PDA

צפה בגרסא המלאה : בחייאת רבאק, תראו מה מייקל הזה פולט הפעם!

Antonator1
25-12-06, 18:31
http://www.heep.co.il/129-he/Heep.aspx?FileID=34695&tmpl=10&Page=1&cid=179

maradona
25-12-06, 18:40
יאוו זה כזה מצחיק
עלק "אני לא לוקח חלבונים או סטרואידים למי שטעה"
וואי זה פשוט רצח אותי

Der Metzgermeister
25-12-06, 18:41
חחחחח איזה אידיוט
יאללה בואו נעשה פרוייקט ונרשום מלא תגובות נאצה בחרתא הזה שלו

Antonator1
יאוו זה כזה מצחיק
וואי זה פשוט רצח אותי
"בלי חלבונים". אין לי מה להגיד, אם היית עומד מולי היית רואה אותי פשוט מנענע את הראש ונאנח.

SuzukiR
בואנה הוא מעצבן אחושרמוטה

יש לו גוף סבבה מה הוא משחק אותה גיל גרנות ?

Antonator1
25-12-06, 18:42
חחחחח איזה אידיוט
יאללה בואו נעשה פרוייקט ונרשום מלא תגובות נאצה בחרתא הזה שלו
רשמתי לו מגילה שם... לא יודע אם יקבלו את זה. אולי אם נרשום מספיק תגובות, יבטלו את זה...

Der Metzgermeister
25-12-06, 18:42
רשמתי לו מגילה שם... לא יודע אם יקבלו את זה. אולי אם נרשום מספיק תגובות, יבטלו את זה...

ראיתי מה רשמת
הרגת אותי חחח

למה שלא תעשה לך אייסיקיו כבר?

Antonator1
25-12-06, 18:45
תרשמו, תרשמו - מעניין ומסקרן מה חברי פורומינו יכולים לרשום שם.

Dino Psaras
25-12-06, 18:47
מייק יא אפס, מה אתה חושב לעצמך כשאתה אומר "בלי סטרואידים"?! כאילו מישהו חשב בכלל שכדי לפתח את הקש הזה שלך לקחת משהו. ועוד משהו, אבקות חלבון לא יעזרו לך יותר ממה שסוג חלבון אחר יעזור לך. זה בסך הכל חלבון. חמור אחד, בלי חלבון אי אפשר לפתח מסת שריר, אז כשאתה אומר "בלי חלבונים" יודעים שאתה לא מבין כלום. דע כיש חלבון ויש תוספי חלבון (שאגב רק טוב יכול לצאת מהם). ועוד דבר אחד, חוץ מזה ששכיבות סמיכה זה תרגיל נחות לעומת תרגילים כמו לחיצת חזה, שכיבות סמיכה עם "שטח בסיס" (כמו שקראת לזה) קטן, זה בכלל תרגיל שמתרכז בעיקר בטרייספס.

אמרתי קודם "עוד דבר אחד", אז עכשיו אני רוצה להגיד לך עוד דבר אחרון למרות זאת. שריר זה לא בלון והוא לא מלא באוויר, כך שכשאתה מזכיר את המלה "ניפוח" בהתייחסות לשריר, אתה מוציא את עצמך מהסיטואציה הזאת עוד יותר דפוק ממה שהיית עד אז...

שלום ולא להתראות.

אנטון זו התגובה שלך?

גדול!

Antonator1
25-12-06, 18:48
התחלה הומוריסטית, תוכן רציני וסיום בועט כזה... תרשמו גם אתם!

SuzukiR
25-12-06, 18:50
התחלה הומוריסטית, תוכן רציני וסיום בועט כזה... תרשמו גם אתם!
חחחחחחחח הרגתה אותי

רשמתי לו משהו אבל לא ניראה יאשרו תתגובה קיללתי אותו חח

PcGunMan
25-12-06, 18:52
כל הכבוד מי שרשם את זה באמת!:wacko: צריך לתת למר קרש גיאוץ מראש!

בסוף הוא רשם רק עבודה קשה ותזונה נכונה
ותזונה נכונה זה חלבון איזה אדיוט הוא!

Antonator1
25-12-06, 18:55
לפחות שישמו שם את שגיא גרשגורן. המינימום שניתן לבקש... מה השלב הבא? אימוני ספרינטים עם צביקה הדר אולי?!

SuzukiR
25-12-06, 18:55
לפחות שישמו שם את שגיא גרשגורן. המינימום שניתן לבקש... מה השלב הבא? אימוני ספרינטים עם צביקה הדר אולי?!
צביקה הדר עלק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגתה אותי אחי

maradona
25-12-06, 18:56
אנטון אתה פשוט...גאון =]

slim shady
25-12-06, 18:56
http://www.heep.co.il/129-he/Heep.aspx?FileID=34695&tmpl=10&Page=1&cid=179

אכן תמונות קשות...

חח..אנטון גמרתי אותי עם התגובה שלך...אם יקבלו אותה שיחקת אותה...יאללה להפציץ להם את האתרררררר!!!!!:diractor:

חחחחחחחח הרגתה אותי

רשמתי לו משהו אבל לא ניראה יאשרו תתגובה קיללתי אותו חח

הרגת...בלי ה'.....

PcGunMan
25-12-06, 18:59
איך הצלחתם לשים תגובות שמה?
לא הצלחתי!:blink:

Takima
25-12-06, 19:02
הבחור מצד שמאל הוא חבר שלי והצטלם סתם בשביל הכיף. הוא זה שאמרתי לכם 85 ק"ג על 8% שומן.

הסרטון הזה מצחיק, נכון, אבל בעניין הגודל תבינו שהצילום מטעה ומקטין אותם בגלל הגובה. חבר שלי 1.85 ומייקל לואיס בטח יותר גבוה ממנו.

Antonator1
25-12-06, 19:04
התגובה הראשונה שם מוכיחה את הניוון הפיזי בארץ אחת ולתמיד.

strongy
25-12-06, 19:32
הבחור מצד שמאל הוא חבר שלי והצטלם סתם בשביל הכיף. הוא זה שאמרתי לכם 85 ק"ג על 8% שומן.

הסרטון הזה מצחיק, נכון, אבל בעניין הגודל תבינו שהצילום מטעה ומקטין אותם בגלל הגובה. חבר שלי 1.85 ומייקל לואיס בטח יותר גבוה ממנו.

מייקל נראה יותר סוס מחבר שלך
רואים אצלו חיטוב מטורף אני משער שחבר שלך זה השמאלי
מייקל נראה יותר טוב משתיהם למרות שהוא אוכל סרטים על עצמו

Leo
25-12-06, 19:33
תעזבו אותו כבר , אם להסתכל מהצד איך שאתם כל פעם מנסים לרדת עליו אתם ממש ברמה נמוכה תרדו על המעריצות שלו תשמרו את הרמה שלכם

Bullet
25-12-06, 19:34
הדבר העצוב הוא לא שמייקל לואיס מצטלם באינטרנט, אלא העובדה שמילה של מישהו עם גוף טוב שווה יותר ממילה של מישהו שבאמת מבין בדבר.
החברה שלנו כ"כ חומרנית...

Antonator1
25-12-06, 19:35
תעזבו אותו כבר , אם להסתכל מהצד איך שאתם כל פעם מנסים לרדת עליו אתם ממש ברמה נמוכה תרדו על המעריצות שלו תשמרו את הרמה שלכם
כשהוא יפסיק לתת להאכיל את העם עצות סרטים ועצות מטומטמות - כולנו נשתוק.

Yoshi-Moto
25-12-06, 19:35
1)עצבן אותי שהוא אמר שזה תרגיל רק לגברים:| הזכיר את זה איזה פעמיים שלוש...
2)הוא אמר ראש קדימה אבל כשהוא עשה את הסט הראש שלו היה ברצפה.
3)יהלום זה לא ליד אחורית?
4)פרק הבא אימון ישבן בטח יהיו שם 3 כוסיות, הוא ועוד 2.

אבל בכתלס אני חושב שהגזמתם איתו... כמו שאמרו כבר ב200 פוסטים, הוא דוגמן לא בודיבילדר, הוא רוצה חזה ידיים ובן לא יותר.השיג את מה שהוא רצה ושיהיה לו בכיף רדו ממנו.

Leo
25-12-06, 19:36
כשהוא יפסיק לתת להאכיל את העם עצות סרטים ועצות מטומטמות - כולנו נשתוק.

רק אתה מרוויח אם תחשוב על זה , חוץ מזה מה שהוא נותן זה מצויין לעומת מה שהולך בחדרי כושר בארץ

Yoshi-Moto
25-12-06, 19:40
עוד משהו...
בסדר הוא אפס שחיף וכל מה שתגידו. אבל הוא יודע שיש לו מעריצים וזה שהוא פותח את הדבר הזה באינטרנט גם נותן לו מעריצים וגם גורם לשמנים שרוצים להראות כמוהו לעשות ספורט, למרות לא ברמה של חדר כושר אבל עדיף על לשבת בבית לטחון צ'פס והפעולה הספורטיבית היחידה שהם עושים זה לקום לשירותים.

Antonator1
25-12-06, 19:41
עוד משהו...
בסדר הוא אפס שחיף וכל מה שתגידו. אבל הוא יודע שיש לו מעריצים וזה שהוא פותח את הדבר הזה באינטרנט גם נותן לו מעריצים וגם גורם לשמנים שרוצים להראות כמוהו לעשות ספורט, למרות לא ברמה של חדר כושר אבל עדיף על לשבת בבית לטחון צ'פס והפעולה הספורטיבית היחידה שהם עושים זה לקום לשירותים.
נראה לי שעדיף כבר לטחון צ'יפס.

Leo
25-12-06, 19:45
הקטע שיותר מידי עושי יוגה השטלתו על החדרי כושר בארץ , מה שהוא נותן זה יותר טוב ממה שיתנו לך בשייפ \ סטודיו C כמעט תמיד.

משתמש מספר אחד
25-12-06, 19:51
אוי תעזבו אותו בשקט.. כל אחד שהוא אומר מה שהוא חושב ומפיץ את זה ברבים אז אתם יורדים עליו?
אני בטוח ש90 % ממכם לא ראוא ותו במציאות
הוא לא כזה קטן .. הוא לא קש כמוש רשמתם..הוא לא ענק מצד שני
אני ראיתי אותו במציאות.. הוא נראה פצצה.. ואני חותם לכם שהוא יותר גדול פיזית ועם גוף בנוי יותר טוב וןויותר יפה ויותר מעוצב מאשר 80 % מהפורום פה.. ואני חותם לכם את זה.. בסדר אז טעה..
כל אחד שיגיד אתז ה תרשום לו כזאת תגובה?

strongy
25-12-06, 19:51
ילדים קטנים השתלטו על החדר כושר

strongy
25-12-06, 19:53
תכלס יש לו אחת הגופות היפות[לדוגמן] לא לבודיבילדר

Fatty
25-12-06, 19:53
חח הרג אותי שהוא אומר שמתחילים עושים 15 חרות ומתקדמים 12, הרי, הוא לא אמר להוסיף עוד משקל או משהו ולעשות עם הכי הרבה משקל 12 חזרות, אז מה הטעם לעשות במשקל גוף עם פחות חזרות ככל שיותר קל לך?

meni32
26-12-06, 03:15
יאוו זה כזה מצחיק
וואי זה פשוט רצח אותי

למי שתהה* .

וזה באמת היה מצחיק.

אנטון, אתה בחור טוב אחי...ואני מבין מה שאתה מנסה לעשות.
אבל זו לא הדרך....תבין הכל מתחיל מבעיה עמוקה יותר. היא נקראת - בורות.
בורות היא האויב הגדול ביותר של האדם.
בכל מקום יש בורות...כי ככה זה טבע האדם...מסרבים ללמוד, להשכיל...להתענין...תמיד מחפשים את הדרך הקצרה.
בכל תחום ולא רק בבודיבילדינג, צריך להשכיל!...ללמוד...לצבור כמה שיותר ידע ואז- להמשיך לצבור עוד ידע.
וזה דבר שאתה לא תוכל לשנות ע"י ירידה על מייקל לואיס....כי הבעיה היא לא במייקל לואיס אלא בבורות של האנשים שמקשיבים לו. כאלו שלא קראו מאמרים...שלא חקרו את הנושא של פיתוח הגוף.
כאלו שמפחדים מסטרואידים כאילו זה הירואין - הכל בגלל בורות.
אתה לא יכול לשנות את זה אחי...פשוט תרגיש בר מזל שאתה מבין ומשכיל בנושאים מסוימים בעוד שאחרים נשארים בורים.

בברכת LIGHT WEIGHT , מני.:jockey:

Yoggie
26-12-06, 08:29
למי שתהה* .

וזה באמת היה מצחיק.

אנטון, אתה בחור טוב אחי...ואני מבין מה שאתה מנסה לעשות.
אבל זו לא הדרך....תבין הכל מתחיל מבעיה עמוקה יותר. היא נקראת - בורות.
בורות היא האויב הגדול ביותר של האדם.
בכל מקום יש בורות...כי ככה זה טבע האדם...מסרבים ללמוד, להשכיל...להתענין...תמיד מחפשים את הדרך הקצרה.
בכל תחום ולא רק בבודיבילדינג, צריך להשכיל!...ללמוד...לצבור כמה שיותר ידע ואז- להמשיך לצבור עוד ידע.
וזה דבר שאתה לא תוכל לשנות ע"י ירידה על מייקל לואיס....כי הבעיה היא לא במייקל לואיס אלא בבורות של האנשים שמקשיבים לו. כאלו שלא קראו מאמרים...שלא חקרו את הנושא של פיתוח הגוף.
כאלו שמפחדים מסטרואידים כאילו זה הירואין - הכל בגלל בורות.
אתה לא יכול לשנות את זה אחי...פשוט תרגיש בר מזל שאתה מבין ומשכיל בנושאים מסוימים בעוד שאחרים נשארים בורים.

בברכת LIGHT WEIGHT , מני.:jockey:

:sbb4: יפה אמרת.