PDA

צפה בגרסא המלאה : מדוע יש לצרוך פחמימות או פקטין לפני אירובי? למה לא להגיע תשוש מת?

namo
11-06-08, 20:55
שלום,

יש משהו שאני רוצה להבין טוב יותר..

מודע כדיי לצרוך בחמימות ולהיות בשיא האנרגיה לפני פעילות אירובית? הרי במצב כזה אנחנו שורפים פחות שומן לא?

האם כאשר אני מגיע עייף ומתחיל לעשות פעילות אירובית, אז הגוף נאלץ להשיג אנרגיה דרך שריפת שומן לא?

למה גם לצרוך קפאין לפני אימון? אם זה נותן לי "מרץ", זה לא מוריד את קצב שרפית השומן? הריי אם יש לי מרץ ואנרגיה, למה הגוף ישרוף בכלל שומן? הוא לא צריך הריי...

* בואו נתעלם שניה משריפת שריר ונדבר על שריפת שומן נטו..

Big_Hand
11-06-08, 21:06
אין קשר בין העיפות שלך, לבין השריפה של השריר.
להפך.
אם תצרוך קפאין לפני אירובי, אתה תשרוף יותר שומן מהסיבה שביצעת את האירובי עם מהירות גבוה יותר/שיפוע וכו'...

namo
11-06-08, 21:07
אין קשר בין העיפות שלך, לבין השריפה של השריר.
להפך.
אם תצרוך קפאין לפני אירובי, אתה תשרוף יותר שומן מהסיבה שביצעת את האירובי עם מהירות גבוה יותר/שיפוע וכו'...

אבל אם אני עייף ובכל זאת עושה אירובי, הגוף לא נאלץ לשרוף שומן בשביל לספק אנרגיה? וכשאר יש אנרגיה בגלל קפאין, אז הוא לא שורף? למה הוא שורף בכלל שומן אם יש לי טונה אנרגיה?

אני רוצה להבין את ההגיון..

Big_Hand
11-06-08, 21:11
אבל אם אני עייף ובכל זאת עושה אירוני, הגוף לא נאלץ לשרוף שומן? וכשאר יש אנרגיה, אז הוא לא שורף?

אני רוצה להבין את ההגיון..
אם אתה עייף, על מסילה למשל, אתה לא פתאום מקבל אנרגייה מהשומן, נכון?
אתה תשאר עייף אפילו עד סוף האירובי, אבל לפעמים קורה שאתה פתאום מקבל אנרגייה (אולם לא לתמיד מהשומן. יכול להיות שזה גם פסיכולוגי, למשל שמעת את איזה פזמון של שיר ש'ממריץ' אותך או קיבלת 'פוש' ממדריך או חבר וכו').