוכים עד השמייםם (גם מחמאות לא יזיקו) ומקבל טיפים טובים

shai224
02-06-08, 15:18
פאק אחי אני משתתף בצערך, הם לא יחזירו לך... גם לי שלחו מכתב בדואר של הצעה לעשות קורס מדריכים בווינגיט (בג'ודו) וזה על אותו עיקרון וזה 6000 שקל לחודש פחות או יותר, מזל שלא נירשמתי

מה נגיד אחי , שהכסף הזה יילך להם לתרופות אמן! בכל מקרה עכשיו באמת הם הוכיחו לי עד כמה שהם גנבים ושוחטים! אם בכלל תחשוב על ללכת ללמוד שם , כדאי לך לקרוא טוב טוב את השורות הקטנות של כל דבר כי אצלהם כל דבר מתבטא בסוף בסכומים נכבדים של כסף.
חראות זה כל מה שיש לי להגיד עלייהם.

שייקה
02-06-08, 15:25
מה נגיד אחי , שהכסף הזה יילך להם לתרופות אמן! בכל מקרה עכשיו באמת הם הוכיחו לי עד כמה שהם גנבים ושוחטים! אם בכלל תחשוב על ללכת ללמוד שם , כדאי לך לקרוא טוב טוב את השורות הקטנות של כל דבר כי אצלהם כל דבר מתבטא בסוף בסכומים נכבדים של כסף.
חראות זה כל מה שיש לי להגיד עלייהם.
הם באמת מניאקים רצינים, אני יגיד לך עוד יותר מזה, יש שם פנימיות למחוננים בספורט ורצו לשלוח אותי לזה, אבל אני לא רציתי הכי טוב לי בעיר שלי עם החברים שלי אני לא רוצה להיות רחוק מההורים והחברים ורק על המבחני קבלה הם רצו תשלום ממש ממש ממש יקר, זה פשוט סחיטה, ואם היתקבלת, הם דוחסים אותך לאיזה קרבן מסריח עם מחשב אחד, מקום ממש קטן שאתה לא יכול לזוז עם עוד 3 חברים שאתה לא מכיר- מהכדורגל, כדורסל, אתלטיקה או אחר שאתה לא מכיר, ומבקשים על זה תשלום ממש רוצחני (כולל חדר כושר), הדבר היחיד שעוד בסדר זה החדר אוכל והמקום אימונים.. אני באמת מקווה שהכסף יילד לדבר חיובי ולא לעוד סתם בניין ספורט כי גם ככה הכל מפוצץ שם

- Idan -
02-06-08, 15:54
זה עובד ככה גם במוסדות לימוד אחרים, למשל באוניברסיטה גם לא מחזירים דמי רישום. עצם זה שקוראים לזה דמי רישום צריך לרמז לך (אתה משלם על הרישום עצמו, אם נרשמת אז נרשמת).

חוץ מזה לדעתי לא כדאי עכשיו לוותר על הקורס. אם עכשיו אתה לא יכול לעשות אותו אז מתי כן? מה ישתנה עוד שנה?
זה בסך הכל פעם אחת בשבוע, נראה לי משה שחר קצת הפחיד אתכם. זה נכון שצריך להשקיע, אבל זה לא אומר שאתה תצטרך לשבת כל יום ללמוד. יום-יומיים בשבוע צריכים להספיק לך בשביל לעבור על החומר וללמוד למבחנים.

shai224
02-06-08, 15:58
זה עובד ככה גם במוסדות לימוד אחרים, למשל באוניברסיטה גם לא מחזירים דמי רישום. עצם זה שקוראים לזה דמי רישום צריך לרמז לך (אתה משלם על הרישום עצמו, אם נרשמת אז נרשמת).

חוץ מזה לדעתי לא כדאי עכשיו לוותר על הקורס. אם עכשיו אתה לא יכול לעשות אותו אז מתי כן? מה ישתנה עוד שנה?
זה בסך הכל פעם אחת בשבוע, נראה לי משה שחר קצת הפחיד אתכם. זה נכון שצריך להשקיע, אבל זה לא אומר שאתה תצטרך לשבת כל יום ללמוד. יום-יומיים בשבוע צריכים להספיק לך בשביל לעבור על החומר וללמוד למבחנים.

לא אח יקר , פה אתה טועה , זה הקורס המרוכז של ה3 ימים בשבוע , מילא זה היה יום אחד אז ניחא זה היה הרבה הרבה יותר קל ופשוט , משה עצמו גם התקשר אליי ואמר לי שמע ראיתי את הגוף שלך ואת המבחן המעשי והעיוני וחבל שאתה מוותר , אבל לצערי בחיים יש דברים קצת יותר חשובים בשבילי לפחות כרגע ובאמת לצערי זה מונע ממני לעשות את הקורס בתקופה הזאת שהיא קצת לחוצה בשבילי ולא ידעתי שיהיו לי קצת יותר הוצאות מעבר למה שציפיתי וזה רק השאיר לי רושם רע עלייהם בעניין הדמי הרשמה כי בסופו של דבר הם יכולים להחזיר לך את הדמי רישום האלה השאלה היא אם הם באמת מעוניינים בכך.

- Idan -
02-06-08, 16:10
אוקיי, אז אם ככה זה באמת דורש זמן והשקעה מירבית.

תקשיב, קיימת אפשרות להקפיא את הקורס למועד אחר, אני לא בטוח אבל דיי סבור שזה פוטר אותך מלשלם מחדש דמי הרשמה ככה שתוכל לקחת קורס שנתי במועד מאוחר יותר (בנובמבר יש כמה קורסים שנתיים, בוקר או ערב לפי בחירה), ככה שזה יצא כאילו לא נרשמת בכלל לקרוס הנוכחי וההרשמה תהיה רלוונטית לקורס השנתי שכנראה יהיה לך הרבה יותר נוח. תברר לגבי העניין הזה.

shai224
02-06-08, 21:53
אוקיי, אז אם ככה זה באמת דורש זמן והשקעה מירבית.

תקשיב, קיימת אפשרות להקפיא את הקורס למועד אחר, אני לא בטוח אבל דיי סבור שזה פוטר אותך מלשלם מחדש דמי הרשמה ככה שתוכל לקחת קורס שנתי במועד מאוחר יותר (בנובמבר יש כמה קורסים שנתיים, בוקר או ערב לפי בחירה), ככה שזה יצא כאילו לא נרשמת בכלל לקרוס הנוכחי וההרשמה תהיה רלוונטית לקורס השנתי שכנראה יהיה לך הרבה יותר נוח. תברר לגבי העניין הזה.

לא אחי בסופו של דבר בדקתי ומצאתי שבבי"ס שיאים בת"א יש שלוחה מטעמם של קורס שמתבצע בהולמס פלייס ברעננה , אותם שעות הלימוד אבל יתרון ענק מהבחינה של מרחק הגעה .
לדעתי אני יירשם לקורס הקרוב שלהם , בסופו של דבר אני יודע שיש עדיפות למדריכי שסיימו מטעם וינגייט אבל לצערי יש פה מניעה שהיא דיי רצינית בשבילי.