PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגביי סימניי מתיחה

hai elbaz
06-06-08, 19:18
אני מתאמן כבר שנתיים בערך ובתחילת הדרך הופיעו לי סימניי מתיחה בעור באיזור שבין החזה לכתפיים
ובאזור הכנפיים הסימנים הם קרעים אדומים וורודים והם לא עוברים ניסיתי עשות הפסקה חודש והם עדיין לא עוברים מה עושים ?

עלוש
06-06-08, 19:19
אין מה לעשות .
שיזוף מסתיר אותם והצבע יהיה לבן .
וטעית בפורום , להעביר לדיבורים כללי .

Daniel-Barak
06-06-08, 19:34
ברוך הבא למועדון "אנשי סימני המתיחה"
גם לי יש כאלו, הרבה, ורובם גם באיזור החזה-כתפיים.
אין מה לעשות, כנראה שלא בורכת גנטית, והפוטנציאל של הגוף שלך ליצור סימני מתיחה, כאשר אתה עולה משקל הגוף, גדול.

מה לעשות כדי בכל זאת להמשיך ולא לסבול מסימנים אלו?
1. כמו שעלי אמר מעליי, שיזוף, בדרך כלל, עוזר לטשטש את הסימנים. זו לא נוסחת קסם, זה רק אמור לעזור. עכשיו קיץ, לך לים!
2. אם עד עכשיו היית בתקופת מאסה והיית עולה במשקל מסויים על גבי תקופה של חודש, למשל, פשוט תשדל לעלות פחות. אין מה לעשות, זה המחיר. אם תרצה שהסימנים לא יתרחבו ו/או ימשיכו לצוץ, כנס לתקופה יותר מתונה של עלייה במאסה, כך שהגוף יגיב בפחות קיצוניות למצב, ואולי אפילו תוכל לעלות במאסה בצורה מתונה, מבלי שיווצרו לך סימני מתיחה. תנסה למצוא את האיזון שבין עלייה במאסה למצב שבו הסימנים לא מתרחבים ו/או צצים.

tipakess
06-06-08, 19:52
זה בגלל שמשמנים ומרזים משמנים ומרזים ואם העור שלכם עדין או משוה כזה זה קורה
שיזוף מעלים קצת

Playa
08-06-08, 23:40
גם לי הופיעו סימני מתיחה באיזור הישבן,הם יעברו? הם אדומים כאלה...

Dr. Muscle
09-06-08, 02:40
גם לי יש המוני סימני מתיחה ולא הם לא עוברים לעולם (אולי אם אקטן והעור יצטמק)
אבל תזכרו ש stretch mark is like a sign from a war against iron, או משהו בסגנון

Muscle-Man
10-06-08, 14:10
בילבולי מוחח.. עם השנים הסימנים נעלמים... הגוף לא רגיל להרזיה מהירה או לעליה במאסה מהירה אז זאת התופעה שקוראת.. עם השנים זה יסתדר לכם.. גם לי יש כאלה בין ה4 ראשי לשריר של התחת.. שאלתי ת'מאמן שלי והוא אמר לי שזה נעלם עם השנים

LittleNigga
10-06-08, 18:36
נראה לי שזה נעלם עם השנים.. בינתיים אין לי את זה ונקווה שלא יהיה