PDA

צפה בגרסא המלאה : רומן זדורוב

Dino Psaras
25-12-06, 18:42
מתחילת כל הפרשה היתה לי הרגשת פרפרים מוזרה בבטן שזדורוב אינו הרוצח, ואני עדיין מאמין בכך, זדורוב הוא לא הרוצח.

בנוסף לכך, מההתחלה טענתי שלו תלמידים שרצחו אותה, וככה לצערי אני עדיין מאמין. אולי אלו לא תלמידים מהמקיף שלה בעצמו, אבל אלו נערים, ואולי מבחוץ. ומה שאמא שלה אומרת שהיא חושבת שאלו אידיוטים מכת השטן נשמע הגיוני, השמוקים האלו מכת השטן דפוקים על כל הראש, ואני ראיתי בעצמי כמה מעשים מטורפים שלהם פה בבאר שבע, אי אפשר לשלול גם את האופציה הזו.

http://news.walla.co.il/?w=//1029686

אני מתפלל לאלוהים שימצאו כבר את האדם (במקרה שלנו ההרגשה אומרת שמדובר בנער/נערים/נערות) הנתעב שעשה את זה והאמת תצא לאור!

זדורוב למשפט הוגן!

Gamerrrrr
25-12-06, 18:42
כת השטן לא מקריבה קורבנות בשירותים

אתה די בטוח לא ראית חברים בכת השטן
ואני די בטוח שאתה לא יודע בדיוק מזה גם.

Der Metzgermeister
25-12-06, 18:45

תן לי לנחש, אתה היית מכיר אנשים משם?

Gamerrrrr
25-12-06, 18:47
תן לי לנחש, אתה היית מכיר אנשים משם?
בוא נגיד ככה, אני מכיר את ה"דת" שלהם טוב מאוד, בכלל את הדת השטניסטית.

בוא בוא למסנג'ר :diractor:

Dino Psaras
25-12-06, 18:48

לא יודע ולא רוצה לדעת. מכיר את הבסיס החולני שלהם.

איך זה שאני יגיד לך שגם הכנסתי לכמה מהם מכות? כל בוקס ובוקס מגיע לשמוקים האלו.

Der Metzgermeister
25-12-06, 18:49

אתה כנראה הרבצת לכמ הפריקים קשוחים.

Gamerrrrr
25-12-06, 18:50

אתה הרבצת לכמה ילדים משועממים שציירו פנטגורמים. לא הרבצת למאמיני השטן

Dino Psaras
25-12-06, 18:51
אתה הרבצת לכמה ילדים משועממים שציירו פנטגורמים. לא הרבצת למאמיני השטן

תראה אותם וגם הם יקבלו כמה ניענועים, חולי נפש מקומם בבית חולים פסיכאטרי, וכשאני רואה מעפנים כאלו חותכים לחתול ת'ביצים אני חוטף סיבוב ונכנס חזק מאוד לקטע של לחתוך להם ת'ביצים.

Antonator1
25-12-06, 18:51
דת = הדבר הנורא והמגוחך ביותר שהומצא ע"י האדם. כל דת, גם סגידה למייקל ג'קסון.

Gamerrrrr
25-12-06, 18:53
דת = הדבר הנורא והמגוחך ביותר שהומצא ע"י האדם. כל דת, גם סגידה למייקל ג'קסון.
אז כנראה אתה לא מבין את המשמעות של דת, גם אם אתה לא מאמין, תחשוב שאנשים יצאו למלחמה רק בגלל דת. תחשוב עוד יותר על המוח האנושי שפתאום המציא אמונה במשהו. תחשוב, איזה מין מחשבה גורמת לך להמציא אמונה??

יואב, שוב פעם, כל האלה שחותכים לחתולים את הביצים אלה ילדים מקופחים או משהו לא חברים בכת השטן

Dr. Muscle
25-12-06, 18:56
Satanism בתור שלילה של הדת כפי שהתפתחה ל"תנועה", זה לא "כת השטן" שנמצאת בארץ, שזה ארגונים עצמאיים של עולים מבריה"מ בדרך-כלל.

בכל אופן הרצח היה כ"כ זוועתי שאפשר אכן לשייך אותו לפסיכופת או לחילופין כמעשה פולחני. בכל אופן לא לבחור נורמטיבי.

Antonator1
25-12-06, 18:58
אז כנראה אתה לא מבין את המשמעות של דת, גם אם אתה לא מאמין, תחשוב שאנשים יצאו למלחמה רק בגלל דת. תחשוב עוד יותר על המוח האנושי שפתאום המציא אמונה במשהו. תחשוב, איזה מין מחשבה גורמת לך להמציא אמונה??

יואב, שוב פעם, כל האלה שחותכים לחתולים את הביצים אלה ילדים מקופחים או משהו לא חברים בכת השטן
אני מדבר מנסיון, כמעט את כל המשפחה שיש לי כרגע איבדתי בגלל החרא הזה! (לא כת השטן, אל תדאג). בדיוק בגלל זה אני מסכים איתך ב - 100% שבני אדם יכולים לעשות הרבה מאד למען הדת ותאמין לי, הדברים שאולי אני אספר לך בפרטי, זה לא קל לשמוע את זה.

maradona
25-12-06, 18:59
תראה אותם וגם הם יקבלו כמה ניענועים, חולי נפש מקומם בבית חולים פסיכאטרי, וכשאני רואה מעפנים כאלו חותכים לחתול ת'ביצים אני חוטף סיבוב ונכנס חזק מאוד לקטע של לחתוך להם ת'ביצים.

כמו שצריך
"כת השטן" עלק...הכל חוזר כמו בומרנג כמו שהם חותכים את הביצים של החתולים ככה יעשו להם
ואם הרבצת לילדי השטן או לסתם פריקים מפגרים אני תומך במעשיך :jockey:

Gamerrrrr
אני מדבר מנסיון, כמעט את כל המשפחה שיש לי כרגע איבדתי בגלל החרא הזה! (לא כת השטן, אל תדאג). בדיוק בגלל זה אני מסכים איתך ב - 100% שבני אדם יכולים לעשות הרבה מאד למען הדת ותאמין לי, הדברים שאולי אני אספר לך בפרטי, זה לא קל לשמוע את זה.
אתה תתפלא מהדברים שאני שמעתי, תשלח לי הודעה למייל :)

Dino Psaras

לאלו התכוונתי במקרה שם רצחו את הילדה. לא יודע איך הולכת האמונה בשטן וכל החרתא הזה, אבל מה שמוכר לרוב אלו החסרי חיים ששורפים חתולים.

Antonator1
25-12-06, 19:01
אתה תתפלא מהדברים שאני שמעתי, תשלח לי הודעה למייל :)
מחר אני אשלח לך, אני אכתוב את זה בוורד (יקח זמן) ואעתיק את זה עד מחר.

Gamerrrrr
25-12-06, 19:03
לאלו התכוונתי במקרה שם רצחו את הילדה. לא יודע איך הולכת האמונה בשטן וכל החרתא הזה, אבל מה שמוכר לרוב אלו החסרי חיים ששורפים חתולים.
הם גם לא רצחו את הילדה, בוא אני יגיד לך למה, קודם כל אלה כמה ילדים שהם בכלל לא "מסתווים" בחברה, הם נורא בולטים ואם כמה כאלה יכנסו לבית ספר היו רואים אותם.

דבר שני, אף הורה לא ירצה להודות שהבת הקטנה שלו היא מעשנת ומקללת. הרי הציגו אותה בתור ילדה תמימה. אז הם לא יכולים להסכים עם הדיעה של זדורוב.

דבר שלישי איזה חבר מועצה בקצרין אמר שזה לא יכול להיות זודורב כי לא מצאו טביעות אצבעות שלו בשירותים. שזה הדבר המאוד דפוק, כי הוא בעצמו ריצף באותם ימים את השירותים בה תאיר נרצחה. אז אם אין שם טביעות אצבעות שלו זה מחשיד יותר מאשר מצדיק

Gamerrrrr
25-12-06, 19:04
מחר אני אשלח לך, אני אכתוב את זה בוורד (יקח זמן) ואעתיק את זה עד מחר.
אוקי, אני יכנס מחר למייל לחפש. תודה על השיתוף!

Antonator1
25-12-06, 19:06
ילדי כת השטן, כמה שעושים את עצמם קשוחים - רועדות להם הרגליים להיתפס על רצח.

Der Metzgermeister
25-12-06, 19:07
ילדי כת השטן, כמה שעושים את עצמם קשוחים - רועדות להם הרגליים להיתפס על רצח.

כן, אני שונא אנשים כאלה.
בארה"ב היו מקרים שזה יצא מכלל שליטה

Ori-Silver
25-12-06, 19:08

1)בעיקרון אתה צודק אבל רוב האנשים פה בארץ שמגדירים את עצמם חברים בכת השטן לא באמת יודעים את העקרונות של הכת ועושים דברים לא הכי קשורים סתם כי הם רוצים למרוד או מחפשים לפרוק את העצבים שלהם על הסביבה לדוגמא:הרצח של הילדה בבאר שבע שהבן דוד שלה צלב ושרף אותה,הרצח של נהג המונית ויש עוד כמה דוגמאות
2)לכת יש עיקרון שמי שמתגרה בך מותר לך להרוג אותו אחרי שהזהרת אותו בעיקרון כן מותר להם להרוג אנשים

Dino Psaras
25-12-06, 19:09
הם גם לא רצחו את הילדה, בוא אני יגיד לך למה, קודם כל אלה כמה ילדים שהם בכלל לא "מסתווים" בחברה, הם נורא בולטים ואם כמה כאלה יכנסו לבית ספר היו רואים אותם.

דבר שני, אף הורה לא ירצה להודות שהבת הקטנה שלו היא מעשנת ומקללת. הרי הציגו אותה בתור ילדה תמימה. אז הם לא יכולים להסכים עם הדיעה של זדורוב.

דבר שלישי איזה חבר מועצה בקצרין אמר שזה לא יכול להיות זודורב כי לא מצאו טביעות אצבעות שלו בשירותים. שזה הדבר המאוד דפוק, כי הוא בעצמו ריצף באותם ימים את השירותים בה תאיר נרצחה. אז אם אין שם טביעות אצבעות שלו זה מחשיד יותר מאשר מצדיק

לא הבנת אותי,

אני לא אומר שהם אלו שרצחו, אבל אני לא פוסל אפשרות כזו, מה שכן- מההתחלה טענתי שאלו ילדים לדעתי שרצחו אותה, הרגשה כזו.

ומאיפה לך שהוא ריצף את השירותים שם? תראה את התמונות של השירותים בבצפר הזה, ישנים ומסריחים, לא עברו שום שיפוץ.

Gamerrrrr
25-12-06, 19:10
1)בעיקרון אתה צודק אבל רוב האנשים פה בארץ שמגדירים את עצמם חברים בכת השטן לא באמת יודעים את העקרונות של הכת ועושים דברים לא הכי קשורים סתם כי הם רוצים למרוד או מחפשים לפרוק את העצבים שלהם על הסביבה לדוגמא:הרצח של הילדה בבאר שבע שהבן דוד שלה צלב ושרף אותה,הרצח של נהג המונית ויש עוד כמה דוגמאות
2)לכת יש עיקרון שמי שמתגרה בך מותר לך להרוג אותו אחרי שהזהרת אותו בעיקרון כן מותר להם להרוג אנשים
1) זו הייתה דודה שלו ולא ילדה קטנה. הוא טען שהשטן אמר לו שהיא ערפד. נהג המונית דרק רוט אני משער? אין שם כל קשר לשטניזים.
2) אין להם עיקרון כזה. אתה סתם ממציא או שמי שסיפר לך המציא

Antonator1
25-12-06, 19:11
1) זו הייתה דודה שלו ולא ילדה קטנה. הוא טען שהשטן אמר לו שהיא ערפד. נהג המונית דרק רוט אני משער? אין שם כל קשר לשטניזים.
מכיר את אנטון שאנדור לאוואי?

Gamerrrrr
25-12-06, 19:15
לא הבנת אותי,

אני לא אומר שהם אלו שרצחו, אבל אני לא פוסל אפשרות כזו, מה שכן- מההתחלה טענתי שאלו ילדים לדעתי שרצחו אותה, הרגשה כזו.

ומאיפה לך שהוא ריצף את השירותים שם? תראה את התמונות של השירותים בבצפר הזה, ישנים ומסריחים, לא עברו שום שיפוץ.
הם מלוכלכים כי הם עברו ריצוף ואפילו לא סיימו אותו
חושבים שהוא החביא את הסכין מתחת לריצוף

Ori-Silver
25-12-06, 19:18
1)יש להם עיקרון כזה שמי שמתגרה בך מותר לך להזהיר אותו ולהגיד לו שיפסיק ואם הוא לא מפסיק מותר לך להרוג אותו ביסורים אני זוכר את זה כי עשיתי פעם עבודה על זה בשיעור תנ"ך
2)מה שאני מנסה להגיד שרוב האנשים שמגדירים את עצמם חברים בכת השטן לא באמת עושים מה שהכת אומרת והם לא ממש יודעים מה עומד מאחורי זה אלא סתם מחפשים להוציא קצת תסכולים ועושים דברים לא קשורים לדוגמא:השמדת חתולים וחיות

Gamerrrrr
25-12-06, 19:21
1)יש להם עיקרון כזה שמי שמתגרה בך מותר לך להזהיר אותו ולהגיד לו שיפסיק ואם הוא לא מפסיק מותר לך להרוג אותו ביסורים אני זוכר את זה כי עשיתי פעם עבודה על זה בשיעור תנ"ך
2)מה שאני מנסה להגיד שרוב האנשים שמגדירים את עצמם חברים בכת השטן לא באמת עושים מה שהכת אומרת והם לא ממש יודעים מה עומד מאחורי זה אלא סתם מחפשים להוציא קצת תסכולים ועושים דברים לא קשורים לדוגמא:השמדת חתולים וחיות
1) אני חרא אם עשית על זה עבודה בשיעור תנ"ך אני יאמין אולי אם תציג צילום של העבודה הזאת או איזשהוא מכתב מהמורה שנתנה לך את זה עם חותמת בית ספר. אתה פשוט חרטטן.
2) הם לא מגדירים את עצמם בכת השטן. אתם מגדירים אותם ככה

Ori-Silver
25-12-06, 19:22
1) אני חרא אם עשית על זה עבודה בשיעור תנ"ך אני יאמין אולי אם תציג צילום של העבודה הזאת או איזשהוא מכתב מהמורה שנתנה לך את זה עם חותמת בית ספר. אתה פשוט חרטטן.
2) הם לא מגדירים את עצמם בכת השטן. אתם מגדירים אותם ככה
1)טוב חמוד:wiggle:
2)הם כן.

Gamerrrrr
25-12-06, 19:23
1)טוב חמוד:wiggle:
2)הם כן.
1) אוקי מאמי :)
2) דיברת איתם פעם??

Leo
25-12-06, 19:31
אין לכם מושג מה זה שוטרים והחרא שהם נהנים לעשות בחקירות בשביל לקחת פוזות על אנשים

לא מזמן הייתי במעצר מסיבות שאני לא רוצה להזכיר ( יצאתי למחרת בבוקר אל תדאגו זה לא רציני)
ודיברתי עם כמה אנשים בתא איך חקרו אותם , עשו להם סרט שלם