PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה קצת מטופשת.

Muscle-Man
04-07-08, 15:40
אם אני אוכל לפני אימון קופסת קוטג' עד אחרי האימון זה בטח יספג אז זה נחשב כמו אבקת חלבון לאחרי אימון ?

dani_katz
04-07-08, 17:36
אם אני אוכל לפני אימון קופסת קוטג' עד אחרי האימון זה בטח יספג אז זה נחשב כמו אבקת חלבון לאחרי אימון ?

מוצרי חלב ידועים בספיגה האיטית שלהם - רובם, קוטג' אחד מהם.
אבל אחרי האימון הקוטג' יספג אבל לאט לאט ויקח לו הרבה זמן, לאומת זאת אבקת חלבון נספגת מהר יותר ולזמן קצר.
נניח סתם סכימה:
שעה האימון מהקוטג' תספוג לשעה 5 גרם חלבון.
שעה אימון מהאבקה תספוג 15 גרם חלבון.
זה לא יחס מדויק בכלל זה רק כדי שתבין שיש קצת הבדל, למרות שיהו פה כאלה שיגידו שלא משנה, אבל אם כבר תוכל קוטג' גם לפני האימון וגם אחרי, לא רק לפני.

!Demon!
04-07-08, 21:28
מוצרי חלב ידועים בספיגה האיטית שלהם - רובם, קוטג' אחד מהם.
אבל אחרי האימון הקוטג' יספג אבל לאט לאט ויקח לו הרבה זמן, לאומת זאת אבקת חלבון נספגת מהר יותר ולזמן קצר.
נניח סתם סכימה:
שעה האימון מהקוטג' תספוג לשעה 5 גרם חלבון.
שעה אימון מהאבקה תספוג 15 גרם חלבון.
זה לא יחס מדויק בכלל זה רק כדי שתבין שיש קצת הבדל, למרות שיהו פה כאלה שיגידו שלא משנה, אבל אם כבר תוכל קוטג' גם לפני האימון וגם אחרי, לא רק לפני.

נו בסדר אבל תהליך בניית השריר הוא לא 10 דקות אחר האימון או משהו אלה 3 ימים ובכלל הרוב נבנה בלילה

dani_katz
05-07-08, 01:46
נו בסדר אבל תהליך בניית השריר הוא לא 10 דקות אחר האימון או משהו אלה 3 ימים ובכלל הרוב נבנה בלילה

הגוף נבנה ברובו בלילה, אבל אתה לא רוצה להיות במצב של פירוק שריר במשך היום, נכון?

SiX PACK
05-07-08, 01:52

כן זה יכול להוות תחליף לשייק אבל לא בגלל קצב הספיגה אלא בגלל החלבון עצמו.
כמובן שאחרי האימון יש צורף בפחמימה מהירה, שמשתלבת טוב ביחד עם חלבון.

חשוב שתאכל כמות מסויימת של חלבון במשך היום, בבוקר, לפני האימון, אחרי האימון, בלילה.
אתה גם יכול לאכול אחד לפני ואחד אחרי אימון, לא משמעותי בכלל מתי תכניס חלבון.