PDA

צפה בגרסא המלאה : עשיתי משקל יתר בסקוואט וכואב לי הגב התחתון !!! :(

Goblin-Dest
04-06-08, 19:42
עשיתי לפני כחצי שעה סקוואטים.. העלתי משקלים היום וניסיתי לעלות על 100 קילו.. אומנם ביצעתי את ה-8 חזרות אך בחזרות האחרונות כאב לי ממש הגב התחתון..

כשהחזרתי את המוט למקום.. פשוט הגב התחתון כואב נורא.. לא יכול להתכופף...

עכשיו אני צריך את עזרתכם.. מה לעשות כדי לשפר את המצב? האם כאב עד שאני לא יכול להתכופף זה נורמאלי? שברתי משו? אני צריך ללכת לרופא? כמה זמן יקח לכאבים לעבור?

תודה לעוזרים המהירים

alpha
04-06-08, 20:03
כנראה שסתם התאמצת יותר מידי..תנוח

Goblin-Dest
04-06-08, 20:48
כנראה שסתם התאמצת יותר מידי..תנוח

אוקיי אני אנוח.. מקווה לטוב ושלא נגרם נזק

tipakess
04-06-08, 20:53
אולי תפסיק לנסות לעלות משקלים זה בעיה אצל כולם תמיד רוצים לעלות מהר מידי משקלים ואז נפצעים תעשה משקל טוב לך של החזרות רק שאתה מרגיש זה קל לך כבר תעלה 1.25 כול צד חבל על הגכוף שלך

OverPower
04-06-08, 21:30
Welcome To The Club Mate

tomerA
04-06-08, 22:31
99% שזה טכניקה לקויה, שהיה לך בה גב מעוגל.

tipakess
04-06-08, 22:41
99% שזה טכניקה לקויה, שהיה לך בה גב מעוגל.
מסכים איתך אחי שכחתי מזה סקוואט זה דבר שאם לא עושים טוב יכול לגרום לבעיות אני במכומך ההיתי הולך לאחד האנשים המופתחים אצל במכון ומדבר יאתם שיראו איך אתה עושה חבל עליך
ואל תילך למאמן

THE ONE
04-06-08, 22:43
אני בד"כ עובד עם חגורה, זה מוריד את כל הלחץ ואתה יכול להרים משקלים יותר כבדים.

tomerA
04-06-08, 22:44
אני בד"כ עובד עם חגורה, זה מוריד את כל הלחץ ואתה יכול להרים משקלים יותר כבדים.

בדיוק בגלל זה כואב לך הגב, כנראה שאין לך מושג מה החגורה עושה.
ממליץ לך לחפש בפורום אימונים על תפקיד החגורה.

dani_katz
04-06-08, 23:10
בטח ביצוע ממש לקוי...
בטח ממש התאמצת לעלות את החזרות האחרונות ולא שמת לב לביצוע ועיקמת את כל הגוף...

Avi
05-06-08, 09:15
אולי תפסיק לנסות לעלות משקלים זה בעיה אצל כולם תמיד רוצים לעלות מהר מידי משקלים ואז נפצעים תעשה משקל טוב לך של החזרות רק שאתה מרגיש זה קל לך כבר תעלה 1.25 כול צד חבל על הגכוף שלך

צודק אחי. טכניקה טובה זה הרבה יותר חשוב מלעלות משקלים. שאתם נכנסים לחדר כושר תשאירו את האגו שלכם בחוץ, ותעבדו רק עם משקלים שמאפשרים לכם לעשות עבודה נקייה ובטוחה. בלי כל העיוותים וזיופי הטכניקה. אחרת...

TheGift
05-06-08, 14:21

אתה תגיע רחוק עם המחשבה הזאת:flowers:

לא צריך להקריב טכניקה בשביל להרים פי 2 משקל ממה שאתה מסוגל, אבל לעלות כול פעם 1.25 זה מגוחך... אם אתה מרגיש שאתה עושה, סתם דוגמה, 100 קילו סקוואט 10 חזרות ככה בפנאן, אז תשים עוד 5 או 10 כול צד ותעשה לפחות חזרות, אבל תתקדם במשקלים. ככה גדלים ויש פה כאלה שחושבים שטכניקה נכונה כול החיים עם 60 קילו סקוואט תתן להם רגליים כמו של ברנץ'

tipakess
05-06-08, 14:57

לא צריך להקריב טכניקה בשביל להרים פי 2 משקל ממה שאתה מסוגל, אבל לעלות כול פעם 1.25 זה מגוחך... אם אתה מרגיש שאתה עושה, סתם דוגמה, 100 קילו סקוואט 10 חזרות ככה בפנאן, אז תשים עוד 5 או 10 כול צד ותעשה לפחות חזרות, אבל תתקדם במשקלים. ככה גדלים ויש פה כאלה שחושבים שטכניקה נכונה כול החיים עם 60 קילו סקוואט תתן להם רגליים כמו של ברנץ'
א )תודה:flowers:
ב)סקוואט זה תרגיל שטעות יכולה לגרום נזק רצני
עכשיו אני בסקוואט מעלה פעם בשבוע וחצע (כול 3אימונים)מעלה ב1.25 אותי אישית זה מספק ואני מרגיש אחרי אימון שעבדתי טוב על הרגליים אז למה לשנות תדרך

trx--->sus
05-06-08, 21:06
200% בחזרות האחרונות היה לך כבד אז השתמשת בגב שיעזור לך

mmaorc
05-06-08, 21:15

לעלות 10 כל צד? אתה רוצה לגרום לפורום פציעות להיות פעיל יותר?

Avi
06-06-08, 11:07
לעלות 10 כל צד? אתה רוצה לגרום לפורום פציעות להיות פעיל יותר?
אני מקווה שאתה לא לוקח אותו ברצינות. זה גם לא הגיוני להרים פי 2 מהמשקל שאתה מסוגל.

TheGift
06-06-08, 12:05
Avi, התכוונתי שאם הוא עובד בטווח של 10 חזרות וקל לו, אין שוב סיבה שהוא לא יעלה בעוד 10 קילו ויוריד בחזרות, ככה עולים במשקלים.
אני מכיר מהמכון הרבה חבר'ה כאלה שסתם תופסים מקום, כי כול חצי שנה זה נס הם אם עולים במשקלי עבודה ב1.5 קילו.

קיצר אין לי כוח לעקיצות שלך אחי, אני את ה-220 קילו דדליפט כבר עושה, תשאר כלי מאחורי הפורום ותמשיך להפציץ עם ה-60 קילו סקוואט שלך. :fellow:
בזה סיימתי.

ואם אתה לא מאמין, אתה מוזמן להשיג את המסנג'ר שלי מארבל או מ THE SUN ואני אביא לך סרטון... שבוע הבא באימון גב אני אצלם.. אפילו אני אגיד בוידיאו " בשבילך, אבי" אם אתה רוצה

The Sun
06-06-08, 12:23
חחחחחחחח לעלות 1.25 כל צד... תזהר לא להפצע מעלייה כזאת

tomerA
06-06-08, 12:28
חחחחחחחח לעלות 1.25 כל צד... תזהר לא להפצע מעלייה כזאת

מה הבעיה בעלייה כזאתי?
אתה מסוגל להעלות 5 קילו בבת אחת למשקלי עבודה שלך?

The Sun
06-06-08, 12:34
מה הבעיה בעלייה כזאתי?
אתה מסוגל להעלות 5 קילו בבת אחת למשקלי עבודה שלך?
כן.
תוריד 2 חזרות ותראה איך אתה עולה יופי.

tomerA
06-06-08, 12:52
כן.
תוריד 2 חזרות ותראה איך אתה עולה יופי.

אל תתחכם, אתה יכול לעשות את אותו מספר חזרות ולעלות 2.5 קילו מאימון לאימון? אפילו משבוע לשבע זה קשה מאד. תקרא את הספר שאני מפרסם פה, הוא מסביר מה ההבדל בין רמות המתאמנים וזה קשור לעלייה במשקלי עבודה. מתאמן מתחיל מסוגל להעלות מאימון לאימון מתאמן יותר מתקדם משבוע לשבוע (*אהמ* 5X5 *אהמ* זה הוא כתב את זה) ומתאמן מעוד יותר מתקדם מחודש לחודש.

The Sun
06-06-08, 12:55
אני לא עולה משקל כל אימון, אבל כל שבועיים במאסה זה מתבקש.

joker1
06-06-08, 13:28
גב תחתון עקום בסקוואט מלא בדר"כ לא נורא כל כך.
זה קורא בגלל שהאמסטרינג לא גמישים מספיק, אבל זה מסתדר עם הזמן.

אגב להזה שאמר בקשר ללעלות במשקלים, אז ככה שעם תכנית מתאימה, אתה צריך לעלות בסקוואט כל אימון.

Avi
06-06-08, 18:27
גב תחתון עקום בסקוואט מלא בדר"כ לא נורא כל כך.
זה קורא בגלל שהאמסטרינג לא גמישים מספיק, אבל זה מסתדר עם הזמן.

אגב להזה שאמר בקשר ללעלות במשקלים, אז ככה שעם תכנית מתאימה, אתה צריך לעלות בסקוואט כל אימון.
אתה יכול לתת דוגמא לתוכנית כזאת?

Avi
06-06-08, 18:29
Avi, ואם אתה לא מאמין, אתה מוזמן להשיג את המסנג'ר שלי מארבל או מ THE SUN ואני אביא לך סרטון

למה שאני לא יאמין?

Ja Rule
11-06-08, 00:34
אל תתחכם, אתה יכול לעשות את אותו מספר חזרות ולעלות 2.5 קילו מאימון לאימון? אפילו משבוע לשבע זה קשה מאד. תקרא את הספר שאני מפרסם פה, הוא מסביר מה ההבדל בין רמות המתאמנים וזה קשור לעלייה במשקלי עבודה. מתאמן מתחיל מסוגל להעלות מאימון לאימון מתאמן יותר מתקדם משבוע לשבוע (*אהמ* 5X5 *אהמ* זה הוא כתב את זה) ומתאמן מעוד יותר מתקדם מחודש לחודש.

זה תלוי בגנטיקה, כל אחד וקצב ההיתקדמות שלו.
לא הייתה לי בעיה להעלות משקלים בסקוואט, כל שבועיים הייתי מעלה ב5 קילו בערך.
מ60 קילו העלתי ל100 קילו בחודש וחצי-חודשיים.