PDA

צפה בגרסא המלאה : הדרום הפרוע: פר נגח בעובד זר

OMRI-TURBO
26-12-06, 12:52
פר במשקל 500 ק"ג, שלא אהב שפועל זר מתאילנד הגיע לשקול אותו, נגח בו והעיף אותו לתוך ערימת גללים ברפת. העובד נפצע באורח בינוני ופונה לבית החולים. בעל הרפת אמר כי גם הוא ננגח בעבר על-ידי פר. גזר דינו של הפר: שחיטה

תאונות עבודה לא שיגרתית בנגב. פועל זר מתאילנד, העובד ברפת במושב פדויים, שליד אופקים, לא ציפה לסיים את יום העבודה בבית החולים. הבוקר (יום ג') הוא נפצע באורח בינוני לאחר שפר צעיר במשקל 500 ק"ג, אותו ביקש לשקול, רדף אחריו, נגח בו והעיף אותו באוויר. אם לא די בכך נפל הפועל הזר, חסר המזל, היישר לתוך ערימה של גללים. הפר הנוגח נשלח לשחיטה.

לרפת הגיע צוות של מד"א נגב, הפרמדיק מז"ר שני רומן פילשטינסקי, סיפר: "זו הפעם ראשונה שאני נתקל בתופעה כזאת. הצוות טיפל בפצוע ופינה אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע. בבית החולים ערכו לו בדיקות על-מנת לאבחן את מצבו. ככל הנראה הוא לא נשבר שום דבר בגופו".

בעל הרפת, סעדיה עומסי, סיפר ל-ynet על מה שאירע הבוקר: "הפצוע ועוד מספר עובדים שקלו פרים במהלך הבוקר. במהלך השקילה פר אחד התחיל לרדוף אחרי העובד מתאילנד והעיף אותו באוויר. בהתחלה זה היה מאוד מפחיד, חשבתי שהמצב שלו יותר חמור כי הוא נראה לא טוב, אבל עכשיו מצבו השתפר".

לדברי עומסי, תופעת הפרים הנוגחים הינה שכיחה בקרב העובדים ברפתות. "זה קרה לי כבר הרבה פעמים. לכל אחד מאיתנו יש תואר בלהתעופף באוויר". על העובדה שהפועל נחת על ערימה של גללים, הוא אמר: "אין ברפת שטיחים".
----------------------------------------------------------

עושה רשם שהפר חונך טוב אה? ועוד זרק את התאילנדי לערימת חרא! :jockey:

Der Metzgermeister
26-12-06, 14:19
מעניין מי יאכל אותו

meni32
26-12-06, 14:53
צריך לשחוט את התאילנדי במקום את הפר.

OMRI-TURBO
26-12-06, 15:05
בסוף הוא הגיע לאן שמגיע לו להגיע.:jockey:

jonathan
26-12-06, 15:07
לא יודע איך כל העניין עם ביטוח ליאומי
אבל אמורים לקבל די הרבה כסף על תאונת עבודה שכזו לא?

OMRI-TURBO
26-12-06, 15:17
מה פתאום! איזה ביטוח לאומי זה עובד זר!
למזלינו במדינה שלנו אין זכויות כאלה לעובדים זרים.
רובם לא רק שהם עובדים זרים גם לא חוקיים.

Gamerrrrr
26-12-06, 15:18
לא יודע איך כל העניין עם ביטוח ליאומי
אבל אמורים לקבל די הרבה כסף על תאונת עבודה שכזו לא?
כן, אם אתה משלם ביטוח לאומי. רוב הסיכויים שהתילנאדי לא משלם.

Leo
26-12-06, 16:34
זה לא העובדים זרים , הבעייה היא מי שמוכן להעסיק אותם.
ורק אחר כך הם

מי שמעסיק פועלים זרים לא חוקי גם עושה 1008 קומבינות אחרות העיקר 2000 שקל נוספים ברווח שלו.

נראה לך יבואו פועלים זרים למקום שלא מעסיקים אותם???

שילכו לסעודיה שמה רוצים אותם יפה , יקבלו תספורת מוסלמית למחרת

Ori-Silver
26-12-06, 16:54
זה לא העובדים זרים , הבעייה היא מי שמוכן להעסיק אותם.
ורק אחר כך הם

מי שמעסיק פועלים זרים לא חוקי גם עושה 1008 קומבינות אחרות העיקר 2000 שקל נוספים ברווח שלו.

נראה לך יבואו פועלים זרים למקום שלא מעסיקים אותם???

שילכו לסעודיה שמה רוצים אותם יפה , יקבלו תספורת מוסלמית למחרת
נגיד והם ילכו מה זה יעזור?תראה לי ישראלי אחד שמוכן לעשות את העבודות פרך שהם עושים

OMRI-TURBO
26-12-06, 16:56
נגיד והם ילכו מה זה יעזור?תראה לי ישראלי אחד שמוכן לעשות את העבודות פרך שהם עושים

אם לא תהיה להם ברירה הם יעשו.
ברגע שהמדינה לא תשלם סתם אבטלה לאנשים למשך שנים הם יבינו שהם צריכים לעבוד. מי שבנה את המדינה הזאת זה לא פועלים זרים,שהם יחסית אופנה חדשה.
הישראלים יצטרכו לעשות את העבודות האלה כמו שהם עשו בעבר. זה יוציא אלפים ממעגל האבטלה.

Ori_D
26-12-06, 16:56
האמת היא שלא איכפת לי מהתיאדלני אני יותר מרחם על הפר

OMRI-TURBO
26-12-06, 19:34
אומרים שלחיות יש יותר הגנה בחוק מאשר לעובדים זרים.
לא יודע אם זה נכון....
אבל במקרה של התאילנדי והשור אז אולי השור צריך לתבוע את התאילנדי? :jockey: